Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Neked Hány Eredeti Játékod Van?


UC

Recommended Posts

Gagabol

Magasan van ám az az ablak, és kutya van alatta :P

Egy fagykúp+levitáció megoldja. :D

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Mi az, ti mind utólag vettétek meg a Baldur's Gate-eket? Nekem is ez a kartondobozos változat van meg az elsõbõl, a második is elsõ kiadásos eredeti, de nem ilyen a doboza, hanem ilyen zöldes árnyalatú és akkora mint az elsõé...

Link to comment
Share on other sites

Gagabol

Mi az, ti mind utólag vettétek meg a Baldur's Gate-eket? Nekem is ez a kartondobozos változat van meg az elsõbõl, a második is elsõ kiadásos eredeti, de nem ilyen a doboza, hanem ilyen zöldes árnyalatú és akkora mint az elsõé...

Nekem a Pool of Radiance:Ruins of Myth Drannor van meg így:

IPB Image

...azaz csak volt,amíg apám ki nem dobta a dobozát. <_< Pedig mennyit néztem a boltban,és milyen jó érzés volt,amikor végre a kezeim közé került! :( Mára csak a 2CD,meg a kézikönyv(ez kicsit szakadozott állapotban) maradt meg belõle.

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Egyelõre csak 15, de remélem idõvel bõvül a listám. Van pár kiszemelt, de most nem szeretném erre költeni a pénzt. :D

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Egyik kedvencem. Amolyan jó kis Fallout pótló :lol:

Amúgy itt az én gyûjteményem, ha már dicsekvésrõl van szó :)

IPB Image

Ja és még van pár gémeres havilaphoz kapott eredetim is, kb 15 darab.

Hehe, szép kis angol kiadások :D Az Austin Powers doboz nagyon kéne nekem :D

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Én is készítettem egy fotót a büszkeségeimrõl :) (A HL nincs nálam évek óta, az APache-Havoc-ot meg nem találom...)

IPB Image

Majd egyszer megszámolom a GS teljeseket is :)

huuu az X-Com nem eladó véletlenül? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

UC

huuu az X-Com nem eladó véletlenül? :rolleyes:

Nem, sajnálom :)

Amúgy ahol ezt (meg a TT Deluxe-ot, Worms-t) vettem egy nagyon nagyon jó kis bolt volt. Még a West-End megnyílása utáni években létezett odabent (amúgy be nem tetem volna a lábam) és tele volt hasonló új kiadású CD-s játékokkal, a legtöbbjük 8-900 Ft volt. Ezt a hármat három egymás utáni hónapban vettem úgy, hogy GS egyik oldalából kellett lenyisszantani a sarkot valami 20-30% kedvezményért. Jó kis hely volt :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Nem, sajnálom :)

Amúgy ahol ezt (meg a TT Deluxe-ot, Worms-t) vettem egy nagyon nagyon jó kis bolt volt. Még a West-End megnyílása utáni években létezett odabent (amúgy be nem tetem volna a lábam) és tele volt hasonló új kiadású CD-s játékokkal, a legtöbbjük 8-900 Ft volt. Ezt a hármat három egymás utáni hónapban vettem úgy, hogy GS egyik oldalából kellett lenyisszantani a sarkot valami 20-30% kedvezményért. Jó kis hely volt :rolleyes:

de gondolom már nem létezik. :D csak mert nemsokára megyek pestre :D

marad az e-bay xD

Link to comment
Share on other sites

UC

de gondolom már nem létezik. :D csak mert nemsokára megyek pestre :D

marad az e-bay xD

Amúgy emlékszem az igazi eredetire is, egy barátomnak megvolt. 4-5 floppyn terpeszkedett, volt hozzá egy vékony papírdoboz kézikönyvvel. Valami amerikai rokonok hozták neki az idõk hajnalán.

De ez is már már "pofátlanul" igényes kiadás az árához képest. Van benne minikézikönyv (a CD tok borítója) a CD is egy szép fekete-zöld korong, nem valami kifényesített, reklámokkal teletûzdelt budget izé.

(Ja, és a kézikönyv úgy kezdõdik, hogy "Exit out of Windows 3.1 by Clicking on File and Exit Windows" :D)

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Amúgy emlékszem az igazi eredetire is, egy barátomnak megvolt. 4-5 floppyn terpeszkedett, volt hozzá egy vékony papírdoboz kézikönyvvel. Valami amerikai rokonok hozták neki az idõk hajnalán.

De ez is már már "pofátlanul" igényes kiadás az árához képest. Van benne minikézikönyv (a CD tok borítója) a CD is egy szép fekete-zöld korong, nem valami kifényesített, reklámokkal teletûzdelt budget izé.

(Ja, és a kézikönyv úgy kezdõdik, hogy "Exit out of Windows 3.1 by Clicking on File and Exit Windows" :D)

ez komoly :lol:

havernak az X-Wing volt meg eredeti floppykon. a 486osomon nyomattuk nagyon sokat B)

majd valamikor készitek én is egy képet az eredetijeimrõl bár nincs olyan sok.

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

majd valamikor készitek én is egy képet az eredetijeimrõl bár nincs olyan sok.

mert ugye ki az a barom aki eredeti játékra költi a pénzét :rolleyes: :rolleyes: <_< xD

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

mert ugye ki az a barom aki eredeti játékra költi a pénzét :rolleyes: :rolleyes: <_< xD

de én csak azokat veszem meg amiket már ismerek és szeretek. B) na jó azért van egy pár amit unokaöcsémtõl kaptam ajándékba. csak nem dobom ki õket :lol:

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

D&D pakot anno nem raktad be a képét az egyik topic-ba?

Egyik legszebb darabja a gyüjteményednek

Comandos 3 megvásárlását nem bántad meg?

De igen, arra nagyon büszke vagyok, csak kár, hogy elég sivár a doboz belseje, de hát a lemezek tartalma a lényeg :)

A Commandos 3 az valóban a GS-es változat. Amúgymeg eddig kb 10 percet toltam :rolleyes:

Hehe, szép kis angol kiadások :D Az Austin Powers doboz nagyon kéne nekem :D

Tegyél egy visszautasíthatatlan ajánlatot ;)

Na nem ám, Austin mester kalandjait semmi pénzért nem adom B)

de én csak azokat veszem meg amiket már ismerek és szeretek. B) na jó azért van egy pár amit unokaöcsémtõl kaptam ajándékba. csak nem dobom ki õket :lol:

Lula 3D? -_-

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Lula 3D? -_-

az nincs meg eredetiben de simán megvenném. B)

xD

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Magasan van ám az az ablak, és kutya van alatta :P

Akkor a kutya hátára állva kell elérni az ablakot? :lol:

Link to comment
Share on other sites

UC

Akkor a kutya hátára állva kell elérni az ablakot? :lol:

Megoldható, de akkor hozzál még 6 kutyát és azokat is rakd egymásra :P

Vega: E-Bay-en még a Lula 1-et is lehet kapni. Nagyon durva, majdnem 40 dollár :blink:

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Vega: E-Bay-en még a Lula 1-et is lehet kapni. Nagyon durva, majdnem 40 dollár :blink:

nem akarom megvenni csak poén volt :)

bay-rõl majd a Deus Ex-et veszem meg és talán az Undyingot. a közeljövõben :D

Link to comment
Share on other sites

UC

nem akarom megvenni csak poén volt :)

bay-rõl majd a Deus Ex-et veszem meg és talán az Undyingot. a közeljövõben :D

Én sztem egy SH4-et fogok megvenni egyszer. Sajnos a mostani bankkártyámhoz nem tudok igényelni fiktív kártyaszámot, ezt pedig nem szívesen használom még az ebay-en sem.

Viszont egy kérdés: egyszer már SH topikban kitárgyaltuk ezt az e-bay, amazon stb rendelést, de eszembe jutott valami: most pl láttam egy újnak titulált SH4-et 12,5 dollátért + postaköltség, és oda van írva, hogy szállítanak mindehova. De a leírásban van egy ilyen, hogy format: NTSC (N. America, Japan).

Ez mit jelent, van jeletõsége? (Sosem értettem igazán játékoknál ezt a DVD formátumot igazán)

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Én sztem egy SH4-et fogok megvenni egyszer. Sajnos a mostani bankkártyámhoz nem tudok igényelni fiktív kártyaszámot, ezt pedig nem szívesen használom még az ebay-en sem.

Viszont egy kérdés: egyszer már SH topikban kitárgyaltuk ezt az e-bay, amazon stb rendelést, de eszembe jutott valami: most pl láttam egy újnak titulált SH4-et 12,5 dollátért + postaköltség, és oda van írva, hogy szállítanak mindehova. De a leírásban van egy ilyen, hogy format: NTSC (N. America, Japan).

Ez mit jelent, van jeletõsége? (Sosem értettem igazán játékoknál ezt a DVD formátumot igazán)

Ezt sajnos nem tudom, de szerintem ami pc game annak pc-n jónak kell lennie. Ebbe szerintem nincsenek ilyen régiók mint a filmekben.

Láttam SH zenei gyûjteményt is. csak elég drága sajna :S

Link to comment
Share on other sites

Malleus

No, hát ez az ami itt szem elõtt van, ezeken kívül leginkább magazinmellékletek vannak, na meg egy Modern Warfare Collection (Apache Havok + Falcon 4.0 + M1 Tank Platoon 2), ami nem fért rá a fotókra. :)

IPB Image

A fehér doboz legfelül a Dungeon Keeper 2-é, csak annak a tetején nincs logo.

IPB Image

Ezek közül néhány tok saját készítésû (pl Splinter Cell, Half-Life 2).

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

IPB Image

Íme scanner segítségével a mûanyagtokos jó darabjaim; vannak még alkalmi vételes papírtokosak (Myst 5 99 Ft-ért :D), meg nagy papírtokosak (Thief 2, Bad Mojo, Pirates Gold, Mummy), meg újságmellékletek dögivel. RPG-bõl van a legtöbb, de hamarosan nagy dobásra készülök, ami vásárlást illeti, remélem összejön, aztán nyáladzhattok :D

Link to comment
Share on other sites

Leon121

http://kepfeltoltes.hu/080611/eree_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Íme scanner segítségével a mûanyagtokos jó darabjaim; vannak még alkalmi vételes papírtokosak (Myst 5 99 Ft-ért :D), meg nagy papírtokosak (Thief 2, Bad Mojo, Pirates Gold, Mummy), meg újságmellékletek dögivel. RPG-bõl van a legtöbb, de hamarosan nagy dobásra készülök, ami vásárlást illeti, remélem összejön, aztán nyáladzhattok :D

Mi az a vékony tokos Morrowind? Olyat még nem is láttam. :)

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Mi az a vékony tokos Morrowind? Olyat még nem is láttam. :)

GS-melléklet :lol:

Link to comment
Share on other sites

Balee

http://kepfeltoltes.hu/080611/eree_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Íme scanner segítségével a mûanyagtokos jó darabjaim; vannak még alkalmi vételes papírtokosak (Myst 5 99 Ft-ért :D), meg nagy papírtokosak (Thief 2, Bad Mojo, Pirates Gold, Mummy), meg újságmellékletek dögivel. RPG-bõl van a legtöbb, de hamarosan nagy dobásra készülök, ami vásárlást illeti, remélem összejön, aztán nyáladzhattok :D

A M&M VII-et és az Arx Fatalis-t én is elfogadnám, igaz az utóbbi megvan kétszer is (újságmelléklet és videókari mellé is kaptam egyet), de szebb lenne az eredeti kiadásban.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

A M&M VII-et és az Arx Fatalis-t én is elfogadnám, igaz az utóbbi megvan kétszer is (újságmelléklet és videókari mellé is kaptam egyet), de szebb lenne az eredeti kiadásban.

Ki kell rá nyomtatni az eredeti borítót :)

Én is azt csinálom az Exlusive-cuccokkal

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...