Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Neked Hány Eredeti Játékod Van?


UC

Recommended Posts

UC

Sziasztok!

Nem vagyok egy nagy topiknyitogató, és tudom, hogy itt már sok nagyon hasonló téma létrejött, mégis nagyon kíváncsi vagyok Ti mit írtok majd ide.

Rengeteg õsi "gémert" és pár éve belekezdett játékost ismerek közületek, rendszeresen kapom a "jeleket" arról, hogy épp mely pillanatra vagytok büszkék a játékból, mit fejeztetek be, vagy épp mi tetszett annyira, hogy tervezzétek a beszerzését.

Mivel még mindig nagyok a viták az eredeti vs. kalóz témát illetõen, ugyanakkor állítólag szépen tendál felfelé a játékpiac a növekvõ eladások miatt ezért érdekelne, hogy Ti hol tartotok, mennyire veszitek ki a részeteket ebben. :)

Ami engem illet bevalom töredelmesen, elég sokmindent letöltöttem már az elmúlt évekeben, viszon általánosságban ennek az lett a vége, hogy ami tetszett (ebbõl egyre kevesebb van mostanság) azt megvettem, ami nem tetszett meg sem tartottam. Kivételek vannak persze, olyasmik esetében, amikkel néha elvagyok 1-2 napot, de nem ér meg számomra még 2-3-4 ezer Ft-ot sem, vagy amit nagyon szeretnék megenni, de sehol sem lehet kapni.

Összefoglalva én csak kíváncsi vagyok ez a szám hol áll pl. azok esetében, akik 3-4 naponta "lejelentenek" egy újabb végigjátszást, és azoknál is, akik hozzám hasonlóan nem sok mindennel vannak el, de úgymond azzal nagyon :)

Írhattok számokat is, de nyugodtan büszkélkedjetek el, ha gondoljátok :)

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Én nagyon sok játékot ki szoktam próbálni, a legtöbbjüket végig is viszem, kisebb-nagyobb késésekkel :)

De viszont nagyon kevés eredeti játékom van(sajnos), aminek a legfõbb oka a pénzhiány, illetve a szülõi engedély... :blink: :)

De azért leírom, hogy mi van meg nekem eredetiben:

Caveman Adventures

Lego Football Mania

Call of Duty

Clive Barker's Jericho

Runaway: A Road Adventure

Mafia

Fahrenheit

Prince of Persia: The Sands of Time

Prince of Persia: Warrior Within

Prince of Persia: The Two Thrones

+ még jópár GS teljes játék pl. Flat-Out, Psi-Ops, Bad Day LA, Syberia 2, XIII stb..

Link to comment
Share on other sites

UC

Íme az én szerény listám:

(Hozzáteszem, csak nagyon ritkán veszek meg valamit eredeti áron, a legtöbb már a sokadik árleszállítás után lett meg)

Baldur's Gate - 4k (az elsõ játékom volt, több hónapnyi zsebpénzembe került, emiatt persze sokáig vaciláltam is, hogy megvegyem-e, de nem bántam meg)

Baldur's Gate: Tales of The Sword Coast - 4k

Baldur's Gate 2: Shadows Of Amn - Collector's Edition -10k :S

Worms United (CD kiadás) - 800 Ft

Transport Tycoon Deluxe (CD kiadás) - 800 Ft

UFO 1 (CD kiadás) - 800 Ft

Fly! - 2k

Flight Unlimited 2 - 2k

Flight Unlimited 3 - 8k

Flight Simulator 2004 - 5k

Ultima 8: Pagan - Collector's Edition - 3k

Silent Hill 2 - 10k (A weboldalaom írtam ennek a résznek az ügyes árbeli húzásáról, most vagy soha alapon kénytelen voltam ennyiért venni)

Silent Hill 3 - 3k

Icewind Dale Collection (1+kieg+2) - 2k

Gothic 3 - 5k

Dreamfall: The Lonest Journey - GS Teljes játék, de ideveszem, mert a GS-t már idõtlen idõk óta nem veszem, de ezt az egy számot a játék miatt beszereztem. Amúgy meg külföldrõl rendeltem volna, ha ez a lehetõség nincs

Half Life Collector's Edition - 4k

Apache-Havoc - 2k

Így hirtelen ennyi asszem.

Amúgy ezúton intézek egy felhívást: ha valaki valahol (Boltban, Plázában, Hipermarketben, vagy épp a sarki péknél) láteredeti Silent Hill 4-et légyszi szóljon, hiányzik a gyûjteménybõl :)

Ti jöttök :)

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Hát... kb. 10 normál eredeti + 30-40 újságmelléklet révén, meg még 10 olyan leárazott tingli-tangli játék.

De azért egészen büszke vagyok RPG-centrikus eredeti játékaimra:

Baldur's Gate 2 (hamarosan inkább a 4 in 1-et veszem meg)

Icewind Dale (ebbõl is kéne a csomag :D)

Temple of Elemental Evil

Gothic 2 Gold

Morrowind

Thief: The Dark Project

Thief 2: The Metal Age

Prince of Persia 3D

Pirates! Gold

Mummy: Tomb of the Pharaoh (ez utóbbi négy nagy, papírdobozos ^_^)

Nevewinter Nights Deluxe

Syberia

Deus Ex

Fallout: Tactics

Heretic

és így tovább...

van még néhány ilyen... khm, nem az enyém, de annyi ideje van nálam, hogy már az :D (Civilization 4, Beyond Good & Evil... ^_^)

Link to comment
Share on other sites

Laci96

Szinte az összes játékom eredeti. :P

Link to comment
Share on other sites

LordWolf

Nekem kicsit szûkös a listám :unsure: , az újságmellékletet nem számolva:

The Orange Box

World of Warcraft (most lemondtam egy idõre :))

Battle for Middle Earth I

+ az elõfizetéshez járt a Sam és Max S1 + Civilization IV

Bár nem játszom sokkal több játékkal, de igyekszem bõviteni a listát ^^

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Age of Empires Collector's Edition

American Chopper

Brothers In Arms: Road To Hill 30

Brothers In Arms 2: Earned In Blood

Call of Duty Deluxe (CoD + CoDUO)

Call of Duty 2

Codename: Panzers Phase One

Codename: Panzers Phase Two

Command & Conquer Generals Deluxe Edition (C&C Generals + Zero Hour)

Commandos: Beyond The Call of Duty

Commandos 2

Company of Heroes

FlatOut 2

Grand Theft Auto 2

Grand Theft Auto Vice City

GT Legends

Half-Life

Half-Life 2

Heroes III Complete

Heroes of Might And Magic V: Hammers of Fate

MotoGP URT 3

NHL 2002

Starcraft + Brood War

TOCA Race Driver 2

Tony Hawk 2

TrackMania

Warcraft 3 Reign of Chaos

Warcraft 3 The Frozen Throne

Nyáron majd betankolok :D

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Kohan 2

Fable

Imperium Galactika 2

Far Cry( de a lemezt nem találom :( )

Fahrenheit

State of War

Small Soldiers

Air Strike

+ sok-sok GS játék

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

huhú, rengeteg van, csak lefotózni tudom õket és úgy bemutatni :lol: :D újság mellékletbõl annyi van hogy leszakad a fiók...és már nagyon sokan túl is adtam vagy elcseréltem (fõleg wii-n jellemzõ ez).

Link to comment
Share on other sites

KrisT

Itt az én listám:

FlatOut

FlatOut 2

The Orange Box ( Half - Life 2, Episode One - Two, Portal, Team Fortress 2)

Crashday

XIII

Soldier of Fortune

King Kong - Collector's Edition

Tony Hawk's American Wasteland

Command & Conquer - Renegade

Max Payne

Max Payne 2

Deus Ex

Deus Ex 2

Project Snowblind

Cossacks - European Wars

Operation Flashpoint

Commandos - Strike Force

Ghost Recon

Ghost Recon - Advanced Warfighter

FIFA 98 - Road to World Cup

D-Day

Freedom Force vs. The Third Reich

The Elder Scrolls III - Morrowind

War On Terror

Duke Nukem - Manhattan Project

Port Royale

Red Faction

Red Faction 2

Prince of Persia - Sands of Time

Prince of Persia - Warrior Wthin

Prince of Persia - The Two Thrones

Asszem ennyi. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

CS + CZ + DoD

Splinter Cell 1

HL1

Heroes of Might & Magic IV

GTA SA

és nyáron lesz WoW + TBC :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

UC

Ahogy nézem, nincs is mit szégyenkezni, nem is számítottam ilyen hosszú listákra :)

A GS teljeseket én is kihagytam, ha jól emlékszem 1996-2006-ig olt elõfizetésem, ebbõl az utóbbi pár évben azért jött egy "pár" teljes játék. Bár ezek 80%-át ki sem próbáltam :)

Amit azok közül szerettem, és féltve õrzöm, azok:

Bandits Phoenix Rising

Beyon

Sudeki

The Longest Journey

Syberia 1-2

Gothic 1

Bloodrayne

A többi vagy nem jött be, vagy többszöri nekifutásra sem tudott lekötni, ezek csak a fiókok mélyét nyomják :)

Link to comment
Share on other sites

Meridius

Hmm.. 2

Az egyik egy csomag, szal ha így számolom 5 xD

(Fahrenheit, Starcraft, Starcraft kieg, Diablo 2, Warcraft 2)

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Hmm.. 2

Az egyik egy csomag, szal ha így számolom 5 xD

(Fahrenheit, Starcraft, Starcraft kieg, Diablo 2, Warcraft 2)

Jó hogy említed, Fahrenheit nekem is megvan, csak nincs a helyén (eredeti cuccok ki vannak pakolva egy dvd tartóba, onnan néztem, sejtettem is hogy vmi hiányzik). :)

Link to comment
Share on other sites

Barniman

az enyémek:

Spec Ops

Heavy Gear 2

Mall Tycoon

House of the Dead

Formula Karts

Star Trek Elite Force

Broken Sword 2

pod

Rainbow Six

Splinter Cell

Max Payne

Shogo

S.T.A.L.K.E.R.

Prey

F.E.A.R.

F.E.A.R. Extraction Point

Counterstrike Source(+ Half-Life 2 Deathmatch + Day of Defeat Source)

The Orange Box(Half-Life 2 + Half-Life 2 Episode One + Half-Life 2 Episode Two + Portal + Team Fortress 2)

+ Audiosurf

+ 2003 júliustól a GS teljes játékok

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

itt is vannak.

IPB Image

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

IPB Image

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

IPB Image

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

ezen kívül megvan még a wii sports, ma adtam el a guitar hero rocks the 80's-t, még eladó állapotban van a psp-s killzone liberation és l.a. rush (illetve psp-re megvolt még eredetiben a daxter és a burnout legends), ps2-re megvolt még a gta san andreas. pc-re meg volt jópár...thief 3, vészhelyzet 2, gyûrûk úra a király visszatér, meg még jópár játék, de azokat eladtam általában. wii-re megvolt még a zelda twilight princess, red steel, excite truck. és hétfõn vagy a jövõ héten jön ps3-ra (arra is mennyi eredeti játékom lesz :rolleyes: ) a resistance fall of man, és wii-re a metroid prime 3.

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

2002-3 óta veszem a GS-t, azokból vannak játékok

Splinter Cell Chaos Theory (PC-re) -> Ebben csalódtam, mert CSAK a Cooperative mód miatt vettem meg, és az egyáltalán nem mûködik a mai napig (se LAN-ban, se sehogy...)

Resident Evil OutBreak 2 (PS2-re) -> Leállították a szervereket, így meg nincs értelme játszani vele, mert az AI harmatgyenge...

Arcanum (PC) -> Ez jó kis game, de nincsenek szerverek, és nehéz olyan embereket találni akikkel lehet játszani

Half Life 2 Collector's Edition (PC) -> Jó játék nagyon, modokkal szoktam zúzni, mert CS-ben minden 1 és feledik ember csítel, anyáz, len00b-oz, k**sögöz...stb, és ez nagyon siralmas, hogy idáig fajult a Gamer Társadalom...

Unreal Tournament 2004 (PC) -> Ez jó kis játék volt a maga idejében, manapság már nem annyira zúzok vele, és nagyon laggolt egyes szervereken, játszhatatlanná téve azokat (lehet mostmár nem laggolna, gyorsabb a Netem)

...és még van pár játékom, amit ingyen kaptam haveroktól, ismerõsöktõl, és mind eredeti. Viszont amiket én vettem azokat fentebb felsoroltam. Nem vagyok túlzottan büszke rájuk, csak 1-2-re, mert azokat TÉNYLEG megérte megvenni. Én azért nem veszek eredeti játékokat, mert mindegyikben van egy olyan bukkanó, ami miatt azt mondom, hogy: Ezentúl SOHA többé nem veszek eredeti játékot, mert nem éri meg a pénzét. Ha meg megéri, akkor meg már késõ, már senki se játszik vele, leállítják a szervereket...stb.

Megjegyzésként leírom: Tervezem, hogy megveszem eredetiben, 2 példányban a Left 4 Dead-et, hogy én és öcsém tudjunk Neten zúzni másokkal. Remélem, hogy nem fogom megbánni a vételt, mint pl. a Splinter Cell Chaos Theory-nál...

Link to comment
Share on other sites

-max-

Dikk a kocka! :lol: Ezeket mind végig is toltad? :D Amúgy szép gyûjtemény, látom, mindkét Raving Rabbids ott figyel... helyes... :D

Amúgy nekem alig van eredeti játékom. Lehet, hogy egyesek le fognak hurrogni, de én inkább zenei cdkre/dvdkre költöm a pénzem, mivel nagyon kevés az olyan játék, ami hosszabb idõre le tud kötni, és sajnálom a rá költött 7-8-9 ezer Ft-ot. Kivételek persze vannak, pl a különféle flightsimek/kalandjátékok... na meg persze a WOW!! :D

/szerk: mumának szólt :) /

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Dikk a kocka! :lol: Ezeket mind végig is toltad? :D Amúgy szép gyûjtemény, látom, mindkét Raving Rabbids ott figyel... helyes... :D

Amúgy nekem alig van eredeti játékom. Lehet, hogy egyesek le fognak hurrogni, de én inkább zenei cdkre/dvdkre költöm a pénzem, mivel nagyon kevés az olyan játék, ami hosszabb idõre le tud kötni, és sajnálom a rá költött 7-8-9 ezer Ft-ot. Kivételek persze vannak, pl a különféle flightsimek/kalandjátékok... na meg persze a WOW!! :D

/szerk: mumának szólt :) /

a kocka megnevezést gyûlölöm.

nem játszottam ki mindegyiket, jó hogyha a 65%-át, van sok ami csak úgy van meg hogy becsületbõl, megvettem ha már élveztem a játékot vele korábban warezban.

Link to comment
Share on other sites

Tink

Hogy mennyi eredeti game-em van? Hehe, nem sok sajna.

Bár ez mostanában javuló tendenciát mutat (értsd: Jó Útra Tértem :D), úgyhogy van egy pár GS-es FullGame + FarCry + Morrowind (ez am. 2x van meg mert még régen megvettem, aztán lett fullgame a GS-ben...) + legutoljára a Diablo 2+LoD-ot vettem meg. :)

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Arcanum (PC) -> Ez jó kis game, de nincsenek szerverek, és nehéz olyan embereket találni akikkel lehet játszani

Ah, tényleg, ez is megvan -_- Naagyon jó. Lehet ebben multizni? :D Mindegy, nem bírnám szerintem...

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Ah, tényleg, ez is megvan -_- Naagyon jó. Lehet ebben multizni? :D Mindegy, nem bírnám szerintem...

Pedig jó, és Cooperative módban lehet! A legjobb :P

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Hát nekem nincs túl sok játékom

PC

Far Cry

Metal Gear Solid 2

PS2

Killzone

PS3

The Orange Box

Gran Turismo 5 Prologue

Grand Theft Auto 4

:unsure:

Link to comment
Share on other sites

-max-

Ah, tényleg, ez is megvan -_- Naagyon jó. Lehet ebben multizni? :D Mindegy, nem bírnám szerintem...

Sosem gondoltam, hogy vannak még olyan "elvetemült" emberek, akik emlékeznek arra a játékra... :blink:

Link to comment
Share on other sites

UC

Sosem gondoltam, hogy vannak még olyan "elvetemült" emberek, akik emlékeznek arra a játékra... :blink:

Még én is emlékszem rá, bár nekem kimaradt. GS-ben anno agyondícsérték, és nagy meglepetésként emlékeztek meg róla :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...