Jump to content
GSForum - Segélyvonal

14 éven Felülieknek II


Lord_KROK

Recommended Posts

sid

Sok helyen hibát követtél el, részletezném is :

1. Egybõl arra mentél h randizzon veled. Kvázi egy ismeretlenmnel. A lányoknál ez 1%-nál vagy annyinál sem mûködhet. Kellett volna egy kis komfort köztetek. (Bár csak lehetett ha mondta h szakítófélben van meg számcsere volt)

2. te adtad meg a számod neki h majd hívjon. Sose add a nõ kezébe a kormányt mert abból baleset lesz! Különben is ha jó csaj sokan környékezik, nem valószínû h valaha is felhív téged.

Sõt ha õk mondják h add meg a számod majd õk hívnak , az is egyfajta lerázás.

3. Azon aszalsz mikor látszólag szabad, hogy írj-e neki? A vbálasz egyértelmáen IGEN. Már ha akarsz tõle valamit!

4. Mir írj neki? Nos hát így hogy semmit sem tudok a lányról, nem is láttam meg nagyon nagy vonalakat ismerek a cselekmény szálról is (plusz mondom nem ismerem) kevés adat híjján inkább nem írnék semmit!

Több dolog kellene ehhez.

Most ennyi idõm volt hirtelen írni, de c-1000 majd neked is válaszolok!

A jóöreg Krok ^_^

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Köszönöm a választ! :)

Szerintem egy próbát mindenképp megérne, csak fogalmam nincs, hogy mivel menjek oda, vagy mivel írjak rá.

Akkor ebben egyetértünk, hogy megér egy próbát. :)

Magam részéről én inkább odamennék, határozottabb dolog mint írogatni, meg azon szenvedni, hogy elolvasta-e vagy sem.

Mivel megint csak kevés az infóm túl okosat nem tudok mondani, de esetleg lehet nekem ilyenkor jól bevált, "szia, szimpinek tűnsz, szeretnélek jobban megismerni" "szia megtetszettél, gondoltam idejövök kiderítem milyen a belbecs" stb. szövegeimet szoktam bevetni.

A jóöreg Krok ^_^

Igen.

Már 12 éve az elakadtak szolgálatára ebben a topicban :)

(és veled mi van?)

117269

Link to comment
Share on other sites

Max_218

Sziasztok !

Véleményt ,és egyben tanácsot várok.

Na szóval december elején ,jött 1 csaj a munkahelyemre páran megkörnyékezték ,már akkor de én akkor még rá se néztem ,sőt elsőnek amikor kibeszéltük a munkatársaimmal ,csak a vállamat húztam hogy hát nem rossz. Igen ám de úgy alakultak a dolgok ,hogy szinte a legjobb barátja lettem oda bent és bármikor meghallgattam ,meg mi 2-esével jártunk cigizni külön a többiektől .Ebből elindult a pletyka hogy biztos kavargatunk ,meg ilyesmi de csak jót röhögtünk rajta ,néha-néha megvédtük magunkat :D aztán az eddigi barátnőm akiről lentebb írtam még pár hónapja ,kezdett romlani a viszony újra, ünnepek alatt már közben az újdonsült csajjal írogattam ,sőt a számát is megadta hogy hívhatom is ha akarom . éltem is a lehetőséggel már akkor is amikor barátnőm itt volt ,én meg lementem telefonálni titokban. és ez így ment egy ideig,végig hallgattam néha 1-2 veszekedést a Puding!ijával, de igazából nem tiltotta tőlem meg nem is zavarta ,hogy csak úgy beszélgetünk (általában fél-1órás telefonozások voltak naponta).közben a volt barátnőmmel szakítottam. és megbeszéltünk 1 találkozást,még a szünet alatt ,és akkor jött a sokk. 7 órán át együtt voltunk ,ismerkedtünk jobban ,meg hasonló dolgok ,de valamiért már gyomor gőrcsel mentem ,pedig tényleg nem vártam mást a találkozáson kívűl :D. mondta hogy néha legszívesebben otthagyná az emberét ,de nem nagyon tudna lépni mert együtt laknak (albérletet kellene találnia addig ugye), szereti a sok veszekedéstől függetlenül, és még mindig hálás egy régebbi dologért ,ami nagyba összetartja ezt a kapcsolatot. közben sétálgattunk ,és 1 váratlan pillanatban szembe találtuk egymást ,már kajak beszédültem hogy olyan közel voltunk egymáshoz ,de akkor nem történt meg ,mer mondta, meg én is éreztem hogy, nem szabad most még. Sétáltunk tovább beültünk 1 kávézóba , ott rákérdezett arra hogy tetszik-e nekem ő , de őszintén válaszoljak. Mondtam hogy igen ,erre neki a válasza az volt hogy neki se vagyok közömbös.Mentünk tovább és az útolsó fél órába megadtuk magunknak egymást ,elcsattant a csók is de kérte hogy ez maradjon a mi titkunk. és hazamentünk mind a 2.-en . este még kérte hogy hívjam fel ,felhívtam ,erre sírt a telefonba ,hogy megmondta az embernek hogy nem boldog vele ,meg hasonlók ,és hogy mennyire jól érezte magát ma velem ,meg hogy mennyire boldog hogy ennyire figyelmes voltam vele.

+1 közben a csávója már nem szexelt vele kb 3 hete ,meg ünnepek alatt azt mondta neki hogy ,nem érez iránta sok mindent már ,8 éve együtt vannak. találkozás után viszont az ember megváltozott ,mer egyből lerendezte a lányt,és azóta mintha beijedt volna ,mer eléggé figyelmes vele.

Közben ,én hétfőn felmondtam a melóhelyemen egy levél + búcsúajándék kíséretében, akkor sírt is ,és felhívott másnap hogy mennyire hiányzok neki odabenntről ,nem-e tudok visszamenni valahogy,közben meg tényleg nem jött be a másik melóhely,tegnap bementem ,lebeszélni a dolgokat hogy akkor visszavesznek ,meg minden örömébe a nyilvánosság előtt a nyakamba ugrott. Viszont elkezdték pletykálni hogy ,biztos már felpróbáltam. És ez őt annyira elkezdte zavarni ,meg fél hogy a Puding!ijának a fülébe jut valamilyen ,úton módon ,hogy azt mondta kicsit vegyünk vissza,meg hogy mások előtt nem kellene semmi félreérthetőt csinálni.

Erre ma már szinte alig beszéltünk ,és én félrehívtam hogy ,ez mégis mért jó ,és akkor mondta hogy nem tudná csak úgy otthagyni a Puding!iját ,meg nem fogja megcsalni ,és hogy köztünk nem lehet semmi sem addig,meg ha vége is lenne a kapcsolatának nem ugorna 1-ből másikba .

Namár most ,engem ez kúrvára elszomorított ,meg azóta is csak ezen kattogok ,hogy mit tudnék lépni ,ebből a hülye helyzetből.

Szarjam le? ,nézzem levegőnek? én elmondtam neki pár napja, hogy találkozás óta nem tudnék sima barátként tekinteni rá.mondtam neki hogy nem csak 1 szimpla dugást látok benne én ,meg hogy nekem sokkal fontosabb lenne.

várjak 1 újabb összeveszésre?

közben hétvégén hazautazik Miskolcra a családjához egyedül- és majdcsak kedden találkozunk megint. keressem hétvégén? érdeklődjek felé ? 2 nap alatt ,mintha más ember lenne..velem.

úgy hogy ötletem nincs már.

helyesírástért ,előre is bocs. siettem meg fáradt is vagyok

Link to comment
Share on other sites

Fletley9

Na végül csak írtam neki, és elõször csak "seen" volt tegnap 23 körül aztán reggel már az se végül 9 körül visszaírt. Tök aranyosan normálisan ,hogy sajnálja de hívni is azért nem hívott mert még mindig kapcsolatban és nem is érti miért nem írja a facebook (talán mert nem ismerõsöm). És eléggé meglepte, hogy én még emlékezek rá mert nem gondolta volna, de jól esett neki, meg érdeklõdött ,hogy mizu. Csak hát minek ehh :/

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Sziasztok !

Véleményt ,és egyben tanácsot várok.

Bocs, csak most van időm írni, de már olvastam tegnap előtt.

Szóval te majdnem mindent jól csináltál (még a felmondás is nagyon jó volt, láthatta milyen lenne neked nélküle).

Viszont amiket elszúrtál : Egyrészt ha ti kavartok a munkahelyen vagy a munkatársak azt gondolják, az szociális nyomás alá helyezi őt. EL kell fogadnod, hogy a munkahelyen "profiként" kell viselkedned, vagyis kb semmilyen jelét nem adni annak, hogy együtt vagytok. Neki is és neked is így lesz a jó, főleg hosszabb távon.

A másik, hogy nem vetted figyelembe a gyászidőszakot. Ok, épp ott akarja hagyni a paliját, de még csak érik a dolog. Ezután ilyenkor amúgy kell nekik pár hónap pihenés, "szabad élet". Egy ilyen hosszú kapcsolat után akár 6-12 hónap is. Te pedig felvázoltad neki, hogy te nagyon komolyan gondolod ezt a dolgot. Ez akár meg is ijeszthette, hiszen még most akar kijönni az előző "komoly"ból.

Ezenfelül a meglévő kapcsolatába sok energiát és időt fektetett, most hogy igyekszik is a barátja, plusz pénzügyi/logisztikai nehézségek is vannak, könnyen megeshet hogy a "könnyebb utat" fogja választani, vagyis hogy marad vele.

Én inkább a szeretőszerepre törnék emiatt a helyedben. Egyébként indíthatod a dolgot azzal, hogy pár napra lefagyasztod, vagyis nem foglalkozol vele.

A gyomor görcshöz meg annyit, hogy abban a pillanatban lett nem mindegy neked a dolog kimenetele. Ez az ami nagyon megtudja nehezíteni a randikat (nekem is volt már ilyen).

Link to comment
Share on other sites

Max_218

Én inkább a szeretõszerepre törnék emiatt a helyedben. Egyébként indíthatod a dolgot azzal, hogy pár napra lefagyasztod,

Koszi a valaszt idokozben elmelyul,t egy kicsit a kapcsolat vagyis inkabb bizalmasabb lett , de igazabol nemveszem eszre hogy kozelebb lennek hozza.

megtudtam viszont hogy mi a masik oka, ami osszetartja a kapcsolatot.

viszont elmentem vele reggel melo utan kavezni ,es rajtam fekudve aludt el es idokozben kerte a kezem a masikat meg magahoz huzta.

kozben egyik munkatarsunk pont meglatta amikor epp puszit adtunk egymasnak es mar mentis az ujabb pletyka. meg szombat ejjel kerdezte hogy bulizok.e de nemirtam neki egybol csak kb hajnali fel1kor . de mar aludt de mondta hogy varjak kicsit suttogva beszelt es kikelt a baratja melol az agybol , es majdnem egy orat beszeltunk.most a heten valtott muszakban vagyunk . kevesebbet talalkozunk napi 5percet pedig mar epp gondolkodtam hogy hanyagolom kicsit csak igyis elegge hianyzik. viszont lassan szulinapja es elkotyogott a talalkozas alatt 1 dolgot amire vagyik na en arra gondoltam hogy azt fogom neki adni majd. bocs a vesszok hianyaert csak telorol irtam meg melo kozben.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Masakari

Max_218 elolvasva azt utolsó pár hozzászólásodat tömören ne foglalkozz a csajjal,ahogy van felejtsd el,miért?

Mert ha nem hagyja ott a pasiját de hajlandó veled kavarni és bevallani,hogy bejössz neki és még meg is csókol....na akkor semmi garancia nincs rá,hogy nem fogja ezt veled is eljátszani.

Szóval addig amég nem hagyja ott a pasiját ne foglalkozz vele....kegyetlen meg szar tudom, de ez van. Az én tapasztalatom az,hogy a nõk sokszor csak jártatják a szájukat de változtatni nem akarnak.....Szóval vagy hagyja ott a pasiját vagy ne foglalkozz vele mert csak neked lesz szar.

Link to comment
Share on other sites

Max_218

mire jött a válasz,épp ma voltunk mozizni, õ akart találkozni ,aztán mozizás lett belõle film felére kb nemis emlékszünk mert egymással voltunk elfoglalva ,meg mondta hogy tökre nem tudja mit érez már,közben a barátja munka nélküli is lett a héten. péntekre még van 1 programunk ,aztán utána ötletem nincs :D azt kellene elérnem valahogy ,hogy õ tegyen olyan lépéseket amik érzelmi alapúak,és ha hagyja akkor elveszíthet mert keresek mást (jó ez most nem menne szerintem ,ahhoz túlságosan akarom :D)

Link to comment
Share on other sites

Masakari

mire jött a válasz,épp ma voltunk mozizni, õ akart találkozni ,aztán mozizás lett belõle film felére kb nemis emlékszünk mert egymással voltunk elfoglalva ,meg mondta hogy tökre nem tudja mit érez már,közben a barátja munka nélküli is lett a héten. péntekre még van 1 programunk ,aztán utána ötletem nincs :D azt kellene elérnem valahogy ,hogy õ tegyen olyan lépéseket amik érzelmi alapúak,és ha hagyja akkor elveszíthet mert keresek mást (jó ez most nem menne szerintem ,ahhoz túlságosan akarom :D)

Vágom ^^ De érted ha nem hagyja ott a palit miközben te már tövig belezúgtál és õ is azt mondja,hogy téged akar de közben még hozzá megy haza és nem melletted alszik/kel fel ott gáz van.....

"azt kellene elérnem valahogy ,hogy õ tegyen olyan lépéseket amik érzelmi alapúak" Várd meg hogy õ kezdeményezzen, sztem nem nehéz :P Húzd neki a mézes madzagot ahogy a nõk szokták csinálni,ha tényleg akar akkor nem fog szarozni :troll:

Link to comment
Share on other sites

Max_218

Várd meg hogy õ kezdeményezzen, sztem nem nehéz :P Húzd neki a mézes madzagot ahogy a nõk szokták csinálni,ha tényleg akar akkor nem fog szarozni :troll:

mondat második fele ,nem teljesen tiszta reggel találkozok vele 20percre ,meg ugye a délutáni program ,de nem tudom hogyan kellene viszonyulnom hozzá hirtelen majd :D

Link to comment
Share on other sites

Masakari

mondat második fele ,nem teljesen tiszta reggel találkozok vele 20percre ,meg ugye a délutáni program ,de nem tudom hogyan kellene viszonyulnom hozzá hirtelen majd :D

Hagyd hogy õ másszon rád stb szerintem. A péntek után meg kicsit keresd kevesebbet,ha keresni fog akkor talán van értelme a dolognak ha nem akkor nem. De továbbra is azt mondom amég nem hagyja ott a jelenlegi pasiját téged szivat és saját maga alatt vágja a fát egyszerre(mert az a nõ aki veled kavar miközben van valakije az intõ jel,hogy téged is esélyesen át fog baszni mint szart a palánkon)

Link to comment
Share on other sites

Max_218

Hagyd hogy õ másszon rád stb szerintem. A péntek után meg kicsit keresd kevesebbet,ha keresni fog akkor talán van értelme a dolognak ha nem akkor nem. De továbbra is azt mondom amég nem hagyja ott a jelenlegi pasiját téged szivat és saját maga alatt vágja a fát egyszerre(mert az a nõ aki veled kavar miközben van valakije az intõ jel,hogy téged is esélyesen át fog baszni mint szart a palánkon)

értem köszi, amúgy pont tegnapi mozizásnál amikor megcsókoltuk egymást ,elkezdte a csuklópántját húzogatni a kezén ,idegességébe ,vagy zavarába aztán pár perc hatásszünet után újra bújt, sõt elárulta hogy 8 év alatt sohase kezdett mással, max amikor pár hónapra szétmentek.és hogy õ se érti magát ,"de épp most csalta meg " aztán ma beszéltünk mikor jött melóba ,mondta hogy már kezd nála betelni a pohár,meg hogy sok a veszekedés újra ,de most meg költöznének másik albérletbe ,hát megfogadom a tanácsod ,meg valamennyit kivárok. aztán majd közvetítek hogy mire jutottunk.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Lord_KROK

aztán majd közvetítek hogy mire jutottunk.

Na, mire jutottatok?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
MailMan

Tippek a mestertõl :lol:

j8bSSoGVHkE

Link to comment
Share on other sites

_z0LEe_

Úristen.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Shudzsi

Long story short:

Tavaly még szakmára jártam, mint szakács. Bejelölt egy csaj, mint utólag kiderült õ is abba a suliba jár csak cukrász. Egész sokat dumáltunk, nagyon hasonló érdeklõdési körrel rendelkezünk. Órákon át dumálgattunk, mindenrõl, néha csak igy baromkodtunk mint 2 haver aki ezer éve ismeri egymást. Sulin kivül nem sokat találkoztunk mert nagyon nagyon más volt az órarend illetve mindenkinek járni kellett gyakorlat miatt melóhelyre. Én otthagytam a sulit még mult év elején, tehát kb nem is találkoztam vele, de a facebook pörgött nagyon.Semmi nem lett belõle, talán amiatt se hogy akkor még elég kövér voltam, illetve mint irtam sajnos szinte teljesen megszakadt a személyes kontakt.

Novemberben kijöttem angliába, kb mint egy új ember. Mikor otthagytam a sulit depressziós voltam, és akkor kezdtem el változni, azóta gyakorlatilag -50kg, lelkileg erõsebb lettem,saját lábon állok,dolgozok stb stb. Rendszeresen dumálunk, egyre mélyebb dolgokról beszélgetünk, és szinte sejtettem, de el is mondta hogy neki is szorul a hurok. Én felajánlottam hogy ha gondolja jöjjön ki ide, akár rövid,akár hosszabb távra. Igazat megvallva, pénzem van, csak minek. Nem sok barátom van itt, csak a melót nyomom.

Erre azt mondta hogy rendben, de még nem tudja mi lesz. Nos azóta gyakorlatilag még jobban szarba van, tehát szinte biztos hogy kijön elõbb-utóbb. Csak mondta is hogy nem szeretne kihasználni meg ugye hasonló lelki problémák.

Június körül derül ki mi a pálya. Ha kijön, én egy vagyont tennék rá hogy komolyabbá válik a dolog, egy szobán,ágyon osztoznánk, viszonylag kis házban, meg a munkahely is... neki se lenne itt senkije, és vadidegenek se vagyunk.

Szóval a kérdésem igazából hogy errõl mi a véleményetek?

Mert bennem az a gondolat fogant meg hogy esetleg a csajban lesz egy erõs hála érzet amiért "eltartom" egy darabig, és olyan muszáj szagú lehet ez az egész - már ha tényleg úgy alakul. Kis adalék még: komoly kapcsolata nem volt még, elég fura csaj, lehet ezért is szimpatikus, én is elég furcsa fazon hirében állok.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Shudzsi : Ez könnyen rémálomba mehet át, ha valamiért szétmentek vagymégem passzoltok Óvakodj azért!

Szép dolog amit elképzelsz, de jó lenne tudni, a lány mit gondol minderrõl. (persze nehogy direktbe rákérdezz, de képzelt jövõ felvetitésével lehet tájékozódni)

A "hálaérzet" sem a legjobb,hiszen elõbb ellátóként indulsz nem pedig forítva. Szeetõként indulsz, lehetsz késõbb ellátó, de forítva elég necces a helyzet...persze nem lehetetlen.

(HA tudnád mennyi szép angol lány van itt Cipruson --> arra célzok nézelõdj másfelé is)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
HD2

Lenne egy elég hosszú sztorim, már már szánalmas szinten. :D A dolog kb tavaly októberben kezdődött, ő keresett fel engem (mármint a lány) facebookon, aztán relatíve hamar odajutottunk hogy akkor mi legyen (már régóta ismertük egymást nagyjából, egy suliba jártunk, de nem egy osztályba) én mondtam hogy hagyjuk az egészet, mert tudom hogy van barátja. Ő kőkeményen tagadta az egészet, így ment ez pár hónapig, közben volt hogy írkáltak is egymásnak facebookon főoldalon, amit én mondam is neki hogy akkor ez mi a fsz. Azt mondta nem azért van vele mert szereti, meg hogy a szövegek mögött nincs semmi. (Na mondom ok) Már oda jutott, hogy azt mondta törli magát facebookról, és csinál egy új profilt, közben meg letiltott a Puding!ba csak hogy ne lássam mit csinálnak és csinált egy második profilt. Úgyhogy letiltottam a retekbe, de valami hetekkel azelőtt küldött képen rajta volt az email címem (igen, halál komolyan mondom, egy kép sarkában amit küldtem neki ott volt, és így talált meg megint) és rámírt emailben. Aztán valahogy hagytam a dolgokat, márciusban mondta hogy kimegy angliába, kivittem a reptérre, azt akarta hogy csókoljam meg, de nem tettem, később ki is derült amúgy hogy a másik gyereknek is azt mondta hogy együtt vannak, úgyhogy itt konkrétan végre bizonyíték is volt, hogy hazudott. Tehát tiltottam a fszba megint. (A másik gyerek németországban volt, de aztán kiment hozzá angliába) Nem hiszitek el, egy hónapja kb megint rámírt emailen, kezdődött előlről minden megint, aztán múlt héten megcsókolt, nem ellenkeztem végülis, de tegnapra megint betelt nálam a bili a hazudozásaival (azt mondta csak azért van a gyerekkel, mert hogy így tudja fizetni a költségtérítését, de amúgy annyi szomorúságot kapott tőle hogy blablabla), úgyhogy írtam a "barátjának" hogy nekem már a tököm kivan, és kb leírtam mindent. Mára mindkettejüknek csókos képek kitéve profilképnek, én tiltva lettem (lány tiltott, barátja nem) Kérdem én mi a jó krva isten ez? Nem bírom agyilag feldolgozni, választ nem bírtam sehogy kicsikarni hogy én mégis mi a fost kerestem a képben? Pénzelni nem pénzeltem, igazából az egészet ő kezdeményezte, tehát nem vágom akkor miért hazudozik összevissza.

Emberek, emlékszik még valaki erre? :D Te jó isten már megint, email, az hittem felkötöm magam... Már megint szakított a gyerekkel. Szerencsére most elég hamar odajutotunk hogy "menj a pcsába, rohadj meg", úgyhogy mával kezdődően megint csend. A csávónál megnéztem, már nem vagyok letiltva, lehet rájött, hogy he ember, igazad volt. :D Na de kérem a téteket! Ki fogad arra hogy még ez nem a vége? :D

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Emberek, emlékszik még valaki erre? :D Te jó isten már megint, email, az hittem felkötöm magam... Már megint szakított a gyerekkel. Szerencsére most elég hamar odajutotunk hogy "menj a pcsába, rohadj meg", úgyhogy mával kezdõdõen megint csend. A csávónál megnéztem, már nem vagyok letiltva, lehet rájött, hogy he ember, igazad volt. :D Na de kérem a téteket! Ki fogad arra hogy még ez nem a vége? :D

Ha ez tényleg így van, akkor ez a csaj valami elképesztõen komolytalan lehet :D

"azt mondta csak azért van a gyerekkel, mert hogy így tudja fizetni a költségtérítését"

Na erre mondanám neki, hogy húzz a p.csába! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Lord_KROK

Emberek, emlékszik még valaki erre? :D Te jó isten már megint, email, az hittem felkötöm magam... Már megint szakított a gyerekkel. Szerencsére most elég hamar odajutotunk hogy "menj a pcsába, rohadj meg", úgyhogy mával kezdõdõen megint csend. A csávónál megnéztem, már nem vagyok letiltva, lehet rájött, hogy he ember, igazad volt. :D Na de kérem a téteket! Ki fogad arra hogy még ez nem a vége? :D

Úgy tûnik ha épp lo nincs szamár is megteszi alapon igyekez téged tartani mint tartalék lehetõséget. Ha nagyon akarod repülj rá de fentartasokkal és tényleg az utolsó utáni esélye legyen ez

Link to comment
Share on other sites

HD2

Úgy tûnik ha épp lo nincs szamár is megteszi alapon igyekez téged tartani mint tartalék lehetõséget. Ha nagyon akarod repülj rá de fentartasokkal és tényleg az utolsó utáni esélye legyen ez

Nem értem az egészet, konkrétan egy krvának írtam le, szó szerint, meg még jó pár dolognak is neveztem, ez még a tavalyról. Ennél durvábban már nem tudom elküldeni. Szét csak nem üthetem hogy hagyjon már. És még ezek után is... Rá biztos nem fogok hajtani, mert már a tudatától is elmegy az életkedvem, pedig jó nõ lenne, de az elõzmények ismeretében valahogy nem menne. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Lord_KROK

Ennél durvábban már nem tudom elküldeni. Szét csak nem üthetem hogy hagyjon már. És még ezek után is... Rá biztos nem fogok hajtani, mert már a tudatától is elmegy az életkedvem, pedig jó nõ lenne, de az elõzmények ismeretében valahogy nem menne. :D

Ez ismerõs helyzet. :D :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Lord_KROK


Eljártam a kollégiumi táncklubba salsázni meg swingelni

Régen (13-16 éves koromban) én is jártam társas táncra, és imádtam. Na meg persze azok voltak az első közeledéseim a szebbik nemhez. Így utólag visszagondolva őrült bénán próbáltam csajozni, nem csoda, hogy igencsak mérsékelt sikerrel. 

 


írok neki, és kibulizok egy randit, kiderült, hogy az illető kislány ezer éve boldog párkapcsolatban él, csak épp az egész este nem volt elég rá, hogy erről említést tegyen, pedig kis túlzással még a nagymamája kutyájának szőre színe is szóba került. :D Aztán persze olyan is előfordult, mikor úgy éreztem, az illetőnek csak abban a pillanatban lett pasija, mikor kiderült, hogy én esetleg randira hívnám.

Az első esetben előfordulhat, hogy túlságosan is jól érezte magát veled, és ezért "megfeledkezett" (eseteg szándékosan) arról, hogy van barátja. Aztán utólag realizál, meg moralizál, és marad a barátnál. 

A második eset az az amit már évekóta nem kaptam meg szerencsére, de amúgy az meg arról szól, hogy lehet h egy pillanatban jólérezte magát veled, de alapvetően eszébe sincs összeállni veled, és ezért azt kamuzza, hogy van barátja. 


A tanulság az, hogy sok lánynak a flört amolyan reflexszerű lételeme; és attól, hogy te azt érzed esetleg, hogy rád vannak indulva, lehet, hogy valójában szart sem akarnak tőled, csak jó veled beszélgetni, táncolni, netán azt remélik, hogy tudsz nekik segíteni valamiben

Igen, ezt teljesen reflexszerűen csinálják, mármint a flörtöt.  és sokszor mögötte van az is, hogy akarnak valamit (segítséget). 



És persze ennek a fordítottja is előfordul, amikor semmit nem vettem észre, tán még azt is hittem, hogy nem is érdeklem a hölgyet, aztán később kiderült, hogy nem éppen így volt, sőt. A jeleket is meg kell tanulni dekódolni; amíg az ember fiatal és hülye, ez kevésbé megy.

Igen... 2009 őszén jártam úgy, hogy több havercsaj (olyanok akiktől vagy nem akartam semimt, vagy beletőúrődtem, hogy úgysem lesz semmi) megharagudott rám, tök furák lettek. Mint kiderült az volt az oka, hogy kavartam egy csomó más csajjal, és megharagudtak, hogy őket meg kvázi észre sem veszem, meg nem tervezek velük semmi romantikusnak nevezhetőt. És persze ezt találjam ki ... 


és persze van amikor ők nem látnak, vagy nem akarnak látni. Pl régebben volt egy 29 éves csajismerősöm panaszkodott hogy hónapok óta nincs pasija (friss ismerettség volt a leányzó azt hiszem második találkozásunk volt) én meg úgy ráhajtottam eléggé keményen, ő pedig (vagy azt játszotta) pont úgy tett mintha a világon semmit nem tettem volna. 
Már csak azért is jó lett volna pedig, mert eléggé egy ligában voltunk (anyagi helyzet -> ami messze nem olyan lényegtelen mint sokan gondolnák, és a legjobb a közel azonos szint, rengeteg probléma tud lenni, ha bármelyik fél erősen eltér a másiktól ebben a kérdésben; családi helyzet; neveltetés) és szerintem hosszútávú is lehetett volna akár a dolog. 

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

A tánccal kapcsolatban én (jó pár év után) azt tudom elmondani, hogy a közhiedelemmel ellentétben egyáltalán nem jó terep az ismerkedéshez. Egyrészt mert nagyon sokan nem ismerkedni járnak, hanem a tánc szeretetéért (az meg senkire nincs ráírva, hogy otthon van-e valakije), és a nők nagy része álnaiv módon a fiúkról is ezt feltételezi, vagy legalábbis sokszor ezt játssza. Másrészt ha a tánc nem a legelőnyösebb oldalad, akkor baromi nehéz vonzónak tűnni: beszélgetni sajnos csak korlátozottan van mód ilyen helyeken, bár nyilván meg lehet oldani, ahogy én is mindig tettem. Viszont ha az első benyomásuk az, hogy bénán táncolsz, akkor onnan már nehéz javítani akkor is, ha bevallod, hogy civilben a Világbank elnöke vagy. Továbbá attól, hogy valaki szeret veled táncolni, és jól elvan veled, egyáltalán nem biztos, hogy illik is hozzád, illetve akar tőled valamit, és ez fordítva is simán igaz lehet, hiszen az attribútumok csak egy igen szerény halmaza kérdezhető le tánc közben az illetőről. Talán beszédes, hogy bár szerintem túlzás nélkül 100-as nagyságrendben van azon lányok száma, akikkel táncoltam az évek alatt, egyik nőmet sem a parketten ismertem meg. (Pedig nemigen hiszem, hogy a szociális interakciókra való képesség terén fogyatékossággal küzdenék, vagy hogy gondot okozna pl. a táncbeli ügyetlenkedésemet némi humorral semlegesíteni.)

Viszont mint szórakozási lehetőséget kifejezetten tudom ajánlani; szerintem elsőrangú kikapcsolódás a társastánc. Az általános műveltséghez is hozzátartozik az alapvető stílusok ismerete, és az évek alatt eléggé megszerettem, és valószínűleg fejlődőképes is vagyok, minekutána egyszer már egy versenytáncostól is megkaptam, hogy úgy táncolok, mintha már sok éve ezt csinálnám. :D Volt pár figura, amit elég nagy beleéléssel tudtam előadni, és annak alapján csúszott ez ki a száján. A kizomba pedig egyenesen a kedvenc táncstílusommá vált. (Engem ők tanítottak meg az alapjaira; a hölggyel volt szerencsém nekem is lépegetni.)

1 hour ago, Lord_KROK said:

anyagi helyzet -> ami messze nem olyan lényegtelen mint sokan gondolnák, és a legjobb a közel azonos szint, rengeteg probléma tud lenni, ha bármelyik fél erősen eltér a másiktól ebben a kérdésben; családi helyzet; neveltetés

Igen, ez is komoly konfliktusforrás lehet, ha ebben nagy a különbség. Nekem viszont mindig a koponya beltartalma volt az egyik legfontosabb. Eleve az okos csajokhoz vonzódtam mindig, és velük is voltam együtt a legtöbbet (versenyeken, konferenciákon, később egyetemen stb.). Engem az ostoba emberek jobban taszítanak, mint a legbüdösebb hajléktalan. Hiába néz ki valaki jól, ha agyilag zokni; akkor csak egy dologra lesz jó (vagy még arra sem, mert az intelligencia mindenhol számít), hosszú távon az baszott kevés. És hosszú távú, komoly kapcsolatra eleve csak szellemileg érett, komoly ember alkalmas, aki meg tudja hozni azt a döntést, hogy kitart melletted akkor is, ha épp rossz formában vagy, és nem fog becsábulni egy szépre trimmelt szakállú pizzafutár kacsintásától, ha egyszer elkötelezte magát feléd.

De nálam a célközönséget már az is eleve mindig behatárolta, hogy kik számára lehetek érdekes, hiszen engem már ránézésre is nehéz elképzelni a saját hányásomban fetrengve egy szilveszteri bulin, annál inkább öltönyben a Bécsi Filharmonikusok újévi koncertjén. Mivelhogy a látszat nem csal: én egy igencsak oldszkúl fickó vagyok, egy őskövület, aki konzervatív családban nőtt fel, és akit a hányinger kerülget az instás szelfik világától, a drogos fesztiváloktól és a mai trendek nagy részétől. Szóval én eleve "uncsi" meg "elvont" vagyok azoknak a hölgyeknek, akiket a diszkók vécéjében szoktak megszopatni mindenféle tetovált, felkokszolt legények; de nem is jutott volna eszembe soha, hogy ne a saját szintemen keresgéljek.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

 

Renesas said:

A tánccal kapcsolatban én (jó pár év után) azt tudom elmondani, hogy a közhiedelemmel ellentétben egyáltalán nem jó terep az ismerkedéshez. Egyrészt mert nagyon sokan nem ismerkedni járnak, hanem a tánc szeretetéért (az meg senkire nincs ráírva, hogy otthon van-e valakije), és a nők nagy része álnaiv módon a fiúkról is ezt feltételezi, vagy legalábbis sokszor ezt játssza. Másrészt ha a tánc nem a legelőnyösebb oldalad, akkor baromi nehéz vonzónak tűnni: beszélgetni sajnos csak korlátozottan van mód ilyen helyeken, bár nyilván meg lehet oldani, ahogy én is mindig tettem. Viszont ha az első benyomásuk az, hogy bénán táncolsz, akkor onnan már nehéz javítani akkor is, ha bevallod, hogy civilben a Világbank elnöke vagy. Továbbá attól, hogy valaki szeret veled táncolni, és jól elvan veled, egyáltalán nem biztos, hogy illik is hozzád, illetve akar tőled valamit, és ez fordítva is simán igaz lehet, hiszen az attribútumok csak egy igen szerény halmaza kérdezhető le tánc közben az illetőről. Talán beszédes, hogy bár szerintem túlzás nélkül 100-as nagyságrendben van azon lányok száma, akikkel táncoltam az évek alatt, egyik nőmet sem a parketten ismertem meg. (Pedig nemigen hiszem, hogy a szociális interakciókra való képesség terén fogyatékossággal küzdenék, vagy hogy gondot okozna pl. a táncbeli ügyetlenkedésemet némi humorral semlegesíteni.)

Erre nem tudok mit lépni, csak elhinni neked. Hiszen amikor én aktívan táncoltam, akkor még csajozás terén a kezdeti botladozásaim elején jártam, azonfelül a helyzet is más volt, lévén a lányok közül nem volt senkinek senkije. Amikor én voltam 13-16 éves, akkoriban, meg azokban a körökben ahol mozogtam, természhetes volt, hogy ennyi idős lányoknak nincs "pasijuk", legfelejebb is, volt aki már túl volt az első csókon. 
Szóval ilyesformán valóban nem tudok reprezentatív összehasonlítást végezni. 
Mostanság gondolkodtam, hogy csakugyan ki kellene próbálnom, ha nem is feltétlenül ismerkedési célzattal (most úgyis épp van valaki, bár nem komoly) hanem a feeling miatt. 

Hm, nos az a hölggyel nem csak lépkedni lehetne jókat ahogy elnézem :D

 

Renesas said:


Igen, ez is komoly konfliktusforrás lehet, ha ebben nagy a különbség. Nekem viszont mindig a koponya beltartalma volt az egyik legfontosabb. Eleve az okos csajokhoz vonzódtam mindig, és velük is voltam együtt a legtöbbet (versenyeken, konferenciákon, később egyetemen stb.). Engem az ostoba emberek jobban taszítanak, mint a legbüdösebb hajléktalan. Hiába néz ki valaki jól, ha agyilag zokni; akkor csak egy dologra lesz jó (vagy még arra sem, mert az intelligencia mindenhol számít), hosszú távon az baszott kevés. És hosszú távú, komoly kapcsolatra eleve csak szellemileg érett, komoly ember alkalmas, aki meg tudja hozni azt a döntést, hogy kitart melletted akkor is, ha épp rossz formában vagy, és nem fog becsábulni egy szépre trimmelt szakállú pizzafutár kacsintásától, ha egyszer elkötelezte magát feléd.

Én sajnos tapasztalatam is, hogy komoly konfliktus forrás lehet. Elég ha a csaj más életszínvonalhoz van szokva mint amin te élsz. És előbb utóbb úgyis kiderül. Fordítva sem jobb a helyzet, mert az emberben mindig ott lehet, hogy mi van a ha pénz miatt vonzódik? vagy épp az, hogy akar-e olyannal lenni aki ... aki lefelé viheti.
Itlelligens csajok megint okés, nekem is ők a vadászterületem alapvetően, de ugyanakkor azt vettem észre, hogy a mai intelligens csajok pokoli nehezen megszerezhetőek... esetleg van annyi eszük, hogy tudják, a mai világban mit érdemes és mit nem. 

Az ostoba tyúkok engem is taszítanak (volt olyanra is példa mikor ilyen ragadt rám), bár akadnak dolgok amik annál is jobban.  

Ami a hűséget illeti, meg nyilván alap dolog, amennyiben komoly kapcsolatban állapodtunk meg. Tehát, hogy ne kelljen azon filóznom vajon épp most megcsal-e? Vagy vajon ma megcsalt-e? 
Nyilván teljesen más ez a helyzet ha az embernek csak valami laza van vagy semmi, megy a szeretőzés, csak szex alapú dolgoktól a barátság extrákkalon át bármi, ami nem hagyományos párkapcsolat. Érdekes egyébként, hogy manapság erre sokkal könnyebben találok partnereket mint rendes párkapcsolatra. 

 

Renesas said:


De nálam a célközönséget már az is eleve mindig behatárolta, hogy kik számára lehetek érdekes, hiszen engem már ránézésre is nehéz elképzelni a saját hányásomban fetrengve egy szilveszteri bulin, annál inkább öltönyben a Bécsi Filharmonikusok újévi koncertjén. Mivelhogy a látszat nem csal: én egy igencsak oldszkúl fickó vagyok, egy őskövület, aki konzervatív családban nőtt fel, és akit a hányinger kerülget az instás szelfik világától, a drogos fesztiváloktól és a mai trendek nagy részétől. Szóval én eleve "uncsi" meg "elvont" vagyok azoknak a hölgyeknek, akiket a diszkók vécéjében szoktak megszopatni mindenféle tetovált, felkokszolt legények; de nem is jutott volna eszembe soha, hogy ne a saját szintemen keresgéljek.

Hidd el, a célközönséget nem cska ez határozza meg, hogy nem fetrengsz a saját hányásodban (nekem sem szokásom, konkrétan még sosem fordult elő, sőt 15 évnyi bulizás alatt egyszer dobtam ki a rókabőrt még a legelején, mert tapasztalatlan voltam, mit hogy lehet inni). 

Az, hogy nem vagy "trendi" persze eléggé sokakat leszűr. Én se vagy egy pumped kefehajú gyerek. Ami sokszor rossz azért.. Meg tol erősen a saját korosztályom felé amivel a következő baj van : 
A mai kora harmincas csajoknak, olyan magas elvárásaik vannak (anyagiak és külső terén is) amit ha teljesít egy férfi, akkor az már válogathat a 20-25 éves korosztályban is. És van egy rossz hírem lányok... az ott is fog. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...