Jump to content
GSForum - Segélyvonal

14 éven Felülieknek II


Lord_KROK

Recommended Posts

Fletley9

Persze nem sokban különbözik ,de találkoztunk is "úgy rendesen", és nem azon húztam fel magam, hogy ezt csinálta..az csak szarul esett, azon húztam fel magam ,hogy "számon kért" amiért csúnyán néztem rá...nos az meg (sajnos) sûrûn elõfordul, hogy akár ok nélkül is "csúnyán" nézek az emberekre (fõleg ha nem figyelek rá oda) itt meg talán még okot is találtam ,hogy ne jó pofizzak. Amúgy igen én se szeretem ha van "ellenfél" de ha már van nem tudom eldönteni ,hogy a jobb tudni róla vagy nem?

Hát jó sztori, amit max kitalálok ugyanis nagy valószínûséggel tényleg fejre esés volt, csak hát senki nem emlékszik így se -.-' (nem vagyok rá büszke).

Amúgy tényleg hozzáállás kérdése, kipróbáltam szerdán jöttem haza este utolsó pillanatban értem el a vonatom már dugig volt leültem egy szimpatikus lánykával szembe.Nézem kezén sörsátras karszalag, felhúzom a pulcsim, nekem is...onnan már megvolt a közös hang azonnal, annyira ,hogy leszállni is majdnem elfelejtettünk a vonatról (kiderült egy városba lakunk, de sose találkoztunk még lolmá). Viszont nála van egy olyan ,hogy beszélgetni k*jó volt vele, de azt meg magam se tudom eldönteni ,hogy tetszik-e vagy sem (külsõre). (Dilemma, mert közbe ugye még mindig vannak érzéseim afelé a lány felé akirõl még jóval korábban írtam, hogy elköltözött ugye..csak most meg tán jön haza..)

Link to comment
Share on other sites

Ryanboy

Am én érzem, úgy, hogy evvel a viselkedésével csak téged akart valamiképpen hergelni? Konkrétan a srácokkal való kavarását meg, hogy utána oda jött hozzád és pont neked vágta be ezt a szöveget. Sõt tovább megyek sztem a csaj sexuálisan gerjed rád (vagyis gerjedt) csak vannak nõk akik rohadtul, de nem másznak rá a csávóra hanem azt várják, hogy õket teperjék le akikre vágynak sztem õ is ez utóbbi volt, különben mé menne oda hozzád, hogy beszóljon neked? Csak sztem jah ott volt a gond, hogy kicsit el bohóckodtad, én mondjuk benyögtem volna, valami enyhébben sértõbb szöveget arra, hogy má megint részeg persze valami finomabban megfogalmazva de azért érezze a megvetést. Aztán onnantól tényleg tudnád, hogy igen vagy nem vagy a csaj részérõl. Me ha csak szimpla spanként kezelt volna akkor sértõdve beszólt volna azt elment volna, úgy mint ahogy történt, de ha más a szitu biztos ott maradt volna esetleg le állt volna veled vitatkozni vagy a jó isten se tudja,de a lényeg nem hagyott volna faképnél.

Bár nekem ez jött le, így az írásodból lehet más volt a helyzet :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Kivételesen nem értek egyet, mármint abban igen ,hogy nem foglalkoztam vele az jogos, de mert nem érdekelt onnantól ,hogy én léptem és csak hárított. Viszont nem volt ott verseny senki között kb sorba álltak a srácok (majdnem szó szerint).....ilyen lyánnyal nem is kezdenék. ...nagy részük igen, megint a kor...ezért nem szabad "kisebbel" kezdeni komolyan 22-23-nál már azért normálisabbnak tûnnek sokszor persze van kivétel a 19-20 évesek között is csak ritka....viszont nem tudom mi lett volna a "jó" reakció? részeg voltam már nagyon örülök ,hogy így is csak ennyit reagáltam.

Amúgy nem tom engem az zavar (most még mert friss dolog) ,hogy mi van ha mást zavar ,hogy lyuk van a pofámon :D

Mi lett volna a jó reakció az adott szituban? (ha már nem foglalkoztál vele?)

Hát ha már világos, hogy megérintett a dolog, miszerint mással kavar, akkor nem tagadod le!

Nyugodtan mondhattad volna neki, hogy ezzel a viselkedéssel nem fog nálad bevágódni :P

LOL!

Ismét egy jól felépített érvelési rendszer :D

Van akinek segíthet sokat (sõt szerintem valamennyit mindenkinek) hogy visszanézheti magát ilyen helyzetekben. Talán olyan dolgok is feltûnnek neki ami a helyzet átélésekor nem.

Na meg eseteg én is megtudnám mondani h mi az ami nem volt jó húzás vagy épp igen.

A rejtett kamerás dolog rohadtul nem jó ötlet. Nem értek hozzá, de szerintem teljesen más (jogi) kategória, amikor kamerázol valamit az utcán (mondjuk egy érdekes épületet) és látszik pár járókelõ/hallatszik néhány mondatfoszlány a felvételen, illetve amikor egy privát beszélgetést veszel fel. Hiába nyílvános a hely.

EHhez a részéhez nem értek, de nem KaszaDragon lenne az elsõ aki ilyet csinál, és eddig nem hallottam róla, hogy ezekbõl valami lett volna. Ettõl még lehetett is volna. Ingoványos talaj, fõleg ezt publikálni.

Szerintem ez egy kicsit fura helyzet. Egyfelõl - ha jól értem - hullára semmi közöd nem volt a lányhoz, csak párszor egymásra pillantottatok, meg FB-on beszéltetek. Ebben a stádiumban sem "jogod" sem okod nincs felhúzni magad, ha mással is kavar (nincs erre jobb szó? kavarni a lekvárt szokták...). Sõt, ha azt nézzük, a 19-20 évesek között már nem talál az ember "betöretlen kancát", de lassan már a 15 évesek között sem... Ha egy ilyennek még tanúja is vagy, az ugyan kiábrándító lehet, de semmi képpen sem meglepõ vagy megvetendõ.

Az viszont, hogy egy este többel is... Még mindig nincs jogod "számon kérni", fõleg úgy, hogy ha egy sác csinálná, akkor mennyire PUA lenne meg minden, viszont tökre érthetõ, ha ez neked nem jön be. Én sem "állnék be a sorba", szerintem nagyon jól tetted, hogy te sem.

(Y)

Mondjuk én már azt sem igazán kultiválom, ha van ellenfelem (mondjuk mással is elmegy vacsorázni (aka randizni) a lány), de ez már az én bajom.

Viszont így rengetegen kiesnek a lányok közül! Most arra gondolok h nem jár senkivel éppen a lány, de mások is felismerték ezt a lehetõséget és a javukra fordítanák!

Egy érett és kemény ellenfél megtudja sokszorozni a mámorító gyõzelem erejét, vagy épp olyanná tenni a kûzdelmet ami nemesít, és amibõl sokat lehet tanulni.

Egyszer volt egy ilyenem. Nemes kemény elknfél, kölcsönösen tiszteltük egymást, de persze célunk ugyanaz volt. Hol õ volt a befutó hol én. Izgalmas idõk voltak. :D

És sokakl jobb is, mint amikor egyszercsak egy random arccal lelép a lány mert az volt a befutó.

Szerintem, fõleg ha van hozzá egy jó sztori (a részegen fejre estem szerintem nem az...) akár még pozitív is lehet a dolog. Ha a lány mutat valamiféle érdeklõdést egyébként (szerintem ezt nem igazán lehet megfogalmazni, valahogy érzi az ember), akkor kapásból van is egy téma, amivel el lehet kezdeni a beszélgetést. Viccelõdni, hogy miért is van az a kis folytonossági hiány, ilyesmi.

A "részegen fejre estem" is lehet szerintem az, megfelelõ elõadás móddal és magasérték demonstrálással. Persze, akkor nem árt, ha igaz! :D

De amúgy egyetértek.

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Ismét egy jól felépített érvelési rendszer :D

Van akinek segíthet sokat (sõt szerintem valamennyit mindenkinek) hogy visszanézheti magát ilyen helyzetekben. Talán olyan dolgok is feltûnnek neki ami a helyzet átélésekor nem.

Na meg eseteg én is megtudnám mondani h mi az ami nem volt jó húzás vagy épp igen.

---

EHhez a részéhez nem értek, de nem KaszaDragon lenne az elsõ aki ilyet csinál, és eddig nem hallottam róla, hogy ezekbõl valami lett volna. Ettõl még lehetett is volna. Ingoványos talaj, fõleg ezt publikálni.

---

Viszont így rengetegen kiesnek a lányok közül! Most arra gondolok h nem jár senkivel éppen a lány, de mások is felismerték ezt a lehetõséget és a javukra fordítanák!

Egy érett és kemény ellenfél megtudja sokszorozni a mámorító gyõzelem erejét, vagy épp olyanná tenni a kûzdelmet ami nemesít, és amibõl sokat lehet tanulni.

Egyszer volt egy ilyenem. Nemes kemény elknfél, kölcsönösen tiszteltük egymást, de persze célunk ugyanaz volt. Hol õ volt a befutó hol én. Izgalmas idõk voltak. :D

És sokakl jobb is, mint amikor egyszercsak egy random arccal lelép a lány mert az volt a befutó.

---

A "részegen fejre estem" is lehet szerintem az, megfelelõ elõadás móddal és magasérték demonstrálással. Persze, akkor nem árt, ha igaz! :D

De amúgy egyetértek.

Mit lehet/kell erre érvelni? Nem hiszem, hogy egy "csajozós videót" ki lehetne elemezni. Tanácsokat adni, amik igazából csak személyes vélemények, azt lehet. De "elemezni"...

"A 3. percben csípõtõl felfelé 3 centivel érintetted meg a lány dereket. Ez hiba volt, legfeljebb 2 centi lehet a távolság." Vagy hogy?

Ez igaz. Ez egy szokásos dolog pl. számos sportban. A felvételek kielemzésével (és teljesen tudományos dolog!) megnézik, hogy miken lehetne javítani, hogy jobb legyen a teljesítmény.

---

Attól még se etikailag, se jogilag nem helyes. Az, hogy magának csinál valaki ilyen felvételt (akár véletlenül is, mert mondjuk egy babakamera volt a helyiségben), egy dolog. Publikálni teljesen más. (Az, hogy a haveroknak megmutatja az ember, még nem az.)

---

Nyílván egy szép lány másoknak is tetszeni fog és mások is próbálkoznak, ez természetes. És valamilyen szinten az is növeli a dolog értékét, ha nem csak megszerezni sikerült a lányt, hanem más elõl sikerült elvenni.

De én nem igazán szeretem, ha mondjuk egyik nap velem vacsorázik, a másik nap meg egy másik sráccal megy moziba. Még akkor sem, ha egy kézfogás nem volt. Tudom, hogy igazából egy szavam nem lehet, de ettõl még nem kell, hogy tetszen a dolog.

---

Ezt erõsen kétlem. Mondjuk ez ízlés dolga, de ilyennel csajozni...

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Mit lehet/kell erre érvelni? Nem hiszem, hogy egy "csajozós videót" ki lehetne elemezni. Tanácsokat adni, amik igazából csak személyes vélemények, azt lehet. De "elemezni"...

"A 3. percben csípõtõl felfelé 3 centivel érintetted meg a lány dereket. Ez hiba volt, legfeljebb 2 centi lehet a távolság." Vagy hogy?

Ez igaz. Ez egy szokásos dolog pl. számos sportban. A felvételek kielemzésével (és teljesen tudományos dolog!) megnézik, hogy miken lehetne javítani, hogy jobb legyen a teljesítmény.

ha a sportban tudományos, akkor miért ne lehetne a csajozásban is az?

De csak h példát említsek :

Az egyik leggyakoribb amit ilyenen észre lehet venni, az ha a testbeszéd inkongruens a verbális kommunikációval.

Illetve te sem mondtál olyan nagy hülyeséget mert az sem mindegy, mikor mennyi idõ után, hol érintjük meg a lányt és milyen módon.

Vagy esetleg azt, hogy itt vagy itt jó a story amit elõadsz a csajnak, de ha kicsit másképp mondanád akkor sokkal érdekesebb lenne. (Amúgy sok embernél azt vettem észre, de néha még magamnál is, hogy nem tudok jól elõadni egy jó történetet megfelelõen. Néha nem csattan akkorát a csattanó mint kellene, vagy épp érdektelenné válik az egész. De ezen is lehet segíteni, a történet mesélést is meg lehet tanulni, hogyan legyen érdekes és jó, illetve milyen történetek azok amiket jó ha bedob az ember és milyenek amiket nem kéne).

Nyílván egy szép lány másoknak is tetszeni fog és mások is próbálkoznak, ez természetes. És valamilyen szinten az is növeli a dolog értékét, ha nem csak megszerezni sikerült a lányt, hanem más elõl sikerült elvenni.

De én nem igazán szeretem, ha mondjuk egyik nap velem vacsorázik, a másik nap meg egy másik sráccal megy moziba. Még akkor sem, ha egy kézfogás nem volt. Tudom, hogy igazából egy szavam nem lehet, de ettõl még nem kell, hogy tetszen a dolog.

Senki sem mondta, hogy ez a dolog tetszedjen, de igazából nem tilthatod meg a lánynak (pláne ha nem is jártok) hogy mással is elmenjen kajálni/moziba. Az persze kétséges már, hogy jobb-e tudni, hogy mással ide megy meg odamegy, vagy épp jobb a tudatlanság homálya ...

Itt a lényeg az, hogy azt kell elérni (és 1-2 sikeres találkozó után gyakorlatilag magától megtörténik) hogy a lánynak ne is legyen kedve elmenni mással, legalábbis romantikus vonatkozásban.

Ezt erõsen kétlem. Mondjuk ez ízlés dolga, de ilyennel csajozni...

Pár éve Bence haverommal fent voltunk Szlovákiába. Egyik este hatalmas hó esett, mi pedig lementünk a kedvenc sörözõnkbe bedobni 1-2 sört meg ugyanannyi Tátra teát. Velünk jött még pár ismerõs is, akinek örültünk. Mikor kijöttünk a sörözõbõl, már nem voltunk szomjasak. Elkezdtük szórakozásból egymást dobálni a hóba. Egyszer Bence haverom megcsúszott váratlanul, beleesett a hóba és beverte a száját egy vaskorlátba, ami ki sem látszott addig a hóból. Eléggé megijedtünk, de szerencsére nem volt komoly baj...

Tessék, benne van a részegen pofára esés, mégis el van véve az éle. (Amúgy haveromnak nem tört le a foga ettõl, de ez valós esemény).

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Pár éve Bence haverommal fent voltunk Szlovákiába. Egyik este hatalmas hó esett, mi pedig lementünk a kedvenc sörözõnkbe bedobni 1-2 sört meg ugyanannyi Tátra teát. Velünk jött még pár ismerõs is, akinek örültünk. Mikor kijöttünk a sörözõbõl, már nem voltunk szomjasak. Elkezdtük szórakozásból egymást dobálni a hóba. Egyszer Bence haverom megcsúszott váratlanul, beleesett a hóba és beverte a száját egy vaskorlátba, ami ki sem látszott addig a hóból. Eléggé megijedtünk, de szerencsére nem volt komoly baj...

Tessék, benne van a részegen pofára esés, mégis el van véve az éle. (Amúgy haveromnak nem tört le a foga ettõl, de ez valós esemény).

Ez így egy jó sztori.

A haveroknak. (Akik lehetnek nõnemûek is akár, de mindenképpen olyanok, akik már ismernek.) Viszont egy idegen láynak mi jön le? "Beb@sztak, lökdösték egymást, majd az egyik ráesett egy vaskorlátra." => Megérdemelte.

Persze nem azt mondom, hogy minden esetben ilyen (negatív) lenne a reakció, de én ezt tartom valószínûbbnek. (Meg igazából én is ezt gondolnám, persze ez függ azért a helyzettõl meg maától az emberkétõl, aki meséli.)

Link to comment
Share on other sites

Ryanboy

Ez így egy jó sztori.

A haveroknak. (Akik lehetnek nõnemûek is akár, de mindenképpen olyanok, akik már ismernek.) Viszont egy idegen láynak mi jön le? "Beb@sztak, lökdösték egymást, majd az egyik ráesett egy vaskorlátra." => Megérdemelte.

Persze nem azt mondom, hogy minden esetben ilyen (negatív) lenne a reakció, de én ezt tartom valószínûbbnek. (Meg igazából én is ezt gondolnám, persze ez függ azért a helyzettõl meg maától az emberkétõl, aki meséli.)

Mondjuk szerintem, ha olyan szituba vagytok, ahol már netán kicsit pohár fenekére is néztetek (Házi buli, alapozás stb...) ,akkor annyira nem negatív inkább szórakoztató, hogy hát ilyen is meg eshet.

De persze ez szerintem még a csajtól is függõ, hogy milyen a személyisége, ha ilyen túl konzervatív lehet, hogy negatívnak értékeli, de ha meg inkább ilyen bulizós ereszd el a hajad (ne adj isten õ is elmesélt valami hasonló történetet), akkor sztem nyugodtan be lehet dobni a történetet.

Link to comment
Share on other sites

Fletley9

Tegnap összefutottam sörsátor után elõször a lánykával. õ szállt le a buszról én meg a mentem át a buszmegálló elõtt. össznéztünk és megint az a tipikus "itt vagyok dugj meg" nézés -.- . komolyan két teljesen különbözõ ember ha részeg meg ha józan.

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Mondjuk szerintem, ha olyan szituba vagytok, ahol már netán kicsit pohár fenekére is néztetek (Házi buli, alapozás stb...) ,akkor annyira nem negatív inkább szórakoztató, hogy hát ilyen is meg eshet.

De persze ez szerintem még a csajtól is függõ, hogy milyen a személyisége, ha ilyen túl konzervatív lehet, hogy negatívnak értékeli, de ha meg inkább ilyen bulizós ereszd el a hajad (ne adj isten õ is elmesélt valami hasonló történetet), akkor sztem nyugodtan be lehet dobni a történetet.

Nyílván van olyan helyzet, amikor vicces egy ilyen sztori (haverok között meg pláne), de az én személyes véleményem, hogy irtó gáz ilyennel menõzni vagy csajozni.

Pláne így felnõtt fejjel, de még az egyetemi évek elején (amikor eléggé ereszd el a hajam van sokaknál) sem volt az. Szerintem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Lord_KROK

Tegnap összefutottam sörsátor után elõször a lánykával. õ szállt le a buszról én meg a mentem át a buszmegálló elõtt. össznéztünk és megint az a tipikus "itt vagyok dugj meg" nézés -.- . komolyan két teljesen különbözõ ember ha részeg meg ha józan.

Biztos vagy te ebben? nem csak belemagyarázod magadnak?

De ha így van, akkor lépj sürgõsen. Lehetõleg mikor józanok vagytok.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nyílván van olyan helyzet, amikor vicces egy ilyen sztori (haverok között meg pláne), de az én személyes véleményem, hogy irtó gáz ilyennel menőzni vagy csajozni.

Pláne így felnőtt fejjel, de még az egyetemi évek elején (amikor eléggé ereszd el a hajam van sokaknál) sem volt az. Szerintem.

Az a nagy probléma, hogy abból indulsz ki, hogy ilyennel "menőzni" akar az ember. Pedig nem.

Ugyebár arról volt szó, hogy mi történik ha megkérdezik mi történt a fogával? (vagy bármi hasonló)

Válaszolsz egy kérdésre, egy kis történettel. De nem azért mondod mert menőbbnek akarsz tűnni, hanem mert kérdeztek. Nagy különbség.

Ez így egy jó sztori.

A haveroknak. (Akik lehetnek nőneműek is akár, de mindenképpen olyanok, akik már ismernek.) Viszont egy idegen láynak mi jön le? "Beb@sztak, lökdösték egymást, majd az egyik ráesett egy vaskorlátra." => Megérdemelte.

Oh, lehet.

De mégis inkább azt tapasztaltam, hogy 100 esetből 99-szer azt kérdezik meg mégis, hogy merre voltam szlovákiában, mit csináltam ott, meddig voltam ott, milyen volt a sör? stb.

Vagyis energiát fektetnek a beszélgetésbe tovább, kíváncsiskodnak, néha saját szlovákiai/klföldi storykat mesélnek, volt olyan aki egy saját hasonló esetet mesélt el, de nem ilyen lesajnáló "Megérdemelte" reakciókat kap az ember. Még ha belül ez is jön(ne) le, kintre mást mutatnak.

116969

Link to comment
Share on other sites

GordonGU

Adott Szitu: 2 hónapja megismertem egy nõi egyedet házibuliba, kis flörtölés, csók, de ennyi, kis szünet kb 1 hónapig, utána megint találkozás (haza kellet vinni, lekéset a buszt) utána ezt pár közös plázázás stb, adott félreérthetetlen jeleket, (jobb lett volna ha az elõzõ barátja helyett engem ismer meg kb 3 éve, hasonló szövegek) majd 1x csak kerüli a találkozásokat, aztmondta gondolkodik, vittem már hozzá rózsát mikor nem volt otthon utána megint találkozás, csókkal elválás, utána közölte idõt kér, én meg nem szivesen hagynám más lecsapaj addig a kezemrõl, esetleg ötlet mivel lehetne közeledni felé!? , hirtelen nem jut már semmi eszembe! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Lord_KROK

Adott Szitu: 2 hónapja megismertem egy nõi egyedet házibuliba, kis flörtölés, csók, de ennyi, kis szünet kb 1 hónapig, utána megint találkozás (haza kellet vinni, lekéset a buszt) utána ezt pár közös plázázás stb, adott félreérthetetlen jeleket, (jobb lett volna ha az elõzõ barátja helyett engem ismer meg kb 3 éve, hasonló szövegek) majd 1x csak kerüli a találkozásokat, aztmondta gondolkodik, vittem már hozzá rózsát mikor nem volt otthon utána megint találkozás, csókkal elválás, utána közölte idõt kér, én meg nem szivesen hagynám más lecsapaj addig a kezemrõl, esetleg ötlet mivel lehetne közeledni felé!? , hirtelen nem jut már semmi eszembe! :)

Ez a csókkal elválás kicsit belezavar a képbe. Mert azt nem számítva, azt mondanám a szokásos barátzónás kisded játékok, de így nm is tudom...

volt valami azóta?

Link to comment
Share on other sites

Ryanboy

Ez a csókkal elválás kicsit belezavar a képbe. Mert azt nem számítva, azt mondanám a szokásos barátzónás kisded játékok, de így nm is tudom...

volt valami azóta?

Sztem ez inkább az a tipikus talonba rakásra utal...

Azaz járnék, de "nem akarok járni veled... most még" szitu, de ne legyen igazam

Link to comment
Share on other sites

GordonGU

Sztem ez inkább az a tipikus talonba rakásra utal...

Azaz járnék, de "nem akarok járni veled... most még" szitu, de ne legyen igazam

Énis így látom, azóta 1x találkoztamvele véletlenül egy "kocsmakomplexumban" majdnem minden megtörtént, azóta csak a duma hogy várjakmég, kis SZÉ-ket amiket írokneki arra max csak pár szavas válasz, most vagy õse tudja mitakar vagy más is "kezelgeti" :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Énis így látom, azóta 1x találkoztamvele véletlenül egy "kocsmakomplexumban" majdnem minden megtörtént, azóta csak a duma hogy várjakmég, kis SZÉ-ket amiket írokneki arra max csak pár szavas válasz, most vagy őse tudja mitakar vagy más is "kezelgeti" :)

Ha a nagy monológjaidra pár szavas válaszok jönnek az nem épp az érdeklődés jele.

Viszont ha már majdnem minden megtörtént és azóta ilyen, sandás, hogy más is "kezelgeti"

De talán többet tudnál meg ha elhívnád valahová (nem kell feltétlenül "randi" nak lennie)

Link to comment
Share on other sites

GordonGU

Ha a nagy monológjaidra pár szavas válaszok jönnek az nem épp az érdeklõdés jele.

Viszont ha már majdnem minden megtörtént és azóta ilyen, sandás, hogy más is "kezelgeti"

De talán többet tudnál meg ha elhívnád valahová (nem kell feltétlenül "randi" nak lennie)

Nemjön, "gondolkodik" , személyesen ha véletlenül összefutunk akkor else modul melõlem f@szbukon meg álltalába visszase ír, kivárok pár hetet, utánais ezt játsza akkor befejeztem! :)

Link to comment
Share on other sites

Ryanboy

Nemjön, "gondolkodik" , személyesen ha véletlenül összefutunk akkor else modul melõlem f@szbukon meg álltalába visszase ír, kivárok pár hetet, utánais ezt játsza akkor befejeztem! :)

Hmm nah igen ez a nem tudod mi lesz a vége szitu elég idegesítõ tud lenni...

Most eszembe jutott valami, amivel elõrébb juthatsz, ha sikerülne megtudni a szokásait pl mikor merre jár akkor így random "véletlen" összefuthatnál vele. Mindezt, úgy, hogy valami jó szép csajismerõsödet bevonod játékba, és úgy futsz össze vele, hogy vele vagy találkoztok kicsit szóba elegyedtek a csajt is bemutatod, de nem mondod azt, hogy a barátnõd nem lövöd le a poént hagyod, hogy morfondírozzon ugyan úgy rajta, ahogy te õ rajta :D (há nehogy má csak te légy megszivatva).

Legalábbis ha még csak talonba is rakott tuti nézni, fog nagyot ha a tartalékja is oda valszeg rád ír facen, ha meg tényleg abszolút semmit nem akar, akkor egyértelmû, hogy nem fog.

Ha van idõd energiád, lehetõséged, akkor sztem játszd be nyugodtan, meg persze ezt egyéb dolgokkal is tuningolhatod, amivel szeretnéd (pl átöleled a csajt a szeme láttára stb... csak ne smároljatok meg ilyenek elötte hagy tõrje a fejét, hogy most mi van :D ).

Link to comment
Share on other sites

GordonGU

Hmm nah igen ez a nem tudod mi lesz a vége szitu elég idegesítõ tud lenni...

Ezt már ellõttem, tudtomon kívül, megis kaptam tõle a féltékenységet még a kezdeti ismeretség után havernõmet vittem haza, következõ találkozásnál szóváis tette hogy mindig milyen csinos nõket furikázok, így most hirtelen kifogytam az ötletekbõl!

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Ezt már ellõttem, tudtomon kívül, megis kaptam tõle a féltékenységet még a kezdeti ismeretség után havernõmet vittem haza, következõ találkozásnál szóváis tette hogy mindig milyen csinos nõket furikázok, így most hirtelen kifogytam az ötletekbõl!

Remélem odalõttél neki erre valami frappánsat :)

Szerintem hívd el. Amint lentebb is írtam, ha nem jön máros tudod h mi a téma

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Warfoki

Heti top cikkek az oldalon:

Men Fought The Nazis, Women Slept With Them

‘Kirill Was Here’ Exposes The Hypocrisy Of Feminism

Male Homosexuals Have Become A Public Health Threat

Not Every Man Can Handle A Beautiful Woman

Meet The Man Who Apologized After Being Falsely Accused Of Rape

Ezek után mit vársz? :D Mondanám, hogy valaki gyökérkedik csak, de én már nem merem kijelenteni, hogy "ember ennyire hülye nem lehet", mert tudom, hogy de. -_-

Link to comment
Share on other sites

aluminiumtrioxid

Ezek után mit vársz? :D Mondanám, hogy valaki gyökérkedik csak, de én már nem merem kijelenteni, hogy "ember ennyire hülye nem lehet", mert tudom, hogy de. -_-

Welcome to the "redpill community".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Fletley9

Hali, a mostani helyzet a következő

Három hete öcsém tartott itthon házibulit/főzést az egyik csaj (egyszer beszéltünk korábban fb-n öcsém miatt) egész este csipkelődött/beszólt amit persze kapott vissza is (egy másik meg is kérdezte ,hogy akkor mi most tényleg utáljuk-e egymást, mondom én nem tudok róla). Mikor meg már nagyon érezte a pálinkát akkor "előkerültek kényesebb témák". De úgy ennyi múlthéten jött öcsémhez filmezni (barátok csak padtársak voltak gimibe 3 évig meg öcsémnek van valaki más tán). Nos nem filmezés lett berugtak minta kutya. Fura is volt ,hogy másik szobából írosgatott fb-n, de a múltkorii után beszéltünk és megígértem ,hogy megtanítom ,hogy kell részegen "csúnyán" nézni a másikra és követelte ,hogy itt az alkalom (persze úgy gondoltam ha én is az vagyok ...mert így nem fog menni) Mindegy átjött hozzám és egy pár percig "gyakoroltuk a csúnyán nézést" (elég gyere ide dugj meg nézésre sikerült mindkettőnktől :D) -ezt öcsém meg is jegyezte később ,hogy nem megy neki máshogy-. Mindegy ezután átjöttek mindketten hozzám, ott is kacérkodott....aztán, hogy menjek fel velük a városba. Mondtam nem, nem is ittam fáradt is voltam kedvem se volt, itt valahogy előjött "ha lenyalod az ujjam meggondolom" (persze részemről is ment a kacérkodás előtte nemsokkal nyitott ajtónál pisiltem amit véletlen észrevett (öcsém ajtaja szembe van a wc-vel) mikor észrevett, hogy észrevettem behajtotta az ajtót -csak azt nem látta ,hogy a tükörből látom ahogy visszanyitja és bámul befele-. Na de mielőtt elkezdtek készülni, hogy indulnak a városba lementem, hogy ne hangoskodjanak meg ilyenek. Elkezdtem krémest enni amitől úgy habos lett az arcom..persze megjegyezte, mondtam tessék lenyalni. Erre ,hogy öcsém biztos vállalkozik rá meg már amúgy is megtöröltem. Igen? erre belenyomtam a szám a sütibe ,hogy tessék (kiderül mennyire vagy hang) hát nem volt gyakorlatliag az államtól az orroming végignyalt (meg is lepett). Na mindegy bontottam nekik kegy üveg bort majd elindultak a városba...én fel az emelet elpakolni...10 perc múlva meg megjelenik az ajtóm előtt kezében a borral és bámul..(itt egy perc néma csend....igen ezt kilehetett volna használni) mikor (végre?!) jött fel öcsém a lépcsőn és csak ennyit mondott "le akar itatni". Végül felmentem velük én is bulizni de mire felértünk a városba kijózanodtak mindketten és már semmihez nem volt kedve se a csajnak (nem is próbálkoztam). Szóval ez van ha részeg....de józanul még nem is láttam négyszer beszéltünk fb-n összesen egyszer még nagyon rég egyszer a főzés után meg múlthét óta kétszer írtam neki (mivel dolgozom későn érek oda a géphez hétköznap) így ilyen 22-23 fele írtam neki első alkalommal hamar lerázott második alkalommal már beszéltünk rendesen. De nem tudom mi ez az egész. Ő ugye akkor írt egyedül mikor régen meg múlthét szombaton (mindkét alkalommal ittas volt már) szal józanul magától nem keres egyáltalán. Lehet ebből valami (mármint komolyabb) vagy legközelebb ha részeg lesz csak rámászni (azt meg nem akarom öcsém miatt se, hogy gáz legyen belőle) meg egyébként is normális csajnak tűnik (ahhoz képest ,hogy 19) szal komoylat is eltudnék képzelni, de így? hívjam el esetleg valahova?

Link to comment
Share on other sites

Ryanboy

Hali, a mostani helyzet a következõ

Három hete öcsém tartott itthon házibulit/fõzést az egyik csaj (egyszer beszéltünk korábban fb-n öcsém miatt) egész este csipkelõdött/beszólt amit persze kapott vissza is (egy másik meg is kérdezte ,hogy akkor mi most tényleg utáljuk-e egymást, mondom én nem tudok róla). Mikor meg már nagyon érezte a pálinkát akkor "elõkerültek kényesebb témák". De úgy ennyi múlthéten jött öcsémhez filmezni (barátok csak padtársak voltak gimibe 3 évig meg öcsémnek van valaki más tán). Nos nem filmezés lett berugtak minta kutya. Fura is volt ,hogy másik szobából írosgatott fb-n, de a múltkorii után beszéltünk és megígértem ,hogy megtanítom ,hogy kell részegen "csúnyán" nézni a másikra és követelte ,hogy itt az alkalom (persze úgy gondoltam ha én is az vagyok ...mert így nem fog menni) Mindegy átjött hozzám és egy pár percig "gyakoroltuk a csúnyán nézést" (elég gyere ide dugj meg nézésre sikerült mindkettõnktõl :D) -ezt öcsém meg is jegyezte késõbb ,hogy nem megy neki máshogy-. Mindegy ezután átjöttek mindketten hozzám, ott is kacérkodott....aztán, hogy menjek fel velük a városba. Mondtam nem, nem is ittam fáradt is voltam kedvem se volt, itt valahogy elõjött "ha lenyalod az ujjam meggondolom" (persze részemrõl is ment a kacérkodás elõtte nemsokkal nyitott ajtónál pisiltem amit véletlen észrevett (öcsém ajtaja szembe van a wc-vel) mikor észrevett, hogy észrevettem behajtotta az ajtót -csak azt nem látta ,hogy a tükörbõl látom ahogy visszanyitja és bámul befele-. Na de mielõtt elkezdtek készülni, hogy indulnak a városba lementem, hogy ne hangoskodjanak meg ilyenek. Elkezdtem krémest enni amitõl úgy habos lett az arcom..persze megjegyezte, mondtam tessék lenyalni. Erre ,hogy öcsém biztos vállalkozik rá meg már amúgy is megtöröltem. Igen? erre belenyomtam a szám a sütibe ,hogy tessék (kiderül mennyire vagy hang) hát nem volt gyakorlatliag az államtól az orroming végignyalt (meg is lepett). Na mindegy bontottam nekik kegy üveg bort majd elindultak a városba...én fel az emelet elpakolni...10 perc múlva meg megjelenik az ajtóm elõtt kezében a borral és bámul..(itt egy perc néma csend....igen ezt kilehetett volna használni) mikor (végre?!) jött fel öcsém a lépcsõn és csak ennyit mondott "le akar itatni". Végül felmentem velük én is bulizni de mire felértünk a városba kijózanodtak mindketten és már semmihez nem volt kedve se a csajnak (nem is próbálkoztam). Szóval ez van ha részeg....de józanul még nem is láttam négyszer beszéltünk fb-n összesen egyszer még nagyon rég egyszer a fõzés után meg múlthét óta kétszer írtam neki (mivel dolgozom késõn érek oda a géphez hétköznap) így ilyen 22-23 fele írtam neki elsõ alkalommal hamar lerázott második alkalommal már beszéltünk rendesen. De nem tudom mi ez az egész. Õ ugye akkor írt egyedül mikor régen meg múlthét szombaton (mindkét alkalommal ittas volt már) szal józanul magától nem keres egyáltalán. Lehet ebbõl valami (mármint komolyabb) vagy legközelebb ha részeg lesz csak rámászni (azt meg nem akarom öcsém miatt se, hogy gáz legyen belõle) meg egyébként is normális csajnak tûnik (ahhoz képest ,hogy 19) szal komoylat is eltudnék képzelni, de így? hívjam el esetleg valahova?

Elég ugyan azt a bulit megcsinálni mint múltkor csak akkor kapd is le vagy valami :D Tiszta helyzet szerintem adja magát. Persze el is hívhatod randira az se rossz megoldás, bár sztem a csajnál bõven nyert ügyed van nem igazán szokása csajoknak egy olyan haverrõl akivel alig beszélt meg nem régóta ismeri, hogy lenyalja az arcáról a habot.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...