Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Quake


AdiiBOY

Recommended Posts

wYth-NRG

Hát akkor máris megvan az ez évre eső mennyiség is xDDD

Amúgy jók a videók megnéztem tegnap mikor linkelted, a zene is pöpec, oldschool :D

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Nah azért ennyi ne legyen elég. :D

Még van pár demom is amit érdemes lenne fraps-el rögzíteni. Majd hétvégén megcsinálom. ögüü

Link to comment
Share on other sites

XCube

Köszi a vidiket, valóban hatalmas nosztalgikus hangulatot sikerült teremteni. Legyen akármilyen CoD vagy Battlefield, nekem az igaz LAN és OnLine megmérettetés a Quake III marad :B . Ebben a játékban csak magadra számíthatsz, semmi kisegítés vagy trükk nincs (jó persze ott a strafe jump, bunny hop és plasma climb, de ezeket is külön el kell sajátítani), az számít, hogy mennyire vagy jó a játékban. Több ezer órát öltem bele tinédzser koromban, amit sosem fogok elfelejteni :s46: .

És nem, a Quake Live nem ugyanaz... :( . Azzal is rengeteg időt eltöltöttem, de nem az igazi.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

És nem, a Quake Live nem ugyanaz... :( . Azzal is rengeteg idõt eltöltöttem, de nem az igazi.

Sajnos nekem is ez a tapasztalatom. Látszik az ugyekezet, de valahogy nem ugyanaz mint az eredeti Quake 3 ...Ami végig kísérte középiskolás éveimet.

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Sajnos nekem is ez a tapasztalatom. Látszik az ugyekezet, de valahogy nem ugyanaz mint az eredeti Quake 3 ...Ami végig kísérte középiskolás éveimet.

Tyűh. Vagy 5-6 évet biztos "elvett" az életemből Q3 és a cb. Mennyire jó magyar csapatokban voltam, de már sajnos több mint 1 éve abbahagytam, mert már számomra és azok számára is akik "fontosak" voltak, szintén nem játszanak. :(

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Látom ez a topik teljesen kihalt, tavaly kemény két komment született. :lol:

Tegnap a régi cuccaimat rendszerezgettem és rábukkantam néhány videóra amibõl a két kedvencemet fel is töltöttem youtubera.

Kis kedvcsináló nosztalgizázáshoz:

Emlékszem volt valami sulis rendezvény asszem amerikában és meghívták Fatal1ty-t, hogy Q3-azzon a diákokkal. Aki el tudta õt találni kapott valami díjat asszem, de senkinek nem sikerült :D

Nem vagyok biztos, hogy pontosan így történt a dolog(vagy 10 éve hallottam a sztorit), de a lényeg az megvan :P

Jó kis Q3-as idõk :rolleyes:

Tudom vártuk 99-ben a megelenését, mint a messiást. Akkor volt a napfogyatkozás is :)

Link to comment
Share on other sites

OG

Emlékszem volt valami sulis rendezvény asszem amerikában és meghívták Fatal1ty-t, hogy Q3-azzon a diákokkal. Aki el tudta õt találni kapott valami díjat asszem, de senkinek nem sikerült :D

Nem vagyok biztos, hogy pontosan így történt a dolog(vagy 10 éve hallottam a sztorit), de a lényeg az megvan :P

Jó kis Q3-as idõk :rolleyes:

Tudom vártuk 99-ben a megelenését, mint a messiást. Akkor volt a napfogyatkozás is :)

Nekem valahol van még egy régi Új Szó-s cikker, abban volt benne a Q3 beta. Csávónak 10percenként fagyott a P2-es gépén. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Tyûh. Vagy 5-6 évet biztos "elvett" az életembõl Q3 és a cb. Mennyire jó magyar csapatokban voltam, de már sajnos több mint 1 éve abbahagytam, mert már számomra és azok számára is akik "fontosak" voltak, szintén nem játszanak. :(

Eleinte ritkán játszottam sajnos emberek ellen.

Meg nem is ment túl jól a gépemen, és sokkal nehezebb volt.

Emlékszem, hogy a Hurt me plenty botok épp elég kihívás voltak. Aztán mikor játszottam olyan gépen amin jól ment hirtelen a Hardcore-t is el tudtam verni.

Hazajöttem, és mengint nem ment.

Aztán ahopgy lett új gépem és jól ment, már emlékszem, Nightmare Xaero elverésével szórakoztam :D

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Quake1 ribút minek? A Q1-hez olyan (nem hivatalos) módok vannak hogy az ember álla még ma is leesik a látványvilágtól :D

A topikot láttán, meg is jött hozz á a kedvem :))

semmi. Félreértelmeztem. Reboot, nem remake.. Kevertem a két dolgot. :)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Ebben a játékban csak magadra számíthatsz, semmi kisegítés vagy trükk nincs (jó persze ott a strafe jump, bunny hop és plasma climb, de ezeket is külön el kell sajátítani), az számít, hogy mennyire vagy jó a játékban.

Na igen, az igazi multi játék annak idején. A HL2DM is dettó ilyen volt, oda skill és tapasztalat kellett rendesen, nagyon remélem a kövi hl-hez jön ismét multi ami több tömeget vonz és hasonló lesz a mechanikája :troll:

Egy YT vidi, hogy miről is van szó:

B) (1:33-tól kezdődik a fragmovie)

2 részes, de fel van tüntetve :P

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Na igen, az igazi multi játék annak idején. A HL2DM is dettó ilyen volt, oda skill és tapasztalat kellett rendesen, nagyon remélem a kövi hl-hez jön ismét multi ami több tömeget vonz és hasonló lesz a mechanikája :troll:

Egy YT vidi, hogy mirõl is van szó:

B) (1:33-tól kezdõdik a fragmovie)

2 részes, de fel van tüntetve :P

lájk, talán még benne is vagyok x)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

A topikot láttán, meg is jött hozz á a kedvem :))

nekem is most a Q3hoz :)

Persze az eredetihez.

Link to comment
Share on other sites

VegaSHFOREVER

Örülök, hogy nem csak én voltam függõje ennek a játéknak. :D Steam-en megvan valakinek? Sajnos az elég alap, kell pointrelase meg be kell lõni a fov-ot stb de végülis játszható. Ha valakinek van kedve, egy elõre megbeszélt idõpontban játszhatunk, pl pár hét mulva hétvégén vagy ilyesmi. Ha valakit érdekel szóljon.

A böngészõs q3 engem sem fogott meg.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

A böngészõs q3 engem sem fogott meg.

valahogy csak nem olyan mint az eredeti régi Q3.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
undY1ng

Valaki vágja ezt a Quake I Darkplaces felráncozott grafikás módot?

Van hozzá még valami 1gb-os high res textures amit sehonnan se tudok leszedni.

Aki esetleg vágja a menetét, hogy mit hogyan kell feltenni, azt nagyon megköszönném!

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Valakinek sikerült Win7-en mûködésree bírni a sima (nem böngészõs) Q3-at ???

Ha igen, elmondhatná h hogyan kell.

Link to comment
Share on other sites

undY1ng

Valakinek sikerült Win7-en mûködésree bírni a sima (nem böngészõs) Q3-at ???

Ha igen, elmondhatná h hogyan kell.

Noghost 1.16 feltétele után mennie kell.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
fformation

Pont jókor vagyok jó helyen :D Elõre is kösz a segítséget, mert ma gondoltam arra, hogy hú de régen toltam a Quake 3-at és újra nyomatni kéne! Örülök, hogy van ilyen topic !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
solymosgyu

Jobb helyet nem találtam: Nem tudok a singuraty-val játszani. Az uj egér miatt. Logitech darkfield van ráírva. Mi a megoldás? A középsõ gombon több funkció is van. Ami zavar játék közben.

Link to comment
Share on other sites

solymosgyu

Nos ansver?

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Jobb helyet nem találtam: Nem tudok a singuraty-val játszani. Az uj egér miatt. Logitech darkfield van ráírva. Mi a megoldás? A középsõ gombon több funkció is van. Ami zavar játék közben.

Ennyi, hogy zavar, hogy a középsõ gombon sok funkció van? Miért nem állítod át??

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Lord_KROK

Valakinek sikerült Win7-en mûködésree bírni a sima (nem böngészõs) Q3-at ???

Ha igen, elmondhatná h hogyan kell.

Végül ennyi idõ után, pár napja találtam egy Quake3-at ami gond nélkül megy Win7 alatt, és hamachin is játszható. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
XCube

Quake Champions

 

Én máris alig várom, pedig még várhatok bőven. Ez és a Prey vitte nálam a prímet az E3 bejelentésekkel.

Őszintén remélem hogy nem fogják elcseszni valamivel, bár ha azt nézem, hogy a Wolfenstein és a Doom is szuperül sikerült eléggé bizakodó vagyok :) .

Link to comment
Share on other sites

Cori

Olyasmit értettem, h class based lesz a multi, aminek nagyon nem örülnék, kapunk még 1 Overwatchot? Maradjanak csak a jó öreg Quake 3 arenás alapoknál.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
VassGabor

Ingyen osztogatják a gamekat de minek nem tudom, mai szemmel nézve már undorítóan néz ki. Inkább csinálnának egy mai grafikás singleplayer részt.

  • Like 1
  • Downvote 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...