Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Quake


AdiiBOY

Recommended Posts

Chaser

Amúgy miért van az hogyha bekapcsolom az AA-t 2× 4× vagy 8×-an akkor 60Hz-en megy a monitor? pedig powerstripbe beállítottam egy állandó értéket, 16×-an nem csinálja ezt meg ha kikapcsolom, de 16× meg már sok a VGA-nak

Link to comment
Share on other sites

Chaser

na végigvittem a single-t, jobb késõbb mint soha :lol: hát annyira nem nyûgözött le, lehetett volna a történetben több fordulat, meg néha csak megy az ember és gyilkol, mint valami serious sam játék :lol:

multizni szokott valaki?

Link to comment
Share on other sites

Balee

hirtelen azt hittem a Quake 3 single-jérõl beszélsz :lol: mert annak nincs is xDD

Link to comment
Share on other sites

Chaser

Végülis csináltak annak is valamiféle single-t :D de a 4-rõl beszéltem, amúgy a patchel már olyan gyors a multi mint a 3, szal jó móka, kár hogy alig játszanak vele

Link to comment
Share on other sites

samuraay

peccs nélkül méris lassú a multi ?nem játszodtam peccs elõtt...mostse :) de érdekel

Link to comment
Share on other sites

Chaser

sokkal lassabban futsz, meg ugrálsz, nem éri el azt a sebességet a játékmenet mint a q3-ba, patch-el igen, én néha most játszok, de alig vannak fent 1-2 serveren

Link to comment
Share on other sites

Balee

Mert mindenki Quake Live-zik, full ugyanaz, mint a Q3 ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Chaser

Q3-at már nem tolnám igazán, nem tetszik már a grafikája xDD

Link to comment
Share on other sites

Balee

Mint szokás mondani: nem a graf a lényeg (főleg egy multi játékban nem) :closedeyes:, ha pedig számodra a grafika a minden, told az UT3-at ;) :D (bár az UT3 is nagyon jó multi FPS, különösen a legutóbbi frissítés óta, bár az elsõ részt nem múlja felül B) )

Link to comment
Share on other sites

Chaser

Mint szokás mondani: nem a graf a lényeg (fõleg egy multi játékban nem) :closedeyes:, ha pedig számodra a grafika a minden, told az UT3-at ;) :D (bár az UT3 is nagyon jó multi FPS, különösen a legutóbbi frissítés óta, bár az elsõ részt nem múlja felül B) )

nem csak a grafika számít, de azért számít :D UT 3 meg nem túl élvezetes 7600GT-n :D de CSS-t is sokkal jobban szeretem mint CS 1.6-ot :D

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Mert mindenki Quake Live-zik, full ugyanaz, mint a Q3 ;) :)

és mééég mindig nem jött össze...múltkor megvártam míg sorra kerülök..és tudod mi történt? semmi nem történt xD :lol: pedig nyomnám én is néha a régi idõk emlékére :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Jelan

de CSS-t is sokkal jobban szeretem mint CS 1.6-ot :D

Sad.

Link to comment
Share on other sites

Balee

és mééég mindig nem jött össze...múltkor megvártam míg sorra kerülök..és tudod mi történt? semmi nem történt xD :lol: pedig nyomnám én is néha a régi idõk emlékére :unsure:

nem tudom, nekem mûködik, mostanában már kevesebbet is kell várni, nagyon sokan játsszák, rengeteg server van :)

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

és mééég mindig nem jött össze...múltkor megvártam míg sorra kerülök..és tudod mi történt? semmi nem történt xD :lol: pedig nyomnám én is néha a régi idõk emlékére :unsure:

Ez érdekes...nálam 2-3 hete egyáltalán nem kell egy mp-et se sorban várni...úgy tûnik a legutóbbi update-ben már kijavították FF alatt azt a fura parancsfájl hibát(néha beakadt és lefagyott miatta a böngészõ), és végre most, h úgy tûnik mûxik a besorolószerver is, nem futok össze már többé a saját szintemen 24/7 ben quake-ezõ vadállatokkal, ami azért nem kicsit hozzátesz a sikerélményhez...mondjuk íg yis csak erõs középmezõny-beli vagyok, és csak néha-néha sikerül az élmezõnyben végezni, de legalább nem az van h belépek egy szerverre, aztán a játék végéig csak azt bámulom h "feléledés-halál-újjáéledés-halál"...

ami a legviccesebb, h pár napja kaptam egy olyan reward-ot, amit az extrém hosszú várakozási idõ türelmes végigvárásááért osztogatnak-a poén csak az h aznap szintén sec-perc alatt beengedett a szerverre a játék, szóval nem igazán tudom, miért is kaptam meg(a kiírás aszerint 528ezer feletti sorbanállsá volt, pedig 49 ezernél nagyobb "sorban" még nem álltam ez fix...)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Ez érdekes...nálam 2-3 hete egyáltalán nem kell egy mp-et se sorban várni...úgy tûnik a legutóbbi update-ben már kijavították FF alatt azt a fura parancsfájl hibát(néha beakadt és lefagyott miatta a böngészõ), és végre most, h úgy tûnik mûxik a besorolószerver is, nem futok össze már többé a saját szintemen 24/7 ben quake-ezõ vadállatokkal, ami azért nem kicsit hozzátesz a sikerélményhez...mondjuk íg yis csak erõs középmezõny-beli vagyok, és csak néha-néha sikerül az élmezõnyben végezni, de legalább nem az van h belépek egy szerverre, aztán a játék végéig csak azt bámulom h "feléledés-halál-újjáéledés-halál"...

ami a legviccesebb, h pár napja kaptam egy olyan reward-ot, amit az extrém hosszú várakozási idõ türelmes végigvárásááért osztogatnak-a poén csak az h aznap szintén sec-perc alatt beengedett a szerverre a játék, szóval nem igazán tudom, miért is kaptam meg(a kiírás aszerint 528ezer feletti sorbanállsá volt, pedig 49 ezernél nagyobb "sorban" még nem álltam ez fix...)

Én is megkaptam ezt a jutalmat, elvileg 501337. voltam a sorban, holott talán 50-60ezer körüli volt a legtöbb még az elején :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
-max-

Jópofa ez a Quake Live, csak olyan fura, mintha kisebbet sebezne a railgun. Szinte sosem halnak egy lövésbe, nem tudom miért. Amúgy tényleg szórakoztató, csak a legnehezebb szinten kezdtem, és az esetek jó részében elvernek. :D Át fogom állítani a nehézségi szintet, mert ez így nem kóser...

Link to comment
Share on other sites

Findzs

régen 1999 ben a játék megjelenése elõtt reklámból kiadtak egy quake3arena képernyõkimélõt

az kellene nekem de nem találom sehol nincs meg valakinek ?

Link to comment
Share on other sites

XCube

Jópofa ez a Quake Live, csak olyan fura, mintha kisebbet sebezne a railgun. Szinte sosem halnak egy lövésbe, nem tudom miért. Amúgy tényleg szórakoztató, csak a legnehezebb szinten kezdtem, és az esetek jó részében elvernek. :D Át fogom állítani a nehézségi szintet, mert ez így nem kóser...

Tényleg gyengítettek a Railgun -on, de azért egy tápos ellent egy lövéssel az 1.32 -ben sem lehetett leszedni.

Link to comment
Share on other sites

Jemero

a qukeliveban az advancednél a trainengben mit kell csinálni? mert nem tudok átmenni azon a hologramos kapunk :S

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
XCube

a qukeliveban az advancednél a trainengben mit kell csinálni? mert nem tudok átmenni azon a hologramos kapunk :S

Rocketjumpolni a túloldalra.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Hardverbacsi

Gondoltam ebben a Topic-ban kérdezem meg, lévén, hogy azonos a fejlesztõ; a Rage-el kapcsolatban tud valaki valamit? Már nagyon régen be lett jelentve, de azóta se semmi. (dnf2? XD)

Link to comment
Share on other sites

XCube

Gondoltam ebben a Topic-ban kérdezem meg, lévén, hogy azonos a fejlesztõ; a Rage-el kapcsolatban tud valaki valamit? Már nagyon régen be lett jelentve, de azóta se semmi. (dnf2? XD)

Úgy látszik a Rage topikot halálra ítélték :( .

Véletlenül se gondolj olyanra, hogy nem fog megjelenni. Egyszerûen csak id játék és õk szeretik addig hegeszteni, amíg teljesen kész nem lesz. Ha jól tudom akkor a legutóbbi állás szerint nem jön ki 2009 -ben, csak jövõre valamikor. Mondjuk ezen nem is csodálkozom, mert az Engine -t még OpenGL 2.1 -re kezdték el írni, de azóta kijött a 3 is és gondolom arra is felkészítik a kódot. Milyen jó, hogy van még olyan, aki használja ezt a rendszert :) .

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Zombee15

Valakinek van ötlete hogy lehet mûködésre bírni a Quaket(1) winxp alatt?A kompatibilitással játszadoztam már winfos 95 alatt is vibrál a menü.

Link to comment
Share on other sites

2sd

Úgy látszik a Rage topikot halálra ítélték :( .

Véletlenül se gondolj olyanra, hogy nem fog megjelenni. Egyszerûen csak id játék és õk szeretik addig hegeszteni, amíg teljesen kész nem lesz. Ha jól tudom akkor a legutóbbi állás szerint nem jön ki 2009 -ben, csak jövõre valamikor. Mondjuk ezen nem is csodálkozom, mert az Engine -t még OpenGL 2.1 -re kezdték el írni, de azóta kijött a 3 is és gondolom arra is felkészítik a kódot. Milyen jó, hogy van még olyan, aki használja ezt a rendszert :) .

Sokan használnak OpenGL-t, csak nem szokták túlságosan reklámozni ezt. (persze közel sem annyian, mint dx et.)

Én is úgy tudom egyébként, hogy jövõre jön ki, de még simán eltolhatják a megjelenést - azt kétlem egyébként, hogy amiatt csúszna, hogy frissebb OGL re akarják átírni, akkor nem egy évet csúszni a dolog valószínûleg(még nem láttam az új OGL -t, de állítólag nem olyan stabil, mint amilyennek lennie kéne, ezért is kétlem, hogy errõl lenne szó.)

Az annyira nem meglepõ, hogy nem beszélnek állandóan a Rage rõl, azért nincs olyan sok infó... azon viszont nagyon durván csodálkozom, hogy a Wolfenstein topik döglõdik létezése óta. :o

/ON

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
-Arch-

Nagyon faja ez a Quake Live :rolleyes: összejött végre valahára a reg... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...