Jump to content
Sign in to follow this  
AdiiBOY

Quake

Recommended Posts

Sensei007

Eddig úgy tapasztaltam hogy igen. Na de mostmár mintha megmozdulna, remélem már játszani is tudok vele :D

Nekem már sikerült játszani vele :P

csak most nem jön be egy multis pálya sem :(

már müködik megyek is játszani :D

XCube

Pár hét és pár új szerver után már nem lesznek ilyen hibák. Ez azért még mindig csak Beta és úgy látszik nem számítottak ekkora érdeklõdésre :D .

Balee

és ezt a sort minden belépéskor meg kell várni???? :o

már lehet játszani egy csomó pályán

ja hogy minden belépésnél ennyit kell várni? :lol: remélem pár hét és javítják :)

Pepperoni

ja hogy minden belépésnél ennyit kell várni? :lol: remélem pár hét és javítják :)

Sztem nem kell mindíg végigvárni csak a bétánál.

Legalábbis nem lenne a legjobb megoldás. :huh:

balint_k

nálam jól mûködik csak a játék

honlapján nem számolja a fragjaim (ölések) számát :blink:

Szerintem azért mert nem ranked szerveren játszól vagy pedig mert lassú a rendszer és idõ kell neki.

Sztem nem kell mindíg végigvárni csak a bétánál.

Legalábbis nem lenne a legjobb megoldás. huh.gif

Igen, viszont ha nem lesz akkor összefognak omlani a szerverek. Mivel ingyenes a játék ezért elég sokan akarnak vele játszani.

Marine1

Na tegnap sikerült lenyomni pár parázs meccset, érdekes hogy csak Explorerben mûködik, Firefoxban nem :blink: Mindenesetre pozitív benyomás ért, a játék ugyanaz mint régen, és még a ping sem nagy (nekem 40 körül volt).

SaltyDave

Na tegnap sikerült lenyomni pár parázs meccset, érdekes hogy csak Explorerben mûködik, Firefoxban nem :blink: Mindenesetre pozitív benyomás ért, a játék ugyanaz mint régen, és még a ping sem nagy (nekem 40 körül volt).

Nekem Firefox-ban mûködik :huh: Nem tudom neked miért nem.

Az miért van hogy nem számol semmiféle statisztikát? Pedig játszok de nem számolt eddig semmit.

Deltaforce3

Nekem Firefox-ban mûködik :huh: Nem tudom neked miért nem.

Az miért van hogy nem számol semmiféle statisztikát? Pedig játszok de nem számolt eddig semmit.

Nekem is tökéletesen mûködik Firefoxban, mellesleg nekem sem számol semmiféle statisztikát de nem tom mért :angry: Aki akar vegyen föl friends-be BearPigMan néven játszok.

Sensei007

Nekem is tökéletesen mûködik Firefoxban, mellesleg nekem sem számol semmiféle statisztikát de nem tom mért :angry: Aki akar vegyen föl friends-be BearPigMan néven játszok.

nálam se számol semmi statisztikát. :ph34r:

Szerintem azért nem számol statisztikát mert csak még

béta állapotban van

Deltaforce3

nálam se számol semmi statisztikát. :ph34r:

Szerintem azért nem számol statisztikát mert csak még

béta állapotban van

Pedig néztem már pár embernek a statját és nekik szépen számolja a frageket,awardokat meg ienek :S

Szóval nincs ötletem

Gehi

Azért nem számol statisztikát, mert nem lettetek besorolva. Írják is az oldalon, hogy a rengeteg player besorolását(értsd.: elemzését) nem bírta a szerver és folyton újra kellett játszaniuk a skill meccset. Nah a szervert visszavették, hogy besorolás nélkül de legalább játszhasson a nép. Szal minden szervert unrankednek fog írni és sajna stat sincs. Nah de ez van...beta... ;)

Steve091

Valaki mondja már el nekem hogy miért van 0.3 fpsem a quake live-ban egy ilyen gépen: Intel 3.2 ghz(2 Cpu),2 giga ram, Ati HD 3850

Balee

Nem tudjátok, hogy a statisztikáim miért nem jegyzi meg a game?

jah szerk olvasom, hogy nektek sincs

samuraay

Valaki mondja már el nekem hogy miért van 0.3 fpsem a quake live-ban egy ilyen gépen: Intel 3.2 ghz(2 Cpu),2 giga ram, Ati HD 3850

lagg,szerverkapcsolat......esetleg a plug-in bénázik.......

mocika99

Sziasztok

Eléggé új vagyok még a multiplayer játékokban. Szeretnék a Quake 3 Arenával multizni az interneten, de nemtudom hogy hogyan kell belépni/regisztrálni ilyenek. Segítségeteket elõre is köszönöm:)

Balee

Sziasztok

Eléggé új vagyok még a multiplayer játékokban. Szeretnék a Quake 3 Arenával multizni az interneten, de nemtudom hogy hogyan kell belépni/regisztrálni ilyenek. Segítségeteket elõre is köszönöm:)

Ha a Quake Live-ra gondolsz itt tudsz reggelni B)

mocika99

Azt már megtettem:D De nem arra gondoltam... A Quake 3 mon belül van egy multiplayer opció és azzal szeretnék játszani interneten.

mocika99

Mit tegyek akkor, ha azt írja ki hogy "No response from Master server"?

Balee

Sztem már nincsenek szerverek, játsz Quake Live-val szinte ugyanaz mint a Quake 3 ;) :)

Jelan

Meg nem eredetivel nem is enged játszani.

VegaSHFOREVER

Sztem már nincsenek szerverek, játsz Quake Live-val szinte ugyanaz mint a Quake 3 ;) :)

vannak még ne aggódj. :D

vmiki88

Nagyon faxa ez a Quake Live :)

Tök jól el lehet vele szórakozni. Csak az a kár, hogy az iskolai gépre nem lehet feltelepíteni a klienst <_<

Jelan

Nagyon faxa ez a Quake Live :)

Tök jól el lehet vele szórakozni. Csak az a kár, hogy az iskolai gépre nem lehet feltelepíteni a klienst <_<

Én is ezt szoptam be. De nem baj, szedd le vhonnan az OpenArenat az megy B) .

Godzilla2

Nah úgy tûnik visszaállították a statszervert...legalább is az utóbbi 5 meccsemet végre már felszámolta a statisztikáimnál...

Chaser

felraktam Quake 4-et és hozzá az 1.4.2-es patch-t, és sokkal jobb a multi, van annyira gyors mint a Q3, nem értem alapból miért nem így csinálták meg, és legalább ennyi pályával mint amit a patch hozzáad, ha ilyen lett volna alapból talán nem csalódnak benne annyian