Jump to content
Sign in to follow this  
AdiiBOY

Quake

Recommended Posts

painkilla1

Hmmm....lehet tolni kellene :unsure: :huh: :huh:

ha kell meghívó írj pmet

-Arch-

Köszi ;) :) már csak game-t kellene megvenni steamen :) B)

-Arch-

vissza szívtam xD

már lassan de biztosan készitem az accountom ;)

painkilla1

vissza szívtam xD

már lassan de biztosan készitem az accountom ;)

ha kész szólj aztán felveszlek friendnek

xMILFHUNTERx

Na végre szereztem Quake Live beta accot. Aki akar vegyen fel friend-nek, elég rég Q3-aztam már, szóval felszínre kell törnie a skillnek a szunnyadásból, a nickem InevitableA

painkilla1

akinek kell megívó szóljon van egy csomó

g-m4n

én is kaptam meghívót és ki is próbáltam,de valamiért lelõhetetlenek az ellenek...

régen igen sokat toltuk de valamiért nem halnak... <_<

XCube

akinek kell megívó szóljon van egy csomó

Nekem is jól jönne egy :) .

painkilla1

én is kaptam meghívót és ki is próbáltam,de valamiért lelõhetetlenek az ellenek...

régen igen sokat toltuk de valamiért nem halnak... <_<

bele kell egy kicsit rázódni, lelehet õket lõni csak nehéz :D csak gyakorlás kérdése

Nekem is jól jönne egy :) .

ment pm

XCube

bele kell egy kicsit rázódni, lelehet õket lõni csak nehéz :D csak gyakorlás kérdése

ment pm

THX, megkaptam, de van vele egy kis problémám. A 2. lépésnél kér egy Verification kódot, ami nekem nincsen (e-mail -ben csak a Key -t és a Validation Key -t kaptam), ráadásul a Need an other e-mail? link nem mûködik :S .

painkilla1

THX, megkaptam, de van vele egy kis problémám. A 2. lépésnél kér egy Verification kódot, ami nekem nincsen (e-mail -ben csak a Key -t és a Validation Key -t kaptam), ráadásul a Need an other e-mail? link nem mûködik :S .

sztem az a validation key kell a verification-hoz, de én már nem igazán emléxek h hogy volt

XCube

sztem az a validation key kell a verification-hoz, de én már nem igazán emléxek h hogy volt

Egyiket sem fogadja el, pedig a Key (az ûrlapon CD-Key -ként szerepel, a kapott levélben csak Key) pont olyan hosszú, mint a rublika :angry: .

-Arch-

ezzel nekem is gondom van... :unsure: :huh: plusz még egy. :D

painkilla1

Egyiket sem fogadja el, pedig a Key (az ûrlapon CD-Key -ként szerepel, a kapott levélben csak Key) pont olyan hosszú, mint a rublika :angry: .

nekem tök egyértelmû volt minden (az oldalon is levan írva minden, persze angolul), elsõre sikerült is szal nemtom mit görcsöltök rajta :D

de kajak mingyar küldök magamnak megegy meghivot és csinalok egy masik accot is csakhogy megnezzem mi nem megy :D

XCube

nekem tök egyértelmû volt minden (az oldalon is levan írva minden, persze angolul), elsõre sikerült is szal nemtom mit görcsöltök rajta :D

de kajak mingyar küldök magamnak megegy meghivot és csinalok egy masik accot is csakhogy megnezzem mi nem megy :D

Inkább nekem küldj még egyet wazz :D .

painkilla1

Inkább nekem küldj még egyet wazz :D .

neked minek mégegy :D aztis csak elrontod :D 1ebkent ma beszüntették a meghívást és nemtom mikor lesz újra, lehet h holnap már igen de azis lehet h nem mostanában

na most megnéztem a mailjeimet

az első mail az ID Beta Centertől jött abban volt a kód amivel accot tudtam csinálni

ha az kész akkor utána a quake Livera is kell egy másik accot csinálni és ott mégegyszer kell regelni email címet ahova a verification szart küldik és akkor jön a második email amiben benne lesz

majd írjatok ha van valami

XCube

neked minek mégegy :D aztis csak elrontod :D 1ebkent ma beszüntették a meghívást és nemtom mikor lesz újra, lehet h holnap már igen de azis lehet h nem mostanában

na most megnéztem a mailjeimet

az elsõ mail az ID Beta Centertõl jött abban volt a kód amivel accot tudtam csinálni

ha az kész akkor utána a quake Livera is kell egy másik accot csinálni és ott mégegyszer kell regelni email címet ahova a verification szart küldik és akkor jön a második email amiben benne lesz

majd írjatok ha van valami

Most már faxa. A Practice Match -ben Crash -nél egyre erõsödik az AI? Mert az elején szétabáltam, a végére viszont vért izzadtam.

painkilla1

Most már faxa. A Practice Match -ben Crash -nél egyre erõsödik az AI? Mert az elején szétabáltam, a végére viszont vért izzadtam.

jaja, auto balance

mi a nicked, felveszlek friendsbe

XCube

jaja, auto balance

xCube_Hun

XCube

jaja, auto balance

Milyen néven futsz? Felvettél már? Valaki felvett, de már nincs a friends listában :huh: .

Egyébként rohadt jó, csak nagyon idegesítõ amikor komolyabb játékosok is benéznek az alacsonyabb szintû meccsekre és 30 : 12 arányban nyernek a másodikhoz képest <_< . Nagyon lerontja a játékélményt.

XCube

Meg vagy, csak az egyik Friends fül alatt nincs semmi, a másik alatt meg igen :huh: . Na de jól van ez, még csak Beta :) .

XCube

Kéne egy kis segítség. Duel -eztem párat és miközben várakoztam észrevettem, hogy szinte mindenki azonnal fegyvert tud váltani, nincs átmeneti animáció, ami ugye elég sok idõt elvesz, sokszor ez hozhatna ki a bajból, de nem tudom, hogy milyen paranccsal lehet beállítani.

lazareth

Hello!

én is hallottam a quake live nevû ujdonságrol és érdeklodnék h tud e nekem valaki key küldeni h én is kiprobálhassam ha nem senki akkor légyszi mondjáétok meg h honnan lehet szerezni

elõre is kösz

ha van aki tud küldeni akkor jelezze a itt a forum topikban és akkor mail cimet vagy azt ami kell

koszi elore is nagyon

painkilla1

Kéne egy kis segítség. Duel -eztem párat és miközben várakoztam észrevettem, hogy szinte mindenki azonnal fegyvert tud váltani, nincs átmeneti animáció, ami ugye elég sok idõt elvesz, sokszor ez hozhatna ki a bajból, de nem tudom, hogy milyen paranccsal lehet beállítani.

õk sem váltanak azonnal, sztem spect bug, ez nem CPM itt nincs azonnali fegyverváltás

nekem még fennvagy friendsbe, elõfordul h eltûnnek az emberek néha a listáról

XCube

õk sem váltanak azonnal, sztem spect bug, ez nem CPM itt nincs azonnali fegyverváltás

nekem még fennvagy friendsbe, elõfordul h eltûnnek az emberek néha a listáról

Azóta már rájöttem, hogy csak a spectator mód miatt ilyen rövidek a váltások, amúgy is elég sz@r csalás lenne ha gyorsabban lehetne fegyvert váltani.