Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Quake


AdiiBOY

Recommended Posts

AdiiBOY

Nos azért lett megnyitva ez a topic hogy ha lenne bármily kérdése valakinek nyugodtan tegye fel na és hát közeleg a Quake 5 (reméljük xD) amivel és érkezhetnek hírek stb stb.

Link to comment
Share on other sites

tsfatinternet

Nos azért lett megnyitva ez a topic hogy ha lenne bármily kérdése valakinek nyugodtan tegye fel na és hát közeleg a Quake 5 (reméljük xD) amivel és érkezhetnek hírek stb stb.

Milyen forrásból van ez az értesülésed, hogy lesz mindjárt Quake 5? :)

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Milyen forrásból van ez az értesülésed, hogy lesz mindjárt Quake 5? :)

lehet, hogy a Tech 5-re gondolt xDD

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

de Doom 4 biztos lesz :D

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

Hát az ötödik rész azért remélem nem lesz olyan uncsi a végefelé mint a negyedik ... bár alapvetõen az sem volt rossz

Link to comment
Share on other sites

XCube

Hát az ötödik rész azért remélem nem lesz olyan uncsi a végefelé mint a negyedik ... bár alapvetõen az sem volt rossz

Én hangulatosabbra számítottam, de azért jót játszottam vele. A Doom III jobban bejött.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pepperoni

Én hangulatosabbra számítottam, de azért jót játszottam vele. A Doom III jobban bejött.

Én abban féltem. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Én abban féltem. :ph34r:

Én erre már nem irok semmit sem xD

Amugy én is fostam xD

Link to comment
Share on other sites

tsfatinternet

Én erre már nem irok semmit sem xD

Amugy én is fostam xD

Én is. :) Bár ezt már párszor kitárgyaltuk. :lol:

Link to comment
Share on other sites

CountofHell

Vista alatt nyomul valaki Q4-el ?

Állitólag alapból nem indul.

Van egy egész jó link ahol van némi seigtség: http://www.quakeunity.com/file=2482

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

Nemtom hogy indul-e, de az oldalt, amit linkeltél nem tudom megnyitni -.-

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
gsKoi

Quake III RUUUUUUUULZ!!!!! :D

Annál jobb nincs, értitek NiNNNNcs!!! :angry: Mwahahahaha

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
carlos66

Üdv!

Letöltöttem skineket az arénához és be is másoltam a baseq3 mappába csak amikor kiválasztom, hogy egy új skinnel legyek a többi botnak is olyanná változik harc közbe. Nem marad meg az eredeti.

Aki tudja, hogy oldható meg ez a probléma kérem írjon!

Köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

XCube

Üdv!

Letöltöttem skineket az arénához és be is másoltam a baseq3 mappába csak amikor kiválasztom, hogy egy új skinnel legyek a többi botnak is olyanná változik harc közbe. Nem marad meg az eredeti.

Aki tudja, hogy oldható meg ez a probléma kérem írjon!

Köszönöm.

Kapcsold ki a Force Player Models -t a beállításokban.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Maledict

Én is olvastam hogy lesz Quake 5 ami méghozzá visszanyúl a Q3-ra szóval ez is multi orientált lesz már ha igaz hogy lesz. Asszem a GSO-n is volt róla hír...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
-max-

Mennyire erõs a hazai Q4-community? Úgy értem, sokan multiznak vele, meg vannak magyar szerverek? Tervezem, hogy belekezdek (elvégre a Q3A régi nagy kedvenc, egyike az elsõ FPS-eimnek), csak azért szeretném tudni, mégis mire számítsak. Magyarokkal mégis jobb játszani, mint külföldiekkel. :)

Link to comment
Share on other sites

Findzs

mivan már a quake live -al ?

beregeltem de vissza se szoltak

megy már az ?

Link to comment
Share on other sites

stalker_cs73

mivan már a quake live -al ?

beregeltem de vissza se szoltak

megy már az ?

A regelés nem jelent automatikusan hozzáférést a bétához, írják is.

Ismerve az ID-t, lehet ellesznek vele még egy darabig.

Én is be vagyok regelve, várom, de egyenlõre sehol egy megjelenési dátum :lol: :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
NepTuNe

Sziasztok,gondoltam megosztom veletek az egyik régi élményem,a nyakamat rá,hogy sokan nem látták még a soron következõ movie-t,pedig már elég régi. own-age papa movieja,aki kedvet kapna hozzá,hogy megnézze annak itt a link: own-age.com | own-age Q3 video / Annihilation

Sajna sok ftp bedöglött,mert nemrég lett újrarakva az oldal,de 100%ig letölthetõ legalább 5 helyrõl,csak nembiztos,hogy gyorsan jön sajnos. De mint tudjuk,türelem rózsát terem: ) Megéri,kicsit állat szegény,15 excellent meg ilyen apróságok,na nézzétek meg.... Aki meg látta,az meg tudja,hogy tényleg mennyire megéri: )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Mazursky01

Hello!Bocsánat ha ide írom a bánatom, de nem találtam hozzá topicot.Az a problémám, hogy Hamachin szeretnénk játszani haverommal, de ha én csinálom a szervert neki 999 a pingje, ha pedig õ akkor nekem játszhatatlan.Próbáltam a CfosSpeedet de semmi.Quake III Arena-ról van szó.Valaki valami ötlet?Nagyon megköszönném!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
-Arch-

Jha ez nálam is elõfordult...nem tudom mi lehet :unsure: Esetleg egy üres szerverre menjetek fel, vagy egy Q3 rajongói oldalon próbálj meg segítséget kérni,...hátha..vagy csak kértek egy IP cimet amin tudtok gamelni..

Link to comment
Share on other sites

painkilla1

ha valakinek van meghívója Live-ra megdobhatna eggyel

Hello!Bocsánat ha ide írom a bánatom, de nem találtam hozzá topicot.Az a problémám, hogy Hamachin szeretnénk játszani haverommal, de ha én csinálom a szervert neki 999 a pingje, ha pedig õ akkor nekem játszhatatlan.Próbáltam a CfosSpeedet de semmi.Quake III Arena-ról van szó.Valaki valami ötlet?Nagyon megköszönném!

mi toltuk hamachin 1.0.1.5 verzióval 10 alatti ping volt, szarabb nettel 50 körül

de nem fontos a hamachi, lehet konzolból direkt ip-re csatlakozni és tudtok játszani

Hello!Bocsánat ha ide írom a bánatom, de nem találtam hozzá topicot.Az a problémám, hogy Hamachin szeretnénk játszani haverommal, de ha én csinálom a szervert neki 999 a pingje, ha pedig õ akkor nekem játszhatatlan.Próbáltam a CfosSpeedet de semmi.Quake III Arena-ról van szó.Valaki valami ötlet?Nagyon megköszönném!

ja elég jo movie, amit legutóbb láttam az a Get Quaked 3 volt, na azis odavágott

Mennyire erõs a hazai Q4-community? Úgy értem, sokan multiznak vele, meg vannak magyar szerverek? Tervezem, hogy belekezdek (elvégre a Q3A régi nagy kedvenc, egyike az elsõ FPS-eimnek), csak azért szeretném tudni, mégis mire számítsak. Magyarokkal mégis jobb játszani, mint külföldiekkel. :)

a q4 scene szvsz össze fog omlani ha a quake live beindul, utána minden nagyobb versenyen az lesz a q4 meg megy a kukába, mondjuk nem kár érte...

Én is olvastam hogy lesz Quake 5 ami méghozzá visszanyúl a Q3-ra szóval ez is multi orientált lesz már ha igaz hogy lesz. Asszem a GSO-n is volt róla hír...

következõ quake játék elkészítése a quake live sikerétõl függ (legalábbis IDnél ezt nyilatkozták)

Link to comment
Share on other sites

Findzs

na még nyáron beregeltem a quakelivera és most kaptam vissza értesítést tudok játszani

ki is probáltam és elég hangulatos, uj pályák meg minden

csak az a baj hogy ledarálják az embert mint fasirtot pedig nem vagyok kezdõ

a fejlesztõknek csak gratulálni tudok semmi lagg semmi szagattás ugy megy mintha hálozatba játszana az ember

már 7500 an játszanak vele

reggeljen mindenki jo lesz az :)

Link to comment
Share on other sites

painkilla1

na még nyáron beregeltem a quakelivera és most kaptam vissza értesítést tudok játszani

ki is probáltam és elég hangulatos, uj pályák meg minden

csak az a baj hogy ledarálják az embert mint fasirtot pedig nem vagyok kezdõ

a fejlesztõknek csak gratulálni tudok semmi lagg semmi szagattás ugy megy mintha hálozatba játszana az ember

már 7500 an játszanak vele

reggeljen mindenki jo lesz az :)

hát igen az átlag skill elég magas

mostmár mindenki aki beregeli az email címét kap meghívót mert bõvíteni akarják a bétát szal kicsit hígulni fog a skill

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Hmmm....lehet tolni kellene :unsure: :huh: :huh:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...