Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mirror's Edge


Tompika_nyomul

Recommended Posts

Snexi

A minimum gépigény:

Windows XP operációs rendszer

2,5 Ghz Pentium 4 processzor

1 GB RAM

GeForce 6 series videokártya 256 MB memóriával

Az ajánlott gépigény:

Windows Vista operációs rendszer

Core 2 Duo E8500 processzor

3 GB RAM

GeForce 260 GTX videokártya

jó vicc

Link to comment
Share on other sites

Findzs

A minimum gépigény:

Windows XP operációs rendszer

2,5 Ghz Pentium 4 processzor

1 GB RAM

GeForce 6 series videokártya 256 MB memóriával

Az ajánlott gépigény:

Windows Vista operációs rendszer

Core 2 Duo E8500 processzor

3 GB RAM

GeForce 260 GTX videokártya

jó vicc

hát ezkicsit borsos tényleg

nemsokan fognak vele max beállitások mellett játszani

3gb ram ? még a vista se használja ki akkor hogy ?

mikor az ember azt hiszi végre van egy elfogadhato gépe akkor jönnek ilyenekkel és elveszik a kedvét :(

Link to comment
Share on other sites

Snexi

3gb ram ? még a vista se használja ki akkor hogy ?

a 4-et nem használja ki,a 3-at igen ahogy az xp is

Link to comment
Share on other sites

berc00

mikor az ember azt hiszi végre van egy elfogadhato gépe akkor jönnek ilyenekkel és elveszik a kedvét :(

Nahát-nahát. Énis úgy érzem, elfogadható gépem van, és mikor jön egy ilyen gépigény, azt mondom: igen, elfogadható gépem van. Elfogadható, mert szépen futkorászik majd rajta médiumon a stufa, és ennek örülök, töb nem is kell.

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

gondolom XP-n azért elég lesz 2 giga is

másrészt az AMD procikat és GPUkat nem ismerik? :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

A minimum gépigény:

Windows XP operációs rendszer

2,5 Ghz Pentium 4 processzor

1 GB RAM

GeForce 6 series videokártya 256 MB memóriával

Az ajánlott gépigény:

Windows Vista operációs rendszer

Core 2 Duo E8500 processzor

3 GB RAM

GeForce 260 GTX videokártya

jó vicc

enyhén szólva durva, de kötve hiszem tényleg ilyen lesz. ;) :)

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

hát ezkicsit borsos tényleg

nemsokan fognak vele max beállitások mellett játszani

3gb ram ? még a vista se használja ki akkor hogy ?

esetleg 64bites xp..

Link to comment
Share on other sites

Edemking

enyhén szólva durva, de kötve hiszem tényleg ilyen lesz. ;) :)

ezt megmondom h csinálták xD pár hülyegyerek gondolkozott h "hmm próbáljuk vmivel szivatni a népet on the internet" azán összedobtak egy ien kis listán amibe beletették mindenbõl a jelenlegi v majdnem legjobbat

Link to comment
Share on other sites

seN

A minimum gépigény:

Windows XP operációs rendszer

2,5 Ghz Pentium 4 processzor

1 GB RAM

GeForce 6 series videokártya 256 MB memóriával

Az ajánlott gépigény:

Windows Vista operációs rendszer

Core 2 Duo E8500 processzor

3 GB RAM

GeForce 260 GTX videokártya

jó vicc

Ajánlott biztos nem ilyen. Túlságosan nagy a különbség a kettö között. Föleg hogy unreal 3 engine alapból a game. Ajánlottat valoszinüleg valaki kitalálta hogy rémiszgesse a népeket.

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Az ajánlott gépigény:

Windows Vista operációs rendszer

Core 2 Duo E8500 processzor

3 GB RAM

GeForce 260 GTX videokártya

jó vicc

Ezt(az ajánlottat) nem a kommentekbõl másoltad GSO-ról? Mert ott azt írták csak erre a konfigra, hogy ilyen gépen futtatták a GC-n.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Ezt(az ajánlottat) nem a kommentekbõl másoltad GSO-ról? Mert ott azt írták csak erre a konfigra, hogy ilyen gépen futtatták a GC-n.

gamekapocsról van

Link to comment
Share on other sites

Balee

Ajánlott biztos nem ilyen. Túlságosan nagy a különbség a kettö között. Föleg hogy unreal 3 engine alapból a game. Ajánlottat valoszinüleg valaki kitalálta hogy rémiszgesse a népeket.

U3E-s? :blink: Hát akkor kötve hiszem, hogy ilyen gépigénye lenne/lesz, a motor a jó optimalizálhatóságáról híres. Még ha ez esetben rá sem lehet ismerni az engine-re. ;) :)

Meg aztán valszeg szívatás az egész. <_< Majd élesben kiderül milyen, menni fog ez sztem maxon. :D

Link to comment
Share on other sites

Snexi

U3E-s? :blink: Hát akkor kötve hiszem, hogy ilyen gépigénye lenne/lesz, a motor a jó optimalizálhatóságáról híres.

azért az ue3 nem garancia az optimalizáltásgra,volt már 1-2 ue3-as játék ami rondább mint mondjuk a gow vagy a bisoshock,a gépigénye mégis sokkal nagyobb volt

Link to comment
Share on other sites

berc00

gamekapocsról van

de ez nem az ajánlott! hanem egy kiállított gép konfja, amin Mirror's Edge-t toltak

"Az Nvision08 kiállításon használt gép:

Windows Vista operációs rendszer

Core 2 Duo E8500 processzor

3 GB RAM

GeForce 260 GTX videokártya"

Link to comment
Share on other sites

seN

U3E-s? :blink: Hát akkor kötve hiszem, hogy ilyen gépigénye lenne/lesz, a motor a jó optimalizálhatóságáról híres. Még ha ez esetben rá sem lehet ismerni az engine-re. ;) :)

Meg aztán valszeg szívatás az egész. <_< Majd élesben kiderül milyen, menni fog ez sztem maxon. :D

UE3-s csak pl teljesen új fény rendszert csináltak hozzá stb. azért nem lehet ráismerni:D mondjuk az azért kicsit gáz hogy a cryengine 2 az ea tulajdona allat van de egy ea-s jatékban is inkább ue3 enginet használnak:D

Link to comment
Share on other sites

Balee

azért az ue3 nem garancia az optimalizáltásgra,volt már 1-2 ue3-as játék ami rondább mint mondjuk a gow vagy a bisoshock,a gépigénye mégis sokkal nagyobb volt

hát én a GoW-ot és a Bioshock-ot nem mondanám éppen rondának. <_< :) Mondjuk igaz volt, a Blacksite Area 51. (nagyon optimalizálatlan volt)

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

hát én a GoW-ot és a Bioshock-ot nem mondanám éppen rondának. <_< :) Mondjuk igaz volt, a Blacksite Area 51. (nagyon optimalizálatlan volt)

Szerintem úgy értette hogy rondább mint a GoW és a Bioshock, nem úgy hogy azok rondák :D

Link to comment
Share on other sites

g-m4n

Szerintem úgy értette hogy rondább mint a GoW és a Bioshock, nem úgy hogy azok rondák :D

szerintem sem úgy értette egyébként nekem bejön a mirro világa,keménykezû elnyomó kormány,steril világ sztem jól megoldották csak lépten nyomon a hl2 jut eszembe róla bár ott nem volt steril a világ,de a ez elnyomás eléggé ráillik :)

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Na igen. A Gownak valóban teljesen elfogadható vasigénye lett volna, ha nem b*sszák el az engine texture streaming rendszerét (a sok akadozás emiatt van)

Link to comment
Share on other sites

Raven

A minimum gépigény:

Windows XP operációs rendszer

2,5 Ghz Pentium 4 processzor

1 GB RAM

GeForce 6 series videokártya 256 MB memóriával

Az ajánlott gépigény:

Windows Vista operációs rendszer

Core 2 Duo E8500 processzor

3 GB RAM

GeForce 260 GTX videokártya

jó vicc

a második szeritnem nem az ajánlott gép, ugyanis kísértetiesen hasonlít arra a gépre amin FUTOTT a játék az 1ik kiállításon.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

a második szeritnem nem az ajánlott gép, ugyanis kísértetiesen hasonlít arra a gépre amin FUTOTT a játék az 1ik kiállításon.

ahogy ezt már leírták elötted

Link to comment
Share on other sites

Lord_Gera

ahogy ezt már leírták elötted

Nem baj leírta õ is a véleményét! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Jetix

UE3-s csak pl teljesen új fény rendszert csináltak hozzá stb. azért nem lehet ráismerni:D mondjuk az azért kicsit gáz hogy a cryengine 2 az ea tulajdona allat van de egy ea-s jatékban is inkább ue3 enginet használnak:D

szerintem nem gáz. sõt. azt a motort azért csinálták meg, mert nagyon könnyû játékot gyártani vele, sokkal egyszerûbb mint a CryEngine2-vel. Ráadásul szerintem semmi baj nincs ezzel. A tej is ugyan az, csak más csomagolásban van nem? :D Úgy sem azt nézed mi van benne, hanem hogy ne legyen romlott. Ha jó a játék tök mindegy mire épül, meg mi a "márkája". Szerintem.

Link to comment
Share on other sites

HD2

szerintem nem gáz. sõt. azt a motort azért csinálták meg, mert nagyon könnyû játékot gyártani vele, sokkal egyszerûbb mint a CryEngine2-vel. Ráadásul szerintem semmi baj nincs ezzel. A tej is ugyan az, csak más csomagolásban van nem? :D Úgy sem azt nézed mi van benne, hanem hogy ne legyen romlott. Ha jó a játék tök mindegy mire épül, meg mi a "márkája". Szerintem.

Azért egy kanna "tej" (az igazi, nem a bolti) közel sem olyan mint amit a boltban lehet kapni :D Hát még a kecsketej. :rolleyes:

Amúgy meg egyetértek veled :lol:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Gyerekek most akkor mikor jelenik meg a játék? Még idén vagy csak jövõ januárban?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...