Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mirror's Edge


Tompika_nyomul

Recommended Posts

Snexi

rendesen jó lesz, csak szeeintem nehéz.. láttátok a GC-s profi vs. kezdõ összehasonlító videót? :D :unsure: :D na az durva.. :D

én pont attól félek hogy sok idõ lesz belejönni :unsure:

Link to comment
Share on other sites

HD2

Én meg attól hogy nagyon könnyû lesz. :D

Link to comment
Share on other sites

berc00

én attól félek hogy kaki lesz :P nagy ötlet meg minden de... á, hagyjuk, most itt nem szeret senki

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

nem fog ez unalomba fulladni.. :D rendesen jó lesz, csak szeeintem nehéz.. láttátok a GC-s profi vs. kezdõ összehasonlító videót? :D :unsure: :D na az durva.. :D

Hát inkább nehéz mint unalmas, én ugyis kezdõn viszem végig elsõnek , aztán ha már profin megy az ugrálás ( ó azok a szép A creed-es idõk B) ) akkor profin is megnézem.

Link to comment
Share on other sites

Guest

Hát inkább nehéz mint unalmas, én ugyis kezdõn viszem végig elsõnek , aztán ha már profin megy az ugrálás ( ó azok a szép A creed-es idõk B) ) akkor profin is megnézem.

na ja.. :D de a videóban amúgy nem a nehézségi fokozatokat mutatták be.. :) hanem hogy egy kezdõ és egy profi hogy játszik :) vagy nem így értetted, és te csak szimplán a nehézségi fokozatokról beszélsz? :D

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

én attól félek hogy kaki lesz :P nagy ötlet meg minden de... á, hagyjuk, most itt nem szeret senki

Ha már szerinted nagy ötlet, és láttál is róla videókat ami esetleg tetszett...akkor már szerintem nem lehet KAKIIII [sm46] [sm46] [sm49]

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

na ja.. :D de a videóban amúgy nem a nehézségi fokozatokat mutatták be.. :) hanem hogy egy kezdõ és egy profi hogy játszik :) vagy nem így értetted, és te csak szimplán a nehézségi fokozatokról beszélsz? :D

Aha :) , de lehet igazad van, de én szeretem azt ha nem szájba rágos és neked kell rájönni a helyes útra vagy megoldásra. B) pl A. Creed-ben is.

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Lesz demó? Tudni róla valamit?

Link to comment
Share on other sites

Lord_Gera

Lesz demó? Tudni róla valamit?

Elõször csak PS3-ra jelenik meg! PC-s csak ez után! :( :(

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Elõször csak PS3-ra jelenik meg! PC-s csak ez után! :( :(

ezt már megcáfolták

Link to comment
Share on other sites

Lord_Gera

ezt már megcáfolták

Tényleg? Kik cáfolták meg? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Lord_Gera

Faxa kösz! :)

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Elõször csak PS3-ra jelenik meg! PC-s csak ez után! :( :(

Igen, köszönöm, de én azt kérdeztem, lesz-e demó?

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Igen, köszönöm, de én azt kérdeztem, lesz-e demó?

és ezt mi honnan tudjuk?egyébként valószínüleg lesz,az ea az ilyen sikerjátékokhoz mindig szokott demót csinálni

Link to comment
Share on other sites

Lord_Gera

és ezt mi honnan tudjuk?egyébként valószínüleg lesz,az ea az ilyen sikerjátékokhoz mindig szokott demót csinálni

Erre van egy frappáns válaszom "többek között kevésbé"

Szokott hála istennek de a Spore-ból mondhatni nem is demot hozott ki abbol hanem egy teljes gámát!

Crysis-ból, Airborn-ból stb... hozott ki demot! Szal valószínû ebbõl is fog!

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

és ezt mi honnan tudjuk?egyébként valószínüleg lesz,az ea az ilyen sikerjátékokhoz mindig szokott demót csinálni

Hát, azért kérdeztem eredetileg azt, hogy tudni-e már valamit róla :rolleyes: Remélem is.

Link to comment
Share on other sites

Lord_Gera

Hát, azért kérdeztem eredetileg azt, hogy tudni-e már valamit róla :rolleyes: Remélem is.

Akkor mondom, nem tudni róla! ;)

Ennyire előre még nem szoktak ilyet bejelenteni! B)

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Valószínûleg nem lesz, ugyanis egy demo elkészítése nem 2 forint, és már nem éri meg a fejlesztõknek... nem is tudom mikor volt utoljára demo egy friss blockbuster játékból :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Lord_Gera

Valószínûleg nem lesz, ugyanis egy demo elkészítése nem 2 forint, és már nem éri meg a fejlesztõknek... nem is tudom mikor volt utoljára demo egy friss blockbuster játékból :unsure:

EA szokott kiadni demot!

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

EA szokott kiadni demot!

Persze a sportjátékokhoz :D

Link to comment
Share on other sites

g-m4n

Sziasztok láttam multkor sokan kértétek a mirror zenéjét

nah most megtaláltam a hivatalos 1. trailer alatt halható remix verziót nagyon jó minõségben!!!!

Link: http://www.youtube.com/watch?v=5Y-XBWXY9H0

Jah és még 1 tipp ha le szeretnétek grabbelni mp3 formátumba akkor ide: http://www.listentoyoutube.com/ illesszétek be a a linket utána go gomb és mehet az mp3 letöltése

Have a Nice Day :)

Link to comment
Share on other sites

N1s1

hi all! egy kérdés: a lány sosem fog elfáradni? ha igen, itt mért nem?

Link to comment
Share on other sites

HD2

hi all! egy kérdés: a lány sosem fog elfáradni? ha igen, itt mért nem?

valószínú, hogy nem fog elfáradni, de lehet hogy lesz olyan nehézségi mód. Amúgy az ilyen videókon mindig God mod van. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...