Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Aliens játékok


DaVeman

Recommended Posts

Adamcell

Cori, szerintem azért nem kíváncsi senki a predatorokra, mert ötlettelen elcseszett filmek voltak, melyekben ilyen dögök is szerepet kaptak, gyenge színészekkel és sztorival, és ahol Lance Henriksen nem Bishop volt :o :o :o (Sőt az AvP. játékokból is elég volt)

Csak nézd meg a Bolygó neve: Halált, hát ha nem ez a legjobb szörnyes film, akkor semelyik, a többi Alien filmmel egyetemben természetesen.

Ja és én is nagyon várom a játékot, és nagyon kíváncsi is leszek a végeredményre, hiszen a filmeket már rongyosra néztem, fõleg így a Gearbox kezében azt hiszem ütõs kis Alien játékot kapunk, sok sikert B)

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Én bírom a Predator 1-2 filmeket B) szerintem nagyon feelingesek azok is :) de az Aliens-t semmi nem múlja felül :rolleyes: :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

Adamcell

Valahol önálló filmként befutóak lettek volna, csakhát ott volt már a 4 Alien rész

Link to comment
Share on other sites

Balee

ÉN is nagyon várom bass.zus :( :ph34r: :unsure: 2009 eleje? vagy közepe? :huh:

lesz az még késõbb is, a BiA 3-at is hányszor eltolták... <_<

Link to comment
Share on other sites

Tacsko

lesz az még késõbb is, a BiA 3-at is hányszor eltolták... <_<

Mellesleg dolgoznak a Borderlands-on is, úgyhogy van egy olyan érzésem, lesz ez még 2010 is... <_<

Cori, szerintem azért nem kíváncsi senki a predatorokra, mert ötlettelen elcseszett filmek voltak, melyekben ilyen dögök is szerepet kaptak, gyenge színészekkel és sztorival, és ahol Lance Henriksen nem Bishop volt :o :o :o (Sõt az AvP. játékokból is elég volt)

Csak nézd meg a Bolygó neve: Halált, hát ha nem ez a legjobb szörnyes film, akkor semelyik, a többi Alien filmmel egyetemben természetesen.

Ja és én is nagyon várom a játékot, és nagyon kíváncsi is leszek a végeredményre, hiszen a filmeket már rongyosra néztem, fõleg így a Gearbox kezében azt hiszem ütõs kis Alien játékot kapunk, sok sikert B)

Meg kell jegyeznem, hogy szerintem a AvP univerzum remek. Valahogy annyira klassz ez a tökéletes préda, és tökéletes vadász felálás :rolleyes: Csak egy új AvP játék kéne (amit tisztességesen elkészítenek), és ismét szép lenne az AvP név :)

Örülök hogy nem vagyok egyedül azzal a véleményemmel, hogy a Bolygó neve: Halál minden idõk legjobb filmje B) A sorozat csúcsa!

Link to comment
Share on other sites

Adamcell

Örülök hogy nem vagyok egyedül azzal a véleményemmel, hogy a Bolygó neve: Halál minden idõk legjobb filmje B) A sorozat csúcsa!

Hát azt ne tudd meg mennyit néztem szar másolt Vhs-en :lol:

Ezért már megéri egy játék

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Hát azt ne tudd meg mennyit néztem szar másolt Vhs-en :lol:

Ezért már megéri egy játék

Nem vagyunk mi véletlenül testvéreK? :huh: :lol: :D :D VHS kazin még mindig meg van :lol:

ÉÉÉÉéééss 4-en coopban még királyabb lesz... :)

Link to comment
Share on other sites

Adamcell

Nem vagyunk mi véletlenül testvéreK? :huh: :lol: :D :D VHS kazin még mindig meg van :lol:

ÉÉÉÉéééss 4-en coopban még királyabb lesz... :)

Lehetséges :lol: :lol: de egyébként az összes része így van csak meg, kivéve a 4

Link to comment
Share on other sites

Tacsko

Hát azt ne tudd meg mennyit néztem szar másolt Vhs-en :lol:

Ezért már megéri egy játék

Hát én DVD-n vettem meg, de az is már majdnem hogy rongyos :lol:

Azért kicsit sajnálom, hogy nem a Monolith csinálja a játékot, de hátha értenek valamit a horrorhoz ezek a Gearbox-os gyerekek is :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Adamcell

Ha jól emlékszem közük van a Halo-hoz ami elsõrangú játék volt :)

Link to comment
Share on other sites

Tacsko

Ha jól emlékszem közük van a Halo-hoz ami elsõrangú játék volt :)

Õk portolták PC-re :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Ha jól emlékszem közük van a Halo-hoz ami elsõrangú játék volt :)

Igen, sok kiváló játékot köszönhetünk nekik a HL: Opposing Force-ot és a Blue Shift-et vmint a James Bond Nightfire-t is õk fejlesztették :)

Link to comment
Share on other sites

TIRU

ez lesz a jó gamma :D Nem is tudtam h kszül vmi ilyesmi de örülök hogy megtudtam :D Csak az erõmûvet kéne beszerezni hozzá :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Tacsko

Azért szemétség, hogy egy nyomorult képet nem adtak ki már egy éve -_-

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

azt sztem senki nem gondolta komolyan h idén ki is jön(fõleg h a Gearbox nem egy projekten dolgozik)

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Hát unatkozni nem fogunk addig az biztos, elég legutóbbi GS játékfelhozatalát meglesni :)

Link to comment
Share on other sites

Tacsko

azt sztem senki nem gondolta komolyan h idén ki is jön(fõleg h a Gearbox nem egy projekten dolgozik)

Hát abban én se reménykedtem, hogy idén kijön, de abban igen, hogy csinálják :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Tacsko

jövõre sztem úgyis kijön... mondjuk nem hiszem h csalódnunk kéne Gearbox-ban, de én jobban örülnék egy Monolith által fejlesztett AvP 3-nak :rolleyes: B)

ÉN IS, ÉN IS!!! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
slipknotboy

hát Remélem 2009be ki fogják adni :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
GAMEZ

mondjuk én annak nem örülök h L4D-re fog hasonlítani a játékmenet

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Kerek történet, kihívás, kemény taktika, király hangulat (végletekig darkos, feszült, gyomorgyörcsös xD)

Remélem ez mind meglesz :unsure: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Tacsko

mondjuk én annak nem örülök h L4D-re fog hasonlítani a játékmenet

Csak a multi, nem az egész játék :huh:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...