Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kedvelt Színészeink


Sophiaso

Recommended Posts

Rosss

jah bocsi a szinesznõ miatt nem vágtam a dolgot ritkan voltam erre fele csak csereberébe egyszer kétszer :D

Link to comment
Share on other sites

MikaRoss

Ewan McGregor kb. mindenben zseniális :) ^^

Natalie-tõl meg valamiért mindig is kirázott a hideg, nem csak a Star Wars miatt :o :D de amúgy ez inkább férfi színészes topik, színésznõs van másik :)

Igaz, még (! :) ) nem láttam minden filmjét, de szerintem is zseniális. Fõleg a már említett Big Fishben és a Trainspottingban (egy újabb érv, hogy a közeljövõben megnézzem a filmet, jó, hogy elõkerült...)

Natalie meg szerintem a V for Vendettaban egész jó. (Igaz azt a filmet angliából jövet, hullafáradtan néztem, buszon, úgyhogy lehet én láttam rosszul... :) )

Nekem az épp aktuális kedvenc Takeshi Kaneshiro.

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Cycl0ne28

Nekem Stefanovics Angéla az egyik (aka: Köszönjük Emese) kedvencem. Nagyon csinos színésznõ, de sajnos nagyon meg van játszva azzal, hogy rajta a táska meg a szemüveg.

Link to comment
Share on other sites

Cycl0ne28

Igaz, még (! :) ) nem láttam minden filmjét, de szerintem is zseniális. Fõleg a már említett Big Fishben és a Trainspottingban (egy újabb érv, hogy a közeljövõben megnézzem a filmet, jó, hogy elõkerült...)

Natalie meg szerintem a V for Vendettaban egész jó. (Igaz azt a filmet angliából jövet, hullafáradtan néztem, buszon, úgyhogy lehet én láttam rosszul... :) )

Nekem az épp aktuális kedvenc Takeshi Kaneshiro.

IPB Image

Ez a Kaneshiro Takeshi nem szerepelt a Versus c. filmben? Nagyon emlékeztet engem az ott megismert Simonra...

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

Ez a Kaneshiro Takeshi nem szerepelt a Versus c. filmben? Nagyon emlékeztet engem az ott megismert Simonra...

nem, itt vannak a filmjei: http://www.imdb.com/name/nm0437580/

az a vicces, hogy én pont a héten láttam először ezt az embert rendesen, mikor megnéztem a Chungking express című filmet. :)

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

ne h már férfiakat kelljen itt néznem :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kult13

Nekem az épp aktuális kedvenc Takeshi Kaneshiro.

97-ben nálunk is járt Budapesten egy filmforgatás erejéig. A Downtown Torpedoes, eléggé B kategóriás film, viszont ahogy Jordan Chan a bástyáról lehúz motorral, meg a warburg taxival(ha jól emlékszem) megy az üldözés, a vár alatt túszul ejtett emberek, Erzsébet híd, Lánchíd, és hogy Magyarországot a fekete kereskedelem központjának említik, érdemes megnézni. :D

Egyébként én is bírom a színészt.

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

ne h már férfiakat kelljen itt néznem :lol:

igazából ez a topik pont errõl szól. az "Imádott színésznõink" téma a színésznõkrõl, míg ez a színészekrõl (aka férfi színmûvészekrõl) szól. ;)

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

jah, aszittem ez a színésznõs, csak meglett változtatva a neve :k

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

jah, aszittem ez a színésznõs, csak meglett változtatva a neve :k

:lol: :ph34r: :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
grasslover

85 évesen, hosszú betegeskedés után elhunyt Kállai Ferenc, mindenki Pelikán elvtársa...

Link to comment
Share on other sites

Sensei007

Nyugodjék békében

Link to comment
Share on other sites

MikaRoss

:(

Lehet, holnap meg is nézem A tanút...

Link to comment
Share on other sites

grasslover

:(

Lehet, holnap meg is nézem A tanút...

De a szexualitást lehetõleg hagyjuk a hanyatló nyugat ópiumának,

és a mostani, bár lecsengõ árvizes helyzet alapján tisztában vagyunk azzal is, hogy

"...a Duna...mindig jön."

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

85 évesen, hosszú betegeskedés után elhunyt Kállai Ferenc, mindenki Pelikán elvtársa...

:(:(

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Az élet nem habostorta, Pelikán elvtárs :( Remélem, legalább odaát az.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Iszonyúan meg szokott viselni engem kedvenc magyar színészeim halála...sorban, szinte az összes Nemzet Színésze címet viselõ, hatalmas alakításokkal elkápráztató óriások búcsúztak el az utóbbi néhány évben, még felsorolni is szomorú :(

Kezdõdött annak idején Sinkovits Imrével, majd Zenthe Ferenc, Szakácsi Sándor, Selmeczi Roland, Kaszás Attila, Bujtor István...most meg az öreg Kállai.

Link to comment
Share on other sites

MikaRoss

Kezdõdött annak idején Sinkovits Imrével, majd Zenthe Ferenc, Szakácsi Sándor, Selmeczi Roland, Kaszás Attila, Bujtor István...most meg az öreg Kállai.

Darvas Iván... :(

És nem akarom az emlékezést elvinni más irányba, de ma már nincsenek ekkora nevek. Ennyi legalábbis nincs. És ez is hiányzik...

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Darvas Iván... :(

És nem akarom az emlékezést elvinni más irányba, de ma már nincsenek ekkora nevek. Ennyi legalábbis nincs. És ez is hiányzik...

Ez leginkább a szinkronban mutatkozik meg egyébként, egy kézen meg lehet számolni hány tehetséges szinkronszínész van - aztán meghal Szakácsi és Selmeczi és...kiesik a két kedvencem és marad vagy három tehetség :unsure:

Na jó, nem akarom elvinni a szinkron irányába a csevegést, mert ezt már milliószor kitárgyaltuk, de tényleg igaz.

Színészekre visszatérve, ott van Mucsi Zoltán, Scherer Péter, Kálloy Molnár Péter akiket nagyon szeretek...de õk meg 90%-ban ugyanazt a figurát hozzák (Mucsi a Jancsó által megteremtett Kapa-típust: jégcsapnyugalomból hirtelen lángoló sörösüvegeket a falnak csapdosó õrültté káromkodó vadállat; Scherer a Jancsó által megteremtett Pepe-típust: nyugodt, csendes, "állj le, halkabban, jólvan csak állítsd már le magad"-archetípust; Kálloy meg a kisembert, aki úgy igazából nem emelkedik ki semmiben de jó poénok tudnak rá épülni...). Ez nem feltétlen az õ hibájuk, csak a közönségnek folyton ugyanazt adják el, és ebbe már õk is kezdenek igen durván belefásulni. Rudolf Pétert is csíptem, amíg a Beugróban jól megutáltatta magát velem, mert rettenet mód bírja magát sztárolni, még ha filmbéli alakításai meggyõzõek is.

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

Iszonyúan meg szokott viselni engem kedvenc magyar színészeim halála...sorban, szinte az összes Nemzet Színésze címet viselõ, hatalmas alakításokkal elkápráztató óriások búcsúztak el az utóbbi néhány évben, még felsorolni is szomorú :(

Kezdõdött annak idején Sinkovits Imrével, majd Zenthe Ferenc, Szakácsi Sándor, Selmeczi Roland, Kaszás Attila, Bujtor István...most meg az öreg Kállai.

és ott van pl. személyes kedvencem, Bodrogi is, aki szintén nem fiatal már :(

Link to comment
Share on other sites

Ante

Évekig védtem a hülyeségei dacára, de M. G. mostmár tényleg betette nálam is a kaput. Amilyen zseniális direktor és remek színész, akkora pszichopata az az ember. Milyen állat bánt nõket? Sosem értettem, hogy képesek erre bizonyos emberek...

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

Évekig védtem a hülyeségei dacára, de M. G. mostmár tényleg betette nálam is a kaput. Amilyen zseniális direktor és remek színész, akkora pszichopata az az ember. Milyen állat bánt nõket? Sosem értettem, hogy képesek erre bizonyos emberek...

én azt sem értem, hogy hogyan képes valaki így beszélni valakivel, akit valaha szeretett és akinek a gyerekét köszönheti. megromolhat egy kapcsolat, de az egyáltalán nem ok semmi ilyesmire. undorító, ha valaki így beszél a másikkal (sõt, bárkivel), ráadásul meg is veri, fenyegeti, stb..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
MikaRoss

Nem is lesz benne a Másnaposok 2-ben a jelenete, amit terveztek, mert kiutálták. Gondoltam ez jó lesz átvezetõnek ahhoz, hogy vidámabb vizekre evezzek...

Christopher Lloyd ma 72 éves. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
_z0LEe_

wow

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

a gépészben ilyen testtel inkább 45 kg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...