Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kedvelt Színészeink


Sophiaso

Recommended Posts

abstractor

A színésznõket mondjuk igazán kihagyhattad volna a listából, arra ott a színésznõs topik. De mindegy, végül is belefér :D

Ha Del Torót kihagytam volna anno, amikor írtam/említettem kedvenceket, akkor most megteszem.

Amúgy többségében jó lista, de vannak olyanok is, akiket pl. még csak tisztelni sem tisztelek. (pl. Sandler, Slater, de ez a kategória nagyjából 5-6 fõbõl áll csak)

Akkor tuti nem láttam sem a Reign over me-t, sem a He was a quiet man-t. -_- Pótold õket nagyon gyorsan! :D

Mondom magamba: Mér, Guillermo del Toro mióta színészkedik? :D De leesett, h Benicio-ra gondolsz. :D

Link to comment
Share on other sites

gerhajdu

Szép lista. :D Én nem hiszem, hogy 10-es listába tudnám sûríteni, de megpróbálom, és ahogy a magyartanárom mondja folyton: NEM FONTOSSÁGI LISTA!!! :D Amúgy ezek amolyan kedvenc ÉS tisztelt színészek.

Kevin Spacey, Gary Oldman, Jean Reno, John DiMaggio :D, Al Pacino, Robert de Niro, Ralph Fiennes, Johnny Depp, Ben Kingsley, Liam Neeson, Bruce Willis, Harrison Ford (leginkább csak SW és IJ), Edward Norton, Brad Pitt (FC), Jim Carrey, Morgan Freeman, Gwyneth Paltrow, Daniel Day-Lewis, Jeff Brigdes, Jack Nicholson, Will Smith, Adrien Brody, Steve Buscemi (Rózsaszín XD), Tom Sizemore, Jennifer Connelly, Tommy Lee Jones, Anthony Hopkins, Christian Bale, Michael Caine, Clive Oven, Min-sik Choi, Jake Gyllenhaal, Tom Hanks, Hugh Jackman, Rudolf Péter, Csuja Imre, Reviczky Gábor, Christopher Lloyd, Russel Crowe, Denzel Washington, Ian McKellen, Bill Murray, Val Kilmer, Kurt Russel, Naomi Watts, Robin Williams, Casey Affleck, Robert Downey Jr., Ed Harris, Adam Sandler, Paul Giamatti, Nicolas Cage, Benicio Del Toro, Mike Myers, John Hurt, William Fitchner, Luke Wilson, John Cusack, Jack Black, Christian Slater, James Caviezel, Ben Affleck, Matt Damon, Monica Bellucci, Kevin Bacon, Tim Robbins, Ewan McGregor, Quentin Tarantino (XD), Radha Mitchell, Kevin Smith ééés Hugh Laurie. :D

Huh, szép lista, de nagy részüknek csak 1-2 szerepét ismerem, ill. tudom, h vannak elég szutyok szerepeik is, de amik tetszettek közülük, azok nagyon, ezért vannak itt. :D

ja és Jeff Goldblum... LÉGY! Nomeg a Life Aquatic with Steve Zissou

ebbõl kiemelném Edward Norton-t, Jack Black-et és Jim Carrey-t B) és ha már Jim Carrey-t akkor Tommie Lee Jones(Batman Forever)

a hozzám legközelebb állókat pedig alant láthatod, nincs mit hozzátenni:))))))))

Link to comment
Share on other sites

Ante

Jim Carrey, Steve Carell, Mike Myers, Ben Stiller, Jack Black, Will Ferrell, Will Smith, Chris Rock, nagyjából fontossági sorrendben: na kit hagytam ki? (Esetleg Robin Williams)

Az ánglusokat fel se sorolom, kifutnék a karakterlimitbõl :)

Link to comment
Share on other sites

abstractor

Jim Carrey, Steve Carell, Mike Myers, Ben Stiller, Jack Black, Will Ferrell, Will Smith, Chris Rock, nagyjából fontossági sorrendben: na kit hagytam ki? (Esetleg Robin Williams)

Az ánglusokat fel se sorolom, kifutnék a karakterlimitbõl :)

Hoppá, én meg Will Ferrellt hagytam ki. Azért, mikor az Oldschoolban összevadászták a jelentkezõket a Master of Puppets-re... Hát... örök élmény marad. :D

Link to comment
Share on other sites

gerhajdu

Hoppá, én meg Will Ferrellt hagytam ki. Azért, mikor az Oldschoolban összevadászták a jelentkezõket a Master of Puppets-re... Hát... örök élmény marad. :D

Oldschool magyar címe nem valami izé.. Sulihuligánok? Nekem is épp eszembe jutott az a film. az éppenséggel egy kiemelkedõ vígjáték volt mostanában(szerintem) nem ezek a romantikus izék( ami amúgy hülyeség, mert a legtöbb mai film full romantikus stílusú, de azokat a filmeket szokták így behatárolni, ahol szerelmesek vannak meg hepiend stb., nagyon okosak ezek)(na most kieresztettem a gõzt a hazai filmforgalmazókon :D

Link to comment
Share on other sites

abstractor

Oldschool magyar címe nem valami izé.. Sulihuligánok? Nekem is épp eszembe jutott az a film. az éppenséggel egy kiemelkedõ vígjáték volt mostanában(szerintem) nem ezek a romantikus izék( ami amúgy hülyeség, mert a legtöbb mai film full romantikus stílusú, de azokat a filmeket szokták így behatárolni, ahol szerelmesek vannak meg hepiend stb., nagyon okosak ezek)(na most kieresztettem a gõzt a hazai filmforgalmazókon :D

Az az... De mondjuk én sosem Sulihuligánok néven ismertem/neveztem... Nálam Old School marad. :D És igen, naggyon faxa kis vígjáték. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Lightning666

Denzel Washington,Eddie Murphy,Bud & Terence,Martin Lawrence,Will Smith,Jim Carrey és még sorolhatnám.

Link to comment
Share on other sites

Ante

Múltkori felsorolásomból véletlenül kimaradt Kevin Kline, pedig õ aztán tényleg hatalmas volt mind a Hal neve Wandában, mind a Fészkes fenevadakban (megkockáztatom, hogy Cleese-nél is jobb, asszem Golden Globe-ot is kapott valameikért)

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Múltkori felsorolásomból véletlenül kimaradt Kevin Kline, pedig õ aztán tényleg hatalmas volt mind a Hal neve Wandában, mind a Fészkes fenevadakban (megkockáztatom, hogy Cleese-nél is jobb, asszem Golden Globe-ot is kapott valameikért)

Oscart a Hal neve Wandáért ;)

Link to comment
Share on other sites

DoNdRoX

Paul Walker, Wesely Snipes, Will Smith, Tom Welling asszem enyi, de lehet van még :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Real013

Paul Walker, Wesely Snipes, Will Smith, Tom Welling asszem enyi, de lehet van még :rolleyes:

Ööö...Will Smith-en kivül melyik színész? xD

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Ööö...Will Smith-en kivül melyik színész? xD

Mi bajod van Wesley Snipesszal, tee... olyan õsbarom feje van, meg a pengékben annyira kemény, hogy én lazán imádom. (na persze mértékkel, meg nem elsõsorban a színészi kvalitásai miatt, ahogy kiderült, dee érted) A Pusztítót meg meg sem említem. Kuuurrrrva jó csúzli :lol:

A 4.-et meg kellett néznem, ki a franc, és ez egy 4 emberbõl álló listánál már ja, izé xD (szóval igazából egyetértek, de WS azért na)

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Mi bajod van Wesley Sninpesszal, tee... olyan õsbarom feje van, meg a pengékben annyira kemény, hogy én lazán imádom. (na persze mértékkel, meg nem elsõsorban a színészi kvalitásai miatt, ahogy kiderült, dee érted) A Pusztítót meg meg sem említem.

A 4.-et meg kellett néznem, ki a franc, és ez egy 4 emberbõl álló listánál már ja, izé xD

(mert oké, ha Abstractor extrahosszú listájából nem tudok párat, na bumm)

Smallville-ben õ Clark Kent. Meg jó nagy paraszt, hogy nem vállalta a Superman Returns fõszerepét -_-

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Smallville-ben õ Clark Kent. Meg jó nagy paraszt, hogy nem vállalta a Superman Returns fõszerepét -_-

Mondom megnéztem, már vágom. Nem volt hozzá szerencsém (?), ha esetleg megnézem, csakis Spacey miatt :D (bár gondolom nem egy világmegváltó alakítás, amit a filmben elõad)

Link to comment
Share on other sites

Ante

Oscart a Hal neve Wandáért ;)

Az szép B) Oscar vicces szerepért? Nem gyakori...

Egyébként nem tom, miért nincs annyira a felszínen, nagyon bírom azt az embert. Az utolsó mainstream szerepe talán a Wild Wild West volt...

Smallville-ben õ Clark Kent. Meg jó nagy paraszt, hogy nem vállalta a Superman Returns fõszerepét -_-

Hát, nála borzalmasabb színészt is ritkán látni B) Körülbelül két arca van: amikor csak úgy néz, meg amikor kicsit összevonja a szemöldökét :D

Link to comment
Share on other sites

abstractor

Hát, nála borzalmasabb színészt is ritkán látni B) Körülbelül két arca van: amikor csak úgy néz, meg amikor kicsit összevonja a szemöldökét :D

Meg még a pofája is túlontúl nyálas. :lol: :D

Amúgy asszem Paul Walker-tõl én láttam egy naonjó filmet, mégpedig a Running Scared-et. Recommended.

(mert oké, ha Abstractor extrahosszú listájából nem tudok párat, na bumm)

Ezt bebuktad, grass kommentelõi skillje jobb, mint a te szerk-skilled. :lol:

Ha valakit nem ismersz, nyugodtan lehet kérdezni. Amúgy ezen mondatod hatására végigolvastam, és... végülis mindet ismerem. :lol: Na jó, 1-2 filmet mindhez tudok mondani. :D

Link to comment
Share on other sites

Lloth

Már elõre látom a fórum öt hölgy tagjának vérre menõ veszekedését a sok agyonphotoshoppolt, borotvált mellkasú szívtiprókkal kapcsolatban :D Na jó, nem, csak viccelek -_-

Én igazság szerint hányok az ilyenektõl. :D Orlando Bloom, pöh... xD Nem akarok senki lelkébe toprni, de nekem nem tetszik, valahogy nem meríti ki a férfiasság kritéiumait. :D

Na, de nekem a nagy kedvencek: Johnny Depp (abszolúte favorit, és nem azért, mert jól néz ki [nem csak azért :D :D]), Al Pachino (Az ördög ügyvédje az egyik kedvenc filmem marad örökre), Nicolas Cage, Jean Reno (nagyon bírom õt is, ráadásul általában a francia filmek nekem jobban tetszenek, mint az amerikaiak). Igazából akiket kiemelkedõen kedvencnek tartok, azok õk, de vannak még páran, akiknek egy-másik filmben kiemelkedõ az alakításuk.

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Ezt bebuktad, grass kommentelõi skillje jobb, mint a te szerk-skilled. :lol:

Ha valakit nem ismersz, nyugodtan lehet kérdezni. Amúgy ezen mondatod hatására végigolvastam, és... végülis mindet ismerem. :lol: Na jó, 1-2 filmet mindhez tudok mondani. :D

Csak azért vettem ki belõle azt a zárójelet, mert felesleges plusz megjegyzés (mindenki tudja, hogy 4-bõl 1 az 25%, marha sokból pár darab meg elenyészõ), de ha a qoute-ban benne van, hát benne van, megyek, felakasztom magam xD

Ha valakit nem tudok, és érdekel, beírom imdb-n, én nem vagyok az a 'mindent megkérdezek' típus.

Visszanéztem, 3 ember volt.

Min-sik Choi - és hát a keleti színészek közül alig tudok párat névrõl. Amikor megláttam, hogy õ az Oldboy fõszereplõje, nem kellett további informácó, meg voltam gyõzve.

William Fitchner - szintén csak névrõl nem tudtam, de egyszerûen nem bírom a pofáját (a Dark Knightban majd elviselem, úgysem lesz egy nagy szerep).

Radha Mitchell - itt is csak a név nem volt meg, a Silent Hillben meg a Phone Boothban láttam a listára való gyors pillantás után levont következtetés alapján.

Link to comment
Share on other sites

abstractor

Csak azért vettem ki belõle azt a zárójelet, mert felesleges plusz megjegyzés (mindenki tudja, hogy 4-bõl 1 az 25%, marha sokból pár darab meg elenyészõ), de ha a qoute-ban benne van, hát benne van, megyek, felakasztom magam xD

Ha valakit nem tudok, és érdekel, beírom imdb-n, én nem vagyok az a 'mindent megkérdezek' típus.

Visszanéztem, 3 ember volt.

Min-sik Choi - és hát a keleti színészek közül alig tudok párat névrõl. Amikor megláttam, hogy õ az Oldboy fõszereplõje, nem kellett további informácó, meg voltam gyõzve.

William Fitchner - szintén csak névrõl nem tudtam, de egyszerûen nem bírom a pofáját (a Dark Knightban majd elviselem, úgysem lesz egy nagy szerep).

Radha Mitchell - itt is csak a név nem volt meg, a Silent Hillben meg a Phone Boothban láttam a listára való gyors pillantás után levont következtetés alapján.

Oké, így már nyugodtan alhatok éjszaka. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
FrankfurtiLeves

James Dean

Link to comment
Share on other sites

Ante

Radha Mitchell - itt is csak a név nem volt meg, a Silent Hillben meg a Phone Boothban láttam a listára való gyors pillantás után levont következtetés alapján.

Pitch Black B)

Link to comment
Share on other sites

abstractor

Pitch Black B)

Én, Pán Péter, Tûzben edzett férfi B) :D

Link to comment
Share on other sites

Ante

Én, Pán Péter, Tûzben edzett férfi B) :D

Pitch Black B)

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Pitch Black B)

Vettük, rendben, Pitch Black, tudjuk, hogy ez pont olyan film, amivel téged le lehet kenyerezni, jól van Ante, ügyes vagy.

xD

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Lloth

Most megnéztem megint az Angyalok városát, és ismét arra a megállapításra jutottam, hogy Nicolas Cage sosem törlõdhet a kedvenc színészek listájáról. Ezerarcú, és mindet el tudja játszani. Ott van egyik végletnek pl. az Ál/Arc, másiknak meg az említett Angyalok városa. Két szélsõség, és mégis jól áll neki mindkettõ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...