Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kedvelt Színészeink


Sophiaso

Recommended Posts

Sophiaso

Régen sok gond volt azzal, hogy mindenki nyitott egy-egy fényképes topikot kedvenc színésznõinek. Késõbb ezek összevonásra kerültek, és így lett az Imádott Színésznõink. Mivel jelenleg 2 téma van, ami színészekkel foglalkozik (Johnny Depp, Sylvester Stallone), és ezeknek kicsi a látogatottságuk, illetve lejárnak lassan/lejártak, ezért jobbnak látom összevonni az ilyesfajta topikokat egy egésszé, aminek várhatóan nagyobb lesz a látogatottsága, és ezzel megszûnik az "újranyitom az unásig ismételgetett kedvencem topikját". :) Tehát a téma célja az lenne, hogy ide mindenfélét lehet írni a férfi színészekrõl, legyenek azok veteránok, vagy akár "friss husi" a sztárpiacon; képekkel, infókkal, kérdésekkel, rajongással, bibliográfiával, véleményekkel, vitákkal, meg úgy mindennel. :)

Ja és nem mellesleg: a téma nem (csak) hölgyeknek szól, szóval itt szó sincs epekedésről. de lehet szó. :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Már elõre látom a fórum öt hölgy tagjának vérre menõ veszekedését a sok agyonphotoshoppolt, borotvált mellkasú szívtiprókkal kapcsolatban :D Na jó, nem, csak viccelek -_-

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Hm, bár nem vagyok hölgy, és nem is nagyon fogok szívecskés képeket betenni kedvenceimrõl, azért elmondanám, hogy utóbbi idõkben Robert Downey Jr. lett a kedvenc színészem (az Iron Mant csakis miatta fogom megnézni, azért ilyet sem csináltam már Bill Murray óta, akinek szintén minden filmjét befalom szívesen). Szal hajrá, sajnálatos, hogy önhibájából ilyen késõn robban be a köztudatba is, mellékszerepei viszont zseniálisak.

Link to comment
Share on other sites

-Thresher-

Hm, bár nem vagyok hölgy, és nem is nagyon fogok szívecskés képeket betenni kedvenceimrõl, azért elmondanám, hogy utóbbi idõkben Robert Downey Jr. lett a kedvenc színészem (az Iron Mant csakis miatta fogom megnézni, azért ilyet sem csináltam már Bill Murray óta, akinek szintén minden filmjét befalom szívesen). Szal hajrá, sajnálatos, hogy önhibájából ilyen késõn robban be a köztudatba is, mellékszerepei viszont zseniálisak.

Õt én is szeressem, a Zodiákus-ban nagyon ott volt. Hiába, neki csak az ilyen lezüllöt, alkesz, flegma és állófarkú szerepek állnak jól! :lol:

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Nekem a Született gyilkosok cimû filmben tetszett nagyon B) :D

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Nekem a Született gyilkosok cimû filmben tetszett nagyon B) :D

Na az még egy beteg film :D am télleg jót alakított.

Én kedvencem Christopher Walken a Holtsáv végett. Abban a filmben ismertem meg ami nálam azóta listavezetõ.

Link to comment
Share on other sites

a880120

IPB Image

Váhá, kedvenc elmebetegünk :D

Link to comment
Share on other sites

Real013

Hm, bár nem vagyok hölgy, és nem is nagyon fogok szívecskés képeket betenni kedvenceimrõl, azért elmondanám, hogy utóbbi idõkben Robert Downey Jr. lett a kedvenc színészem (az Iron Mant csakis miatta fogom megnézni, azért ilyet sem csináltam már Bill Murray óta, akinek szintén minden filmjét befalom szívesen). Szal hajrá, sajnálatos, hogy önhibájából ilyen késõn robban be a köztudatba is, mellékszerepei viszont zseniálisak.

Vasemberben is zseniális Downey.Nélküle feleennyire sem lenne jó kb.

Link to comment
Share on other sites

Madridista

Váhá, kedvenc elmebetegünk :D

Tõle a Száll a kakukk fészkére-t szerettem nagyon :rolleyes:

Tom Hanks-et pedig a Halálsoronban szerettem meg :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

nekem sok kedvencem van, de azt hiszem Steve Buscemi az örök kedvenc. Azt, hogy mióta, nem tudom megmondani pontosan, de talán valahol a Tétova Tinédzserek környékén jöttem rá :D

meg persze "alap" nálam:

Kevin Spacey

Tim Roth

Edward Norton

talán õk leginkább. meg azért akadnak ilyen Morgan Freeman, Anthony Hopkins, Tom Hanks, stb, akiket nagyra tartok :)

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Christian Bale, Clive Owen, Robert de Niro, Jake Gyllenhaal, Benicio del Toro, Johnny Depp, Tony Leung (Chiu-Wai), Edward Norton nálam.

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Christian Bale, Clive Owen, Robert de Niro, Jake Gyllenhaal, Benicio del Toro, Johnny Depp, Tony Leung (Chiu-Wai), Edward Norton nálam.

Na, ide lehet képzelni egy - II - jelet, õket eléggé szeretem én is. (bár Tony Leung egy kicsit kivétel, na nem azért, mert nem tehetséges, hanem mert utána kellett néznem, mikben is láttam õt...)

Viszont valakit hiányolok, Gary Oldman sehol? Csak mert õt úgy tudom, nagyon szeretni tetszik az úr :D

Akik még feljebb nem szerepeltek, és szeretem õket: Kevin Spacey, Samuel L. Jackson, Tom Hanks, Christopher Walken és Steve Buscemi, plusz Nicholsont is szeretem eléggé - mint színészt, egyébként nagy szemétláda -. (meg még biztosan mások is lennének, csak most nem igazán jutnak eszembe nevek... szerencsére pont olyanokat mondtatok eddig, akiket szeretek :D)

Ha 3 kedvencet kéne mondani, akkor mondjuk Kevin Spacey, Christian Bale, Edward Norton lenne, de nagyon sajnálnám Deppet, hogy kihagytam, a többiek már egy kisebb hátránnyal indulnak.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Na, ide lehet képzelni egy - II - jelet, õket eléggé szeretem én is. (bár Tony Leung egy kicsit kivétel, na nem azért, mert nem tehetséges, hanem mert utána kellett néznem, mikben is láttam õt...)

Viszont valakit hiányolok, Gary Oldman sehol? Csak mert õt úgy tudom, nagyon szeretni tetszik az úr :D

Akik még feljebb nem szerepeltek, és szeretem õket: Kevin Spacey, Samuel L. Jackson, Tom Hanks, Christopher Walken és Steve Buscemi, plusz Nicholsont is szeretem eléggé - mint színészt, egyébként nagy szemétláda -. (meg még biztosan mások is lennének, csak most nem igazán jutnak eszembe nevek... szerencsére pont olyanokat mondtatok eddig, akiket szeretek :D)

Ha 3 kedvencet kéne mondani, akkor mondjuk Kevin Spacey, Christian Bale, Edward Norton lenne, de nagyon sajnálnám Deppet, hogy kihagytam, a többiek már egy kisebb hátránnyal indulnak.

Gyllenhaalt is utólag írtam be, mindig kimarad valaki...ezért utálok felsorolást írni mindig elfelelejtek valaki fontosat. Oldman perszehogy egyik legjobb...

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

Christian Bale, Clive Owen, Robert de Niro, Jake Gyllenhaal, Benicio del Toro, Johnny Depp, Tony Leung (Chiu-Wai), Edward Norton nálam.

õket is. :) bár nekem Johnny Depp, De Niro nem tartozik kedvenceim közé (bár tisztelem õket), viszont Del Toroval, Bale-lel mindenképpen egyetértek, Gyllenhaal is idevaló, Clive Owen meg egy fenegyerek B) Tony Leungot most így hirtelen nem vágom.

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Tony Leungot most így hirtelen nem vágom.

Amiket én láttam: 2046, Hero, Infernal Affairs

És ahogy elnéztem imdb-n, ezek pont a legjobban sikerült filmek, amikben szerepel.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

õket is. :) bár nekem Johnny Depp, De Niro nem tartozik kedvenceim közé (bár tisztelem õket), viszont Del Toroval, Bale-lel mindenképpen egyetértek, Gyllenhaal is idevaló, Clive Owen meg egy fenegyerek B) Tony Leungot most így hirtelen nem vágom.

IPB Image

A Departed hongkongi eredetijében alakította diCaprio karakterét, meg sok más kínai filmben bukkant fel. Pl a Hõsben õ volt Törött Kard, vagy Wong-Kar Wai filmekben tûnik fel állandóan Maggie Cheung oldalán (2046 pl).

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

Amiket én láttam: 2046, Hero, Infernal Affairs

És ahogy elnéztem imdb-n, ezek pont a legjobban sikerült filmek, amikben szerepel.

oké, így már tudom :) 2046-ból meg Hõsbõl.

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Nekem kedvencek most így hirtelen akik eszembe jutnak : Nicholson, Johnny Depp, Bale, Edward Norton, Jake Gyllenhaal, Tom Hanks, Harrison Ford (Indy :rolleyes: ). Hirtelen ennyi jutott eszembe, de szerintem még sokan kimaradtak :D Majd ha még eszembe jut valaki akkor írom.

Link to comment
Share on other sites

SirAlex0717

A kedvencem :D

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

canadaa

Jim Carrey a legjobb :)

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

dudi99

szentem jean reno a legjobb midenben jó akció és vígjáték

Link to comment
Share on other sites

Madridista

Jim Carrey a legjobb :)

Akkora arc ez az ember :D :D

Link to comment
Share on other sites

-Thresher-

Akkora arc ez az ember :D :D

Csak az a baj, ahogy öregszik egyre kevésbé áll jó eki a gumiarc...

Link to comment
Share on other sites

grasslover

szentem jean reno a legjobb midenben jó akció és vígjáték

Az minden? :D

Link to comment
Share on other sites

-Thresher-

szentem jean reno a legjobb midenben jó akció és vígjáték

Jobban szeretem ha akciózik, a humoros oldala kicsit megkopott...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...