Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Graffiti


Gerymann

Recommended Posts

B-boy_bali

IPB Image

Ezek is a dolgukat végzik :lol:

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942

Gerymann : áhhhh..... :D :lol:

B-boy_bali : Heeeehheeee... :D

Link to comment
Share on other sites

B-boy_bali

Szerintem aki tud graffitizni az ku.va jol rajzol :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Yeti1942

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Nanome

Hm ez jó. Picit S.T.A.L.K.E.R. fílinges, nagyon király. Ez az, ami nem elcsúfít egy épületet, hanem szebbé teszi szerintem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
SHIF7ER

Jóltolja a srác az ipart...

Alig várom már hogy egy kis pénzhez jussak. Olyan régen festettem már, hogy egyre jobban hiányzik a festékszag... mázli hogy a Molotow filcem még félig van...

Ha csináltam valami "mûvet" (akár lapon, akár falon) majd feldobom :D ^^

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942

Jóltolja a srác az ipart...

Alig várom már hogy egy kis pénzhez jussak. Olyan régen festettem már, hogy egyre jobban hiányzik a festékszag... mázli hogy a Molotow filcem még félig van...

Ha csináltam valami "mûvet" (akár lapon, akár falon) majd feldobom :D ^^

Várjuk... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
tothdani89

Hello nem tudom mennyire aktuális dolog a graffitis körökben a dolog, de próba szerencse:)

A BME Schönherz kolija új üzemeltetõt kapott és elég sok megkötéssel járt a felújítása!

Petíció révén sikerült kierõszakolni hogy szabadon festhessük szeretett folyosóinkat!

Olyan vállalkozó kedvû egyénekre lenne szüksége párunknak, aki segítene felturbózni egy folyosó részletet.

Kb 10X2 m rõl lenne szó. Az anyagköltséget állja a koli. Gondoltunk ilyenre, hogy Reggae stílus, kis tengerpart feeling...hasonlók! Akit érdekel a dolog dobjon egy mailt és megbeszéljük!

Üdv

Dani

tothdani89@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Yeti1942

Egy airsoft pályán találtuk õket. Érdekesség az hogy nem spray-el készültek. Igazából sokak szerint zsírkréta. De ezt én kétlem. :lol:

IPB Image

IPB Image

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
SHIF7ER

Egy airsoft pályán találtuk õket. Érdekesség az hogy nem spray-el készültek. Igazából sokak szerint zsírkréta. De ezt én kétlem. :lol:

IPB Image

IPB Image

:rolleyes:

Múltkor haverom is zsírkrétával esett neki egy falrésznek, mindenki õt nézte, csak õ annyira más állapotban volt hogy kinevetett mindenkit :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
guitar

Szerintem a graffiti akkor jó hogyha beleillik a környezetébe és valami újat tesz oda. :rolleyes:

A firkálások meg tagek undorítóak. Meg az agyoncifrázott nagyon graffiti stílusos feliratok sem tetszenek. Ha egy festmény van a falon amiben van irónia, üzenet vagy hasonló azok brilliánsak B) B)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Taki2010

Az egyik haverom ismerõseinek a többmilliós házukra valaki rátagelt egy óriási MÓKA (20.kerben legelterjettebb tag) feliratot,és emiatt a haverom ismerõsei most k*rvára kivannak akadva :(

De ettõl függetlenül szeretem a Graffitit,egyik kedvencem az I F*ck Cops c. tag :) B)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Balee

Up! a topiknak.

Link to comment
Share on other sites

bozgabi

A Graffitit bírom én is, de szerintem nagyon nem mindegy hol van, nagyon pipa lennék, ha valaki össze fújná a házunkat, bármennyire is jól sikerült graffiti lenne, na meg az is zavar, ha a Lánchidat firkálják össze vagy bármilyen szép dolgot. Meg az utcákat is minek kell összefirkálni? Viszont a vasúti betonkerítéseken szerintem kifejezetten jól néz ki.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Viszont a vasúti betonkerítéseken szerintem kifejezetten jól néz ki.

Igen, oda nagyon illik.

Több legál fal kéne. (bár én már jó ideje nem fedtem)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Lord_KROK
[GSF] Picture
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
bazsov

Amit imádok, az 3D graffiti! Tudjátok, amikor bizonyos szögbõl nézve föl sem tûnik, hogy rajz és általában a földre (aszfaltra rajzolják).[GSF] Picture

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Ez akkor nagy poén ha egy szakadékot rajzolnak eléd :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
zOmbeD.F-Zero

Egyértelmű művészet..

De mint azt tudjuk sok kis Toy [kezdő] van akik nem művészi értékű dolgokat festenek hanem rongálnak pl.: házakat, vonatokat stb..

és ez a baj. alapvetően egy házat is fel lehet dobni egy graffel. [pl. szobám fala] nagyon jól tud kinézni. viszont a sok kezdő 'menővagyok fújom a falakat' stb ember ezt a nézetet rontja. Nemhiába.. a toy rongál, a writer alkot.

chh mellesleg a TAG-eléssel p*csöm tele (Y)

pár stencil így banksy-től :)

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Egyértelmû mûvészet..

De mint azt tudjuk sok kis Toy [kezdõ] van akik nem mûvészi értékû dolgokat festenek hanem rongálnak pl.: házakat, vonatokat stb..

és ez a baj. alapvetõen egy házat is fel lehet dobni egy graffel. [pl. szobám fala] nagyon jól tud kinézni. viszont a sok kezdõ 'menõvagyok fújom a falakat' stb ember ezt a nézetet rontja. Nemhiába.. a toy rongál, a writer alkot.

chh mellesleg a TAG-eléssel p*csöm tele (Y)

Sajnos a TAGelés tényleg csak rongál.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
arazu

pár stencil így banksy-tõl :)

[GSF] Picture

Az alábbi nem éppen art, de mindig eszembejut, amikor Banksy nevét látom:

Banksy vs Robbo

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...