Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Battlefield Heroes


g-m4n

Recommended Posts

MuMa01

Nemtom lehet, hogy azok a képek amiket beraktam csak egy open vagy closed beta-ból vannak.

És csak július közepén-végén fog kijönni a game. Bár remélem, hogy ez nem fog megtörténni.

De van egy rosszabb hír is. A júniusi GS-ben megjelenési dátumként 2008. õsz-e van írva :S :ph34r:

Azt kéne még, hogy olyan soká jöjjön ki.

Bár sztem nyáron már kifog jönni, hiszen a hivatalos oldalra is nyár van kiírva.

a gamestar megjelenéseit ne vedd sosem biztosra. én speciel meg sem nézem õket, mert mire kijön az újság, a fele általában már meg is változik.

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

a gamestar megjelenéseit ne vedd sosem biztosra. én speciel meg sem nézem õket, mert mire kijön az újság, a fele általában már meg is változik.

jó hát igazad van, de azért általában a csúszások nincsenek bekalkulállva nem a hamarabb megjelenés :)

Link to comment
Share on other sites

balint_k

Hmmm..... Csak jöjjön már :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Gw4Rdi4n

Hmmm..... Csak jöjjön már :lol:

Pontosan

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nem követtem aktívan minden hírmorzsát a játékkal kapcsolatban, de ha kint volt egy új video vagy vmi akkor feltétlen megnéztem, ezért is nem vagyok képben. Éjfélkor kint kéne lennie a letöltésnek? Mert 1-2 lennebbi kommentbõl ezt szûrtem le (amúgy most megnéztem a honlapot, még sehol semmi).

Link to comment
Share on other sites

g-m4n

Nem követtem aktívan minden hírmorzsát a játékkal kapcsolatban, de ha kint volt egy új video vagy vmi akkor feltétlen megnéztem, ezért is nem vagyok képben. Éjfélkor kint kéne lennie a letöltésnek? Mert 1-2 lennebbi kommentbõl ezt szûrtem le (amúgy most megnéztem a honlapot, még sehol semmi).

nincs semmi hír róla egyenlõre még closed bétateszt van csak <_<

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

nincs semmi hír róla egyenlõre még closed bétateszt van csak <_<

Ohh.... hááát... holnap megyek 1 hétre nyaralni családdal, mire visszajövök remélem kint lesz :)

Link to comment
Share on other sites

g-m4n

Ohh.... hááát... holnap megyek 1 hétre nyaralni családdal, mire visszajövök remélem kint lesz :)

jó lenne énis várom bár addig még kell szereznem 1 socket 939 alaplapot mert a nagygépem bedöglött :(

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Ohh.... hááát... holnap megyek 1 hétre nyaralni családdal, mire visszajövök remélem kint lesz :)

Erre kicsi az esély.A beta számozása is még csak a 0.07-nél tart,bár szerintem a 0.1 lesz a 1.0.Én is várom már,egyébként a napokban nagyon sok kulcsot kiosztottak (nekem nem xD)

Link to comment
Share on other sites

W00dy

Most páran nagyon irigyelni fogtok. :rolleyes:

Egy kis ízelítõ:

IPB Image

Holnap (vagyis ma) írok majd részletesen a bétáról és rakok még képeket. B)

Szerk: Í milyen fura lett a kép. :unsure: No nembaj. Holnap kaptok sok, szép, 1024*768-as képet. Kitartás ;)

Link to comment
Share on other sites

Drizzt007

Most páran nagyon irigyelni fogtok. :rolleyes:

Igazad van, irigykedünk.

Link to comment
Share on other sites

W00dy

A reggel 4-ig tartó beta tesztelés befejezõdött. De a délutáni csak most kezdõdött :)

Ha az ember egyszer belép egy szerverre, nem fogja abbahagyni jóideig, mert hihetetlen hangulatos. A karakter kreáláson is leesett az állam. Már a bétában ennyi lehetõség! Fegyver még nincs olyan sok, inkább csak a "képességük" más. Az egyik gyorsabb de gyengébb, a másik lasabb de erõsebb, a harmadik pontos, a negyedik pontatlan. Tehát értitek :lol: A képességekrõl ( Abilities ) csak annyit, hogy kicsit kevés van, de kb. mindegyik nagyon hasznos, és nagyon jó. Gunner kasztal pl. nagyon halálos kombinációkat lehet csinálni. A jármûvek irányítása elég egyszerû, kivéve a repülõét. Pánikra semmi ok, az sem nehéz, de elsõre (nekem legalábbis) elég szokatlan. Nem is tudom még milyen jóságot tudok mondani a játékról... Nem szabad kihagyni!

De ugye ez a játék sem tökéletes

Ami nekem NAGYON nem tetszik az az, hogy nincs server lista, nem tudsz csapatot váltani, és nem tudsz kasztot váltani. Amint rányomsz a PLAY NOW gombra, kijön egy menü szerûség egy új ablakban és ott lehet beállítani a grafikát, a hangot, és a karaktereddel lehet szórakozni. Namost itt van egy kis bökkenõ. Kiválasztod az egyik karaktert, mondjuk egy amerikai 4-es szintû Commando-t, megcsinálod tök pöpecre, berakod a fegyvereket, és ismét a kis ablakban jobbra fent, PLAY NOW. És berak egy szerverre, ahol elméletileg a te szintednek megfelelõ játékosok vannak. A probléma csak az, hogy ha 7 ember német katonával csatalkozott be, és 2 amerikaival, akkor 7 v 2 lesz. Nem tudsz átmenni a másik csapatba, csak ESETLEG úgy, hogy ha kilépsz, amerikai katonára váltasz, más fegyverekkel és szintel, és reménykedsz ,hogy ugyanarra a szerverre rak vissza. Kaszt váltásnál ugyanez. Kilépsz, váltassz, join, és könyörögsz, hogy ugyanoda rakjon, csak nem fog.

Végül a képek amiket igértem. Szólok ha kész.

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

KÉSZ

Link to comment
Share on other sites

Snexi

De ugye ez a játék sem tökéletes

Ami nekem NAGYON nem tetszik az az, hogy nincs server lista, nem tudsz csapatot váltani, és nem tudsz kasztot váltani. Amint rányomsz a PLAY NOW gombra, kijön egy menü szerûség egy új ablakban és ott lehet beállítani a grafikát, a hangot, és a karaktereddel lehet szórakozni. Namost itt van egy kis bökkenõ. Kiválasztod az egyik karaktert, mondjuk egy amerikai 4-es szintû Commando-t, megcsinálod tök pöpecre, berakod a fegyvereket, és ismét a kis ablakban jobbra fent, PLAY NOW. És berak egy szerverre, ahol elméletileg a te szintednek megfelelõ játékosok vannak. A probléma csak az, hogy ha 7 ember német katonával csatalkozott be, és 2 amerikaival, akkor 7 v 2 lesz. Nem tudsz átmenni a másik csapatba, csak ESETLEG úgy, hogy ha kilépsz, amerikai katonára váltasz, más fegyverekkel és szintel, és reménykedsz ,hogy ugyanarra a szerverre rak vissza. Kaszt váltásnál ugyanez. Kilépsz, váltassz, join, és könyörögsz, hogy ugyanoda rakjon, csak nem fog.

Gondolom direkt ezt a "hasonló szintû emberekhez rakó" dolgot tesztelik és még nem lehet szerverek között válogatni.Halott lenne a cucc clanozás szempontjából ha nem lehetne (szerverek között válogatni).Nem tudom hogy marad e a kliens vagy majd a teljes inditásánál a hivatalos oldalon kell-e kiválasztani a ruhát stb. (mert remélem hogy nagyon nem)

Link to comment
Share on other sites

_AATT_

Énis akarok már vele jáccani :P

Link to comment
Share on other sites

Snexi
Még sem jön nyáron,ott lesz a gc-n ami augusztus végén van,tehát elötte semmiképp nem jön ki,max egy open beta
Link to comment
Share on other sites

Rex95

Nah az király...Pedig néhány honlap úgy írta júliusi megjelenés lesz....Pedig már úgy szétkentem volna a National Armysok száját...Bétára meg annak akinek semmi tapasztalata sincs semmi eélye bejutni...

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Még sem jön nyáron,ott lesz a gc-n ami augusztus végén van,tehát elötte semmiképp nem jön ki,max egy open beta

És még ezt merték oda írni: "Good news everyone!" <_< :angry:

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Nah az király...Pedig néhány honlap úgy írta júliusi megjelenés lesz....Pedig már úgy szétkentem volna a National Armysok száját...Bétára meg annak akinek semmi tapasztalata sincs semmi eélye bejutni...

Beta-t sorsolják,a szerencsén múlik csak nem kell semm tapasztalat

Link to comment
Share on other sites

Rex95

Beta-t sorsolják,a szerencsén múlik csak nem kell semm tapasztalat

Jelentkezésnél kérdezték hogy van-e tapasztalat...Gondolom beleszámít...

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Jelentkezésnél kérdezték hogy van-e tapasztalat...Gondolom beleszámít...

És nem tudsz oda írni valamit ami nem igaz?

Link to comment
Share on other sites

Rex95

És nem tudsz oda írni valamit ami nem igaz?

Nah jó mind1 ebben sztem ne menjünk bele...Pancser vok nem kell még az orrom alá is dörgölni XD Am írtam oda valamit csak már nem emlékszem

Link to comment
Share on other sites

g-m4n

Nah jó mind1 ebben sztem ne menjünk bele...Pancser vok nem kell még az orrom alá is dörgölni XD Am írtam oda valamit csak már nem emlékszem

szoktak kérdezni bétákban,nállam pl legutóbb mmorpg bétatesztnél kérdeztek vagy 1 oldalnyit :lol:

Link to comment
Share on other sites

Snexi
kis update volt ma:

Bug Fix:

Spawn bugot javították (nem tudtál spawnolni újra kellett csatlakozni)

Match Making szísztem:

csökkentették az esélyét ,hogy a matchmaking üres szerverre pakoljon

Repülõ változások:

Messzebbre visz a repcsi mg-je és erõsebb 50m belül (régi 30m volt)

Fegyverek viselkedésén is változtattak a mozgási sebesség nem befojásolja õket (SMG,MG,Pistol,Shotgun)

Shotgun változások:

Minél meszebbre lõsz annál kisebbet sebez ha minden igaz(Reduced range damage for all shotguns) .A nagy tüzgyorsaságúaknak az effektive lõtávja 8m lett.

Kés:

Kb. olyan mint régen

SMG:

Nagyobb tár

Gunner MG:

Nagyobb pontosság és a lassan tüzelö MG-k kicsivel nagyobbat sebeznek.

Heroes Shield

Ha megosztod másokkal akkor pontot kapsz érte (melletted állók is megkapják mikor felnyomod makadra a skillt pl:ilyen a combat medicin is)

Spawn camp:

Ha valakit 3secen belül megölnek a spawn ponton akkor legközelebb a "levegõben spawnol" ez eddig is benne volt kb. úgy mülödött ha le spawn campeltek az alap bázison akkor a város felett dobott ki ejtõernyõt neked kell kinyitni sztem jó ötlet. Gondolom most már minden spawnpontra érvényes nem csak az alap bázisra.

Sg-n az egyik bétás írta

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Sajnos csúszik a BFH.... Gamekapocs-on ott a hivatalos információ hogy év végére... (amúgy ha infóra mentek és a GS a kezdõoldal akkor szerintem villámgyorsan cseréljétek Gamekapocs-ra, a GS hírezése az utolsó pár hónapban nagyon nagyon gyenge lett sry...)

Link to comment
Share on other sites

Snexi

a GS hírezése az utolsó pár hónapban nagyon nagyon gyenge lett sry...)

Én már elküdltem a hírt a Hírek topicba hogy rakják ide is ki de még semmi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...