Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Szerverkeresők


Speet

Recommended Posts

Speet

hy remélem jó helyen nyitotam új topicot,itt meg dumálhatjuk meik a mostanában lévõ legjobb :D server keresõ,és egyéb dolgokat a server keresõkröl,bocs ha titeket ez zavar vagy hasonló,és nem találtam sehol se ien fajta topikot ah mégis van elnézést

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Reméljük életben marad a topik. Én jelenleg csak a COD4-et tolom a neten. Ahhoz is az ASE-t használom. A cod.hu-n lévõ filterekkel nagyon jól meglehet csinálni, hogy a COD4-hez is keressen szervereket az All-Seeing Eye. Sokan mostanában az XFiret preferálják. Kiprobáltam és nem igazán tudtam eligazodni a programban. És nálam jóval kevesebb szervert talál az XFire, mint az ASE. Ez nem tudom miért van. Valamint az All-Seeinget én könnyeben is tudom kezelni, bár gondolom, ha az XFiret többet használnám akkor abban is eltudnék igazodni.

Link to comment
Share on other sites

Speet

a xfierel csin videot de sajna nem tom le játszani mert oan formátumba van valami x1 .. ha valki tudja mivel tudnám le játszani vagy át alakítani szójon

Reméljük életben marad a topik. Én jelenleg csak a COD4-et tolom a neten. Ahhoz is az ASE-t használom. A cod.hu-n lévõ filterekkel nagyon jól meglehet csinálni, hogy a COD4-hez is keressen szervereket az All-Seeing Eye. Sokan mostanában az XFiret preferálják. Kiprobáltam és nem igazán tudtam eligazodni a programban. És nálam jóval kevesebb szervert talál az XFire, mint az ASE. Ez nem tudom miért van. Valamint az All-Seeinget én könnyeben is tudom kezelni, bár gondolom, ha az XFiret többet használnám akkor abban is eltudnék igazodni.

én régen ase használtam aztán ki próbáltam a xfiret sokal job van bene üzenõprogi,(video felvevõ persze csak beta verziõban még,sajna nem tom le játszani mint ahogy irtam), képeket lehet vele fotózni/feltölteni a acc. stb és nálam jóval töb serot talál mint az ase

Link to comment
Share on other sites

SH4D0W

Mostanában nem igazán toltam neten semmit, régebben CoD-ozgattam, nálam is inkább az Xfire volt a nyerõ. ASE-t valamiért nem nagyon kedveltem, haver mondta, hogy próbáljam ki az Xfiret, annak bejött a kezelése, minden kis apró funkciója, és szerintem nagyon hasznos az üzenetküldési lehetõsége :smile:

Link to comment
Share on other sites

dante_zoli

Nem rég ideges lettem az asera, mondom az agyondicsért xfire biztos több szerót talál! Beléptem frisítettem és mit vettem észre?2szer annyi sd szerót talált az ase úgy hogy nem frissítettem be rendesen! Azonnal kinyomtam az xfiret! Hasznos dolgok vannnak benne beszélgetés stb arra xfiret használom de szerverkeresés....

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Mostanában nem igazán toltam neten semmit, régebben CoD-ozgattam, nálam is inkább az Xfire volt a nyerõ. ASE-t valamiért nem nagyon kedveltem, haver mondta, hogy próbáljam ki az Xfiret, annak bejött a kezelése, minden kis apró funkciója, és szerintem nagyon hasznos az üzenetküldési lehetõsége :smile:

Nekem is egy haver mondta :unsure: :D

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Én már 2 éve használok xfire-t, semmi bajom vele. (aláírásban katt a képre)

CoD4-hez CoD4 Scanner-t használtam.

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Reméljük életben marad a topik. Én jelenleg csak a COD4-et tolom a neten. Ahhoz is az ASE-t használom. A cod.hu-n lévõ filterekkel nagyon jól meglehet csinálni, hogy a COD4-hez is keressen szervereket az All-Seeing Eye. Sokan mostanában az XFiret preferálják. Kiprobáltam és nem igazán tudtam eligazodni a programban. És nálam jóval kevesebb szervert talál az XFire, mint az ASE. Ez nem tudom miért van. Valamint az All-Seeinget én könnyeben is tudom kezelni, bár gondolom, ha az XFiret többet használnám akkor abban is eltudnék igazodni.

Hát az biztos :tongue:

Link to comment
Share on other sites

dante_zoli

Én már 2 éve használok xfire-t, semmi bajom vele. (aláírásban katt a képre)

CoD4-hez CoD4 Scanner-t használtam.

KeKe tetszik ez a scanner csak azt a szûrõt hogy lehet kihozni?

Link to comment
Share on other sites

dante_zoli

KeKe tetszik ez a scanner csak azt a szûrõt hogy lehet kihozni?

Egy kis szemléltetés ase vs xfire

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

KeKe tetszik ez a scanner csak azt a szûrõt hogy lehet kihozni?

Bal oldalon van egy nyíl, katt arra.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
tommy19940827

hellósztok mit jelent a dedicated server kiifejezés? én nem tudom :blink:

Link to comment
Share on other sites

_HeGe

hellósztok mit jelent a dedicated server kiifejezés? én nem tudom :blink:

Azt jelenti, hogy olyan szerver ami nem sima PC-ként van, hanem csak a hálózat kiszolgálásával foglalkozik.

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Hehh, xfire ismét nagyon vicces ;D (ápr. 1)

Link to comment
Share on other sites

dante_zoli

Hehh, xfire ismét nagyon vicces ;D (ápr. 1)

Mért mit csinál? Én nem vettem semmit se észre ... :S

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Mért mit csinál? Én nem vettem semmit se észre ... :S

A honlapon s $-re, e 3-ra, a 4-re stb. volt átírva tegnap alkalmából.

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Tavaly játékok nevét írták át :)

Link to comment
Share on other sites

_HeGe

Tavaly játékok nevét írták át :)

Jövõre meg majd game update helyett, jókis spyware-eket tesznek be! :D :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

dante_zoli

Jövõre meg majd game update helyett, jókis spyware-eket tesznek be! :D :lol: :lol:

az lenne már csak az élmény várom is a jövõ évet!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
vmiki88

Hivatalos magyar nyelv támogatás van már a Xfireben!! :D

Release notes for 1.91 April 28th, 2008

!!!!!!* Magyar nyelv támogatása (Added support for Hungarian language--discuss translation errors in this forum thread).!!!!!!!!!!

* Improved the in-game overlay when capturing a video to include video duration and file size.

* Added capability to detect some 64-bit games.

* Improved voice chat performance on certain sound cards.

* Fixed a problem that caused many video uploads to return an unknown error.

* Fixed many small problems with video conversion and uploading.

* Added Cool/Lame ratings to the video player on the web site. View top-rated videos on the Xfire home page.

* The video tab automatically refreshes if you modify the video directory from another program.

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Nagyon fura magyarul, inkább hagyom angolon :D

Link to comment
Share on other sites

_HeGe

Nagyon fura magyarul, inkább hagyom angolon :D

Szerintem is gyagyán néz ki. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Nem fura, szar :P

Link to comment
Share on other sites

dante_zoli

Nem fura, szar :P

lehet ha alaból magyarul kezdtétek volna használni akkor tettszene...

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Hát nem hinném... Elég fura megfogalmazások vannak benne :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...