Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Sportfogadás


MrBaggins

Recommended Posts

Thomas89

Jólessz jaja, ahogy leírtad. A cvc a kártya hátoldalán lessz majd, az utolsó 3 szám. Meg kell adni még a kártyaszámot, a tulajdonos nevét és az összeget.

Ha banki átutalással csinálod, akkor 1 hét is lehet mire megjön a pénz.

Írtam még hozzá :smile:

Tehát bemegyek nyitok egy bankszámlát, kapok egy kártyát, rajta lesz a visa jel=hitelkártya, de mégsem az, de be tudok vele fizetni pillanatok alatt?

Oké, ezeket eddig is értettem, ez egyszerû mint az 1*1(lehet ebbõl a sok kérdésbõl nem úgy tûnik :lol: )csak megkevert a bwin azzal h hitelkártyát írt. Mert a banki átutalás az egy hét is lehet ahogy azt írta Gilberto, de most akkor a ha a hitelkártya=mezei bankkártya akkor inkább intézem úgy és akkor azonnal megvan.

Csak akkor ez így mégsem olyan egyértelmû, mert akkor ha van valakinek egy kártyája, akkor azzal azonnal tud elvileg utalni akkor minek várna egy hetet a banki átutalásos módszerrel, itt van a kutya elásva :smile: Talán biztonságosabb a banki átutalás? De mind2 esetben meg kell adni a számlaszámot szal nem értem... Mi akkor a különbség :unsure:

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins

Sima bankkártyával nem lehet neten fizetni, hitelkártyával meg gondolom lehet, sztem ez a különbség.

Link to comment
Share on other sites

Gilberto

Írtam még hozzá :smile:

Tehát bemegyek nyitok egy bankszámlát, kapok egy kártyát, rajta lesz a visa jel=hitelkártya, de mégsem az, de be tudok vele fizetni pillanatok alatt?

Oké, ezeket eddig is értettem, ez egyszerû mint az 1*1(lehet ebbõl a sok kérdésbõl nem úgy tûnik :lol: )csak megkevert a bwin azzal h hitelkártyát írt. Mert a banki átutalás az egy hét is lehet ahogy azt írta Gilberto, de most akkor a ha a hitelkártya=mezei bankkártya akkor inkább intézem úgy és akkor azonnal megvan.

Csak akkor ez így mégsem olyan egyértelmû, mert akkor ha van valakinek egy kártyája, akkor azzal azonnal tud elvileg utalni akkor minek várna egy hetet a banki átutalásos módszerrel, itt van a kutya elásva :smile: Talán biztonságosabb a banki átutalás? De mind2 esetben meg kell adni a számlaszámot szal nem értem... Mi akkor a különbség :unsure:

Azért mert ha mondjuk egy Maestro kártyád van, azzal nemfogsz tudni neten utalni nekik mert ottvan bwinen is hogy Visával, MasterCarddal és Dinbers Club Carddal ( ami fogalmam nincs mi) lehet, ezért bemész a bankba ott megmondod a bwin számlaszámát meg ami adatod kér és a bankból élkülkdik a pénzt.

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Azért mert ha mondjuk egy Maestro kártyád van, azzal nemfogsz tudni neten utalni nekik mert ottvan bwinen is hogy Visával, MasterCarddal és Dinbers Club Carddal ( ami fogalmam nincs mi) lehet, ezért bemész a bankba ott megmondod a bwin számlaszámát meg ami adatod kér és a bankból élkülkdik a pénzt.

És akkor ha az otp kártyámon rajta van a visa jele, akkor azzal tudok utalni neten, pedig mégsem hitelkártya?

Link to comment
Share on other sites

Gilberto

És akkor ha az otp kártyámon rajta van a visa jele, akkor azzal tudok utalni neten, pedig mégsem hitelkártya?

Tudsz utalni igen, nekem is egy Visa Electron kártyám van.

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins

Én úgy tudom van olyan kártyán is Visa jel, amivel nem lehet neten fizetni, de próbáld meg :D

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Okés, köszi srácok a kiokosítást, és bocsi a fárasztásért ilyen késõn :smile:

Én úgy tudom van olyan kártyán is Visa jel, amivel nem lehet neten fizetni, de próbáld meg :D

Na hát akkor lehet az lesz h próba szerencse, aztán még mindig lehet utána banki transferrel szórakázni..

Amúgy Gilberto az a Visa electron kártyád honnan van? Melyik bank? Mert tudtommal vannak ilyen kártyák h full az a design tehát az egész visa(és akkor ez a hitelkártya), és a másik ami nekem van azon pedig csak egy 5*3 centis visa jel van :smile: És akkor ezzel lehet h télleg nem megy a téma

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Remélem ma a Getafe is hasonlót tesz a Racinggel.

A k*rva életbe. nemigaz

Link to comment
Share on other sites

Gilberto

Okés, köszi srácok a kiokosítást, és bocsi a fárasztásért ilyen késõn :smile:

Na hát akkor lehet az lesz h próba szerencse, aztán még mindig lehet utána banki transferrel szórakázni..

Amúgy Gilberto az a Visa electron kártyád honnan van? Melyik bank? Mert tudtommal vannak ilyen kártyák h full az a design tehát az egész visa(és akkor ez a hitelkártya), és a másik ami nekem van azon pedig csak egy 5*3 centis visa jel van :smile: És akkor ezzel lehet h télleg nem megy a téma

OTP bank, tavaly nyáron csináltattam, amikor mentem fõiskolára, Otp junior kártya.

A jobb alsó sarokban van a Visa Electron logó.

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Na én leálltam, ezzel cak veszteni lehet :lol:

Link to comment
Share on other sites

Gilberto

Mai napra nekem:

Mönchengladbach-Aue Erzgebirge H 1.45

DKS-Airport Debrecen-Dunaferr SE V 1.55

odds: 2.25

iroda: unibet

tét: 10000

várható nyeremény: 22 500

A Gladbach vezeti a Bundesliga 2-õt, az Aue pedig a 15. A Gladbach nem nyert az utolsó 5 meccsén, a többiek feljöttek, ezért nem engedheti meg magának, hogy megint ne nyerjen. Az Aue 5 utolsó idegenbeli meccsén simán kikapott, 5-0, 3-0, 2-0 az utolsó három. Kötelezõ a Gladbachnak a gyõzelem.

A Duneferrt pedig jobbnak tartom a Debrecennél, egyedül a debreceni hazai pálya és közönség lehet a probléma. Viszont ha végig jól és fegyelmezetten játszanak, akkor jönnie kell. Férfi kézilabda egyébként, kicsit tartok ettõl a meccstõl, a Gladbachtól nem félek.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Egy kalappal Gilbi :smile:

Én ezt néztem ki mai és holnapi napra:

095 Nantes - Libourne St. Seurin labdarúgás 1.33 3.75 7.40 (H)

106 FC Bruges - Charleroi labdarúgás 1.33 4.05 6.60 (H)

115 Hibernian - Celtic labdarúgás 4.60 3.35 1.58 (V)

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

OTP bank, tavaly nyáron csináltattam, amikor mentem fõiskolára, Otp junior kártya.

A jobb alsó sarokban van a Visa Electron logó.

Nekem is ugyanaz van :smile: Akkor elvileg ment volna, de most már mind1, mert áttoltam banki transferrel.. Majd legközelebb

Amúgy melyik képet választottad? Én a jó kis retro citroent :D Igen komoly :smile:

Link to comment
Share on other sites

Freezer91

Egy kalappal Gilbi :smile:

Én ezt néztem ki mai és holnapi napra:

095 Nantes - Libourne St. Seurin labdarúgás 1.33 3.75 7.40 (H)

106 FC Bruges - Charleroi labdarúgás 1.33 4.05 6.60 (H)

115 Hibernian - Celtic labdarúgás 4.60 3.35 1.58 (V)

Én ezeket jelöltem most be:

Lille-Lyon V 2,25

Hibernian-Celtic V 1,58

Napoli-Inter V 2,10

De bánom h a Birmingham -Tottenhamet nem játszottam meg :sad:

Link to comment
Share on other sites

Gilberto

12-15 volt simán, erre mintha elfelejtett volna a Dunaferr kézilabdázni....

Így kicsit mínuszos a nap <_<

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Én ezeket jelöltem most be:

Lille-Lyon V 2,25

Hibernian-Celtic V 1,58

Napoli-Inter V 2,10

De bánom h a Birmingham -Tottenhamet nem játszottam meg :sad:

Hú a Lyon, meg az Inter igen necces, mind2 BL-t játszik jövõ héten..

Feltoltam még 1uccsó tippmix szelvényt: (bár lehet nem az uccsó lesz) :smile:

Omniworld-Den Bosch V 2

Volendam-F.Sittard H 1,37

Atl.Madrid-Barcelona V 1,95

Rec.Huelva-Real Madrid H 3,75

Mindezt 4/3ba, igaz h a Barca és a Real is BL-t játszik, de a Barcának menni kell nagyon a Real után, most van lehetõségük beérni õket, az Atletico pedig elég gyengécske mostanába, meg nekik elõnyük van, a Real meg mostanában harmatos, a Recreativo pedig az új eddzõvel 2szer gyõzött(Espanyol, Deportivo) Valenciában pedig egy döntetlen.

Link to comment
Share on other sites

Freezer91

Hú a Lyon, meg az Inter igen necces, mind2 BL-t játszik jövõ héten..

Feltoltam még 1uccsó tippmix szelvényt: (bár lehet nem az uccsó lesz) :smile:

Omniworld-Den Bosch V 2

Volendam-F.Sittard H 1,37

Atl.Madrid-Barcelona V 1,95

Rec.Huelva-Real Madrid H 3,75

Mindezt 4/3ba, igaz h a Barca és a Real is BL-t játszik, de a Barcának menni kell nagyon a Real után, most van lehetõségük beérni õket, az Atletico pedig elég gyengécske mostanába, meg nekik elõnyük van, a Real meg mostanában harmatos, a Recreativo pedig az új eddzõvel 2szer gyõzött(Espanyol, Deportivo) Valenciában pedig egy döntetlen.

Jókat raktál meg sztem, den bosch tuti nyer, volendam is, barca-real huzósabb, viszont nagyot kaszálhatsz vele :smile:

Hál'istennek nyert a Lyon(amimor 0-1nél a 92.percben a kapufa mellett 20cm-rel suhant el a labda, Coupé csak nézte, majdnem megállt a szívem :smile: ), meg a Celtic is. Holnap remélem Inter is és akkor királyság :smile:

A kombinált fogadást valaki segítene elsajátítani?(mindig csak normált adok/adtam fel eddig)

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Jókat raktál meg sztem, den bosch tuti nyer, volendam is, barca-real huzósabb, viszont nagyot kaszálhatsz vele :smile:

Jah, a legjobbakat :lol: Egyik se jött :lol: Két holland 2. amúgy péntek este volt. De nagyon lol h a volenadm utoljára tavaly augusztusba kapott ki otthon, múlt héten meg idegenbe verték meg az elsõt és akkor a 16.tól meg kikapnak.. Meg a rohadt real utolsó 3meccsét idegenbe elbukta otthon is kikapott a getafetól és amikor én fogadok ellenük akkor gyõznek(mellesleg fogadtam rájuk is a betis ellen akkor kikaptak ugye idegenbe :lol: ) Barca is..Atletico is milyen formába van mostanába aztán simán kikapnak. Ez az én formám...

A kombinált fogadást valaki segítene elsajátítani?(mindig csak normált adok/adtam fel eddig)

Hát ha tippmixet adsz fel akkor el tudom mondani, azt nemtudom h neten is van e kombinált :blink: Tippmixnél pl: 4/3: Van négy meccs abból ha hármat eltalálsz akkor is visszajön valamennyi pénz, a normál fogadásnál nem kell beírni h 4 meccset játszol meg, hanem a kombináltnál a 4/3at, és a tét pedig ha 100at ikszelsz be akkor 400 forint lesz( ha 200at akkor 800at fizetsz be stb), mert 4 különbözõ lehetõség van a nyerésre, mivel bármelyik elmehet a négy közül, vagy jöhet mindegyik.

Link to comment
Share on other sites

Freezer91

Jah, a legjobbakat :lol: Egyik se jött :lol: Két holland 2. amúgy péntek este volt. De nagyon lol h a volenadm utoljára tavaly augusztusba kapott ki otthon, múlt héten meg idegenbe verték meg az elsõt és akkor a 16.tól meg kikapnak.. Meg a rohadt real utolsó 3meccsét idegenbe elbukta otthon is kikapott a getafetól és amikor én fogadok ellenük akkor gyõznek(mellesleg fogadtam rájuk is a betis ellen akkor kikaptak ugye idegenbe :lol: ) Barca is..Atletico is milyen formába van mostanába aztán simán kikapnak. Ez az én formám...

Hát ha tippmixet adsz fel akkor el tudom mondani, azt nemtudom h neten is van e kombinált :blink: Tippmixnél pl: 4/3: Van négy meccs abból ha hármat eltalálsz akkor is visszajön valamennyi pénz, a normál fogadásnál nem kell beírni h 4 meccset játszol meg, hanem a kombináltnál a 4/3at, és a tét pedig ha 100at ikszelsz be akkor 400 forint lesz( ha 200at akkor 800at fizetsz be stb), mert 4 különbözõ lehetõség van a nyerésre, mivel bármelyik elmehet a négy közül, vagy jöhet mindegyik.

Hát ez tényleg xar lehet, mert szinte csak biztosra mentél, aztán mégis..

Én most imádkozom,mivel tegnap nyert a Lyon,Celtic, márcsak ma este kell az Internek nyernie aztán nyerek :D

Köszi a kombináltat, mostmár értem :smile: A pénzben nem voltam biztos egyedül :smile: De már értem hál neked :smile:

Link to comment
Share on other sites

Gilberto

Hát ez tényleg xar lehet, mert szinte csak biztosra mentél, aztán mégis..

Én most imádkozom,mivel tegnap nyert a Lyon,Celtic, márcsak ma este kell az Internek nyernie aztán nyerek :D

Köszi a kombináltat, mostmár értem :smile: A pénzben nem voltam biztos egyedül :smile: De már értem hál neked :smile:

Nincs olyan hogy biztos.... :smile: .

Link to comment
Share on other sites

Freezer91

Nincs olyan hogy biztos.... :smile: .

Igaz.. :smile:

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Hát ez tényleg xar lehet, mert szinte csak biztosra mentél, aztán mégis..

Én most imádkozom,mivel tegnap nyert a Lyon,Celtic, márcsak ma este kell az Internek nyernie aztán nyerek

Mennyit tettél fel a meccsekre? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Freezer91

Mennyit tettél fel a meccsekre? :huh:

3-at egybe fogadtam, össz-vissz 1db 500-ast, de ha nyerek akk 3735-öt nyerek

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

3-at egybe fogadtam, össz-vissz 1 500-ast, de ha nyerek akk 3735-öt nyerek

azt hogy? ha 1.500-at tettél fel minimum 8k visszajön :D mivel nagyoka szorzók :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Gilberto

azt hogy? ha 1.500-at tettél fel minimum 8k visszajön :D mivel nagyoka szorzók :ph34r:

500 forintba fogadott :smile:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...