Jump to content
GSForum - Segélyvonal

A Magyarság Eredete


Lloth

Recommended Posts

Stauffenberg

Akkor legközelebb ne tõlem quote-olj, és nem fogom magamra venni, got it?

Te most hülyének nézel? Olvass már vissza légyszíves... a legjobb esetben sem tõled idéztem, hanem kisgarzo-tól. De tudod mit? Még szerencse, hogy magadra vetted, mert illik is rád (pedig általánosságban írtam, senkinek sem címezve).

A továbbiakban nem vitatkozom veled. Nincs értelme.

A topikban pedig legyen a téma a magyarság eredete, vagy ha nem megy, akkor inkább ne írjatok semmit, hagyjátok kivérezni és hagy töröljem. (És igen, ez utóbbi mondat mindenkinek szól, nem csak neked Kynes, mielõtt ezt is magadra veszed).

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Te most hülyének nézel? Olvass már vissza légyszíves... a legjobb esetben sem tõled idéztem, hanem kisgarzo-tól.

Pedig tényleg tõle idéztél. :D Pontosabban amire először reagált hozzászólás, az az ő idézetére volt válasz. Áhh, de mnidegy, iknább nem ktöök bele senkibe. :D
Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Pedig tényleg tõle idéztél. :D Pontosabban amire elõször reagált hozzászólás, az az õ idézetére volt válasz. Áhh, de mnidegy, iknább nem ktöök bele senkibe. :D

Errõl a mondatról van szó:

"Ahogy joga van mindenkinek értelmesen, konstruktívan hozzászólni egy témához, úgy joga van baromságokat is, még ha ez sokunknak fáj is."

Ezt kisgarzo posztjára reagálva írtam és õ ezt vette magára, ebbõl indult ki a dolog.

Link to comment
Share on other sites

kisgarzo

Errõl a mondatról van szó:

"Ahogy joga van mindenkinek értelmesen, konstruktívan hozzászólni egy témához, úgy joga van baromságokat is, még ha ez sokunknak fáj is."

Ezt kisgarzo posztjára reagálva írtam és õ ezt vette magára, ebbõl indult ki a dolog.

Megbolygattam a GS fórum nyugodt mindennapjait :D

Amúgy tényleg az én írásomra válaszolt Stauffenberg---de ezt kb 1 perces munkával és néhány görgõ "pörgetéssel" meg lehetett volna nézni és abba is beleközni ami nem úgy van...( ez Kynes nek szól fõleg)

Link to comment
Share on other sites

Kynes

Errõl a mondatról van szó:

"Ahogy joga van mindenkinek értelmesen, konstruktívan hozzászólni egy témához, úgy joga van baromságokat is, még ha ez sokunknak fáj is."

Ezt kisgarzo posztjára reagálva írtam és õ ezt vette magára, ebbõl indult ki a dolog.

Visszapörgettem és kicopyztam, mert pont illett a posztomba...

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Cycl0ne28

Lehet, hogy kivénhedt kliséket írok ide, de szent népünk szoros kapcsolatot ápol néhány ázsiai néppel. Például:

Koreai-magyar: pentaton (5 fokú) dallamokat énekelnek, úgy mint nemzetünk, ugyanúgy mondják a neveket, mint mi.

Japán-magyar: genetikailag is, pl. Japánban nagyon sok tejcukorra érzékeny ember van, úgy, mint itt. Továbbá a neveket is úgy mondják, mint itt.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Lowász

Lehet, hogy kivénhedt kliséket írok ide, de szent népünk szoros kapcsolatot ápol néhány ázsiai néppel. Például:

Koreai-magyar: pentaton (5 fokú) dallamokat énekelnek, úgy mint nemzetünk, ugyanúgy mondják a neveket, mint mi.

Japán-magyar: genetikailag is, pl. Japánban nagyon sok tejcukorra érzékeny ember van, úgy, mint itt. Továbbá a neveket is úgy mondják, mint itt.

Görögök is pentatonban írják a népdalaikat...

Japán elmélet tetszik.... :lol: pl ott a Noémi. のえみ. Tessék, még hiraganával is le lehet írni. Viszont ott van például az István, Béla, Géza, Vajk stb. nevek, azok amelyek tuti tök régen épültek be a nyelvbe. Hááát, pl nekem egy István nem hangzik túl japánosan... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
zwitter

Hááát, pl nekem egy István nem hangzik túl japánosan... :D

miket beszélsz, már az Ezüst Nyílnban is Fábián, meg Dániel volt! :lol: ezer százalék a rokonság B)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
-StiF-

Lehet, hogy kivénhedt kliséket írok ide, de szent népünk szoros kapcsolatot ápol néhány ázsiai néppel. Például:

Koreai-magyar: pentaton (5 fokú) dallamokat énekelnek, úgy mint nemzetünk, ugyanúgy mondják a neveket, mint mi.

Japán-magyar: genetikailag is, pl. Japánban nagyon sok tejcukorra érzékeny ember van, úgy, mint itt. Továbbá a neveket is úgy mondják, mint itt.

És a szemünk is ugyanolyan mint japán és koreai testvéreinké. :troll: Sõt még a vallásunk is ugyanaz. :troll: Sõt, még a bõrszínünk is ugyanaz. :troll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
laarson

Az MTA Régészeti Intézetének igazgatója szerint: A mai magyarság szerológiai, és genetikai összetételében egyértelműen kimutatott európai jelleg, ugyanakkor az ázsiainak hiánya nem egyedül az eltelt ezer év keveredéseinek köszönhető, hanem már a honfoglalás- és Szent István-kori Magyarország lakossága is szinte kizárólag biológiailag európai eredetűekből állt.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...