Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Koncertek!


Orome

Recommended Posts

M3LK0R

Csúnya lenne szerintem azért Rasmuson a mosh pit XDD :D

Link to comment
Share on other sites

Arwy

Én akkor voltam The Rasmus koncerten, mikor a Szigeten voltak 2-3 éve kábé, már nem emlékszem pontosan. Akkor nagyon élveztem, mostmár ritkán hallgatom csak õket. Vagy nem is hallgatom. :)

Ott az volt a legviccesebb, hogy a lányok kiabáltak, idióta, sipító hangon, hogy Lauriiiii, válaszul meg a wc-láncos, bakancsos alakok visszaüvöltöttek mély, morgó hangon, hogy In Flaaames, mert, hogy az után jött a The Rasmus. Volt feelingje az egésznek, így utólag visszagondolva.

Pogó meg headbang, akkor sem volt, csak állt mindenki, mint a tejbetök. (Bezzeg Gammya Ray-en, onnan kék-zöld-lila foltokkal csámborogtam elõ, örültem, mikor egy-egy esés után felráncigáltak a földrõl...) De régen voltak ezek az idõk. Jó visszagondolni rá, de nem bánom, hogy kinõttem belõle. :)

Hát a húgom meg hatalmas Rasmus fan, és apám nem akart bemenni vele a koncertre, de egyedül meg nem akarták elengedni szüleim, szóval akkor éppen szolgáltatót váltottunk és nem volt net itthon, gondoltam akkor már menjünk fel Pestre, mert egész délután és este unatkoznék, meg hát úgyis szüleim fizetik a jegyet. És akkor apám felvitt minket meg vissza is hozott. Húgomat felvettem a nyakamba az elsõ számnál, hogy örüljön és kilátszódjon a tömegbõl (mert lehetetlen volt elég közel kerülni a színpadhoz, persze ha GD-n lettem volna csak ott a tömeg azon részén, hát akkor akárhogy de elintéztem volna h onnan elsõ sorba kerüljek, de azért Rasmus számomra nem olyan fontos hogy agyverjek mindenkit :) ), és akkor örült, fogalmam sincs, hogy bírtam el, csak 7-8 kiló van köztünk :blink: Na mind1 és akkor örült, de csináltam egy mp4 videót, amin azért lehet hallani a koncertet, de fektetve vettem fel, szóval nem fogom felrakni sehova, mer nemtom hogy lehet elfordítani a videót :D

Csúnya lenne szerintem azért Rasmuson a mosh pit XDD :D

nem azt mondom, (az egyébként nem is kell sztem sehova) de azért Rasmus nem egy zongorás-akusztikus lassú számokat elõadó együttes, szóval azért valami lehetett volna. fõleg a pörgõsebb számoknál.

Link to comment
Share on other sites

Orome

És ki lesz ott ápr.1én in flames-en??

Én nem, mert ugyan kedvelem õket, fõleg az Only for the weak-et :wub: , de csak olyan szinten, h "jé, ez is egy tök jó in flames szám, egyszer le kéne már tölteni discography-t"...

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Haverom épp ma ment ki izzítani Rotterdamba a holnapi AC/DC koncertre... [sm23] Mondtam már neki, hogy valami szuvenírt hozzon már nekem is... :D

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

És ki lesz ott ápr.1én in flames-en??

Én nem, mert ugyan kedvelem õket, fõleg az Only for the weak-et :wub: , de csak olyan szinten, h "jé, ez is egy tök jó in flames szám, egyszer le kéne már tölteni discography-t"...

én ott leszek. B)

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

én ott leszek. B)

Szintén, meg még legalább 1 haver, de lehet hogy 3. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

IstenHataElott

Tegnap -> Corvintetõ

the Kolin, Jacked és amber smith lemezbemutató.

Kolinék felmelegítették a közönséget, a Jackedes fiúk megtáncoltatták, amberék pedig megpörgették õket és leszedték az arcukat.

Isteni volt :D

Ja, és zsákmányoltam egy dobverõt. :D

(Vagy csak én járok ilyenekre?)

Link to comment
Share on other sites

Orome

Nem vok Amber fan, de corvinusos gólyabálon a Neo vs. Amber Smith k***a nagy volt.

Annak ellenére h közgázos vok, nem voltam még corvintetõn... :) B)

Link to comment
Share on other sites

IstenHataElott

Na, arra is szívesen elmentem volna. :D

Én most jártam ott elõször, mert igazából pécsi vagyok, tehát nem sûrûn járok arra. :D De valami nagyon jó hely, és rohadt jól éreztük magunkat.

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Abból a pénzbõl amennyi a Flames koncert már hatszor érdekesebb zenét játszó együttesek koncertjére is ellehet jutni ráadásul nem csak egy együttesrõl fog szólni az egész este.. áhh nem, nem az április 28-i Dürer kertben lévõ koncertre gondolok (Carnifex,Beneath The Massacre,Darkest Hour,Bleeding Through,Arsonists get all the girls,War from a Harlot's Mouth :) ) ahol 6500 Ft-ért kib.aszott jó együttesek lesznek.. õk tudnak ennyiért is jönni érdekes.. :D

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

hát azért egy iF-t nem hasonlítanék ilyenekhez. pláne, h egyet sem ismerek közülük. iF meg azért világhírû együttes.

Link to comment
Share on other sites

Horny_Reaper

Március 11.-én Lordi koncerten a PECSA-ban. Hihetetlen élmény volt :)

Link to comment
Share on other sites

Hares

Március 11.-én Lordi koncerten a PECSA-ban. Hihetetlen élmény volt :)

Pont most volt a Kókuszban is. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Horny_Reaper

Pont most volt a Kókuszban is. :unsure:

Mármint Fókuszra gondolsz vagy mire?

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

hát azért egy iF-t nem hasonlítanék ilyenekhez. pláne, h egyet sem ismerek közülük. iF meg azért világhírû együttes.

Ez bizony azt mutatja ,hogy elég szegényesek lehetnek a zenei ismereteid, egyébként meg ezek az együttesek is világhírûek mûfajukban, ugyanúgy ahogy az In Flames is csak metal hallgatók közt világhírû...

Link to comment
Share on other sites

Orome

Abból a pénzbõl amennyi a Flames koncert már hatszor érdekesebb zenét játszó együttesek koncertjére is ellehet jutni ráadásul nem csak egy együttesrõl fog szólni az egész este.. áhh nem, nem az április 28-i Dürer kertben lévõ koncertre gondolok (Carnifex,Beneath The Massacre,Darkest Hour,Bleeding Through,Arsonists get all the girls,War from a Harlot's Mouth :) ) ahol 6500 Ft-ért kib.aszott jó együttesek lesznek.. õk tudnak ennyiért is jönni érdekes.. :D

Bocsi, tényleg nem szivatásból, de én se ismerem egyiket se, pedig nem mondanám magamról, h segényesek lennének a zenei ismereteim.

A másik meg, h ha megtehetik, h ennyi pénzért válallják a koncertet és ennek ellenére teltház lesz (biztos az lesz), akkor hülyék lennének nem ennnyiért jönni. Ez a valódi világ, nem a jótündér kiskertje, ingyen sörrel. <_<

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Ez bizony azt mutatja ,hogy elég szegényesek lehetnek a zenei ismereteid, egyébként meg ezek az együttesek is világhírûek mûfajukban, ugyanúgy ahogy az In Flames is csak metal hallgatók közt világhírû...

Már megbocsáss, de miért kell ismernem minden metal bandát? Nem vágom. Biztos tudok mondani én is oylat ami számomra természetes, neked meg fingod sincs mi az.

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Abból a pénzbõl amennyi a Flames koncert már hatszor érdekesebb zenét játszó együttesek koncertjére is ellehet jutni ráadásul nem csak egy együttesrõl fog szólni az egész este.. áhh nem, nem az április 28-i Dürer kertben lévõ koncertre gondolok (Carnifex,Beneath The Massacre,Darkest Hour,Bleeding Through,Arsonists get all the girls,War from a Harlot's Mouth :) ) ahol 6500 Ft-ért kib.aszott jó együttesek lesznek.. õk tudnak ennyiért is jönni érdekes.. :D

Én vágom õket de igazából innen csak az Arsonists érdekelne... annyit meg nem ér meg az út meg a többi hercehurca, hogy õket megnézzem :D

Amúgy érdekes, hogy nem vágják õket az IF fanok xD Szerintem ha belehallgatnának pl a Bleeding Through-ba holnapra már mind itt csörögne lecserélt avatarral és aláírással azt harsogva, hogy a BT a világ legjobb metálbandája :lol:

Nekem bõven elég lesz az Angertea koncert, ami itt lesz a közelben... az úgy is alázza az összes itt és lentebb felsorolt bandát :D

Link to comment
Share on other sites

Arwy

Hát az iF-rõl nekem sem volt fogalmam sem, csak azóta, hogy Stif adatlapján v aláírásán az volt... szóval nem igazán híresek (legalábbis számomra)... viszont a M3LK0R által felsorolt együtteseket sem ismerem.

Link to comment
Share on other sites

Freddy22

Moonsorrow koncert lesz ma :)

eszembe sem jutott volna hogy mennyek

csak az akciójuk csal el, haverjaim nagy fanjaik, és ugye van ez h eki elõvételben veszi a jegyet az

1 embert bevihet ingyen magával... :)

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Moonsorrow koncert lesz ma :)

eszembe sem jutott volna hogy mennyek

csak az akciójuk csal el, haverjaim nagy fanjaik, és ugye van ez h eki elõvételben veszi a jegyet az

1 embert bevihet ingyen magával... :)

Irigyellek. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Freddy22

igazából nem teccett a koncert... a fõ koncert éjfél után kezdõdött, több mint 1 órát késtek

és egy órával tobább tartották a koncertet mint igérték és eléggé eluntam, mert hát ez nem teljesen

az én stílusom, de azért jó volt...

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Irigyellek. :rolleyes:

te mióta szereted õket?

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Nem hallgatom õket, de ha lenne ilyen lehetõség biztos mennék...

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

igazából nem teccett a koncert... a fõ koncert éjfél után kezdõdött, több mint 1 órát késtek

és egy órával tobább tartották a koncertet mint igérték és eléggé eluntam, mert hát ez nem teljesen

az én stílusom, de azért jó volt...

Hát ha késnek egy órát akkor jó ,h tovább tart egy órával a koncert.. :D különben elég hamar befejezték volna.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...