Jump to content
Sign in to follow this  
Orome

Koncertek!

Recommended Posts

Mitisz

Amúgy azzal sajnos egyet kell értenem, hogy az új hagzásvilág (mármint a Viva la Vida albumé) nem annyira "gyerebe" kategória, mint az elõzõ 3-é...

Mert? Szerintem marha jó lett a Viva La Vida, jó, oké, 1-2 gyengébb szám van rajta, de amúgy szerintem semmivel sem gyengébb mint az eddig albumaik... sõt :)

Calypsol

Mondassz vmit. Mondjuk én még nem voltam koncertjükön,csak hallottam,hogy elég kemény szokott lenni a közönség.. -_-

Nekem meg no pénz,szal én azért nem megyek.

Na most értem haza, azért sörözni csak elmentünk haverokkal, közben ütköztem pár ismerõssel a jate elõtt hazafelé biciklizvén. Kilométeres sor állt...persze "magyarország legnépszerûbb pánkbandája" már tépte benn a húrokat, a sok ttik-s kolléga meg kint állt az esõben bebocsátásra várva...hehe :D

Balu027

Tegnap volt a miskolci metálfeszt, durva volt B) Alcoholra meg Rotorra még nem mentünk be, de Krízisre már igen, ott voltunk az elsõ sorban :) Haverom még egy pengetõt is szerzett. Aztán Roadon lent voltunk, Moby Dick alatt meg erõt gyûjtöttünk Depresszióra :lol: Kár hogy 2 szám után kiment a bokán és még rá is ugrott valaki, úgyhogy a koncert hátralévõ részén inkább csak a stabilitásért küzdöttem :rolleyes: Aztán az Ossianról végérõl már elmentünk mert akkor ment az uccsó busz... De azért buli volt, a kisebb sérülések ezzel járnak (meg a kétnapos fülcsengés is :lol: )

erdly

Queen koncert nekem kimarad. :(

Egyrészt a környezetemben, nagyon kevesen hallgatnak queent.

+ a jegy árat is sokallják, bár jogosan. 18E-ért inkább gyûjtök elektromos gitárra.

Talán ha Freddie élne talán...

modos

Queen koncert nekem kimarad. :(

+ a jegy árat is sokallják, bár jogosan. 18E-ért inkább gyûjtök elektromos gitárra.

Talán ha Freddie élne talán...

egyrészt le kell sz..ni magasról hogy a környezeted mit hallgat meg mit nem. szerintem egyáltalán ne ezzel foglalkozz

másrészt az állójegy csak 13ezer:D

én megyek, már a jegyek is megvannak kb 4 hónapja, pirosbetûs ünnep a naptárban

HOBO koncerten volt valaki szeptember 26.án a sportarénában? fergeteges buli volt

otamas

Én pl egyedül mentem Cp-re.

A zene miatt vagy ott, nem? :huh:

EE1

Mielõtt még bárki beleélné magát: ELFOGYTAK A JEGYEK! :angry: Deméééé'?! :( Remélem, h majd pesti haverom valahogy csakazértis szerez egyet-kettõt.

Fishyfrost

Ezt olvastad valaho lvagy csak hallottad? :huh:

szerk: felhívtam a tudakozót, tényleg elfogytak a jegyek [sir]

EE1

Ezt olvastad valaho lvagy csak hallottad? :huh:

szerk: felhívtam a tudakozót, tényleg elfogytak a jegyek [sir]

Tegnap este akartam rendelni jegyet, addigra már elfogyott :(

Madness

Ma este megye Dope Stars Inc.-re :D:D B) B) :rolleyes:

Fishyfrost

Tegnap este akartam rendelni jegyet, addigra már elfogyott :(

A jegyeladások kelet-európai csúcsot döntöttek..de ha van Isten, a szervezõnek sikerül mégegy koncertet beiktatni, úgy hírlik szeretnének mégegy koncertet idehaza összehozni. Nem tartom túl valószínûnek, de ha esetleg mégis, akkor lesbe kell állni :ph34r: én már lementettem a sportaréna telefonszámát a mobilomba :D

Madness

Még sose jártam az Avalon clubban és azt leszámítva hogy messze van, nem valami könnyen elérhetõ központi helyen, azt leszámítva tök szép meg színvonalas hely. A lányok szépek voltak és sokan voltak :). A zene tetszett (még jó, azért mentem), és a koncert után nemsokkal elõmerészkedtek az együttes tagjai a backstage-bõl, úgyhogy ott elõbb fotózásiroham volt, aztán aláírási roham, aztán ez idõvel csillapodott és pl. az egyik gitáros beállt bulizni (koncert után még pörgettek zenéket igen érdekes összeállításban) is, szóval egyszer csak az tûnt fel, hogy a tánctér közepén van. :D Azért jópofa az ilyen.

És hát mit mondhatnék még. Képeket valszeg nem fogok mutogatni, mert gázok lettek.

Madness

Ma este (5-tõl) folk-pagan-viking mániásoknak koncert BP-n. Tyr meg Eluveitie, meg mittomén még mi minden. Én nem tudok menni :(

Holnapután meg Lacrimas Profundere a gótoknak (szintén BP). Aztán még lesz egy hónapon belül Wednesday 13, asszem Anathema is, meg Sonata Arctica is mindjárt itt van. Aztán Fintroll meg Cradle of Filth... van felhozatal.

Mephizto28

Hellhounds Festival PeCsában 2009-02-17 18:00: Tiamat, The 69 eyes, Novembre, Ava Inferi, Scream silence . Nagy banzáj lesz. :)

Madness

Hát igen. Azt a koncertet már említeni se akartam, mert sztem ami idén lesz az is épp elég :D.

Jimbo23

Never Say Die Tour: Unearth (USA) Parkway Drive (AU) Despised Icon (CAN) Architects (UK) Protest The Hero (USA) Whitechapel (USA) Carnifex (USA)

nov 22 A38 hajón B)

M3LK0R

Never Say Die Tour: Unearth (USA) Parkway Drive (AU) Despised Icon (CAN) Architects (UK) Protest The Hero (USA) Whitechapel (USA) Carnifex (USA)

nov 22 A38 hajón B)

Váá de elménnek rá :( csak cash sincs meg sztem már jegy se :D de vmikor jövõre lesz elvielg TBDM az mondjuk jobban izgat :D

Jimbo23

Ezért parázok nov1. kapok leghamarabb fizetést :D oszt vagy lesz jegy vagy nem : / TBDM ? ez mi is ?:D

M3LK0R

Ezért parázok nov1. kapok leghamarabb fizetést :D oszt vagy lesz jegy vagy nem : / TBDM ? ez mi is ?:D

The Black Dahlia Murder :) A zisten :D egyébként nov 1 már elég necces lesz de sok sikert ;)

Jimbo23

Ejj hát azt is kár lenne kihagyni :D

adamszekely

tegnap voltam a Millenárisban SMV koncerten, vagyis a három "crazy-man" elõadásán. :) A Stanley Clarke, Marcus Miller, Victor Wooten trió szerintem lazán hozta a nem éppen alacsony elvárást, fergetes show-t adtak, ahol volt minden, mi szem-szájnak ingere... Victor Wooten azért itt is adott egy kis ízelítõt, hogy nem véletlenül volt már az A38-on két alkalommal is, míg Marcus Miller megmutatta, nem csak a Fenderjén tud játszani, hanem a fúvós hangszerek sem állnak távol tõle. Stanley Clarke nagybõgõjén elõadott darabja is elképesztõen jó volt, nem gyõztem figyelni, hogy kapkodja a kezét... Egyszóval ez a koncert ELKÉPESZTÕ volt, ez életem egyik legjobb, ha nem A legjobb koncertje. :rolleyes:

erdly

Aki volt tegnap a Queenen az írjon már pls. egy kis élmény beszámolót :) .