Jump to content
Sign in to follow this  
Orome

Koncertek!

Recommended Posts

Thalion

Sziget Avantasia nagyon adta. Backstage-rõl néztem, Tobias két szám között még oda is integetett nekem, egyszerûen kájó volt :) Meg persze Maiden nulladik nap, utánozhatatlan élmény :)

Tomeh

Sziget Avantasia nagyon adta. Backstage-rõl néztem, Tobias két szám között még oda is integetett nekem, egyszerûen kájó volt :) Meg persze Maiden nulladik nap, utánozhatatlan élmény :)

Én csak a legvégére értem oda, mert elõtte még mászkáltunk nõvéremmel, de amit hallottam tényleg állat volt :D Kalapács Józsi el is nézte h eljáccották a teljes fellépõidejüket xD nemúgy mint Barbaró... az annyira felhúzott Junkies alatt... de leglalább a kedvenc számomat eljátszzották :D

Thalion

Heh, Barbaró és Kalapács Józsi is ott állt mellettem és azért a vége felé már nem volt természetes a mosolyuk :D Fõleg amikor 10 perce mutatta be Tobias a zenekart :D

Tomeh

:D:D de ennyire nem kellett volna kiakadni :D Józsitól meg megkérdem majd h látott-e nõvéremmel, mert legelõrõl tomboltuk végig a koncertjüket :D:D

TIRU

Subscribe koncert idõpontok: B)

Sep 12 2008 8:00P

Sport Kazincbarcika

Sep 13 2008 8:00P

Rocktár Nyitóbuli Kiskunfélegyháza

Sep 19 2008 8:00P

Végállomás Szombathely

Sep 20 2008 9:00P

Grabovksy Club Zalaegerszeg

Sep 26 2008 8:00P

Ráday Klub (Felújított!!!) GUILTY PARTIES Budapest

Sep 28 2008 8:00P

VIDEOKLIPFORGATÁS Budapest

Oct 4 2008 8:00P

Muvház Pécel

Oct 9 2008 8:00P

Rocktóber Feszt Miskolc

Oct 11 2008 8:00P

Gyor Gyor

Oct 18 2008 8:00P

Expresszó Veszprém

Oct 23 2008 8:00P

A38 hajó Budapest

Oct 24 2008 8:00P

Barlang Sörözo Kalocsa

Oct 25 2008 8:00P

Toxic Pécs

Oct 31 2008 8:00P

Lovarda Derbrecen

Nov 4 2008 8:00P

JATE Klub Szeged

Nov 6 2008 8:00P

Timisoara Timisoara

Nov 7 2008 8:00P

Irish Music Pub Cluj Napoca

Nov 8 2008 8:00P

Fire Club Bucharest

Nov 14 2008 8:00P

Hangár Sopron

Nov 15 2008 8:00P

512 Club Keszthely

Nov 21 2008 8:00P

Roxxxy Tatabánya

Nov 22 2008 8:00P

Mátra Muvház Gyöngyös

Nov 28 2008 8:00P

Madách Mozi - Rock Táncház Balassagyarmat

Nov 29 2008 8:00P

Szivárvány Mozi Kaposvár

Dec 5 2008 8:00P

Rock 66 Nyíregyháza

Dec 6 2008 8:00P

Baki Balmazújváros

Dec 21 2008 8:00P

Trafó Gödöllo

Feb 27 2009 8:00P

PECSA Budapest

Én Szept. 20-án ott leszek az egerszegi koncerten a Grabo-ban :D

M3LK0R

én meg ha minden jól megy akkor elõzenekar leszünk Október 24-én :)

TIRU

én meg ha minden jól megy akkor elõzenekar leszünk Október 24-én :)

kinek az elõzenekara? :rolleyes:

Mephizto28

nov 5.e, A38 Wednesday 13 lesz :) .

otamas

Elsõ PASO-s koncertemen voltam szerdán ZP-ben. Jól tolják a fiúk.

Legközelebb is megyek, az tuti :)

M3LK0R

kinek az elõzenekara? :rolleyes:

ez a Subscribe-os cuccra akart váalsz lenni de ezek szerint nem jött össze :D

AMÚGY KIJÖN HOLNAP KATATONIÁRA? :P

M3LK0R

tegnap Katatonia meg Anathema váá fergeteges volt, csak köcs.ög Jonas-ék nem nyomtak extra számot hja mondjuk a teljes játék idejüket se tolták le ..I.. pedig én Murder-t akartaaam :(

Calypsol

ma (09.17.) Szegeden a Garabonciás borozóban Clash City Rebels koncert! Nehéz kitalálni, hogy Clash tribute bandáról van szó. :P Elõzenekar: fogalmam sincs, gondolom valamelyik helyi hullámrezonátor kompánia lesz. Bepénz: 500.

/e: kezdés 21h

Tegnap voltam egy ilyenen:

Failotron

ebbe belehallgattam, megfogott a neve...hát komolyan, lehet, hogy közhely, de ez olyan szar, hogy már jó :D nem vágom, erre hogy lehet bulizni, mindenesetre aláfestõzenének nagyon jó, holnap megmutatom az operátor és rendszergazda kollégáknak :D

TIRU

SZombaton volt Subscribe Zalaegerszegen a CLub Grabowsky-ban :D Nagy buli volt ám a hangosítást eléggé elrontották, de azért élvezhetõ votl a banda :D Nagy buli volt csak volt pár tapló emebr amiknek következtében az egyik vesém leszakadt és egyéb testrészeim is elég durva fájdalmakat éltek/élnek meg :D Nem is beszélve a kb 15 perces vakságról amit Bálint állatkodása okozott nekem, miután leszakított egy csövet a plafonról a vakolat a szemembe hullott és elég durván nem tudtam nyitva tartani úgy szúrt még vagy 1 óráig legalább amíf végre haza nem értünk és ki tudtam mosni a szemembõl :lol:

Na léyneg a léyneg, igen nagy buli volt, legközelebb is ott leszek az tuti :D

1 kép :D

Mátéval az (egyik) énekessel:

IPB Image

freezy

Tegnap voltam Kaukázuson.

Ejha..egy számot nem ismerek tõlük(max. a Szalai Évát),de hatalmas volt..Szóval most az honlapjukról töltögetem lefelé a számokat,csak kár,hogy nem emlékszem miket játszottak és van vagy 9 album :D

Na mindegy,lényeg a lényeg,hogy nem bántam meg,hogy elmentem. B)

otamas

Egy szó mára:

COLDPLAY :rolleyes:

freezy

Egy szó mára:

COLDPLAY :rolleyes:

Jó lenne elmenni... -_-

Hát jó szórakozást hozzá! :)

otamas

Bátran mondhatom, hogy életem top3 koncertlistáján volt a tegnap este. :rolleyes:

És még konfettipillangókat is hoztam haza. :P

Indexes cikk

Saját kép:

rendes fényképezõt is vihettem volna, senki se tûnt volna fel... <_<

IPB Image

IPB Image

Mitisz

Én is felmentem a Coldplayre... hát mondjuk úgy, nem igazán bántam meg, hogy nem nagyon aludtam ma :lol: . Iszonyatosan jó volt, ilyen közönséget még sose tapasztaltam Magyarországon... a koncert csúcspontja a Fix You utolsó pár sora volt, egyértelmûen... azt az élményt többet nem kapjuk vissza :rolleyes:

Amúgy Chris Martin-nak tök korrekt volt a magyar kiejtése :) Az sem volt gyenge, amikor kimásztak a közönséghez, és ott nyomták el a The Scientist-et B) Hatalmas élmény volt, de olyan gyorsan vége lett :(

Szerk.: Ez az indexes cikk elég nagyképû és lenézõ :D

freezy

Én is felmentem a Coldplayre... hát mondjuk úgy, nem igazán bántam meg, hogy nem nagyon aludtam ma :lol: . Iszonyatosan jó volt, ilyen közönséget még sose tapasztaltam Magyarországon... a koncert csúcspontja a Fix You utolsó pár sora volt, egyértelmûen... azt az élményt többet nem kapjuk vissza :rolleyes:

Amúgy Chris Martin-nak tök korrekt volt a magyar kiejtése :) Az sem volt gyenge, amikor kimásztak a közönséghez, és ott nyomták el a The Scientist-et B) Hatalmas élmény volt, de olyan gyorsan vége lett :(

hmm...de jó lehetett :(

csütörtökön meg Alvin lesz a JATE-ben..de még netmom,hogy menjek e...

otamas

Szerk.: Ez az indexes cikk elég nagyképû és lenézõ :D

Amúgy azzal sajnos egyet kell értenem, hogy az új hagzásvilág (mármint a Viva la Vida albumé) nem annyira "gyerebe" kategória, mint az elõzõ 3-é...

edwood

Én 20án voltam Vastrabant koncerten, és élõben is ku*va jól nyomták. Kár hogy alig voltunk,,,de becsülettel végigtolták. Amúgy szerintem - kis túlzással - õk a magyar System of a Down (szinte hallom az anyázásokat,,,de higgyétek el, tényleg van benne valami,,,). Ha tehetitek szerezzétek be az albumukat, vagy látogassatok el koncertre. Megéri.

MikaRoss

Legutóbb Besh O Drom-on voltam. :) Aki ismeri és szereti õket, az tudja milyen volt. Itt a környéken mostanában lehet találni jó dógokat, ha keres az ember. :)

DarklingElf

tegnap Katatonia meg Anathema váá fergeteges volt, csak köcs.ög Jonas-ék nem nyomtak extra számot hja mondjuk a teljes játék idejüket se tolták le ..I.. pedig én Murder-t akartaaam :(

Katatonián én is voltam, és bár nem nagyon ismerem a bandát, naggyon állat koncert volt :D

Calypsol

hmm...de jó lehetett :(

csütörtökön meg Alvin lesz a JATE-ben..de még netmom,hogy menjek e...

Én tuti nem megyek. Egyrészt annyira nem vágyom az alvin átlagközönségére, másrészt holnap dolgozom. :|

freezy

Én tuti nem megyek. Egyrészt annyira nem vágyom az alvin átlagközönségére, másrészt holnap dolgozom. :|

Mondassz vmit. Mondjuk én még nem voltam koncertjükön,csak hallottam,hogy elég kemény szokott lenni a közönség.. -_-

Nekem meg no pénz,szal én azért nem megyek.