Jump to content
Sign in to follow this  
Orome

Koncertek!

Recommended Posts

otamas

Mondjuk szerintem biztos 10k fölött lesz a jegy :(

Lloth

Amúgy Te mész?

Igen, szerda-csütörtök van betervezve. A többi nappal az a gond, hogy mindegyiken 1-1 együttes van, amelyik érdekelne, azért meg 3500 Ft kicsit sok.

daniinad

Az elsö nu-metal/modern metal koncert június 26-án lesz a Kék Lyukban a Nu-Metal Community (N-MC) szervezésében!

Minden emberke aki ellátogat a koncertre, egy ingyen sört kap a pultnál. Söt az elsö 50 érkezö ingyen válogatás CD-t kap, amin rajta lesz a 6 föllépö bandától 1-2 szám. A belépö 500 ft elövételben és 700 ft helyszínen.

6 banda fog föllépni:

Noisebreed

Delusion

Inverz

Silent Shout

SyCo I

Clown

A koncert 19:30-kor fog kezdödni, kapunyitás 19:00-kor van. 2 banda fellépése között tombola lesz. Mindenkinek a belépöjén(karszalag) lesz egy szám és hátha nyertek 1-2 dolgot :)

MINDENKIT SZERETETTEL VÀRUNK!

Bövebb info:

http://www.nmc.uw.hu

zenék:

http://www.myspace.com/numetalcommunity

Lloth

Na, voltam Fonón (Borsodi Fonó fesztivál), Ghymesen, szerintem eszméletlen jó volt. Valahogy sikerült úgy összeválogatniuk az eljtászott számokat, hogy sok kedvencem volt közte. És profin zenélnek, na. Ahogy Szarka Tamás a Csengõ csángót hegedülte, az valami fantasziktus.

Tegnap meg Balkan Fanatik volt, kevesebb közönséggel, mint a Ghymes, vagyis: kevesebb emberrel, aki a színpasd elõtt tombolt, mert amúgy ücsörögtek jópáran a környéken. Ettõl függetlenül a zenekar teljes pörgéssel és odaadással nyomta. :P Szerintem ilyenkor látszik, hogy ki az, aki azért zenél, mert élvezi, és ki, aki csak kötelességbõl/pénzért. Utána jött a Csík zenekar, jó kis koncepciót adtak a koncertnek: népdalokkal kezdtek, és zártak, közte pedig volt Quimby, illetve Kispál feldolgozás (természetesen Lovassy András jelenlétével).

Na, szóval kellett ez így vizsgaidõszakban, egy kis pihinek.

Lloth

No, megvettem az EFOTT hetijegyet, úgyhogy szabad a móka. :P

Balu027

Múlt hét szombaton Epicán voltam, tegnap JMB rockfeszt 0. napján (Depresszión és Subscribe-on maradtam), és még ebbõl is van 3 nap :rolleyes:

XSB

Egy kis sziget hírek:

várható fellépõk:

Avantasia

...

hát,hallod,róluk is akkor hallottam elõször,amikor a napokban gondoltam,hogy jöhetne már egy új Edguy CD.. ovlasgatok, Avantasia,Avantasia,... namondom,ennek utánakeresek. Azóta puhítom fatert,hogy adjon zsét szigetre,arra az egy napra.:D

Meg ugye rockmaraton is lesz, és Soilworkot tutira nem hagyom ki (igazából a többit se nagyon szeretném, de az már drága lenne eléggé)

Balu027

Félbeszakadt a JMB! :angry: :( link

Na mindegy, Depi, Subscribe, Cool Head Clan és Omen magában megérte a jegyárat...

Deadlord666

Azért ez az ingyen Santana dolog elég jo volt bár játszhatott volna több régi számot. Annyian voltak hogy már-már hippifesztival jellege is volt, meg ott a végén elkezdett píszezni :) ugy felmentem volna szinpadra kongázni :D

otamas

Nagyon tetszett nekem is!

Azzal is egyetértek, hogy több régi dal is lehetett volna, bát én annyira nem ismerem munkásságát...

Kedvenceim:

Smooth

Black Magic Woman

és amikor a Stairway To Heaven dallamaival vezette fel a Maria-s számot, az az 1-2 perc a szívem csücske lett :rolleyes: :)

Deadlord666

Nagyon tetszett nekem is!

Azzal is egyetértek, hogy több régi dal is lehetett volna, bát én annyira nem ismerem munkásságát...

Kedvenceim:

Smooth

Black Magic Woman

és amikor a Stairway To Heaven dallamaival vezette fel a Maria-s számot, az az 1-2 perc a szívem csücske lett :rolleyes: :)

én annál a stairway to heavenes történetnél megilyedtem egy kicsit... de nagyon szép volt az tény, meg amikor ott rezgette azt a hangot fél óráig. Jin-go-lo-ba inditásnak nem volt rossz :D

-BlackBird-

Isteni volt a Santana :) . Csak elég sokan jártak-keltek, majd' fellöktek néhányszor... De ismét bebizonyította az öreg, hogy ért a gitárhoz meg a zenéléshez :) .

adam1124

Én is voltam Santanán , jó volt :D

Azt bírtam, h pontosan kezdte el nyomni és után nem is tudom, h mennyi idõn keresztül, de megállás nélkül játszottak! És azt figyeltem, h annak a nagy üvegépületnem a teraszára (valami bank, vagy ilyesmi ) kijöttek a dolgozók és õk is ott hallgatták :D

Amúgy ti hol álltatok, lehet,h egymás mellett tapsoltuk végig a koncertet :P (én a homokórával egyvonalban voltam, kb. középen, jól láttam a színpad melletti/fölötti 3 kivetítõt, de a környékemen nem voltak fórumozónak kinézõ fiatalok, csak öreg bácsik-nénik, meg egy-két jó csaj :D)

Deadlord666

Amúgy ti hol álltatok, lehet,h egymás mellett tapsoltuk végig a koncertet :P (én a homokórával egyvonalban voltam, kb. középen, jól láttam a színpad melletti/fölötti 3 kivetítõt, de a környékemen nem voltak fórumozónak kinézõ fiatalok, csak öreg bácsik-nénik, meg egy-két jó csaj :D)

Hát én nagy nehezen beverekedtem magam a szeméthalmokon keresztül legelõre, a kordonon belülre ahol már elég kényelmes volt a történet ott jó szellösen álltak az emberek egyenesen a színpadra ráláttam pedig nem vok egy magas ember. Ja de az milyen volt amig sorba álltunk hogy beengedjenek, térdig érõ szemétben, kulában tapostuk egymást lol az volt a fénypontja az egésznek... xD

otamas

Hát én nagy nehezen beverekedtem magam a szeméthalmokon keresztül legelõre, a kordonon belülre ahol már elég kényelmes volt a történet ott jó szellösen álltak az emberek egyenesen a színpadra ráláttam pedig nem vok egy magas ember.

Mi is bementünk, úgy kb az uccsó fél órára. Addig közvetlenül a kupac mögött, az kamerás emelvény alatt/mellett voltunk.

De sok jó hostesscsaj volt... :rolleyes: :D

otamas

Kaiser Chiefs kellemes meglepetés volt. :)

Jamiroquai-ban óriásit csalódtam a másfél órás performansz alatt volt 4 jó szám. <_<

A legjobban viszont az A38-Stage-n éreztem magamat az Irie Maffia alatt. Fantasztikus volt az elsõ sorból. Kár, hogy nem ismertem a számokat így énekelni sem tudtam. Attól még viszont így is zseniális volt, amit elõadtak. :) :rolleyes:

modos

nah most jöttemmeg szigetrõl, jó pár napra kimentem, összeségében idén is jól sikerült a buli, leszámítva azoat a koncerteket, amelyikek a hangosítás minõsége miatt élveztehetetlenek voltak. mind1 a blues színpad egész jól szolt és elõbb utóbb mindig ott kötöttem ki, az éjszakai jammelések nagyon jók voltak, pláne a tegnap esti. Tom Whote +Karmen Caroll+a bátyám nyomták a blust, nagyon pudinga volt.

jövõre is, de jobb hangosítást követelek!

toma_16

Szigeten voltam kint 4 napot.Legjobban az Irie Maffia meg a the Killers tetszett.

Tomeh

nekem egy kérdésem lenne :) nem tudtam meik témához írjam, ide illik legjobban. Szigeten sajnos lemaradtam Danko Jones koncertjének egy részérõl, mivel Apoc helyett nehéz volt onnan kiverekedni magam:s És az érdekelne, h aki ott volt meg tudja e nekem mondani, h a First Date számot játszották e? elõre is big thx :)

adamszekely

Kaiser Chiefs kellemes meglepetés volt. :)

Jamiroquai-ban óriásit csalódtam a másfél órás performansz alatt volt 4 jó szám. <_<

A legjobban viszont az A38-Stage-n éreztem magamat az Irie Maffia alatt. Fantasztikus volt az elsõ sorból. Kár, hogy nem ismertem a számokat így énekelni sem tudtam. Attól még viszont így is zseniális volt, amit elõadtak. :) :rolleyes:

A Kaiser Chiefsen én is jól éreztem magam. :rolleyes:

Meg a Jamiroquaion is, mivel egyik kedvenc bandám, volt ott több jó szám is, csak pl. a hangosítás ratyi volt... Voltak ott jamek is szép számmal, nekem tetszett összességében, bár valóban nem a legjobb setlistjüket játszották el. :)