Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Koncertek!


Orome

Recommended Posts

B4LINT

Ééén januárban mennék el Dropkick Murphys-re mert õket még régebb óta ismerem (konkrétan a Tégla levetítése óta :lol: ) de sajna még 20k nem fog beleférni. Köll a pénz az USA-ra. :( :unsure:

Ugyanez, Departed óta ismerem õket - de a Shipping up to Boston mellett egy másik számukat ismerem csak.

Nekem ez a Kylesa nagyon jól jön, mert Angliában voltam, amikor otthon volt a koncertjük most nyár elején... szal vóóó!

Ja, és elõbb fogadta el a friendship requestem a Maybeshewill basszusgitárosa, még anno mondta, hogy nyugodtan jelöljem be - jövõre elképzelhetõ, hogy jönnek Magyarországra megint!

Link to comment
Share on other sites

Kalti

Bvaaaaa, megláttam ma egy poszteren, hogy január 14 Kylesa Brüsszelben... még pont itt leszek akkor, szóval hatalmas zsírság! Jó kis vizsgaidõszak közepén lévõ mocsok! :)

Hallod, te mindig jókor vagy jó helyen, Maybeshewill, Explosions in the Sky, Kylesa... irigység van :) , bezzeg itthon mostanában semmi érdekes, legalábbis amennyire én követem. szeptember óta nem is voltam koncerten :unsure: .

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Hallod, te mindig jókor vagy jó helyen, Maybeshewill, Explosions in the Sky, Kylesa... irigység van :) , bezzeg itthon mostanában semmi érdekes, legalábbis amennyire én követem. szeptember óta nem is voltam koncerten :unsure: .

Azért nyár elején egy Gifts from Enola + Khuda + Kylesa trióról maradtam le, amikor dolgoztam - de amúgy a második felét aláírom, szerintem sincs túl sok érdekes dolog otthon, amit mondjuk jelenleg nem sajnálok.

Március 14-én lesz God is an Astronaut majd a Dürerben, ez az egyetlen, amire azt mondom, hogy aha, ez igen... de nem tudom, mennyire fognak érdekelni harmadszorra, nagyon pop, amit csinálnak a színpadon meg mindenütt.

Link to comment
Share on other sites

Kalti

Azért nyár elején egy Gifts from Enola + Khuda + Kylesa trióról maradtam le, amikor dolgoztam - de amúgy a második felét aláírom, szerintem sincs túl sok érdekes dolog otthon, amit mondjuk jelenleg nem sajnálok.

Március 14-én lesz God is an Astronaut majd a Dürerben, ez az egyetlen, amire azt mondom, hogy aha, ez igen... de nem tudom, mennyire fognak érdekelni harmadszorra, nagyon pop, amit csinálnak a színpadon meg mindenütt.

Ja, God is an Astronaut fog engem is legközelebb érdekelni, de az is még négy hónap, meg lesz dEUS szintén márciusban, mondjuk arra meg jó drága a jegy, plusz egyelõre csak felszínesen ismerem õket. Egyébként belgák, nem tudom mennyire vágod.

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Ja, God is an Astronaut fog engem is legközelebb érdekelni, de az is még négy hónap, meg lesz dEUS szintén márciusban, mondjuk arra meg jó drága a jegy, plusz egyelőre csak felszínesen ismerem őket. Egyébként belgák, nem tudom mennyire vágod.

Amikor megláttam, hogy rányomtátok Toolviddel az attendinget, belehallgattam picit, de nem nagyon vert pofán... viszont egyből megnéztem, tourolnak-e esetleg a hazájukban, de nem, ahogy az AmenRa sem :D

szerk.: Ja dehogynem, és most meg is van, amit kerestem! Emlékeztem, hogy láttam egy koncertet december 17-re, és ez pont ez, Brüsszelben, ami zsír, mert tudok havernál aludni ha kell. Na még hallgatgatom, milyen móka ez.

Link to comment
Share on other sites

Kalti

Amikor megláttam, hogy rányomtátok Toolviddel az attendinget, belehallgattam picit, de nem nagyon vert pofán... viszont egybõl megnéztem, tourolnak-e esetleg a hazájukban, de nem, ahogy az AmenRa sem :D

szerk.: Ja dehogynem, és most meg is van, amit kerestem! Emlékeztem, hogy láttam egy koncertet december 17-re, és ez pont ez, Brüsszelben, ami zsír, mert tudok havernál aludni ha kell. Na még hallgatgatom, milyen móka ez.

Toolvid oda van érte, én még csak ismerkedek velük, amúgy iszonyú nagy kultuszuk van, amit hallgattam tõlük az az idei Keep You Close címû lemezük, ami elég f@sza alter rock pici popos beütéssel, zeneileg olyat én sem hallok benne, ami ledöntene a lábamról, igazából a hangulatos dalaikban rejlik az erejük.

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Én is múltkor rájuk néztem, baromi érdekes zene, csak még nem szoktam rá annyira az egyetemista életre ,hogy úgy osszam be az idõmet az ilyen zene,film,könyv, stb. dolgokra mint otthon. Ha otthon lennék valószínûleg benyaltam volna már azt a rohadt sok zenét amit az elmúlt pár hónapban felhalmoztam :D Meg így Pesten hangulatom sincs nagyon egy csomóhoz, sludge és grindcore között ingadozok, esetleg valami könnyedebb deathcore/metalcore móka vagy Slayer, Pantera meg ilyenek amikor ilyen mókásabb napom van :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
MailMan

Opeth február 28., Wigwam!

Kár, hogy csomót játszanak az új lemezrõl...

Link to comment
Share on other sites

Honi

Opeth február 28., Wigwam!

Hát, az új albummal sehogyse voltam, de ki tudja, lehet meg kéne próbálni belelesni ebbe a koncertbe.. a Blackwater Park régen nagy kedvencem volt.

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Január 26 Wien Arena: Kylesa 16 euróért

Ugyan én itt Belgiumban szerintem már letudom a magam Kylesáját cirka 2 héttel korábban, de gondoltam, szólok. Erre én halálbiztos, hogy nem megyek, mivel másnap 2 brutális vizsgám lesz...

Link to comment
Share on other sites

Kalti

Január 26 Wien Arena: Kylesa 16 euróért

Ugyan én itt Belgiumban szerintem már letudom a magam Kylesáját cirka 2 héttel korábban, de gondoltam, szólok. Erre én halálbiztos, hogy nem megyek, mivel másnap 2 brutális vizsgám lesz...

Én erre mennék, de nem egyedül... hozzánk is jöhetnének, nem tudom van-e még lehetséges idõpont.

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Death-emlékest, valaki? Én szerintem megyek :)

én megyek valószínûleg meg egy haverom is :D

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Cynic valaki? :P

Link to comment
Share on other sites

MailMan

én megyek valószínûleg meg egy haverom is :D

Van kedvetek ütközni? :)

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Van kedvetek ütközni? :)

Persze, remélem a zenei repertoárban nem kell majd csalódnunk :D Meg betolhatunk pár sört is, ha jól tudom a jegy is leiható :D Bár még a közlekedést átgondolom mert fingom sincs ,hogy koncert után ,hogy keveredünk vissza :D

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Persze, remélem a zenei repertoárban nem kell majd csalódnunk :D Meg betolhatunk pár sört is, ha jól tudom a jegy is leiható :D Bár még a közlekedést átgondolom mert fingom sincs ,hogy koncert után ,hogy keveredünk vissza :D

Te, haver, még a weboldal is írja, hogy a 973-as éjszakai járat megy arra. Az meg már bevisz emberi környékre. A last.fm-club202 vonalon fél perc alatt megvolt.

Amúgy ezt picit irigylem, bár nem vagyok egy nagy ismerõ és rajongó - de biztosan zsíros lesz. Szóval muszáj úgy alakítani a dolgokat, hogy a Kylesára eljussak itt jan 14-én... mert a bécsi az tényleg nem játszik majd nekem.

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

Én is megyek bátyámmal Cynincre, ki nem hagynám, óriási kedvencek. Egyébként aki volt már ott, milyenek az árak? Sör, jager, whiskey, fröccs?

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Van kedvetek ütközni? :)

na valami elérhetõséget majd cseréljünk, addig felveszlek facebookon :D

Link to comment
Share on other sites

MailMan

na valami elérhetõséget majd cseréljünk, addig felveszlek facebookon :D

Á, szóval te voltál az, oké :D PM-ben dobok telszámot.

Én is megyek bátyámmal Cynincre, ki nem hagynám, óriási kedvencek. Egyébként aki volt már ott, milyenek az árak? Sör, jager, whiskey, fröccs?

Hopp, ezt csak most vettem észre, de azóta gondolom megtapasztaltad, hogy sajnos a Club 202-ben nem a legkedvezõbbek az italárak :\ Régen, amíg Wigwam volt, 360-ba került a sör, az se egy igazán baráti ár, de a tulajváltás-átnevezés után egybõl 490 lett egy korsó...

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Na zsír lesz ez csak mi nem tudom mikor érkezünk mert Q-gi feljön délbe (DarklingElf fórumon.. mostanában felvan szívódva :D) egyik haverom meg fogalma sincs mikor érkezik fel, de azért majd valahogy leszünk :D

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Helyes :D Majd lóbáld meg felém nagy elánnal a korsó söröd, vagy nem tudom, mert Facebookon nem nagyon vagy eleresztve képekbõl :D

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Helyes :D Majd lóbáld meg felém nagy elánnal a korsó söröd, vagy nem tudom, mert Facebookon nem nagyon vagy eleresztve képekbõl :D

Majd a füledbe suttogom "Te vagy a Mailman?" :D Ilyet haveromék csináltak egy CS versenyen XD

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

A koncert rohadt jó volt, csak nem játszották a Cosmis Seat :( Meg az emberek eltûntek akikkel mentem nemtom miért, de néha visszataláltak :D Én is benyomtam de nem mentem össze-vissza :D De Mailmannel azért végig nyomtuk a koncertet! XD

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
MailMan

Valakit érdekelne április közepén egy bécsi Agalloch koncert? Kocsival mennénk Pestről, beszállhatna még egy-két ember, ha van itt olyan elvetemült :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...