Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Koncertek!


Orome

Recommended Posts

Balintos

Hát ha késnek egy órát akkor jó ,h tovább tart egy órával a koncert.. :D különben elég hamar befejezték volna.

szerintem a tovább tart azt jelenti, hogy a hossza 1 órával nagyobb <_<

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Nem hallgatom õket, de ha lenne ilyen lehetõség biztos mennék...

Na ja végülis én is bevállalnám. :

Link to comment
Share on other sites

adam1124

Ha megy valaki holnap AC/DC-re, kérhetek tõle utána egy hosszas élménybeszámolót? Tudnom kell, hogy mirõl maradok/maradtam le... :( :P

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

"A Superbutt három buli erejéig csatlakozik a göteborgi metal vezetõ csapatához, az In Flameshez annak kelet-európai turnéján." B) B)

Link to comment
Share on other sites

AD-am

AC/DC

IPB Image

Tegnap életem legfantasztikusabb koncertjét éltem át a Papp sportarénában.

Hihetetlenül jó formában van az együttes, Brian Johnson harangkötélre ugrálástól a színpad körberohanásáig mindent megtett, Angus pedig még álleejtõbb tempóban mozgott (a közönségbe kifutó platformon eljátszotta a híres 'fekve szólózóm, lábaimmal pörgök' :o mutatványát), Thunderstruck volt valamivel lassabb tempójú a megszokottnál, de ez semmi a show-hoz képest, amit az isteni zene mellé csapott az együttes.

Rock N Roll Traint egy berobbanó vonat vezette fel, Hell's Bellsnél az ikonikus harang ereszkedett le, és kedvencemnél, a Highway To Hellnél pedig a jó öreg szarvakban virított Angus...de volt ezen kívül vonaton 'lovagló', hatalmas guminõ, ágyúk (For Those About To Rock-nál ofcourse) stb-stb. -- mégsem vonta el a figyelmet a sok extravaganza egy pillanatra sem magáról az együttesrõl.

Szóval vérprofi volt, és egy életre szóló élmény, fiatal együtteseket megszégyenítõ formában levõ öreg hõsökkel, akiken már akárhanyadik generáció nõtt fel pályafutásuk kezdete óta (volt 60+tól 16 évesig egy kellemesen vegyeskorú közönség).

AC/DC mindigis a Top3 együttesem között volt de ez után már semmi sem taszíthatja ki soha a kedvenceim közül, mert ez egyszerûen leírhatatlan élmény. Egy dolog a zseniális zene, amit játszanak, de, hogy ilyen színvonalon képesek koncerten képviselni azt...legnagyobb tiszteletem.

Egyelõre két cikkbe botlottam bele :

http://www.quart.hu/cikk.php?id=3522

http://langologitarok.blog.hu/2009/03/24/a...uzta_budapestet

Teljesen fölösleges többet regélnem róla, aki ott volt, úgyis tudja mennyire büntetett, akit érdekel, pedig már biztos utánaolvasott.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
_kEke_

2009. 04. 01. - IN FLAMES (+ SKRU, Superbutt) - Petõfi Csarnok

(Ez egy magánvélemény. Vagy olvasd el az elejétõl a végéig, vagy el se kezdd....)

Hú... hát túl vagyok életem legjobban várt koncertjén. Hogy milyen volt? Érdekes....

Hol is kezdjem.... mondjuk az elején.

Fél hat körül értünk a PeCsa elé, én kis naív azt hittem akkorra már egész tömeg lesz ott... rosszul hittem. Hétköznap van, és az emberek nem kíváncsiak az elõzenekarokra, de majdcsak megjönnek – gondoltam. Az elvileg hat órás kapunyitás helyett csak fél hétkor engedtek be minket, sajnos addigra sem lettünk olyan sokan, csak szállingóztak az emberek. Mikor bejutottunk Zoli megjegyezte, õ azt hitte nagyobb lesz a PeCsa... egy szavunk nem lett volna ha megtelik. :)

Ruhatár, wc, aztán elfoglaltuk a helyünket az akkor még elég szellõs közönségben.

Az elsõ elõzenekar a SKRU volt. A koncert elõtti nap tudtuk meg hogy õk is jönnek. A zenéjük nekem személy szerint nem igazán jött be, az énekes hangja abszolút nem illett a zenébe, mozgolódás sem nagyon volt a közönség sorai között. Közben megjegyezték, hogy nem húzzák túl sokáig, tudják hogy nem miattuk jöttünk. Ez így is lett, hamar átadták a színpadot a Superbuttnak.

Mikor kiderült hogy õk lesznek az elõzenekar (akkor még csak egyrõl volt szó), sokan húzták a szájukat, hogy miért pont õk.... Nos, a srácok nagyon durván tolták, eszméletlen jól szóltak, baromi jó bulit csaptak. Nagyon sajnáltam hogy csak ilyen keveset játszottak, szerintem nem csak én vagyok vele így, a közönség is megmozdult, volt természetesen pogó, wall of death, sõt, circle pit is. Egyetlen számukat ismertem, és ezután sem fogom a lemezeiket ronggyá hallgatni, de õk megtettek minden tõlük telhetõt, óriási piros pont nekik, de tényleg. A Superbuttos mozgolódás következtében a 10. sor környékérõl sikerült elõrekeverednünk a 3-4. sorba, és onnan bizony már nem is mozdultunk. :) Következett az átszerelés. Egy ideig pakolgattak, aztán utána már nem nagyon volt mozgolódás a színpadon. A közönség erõlködött, de sokat nem értünk el vele. Az rendben van, ha koncert elõtt egy kicsit húzzák a közönséget, na de ezt én kicsit (nagyon) soknak éreztem. Nagyon sokat vártunk rájuk. Aztán megjelentek, ujjongás, huhú. Hm... valami olyan furcsa....Jesper nincs, tudunk róla, de mégis, jé, csak négyen vannak. Niclas (õ helyettesíti Jespert) mégis hol a rákban van? Erre a kérdésre nem kaptunk választ.

Zúzással kezdtek, egyik kedvenc számommal, a Pinball Mappel. Ha a zágrábi koncert setlistje nem kerül fel a netre koncert elõtt, biztos nem esett volna le az elsõ 15-20 másodpercben, hogy ez az. Amilyen jól szólt a Superbutt, annyira szarul szólt az In Flames. A hangosítás elég rossz volt, Anders hangját alig lehetett hallani, a közönség végig hangosabb volt. Mikor beszélt a számok között, teljesen egybefolyt az egész, nem tudtam kivenni a szavakat. 90%-ban nem értettem mit mondott. Björn szólói is elég szarul szóltak, bár ez lehet hogy csak az egyetlen gitár miatt volt így. Nekem úgy tûnt, néhányszor teljesen szétestek, volt olyan, hogy a zene és a közönség elõbbre járt mint Anders. Apropó Anders... másoknak is feltûnt, olyan volt mintha egyszerûen nem lett volna kedve zenélni. Unott volt végig. Hát... ez nem az a színvonal, amit az ember elvárna egy ennyire profi bandától, fõleg nem az In Flamestõl. Kíváncsi vagyok, máshol is ilyenek voltak/lesznek-e, vagy csak minket tiszteltek meg vele. És most térjünk át a közönségre. Mivel az elején álltam, nem nagyon láttam, végül is mennyire telt meg a terem, és mennyire szellõsen álltak az emberek, de ahogy már 1-2 beszámolóban olvastam, sokkal többen kellett volna lennünk. De aki ott volt, az viszont szerintem kitombolta magát, elõl éreztük is rendesen. Hihetetlen hering party volt, egyrészt megsültünk, másrészt minden egyes levegõvételért meg kellett küzdenünk. Még nekem is, pedig én a 190 centimmel nem vagyok éppen kicsi. (Lehet csak nekem volt szokatlan, mivel nem voltam még ilyen nagy koncerten, fõleg nem így elõl). Ami óriási pozitív csalódás, nem gondoltam volna, hogy a közönség így fog énekelni.... nagyon jó érzés volt. Ami már nem annyira, hogy milyen emberek voltak a közönség sorai között... Mikor megjelentek a színpadon, ilyen bekiabálásokat lehetett hallani: „Ándersz Fridén a legjobb, ÁNDEEEEEEERSZ, BJÖÖÖÖRN HÚÚÚÚÚÚ” Így... magyarul. Ez most mi a fszom? Depresszió koncerten van ilyen, mikor a 14 éves csajok üvöltik hogy „Halászferiiiiiiiiiiiiii”.... Félre ne értsétek semmi bajom a Depresszióval, szeretem õket... de azért mégis... értitek. Azért egy IF az kicsit más, és 16-17 éves srácok (!) ilyeneket kiabálnak... csak én érzem égõnek? A másik, hogy hihetetlen milyen tapló emberek voltak ott... Ezúton is üzenem a surmó fejû, kosaras mezes kötsögnek, hogy takarodjon a krva anyjába. Ember, senkinek nem volt ott helye, ha zavar hogy nincs helyed, akkor nem az a megoldás, hogy húzod hátra a vállam, lekönyökölsz, és tolsz el a pcsába... még azután is hogy rádszóltam. Szerencséd hogy nem volt helyem felemelni a kezem... Nem csak egy ilyen volt, miközben Anders beszélt, 2 srác majdnem egymásnak esett, hasonló szitu miatt, de szerencsére egy egy nagyobb darab harmadik közéjük állt, és a körülöttük állók segítségével sikerült lenyugtatni õket. Amúgy elég sok külföldi volt, ezt is furcsállottam.

Ami még meglepett, az a rengeteg bodysurf-ös volt. A vége felé már fél percenként jöttek elõre, kicsit untam, és a biztonságiak is, egyik gyereket jól megrántották, aztán eltûnt az elsõ sor elõtt. Azt hittem elkapták, de utólag mondták többen hogy nem.. szegény ;D

A koncert végén nagyon meglepõdtem mikor elkezdték játszani a My Sweet Shadow-t. Ez mindig a ráadás utolsó száma, most is az utolsó szám volt, viszont nem volt ráadás.... Ennyire szarok lettünk volna, hogy inkább mentek volna már a 'csába? Bedobálták a pengetõket, dobverõket, aztán mentek is... (persze semmi nem sikerült szereznem :( )

Hát ez volt az elsõ In Flames koncertem, amire kerek 3 évet vártam.

Most hogy így mégegyszer átolvastam, elég lehúzósra sikeredett ez az írás, talán túlságosan is.

Összességében jól éreztem magam, jó volt végre élõben látni õket, de azért egyben csalódás is, sokkal de sokkal többet vártam (vártunk) tõlük. Úgy tûnik, nem csak a lemezeik színvonala romlik.. :(

Kíváncsian várom a többi, profibb koncertbeszámolót, képet, videót, és persze az Anders-szel készült interjút.

kEke^

Link to comment
Share on other sites

Snexi

úgy érzem akkor nem veszitettem sokat hogy nem mentem...

még régebben olvastam if koncert beszámolókat és ugyanúgy negatív véleménnyel voltak róluk mint te

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Korábbi koncertekrõl én pont szinte csak pozitív dolgokat olvastam...

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Végig elolvastam és gondolom az volt a gáz, hogy szarul szerveztük meg. Szal én is csak itt a fórumon olvastam a ti "tollaitokból", hogy lesz ilyen koncert. Két elõzenekar, ráadásul az egyik egy olyan banda, amirõl még nem is hallottam :D Szal az elmondásod szerint alapból rosszul volt felvezetve az egész buli. Az elõzenekarok szerepe marha fontos de végülis a Suberbutt erre tökéletes, csak nah... õk egy magukban kevesek egy világhíres bandát felkonferálni.

A másik a hangosítás. Bizony, azt a banda is érzi, ha szar az infrastruktúra a helyen, ahol játszanak. Meg ugye egyel kevesebben is voltak, plusz gondolom ez egy tour része, szal gondolom a farkuk is tele volt :D Azt nem mondanám, hogy nem tudják, hogy mire képes a magyar közönség, mert a múltkori koncertjük elég nagy buli volt. Haverom volt rajta és azt mondta, hogy két kézzel markolászta közben a golyóit, hogy ne menjen el idõ elõtt a gatyájába :D

Jah és az nem baj, hogy nem szereted a Depressziót :D Meg amúgy jah, tukkók a magyar fiatal koncertre járók, tudjuk mi ezt jól :D

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

2009. 04. 01. - IN FLAMES (+ SKRU, Superbutt) - Petõfi Csarnok

Valószínûleg amúgy nem a hellyel volt a gáz ha Superbutték jól szóltak, mert ha megnézed a 2006-os (nemtom már hol volt..) koncert DVD-t ott is elég ratyin szólnak a régihez képest, legalábbis a gitárok hangja elég gyenge, Andersre meg annyi visszhangot pakoltak ,hogy az már szörnyû - mondjuk ezt a gitárhangzás változást szerintem annak köszönhetjük ,hogy modernebbet akartak, viszont ez élõbe nem valami ütõs...- meg ha már ennyi hangeffektet használnak a számokban igazán beszerezhetnének egy állandó szintist.

Amúgy meg az ilyen könyökölés, mosh meg egyéb szarok általánosak még kisebb koncerteken is (én pl. életem egyik legnagyobb zúzását volt bandám koncertjén láttam, igazi deathcore buli volt :D) úgyhogy jobb ha megszokod.

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Keke, én ezúton kérek elnézést, amiért idõ elõtt és köszönés nélkül leléptem, de nálam ez az este kiverte a biztosítékot.

Jól indult. Sajnos nem ittam eleget ahhoz, hogy élvezzem.

Az elõzenekarok tetszettek, nekik riszpekt, bár a Superbutt alatt már éreztem, hogy itt gondok lesznek, és lettek is. Biztos bennem van a hiba, hogy én nem úgy élvezem a koncertet, hogy igyekszem mindenkit szétverni magam körül. Az ilyenek miért nem ossziánon meg tankcsapdán élik ki magukat? Levontam a következtetést: legközelebb hátrébb megyek.

Asszem a kosaras mezes féregnél egy emberre gondolunk: az a piros szegélyû lila trikós gyerek? Azt legszívesebben én is tökön rúgtam volna, ha lett volna hely, hihetetlen tahó volt, és az átlagnál is erõszakosabb.

Az In Flames alulmúlta a várakozásaimat. Egyrészt ugye egy gitár - ennek így kb. annyi értelme volt, mintha az Iron Maiden játszana egy gitárossal. Profi zenész nem csinál olyat, hogy szó nélkül hazamegy a turné közepén. Fridén próbált beszélni meg humorkodni, de lerítt róla, hogy rohadtul nincs kedve az egészhez. Björn tartotta egyedül a szintet, õ kitett magáért, a többiek gyakorlatilag zenélõ robotok voltak.

A Hive alatt kénytelen voltam kiverekedni magam, miután a kosarasmezes nyomorék kis híján leverte a szemüvegem (ezen kívül egyszer se volt veszélyben a szemüveg). Gyakorlatilag itt ment el a kedvem az egésztõl. Hátulról még hallgattam kicsit (a keverõpult mögött egész jó volt a hangzás, az elõl hallható kásával ellentétben), aztán amikor fölcsendültek a Disconnected oly ismerõs sorai ("I feel like shit, but at least I feel something"), úgy döntöttem, hogy köszönöm, nekem ennyi elég volt ebbõl az In Flames-bõl, és távoztam.

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

-Semmi baj... mi köszönjük hogy kijöttél elénk :)

-Mi is ezt beszéltük, hogy legközelebb ilyet nem, inkább hátrébb leszünk....

-Igen, õ volt az...

-Anders ritka unott volt, Peter mindig ilyen, Björn pedig hozta a formáját, legnagyobb arc...

-A Hive volt az, amire rá se ismertem...

Reméljük azért találkozunk még koncerten. :) Tényleg, zh hogy sikerült?

Link to comment
Share on other sites

MailMan

-Semmi baj... mi köszönjük hogy kijöttél elénk :)

-Mi is ezt beszéltük, hogy legközelebb ilyet nem, inkább hátrébb leszünk....

-Igen, õ volt az...

-Anders ritka unott volt, Peter mindig ilyen, Björn pedig hozta a formáját, legnagyobb arc...

-A Hive volt az, amire rá se ismertem...

Reméljük azért találkozunk még koncerten. :) Tényleg, zh hogy sikerült?

Örülök, hogy nincs para, ha rajtam múlik, találkozunk még :)

Hát a ZH nem volt túl fontos, szal nem készültem rá, úgyhogy ennek megfelelõen sikerült :D

Ja és az azért nagy pillanat volt a koncerten, amikor elkezdtük ordibálni, hogy "mi a f@sz van?", fél percre rá meg elõjött a Superbutt :lol:

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Hát én nem írok ilyen hosszút mint te keke, de részben egyetértek. Nekem is tette a nagy csávót egy rapper fész, de aztán rendre utasítottam és bekussolt a féreg... Elõzenekar? Az a scrull egy szar volt sztem, de a Superbutt az dúrván jó. Hát oylat pogóztam rá mint az állat. :D 5x esett le a cipõm. :D Volt 2 raszta forma akik meglátták h nincs rajtam a cipõ és a testükkel védtek míg fel veszem, szal' õl jó arcok voltak. Én próbáltam sok arccal ugrálni, mm átkarolni azt zúzni, egész sokan lettünk így. :D iFrõl meg annyit, h elkezdõdött, 1 szám felénél már egyikõtöket sem láttam... xD Szardíniának éreztem magam és kijjebb mentem. Hangosítás torz volt.. Télleg alig lehetett hallani Anders hangját és télleg szart kb mindenre. Björn azért élvezte sztem. Közönséggel meg baj tuti nem volt. ;)

Link to comment
Share on other sites

Lucky_Strike

Na most nézem h van ez a topic :) Az inflames magyar oldaláról láttam a linket, amit írtál keke. :)

Elolvastalak titeket, és örülök, hogy nem csak én láttam ezt ilyen "szarnak".

Már nevettem magamon, mert azt mondtam, hogy a 2 elõzenekar jobban tetszett, fõleg a superbutt.

A if felénél meg is kérdeztem magamtól, h mi a fszt keresek itt O.o.

Engem is eléggé lelombozódott ez a kényszerzenélés, de ami mégjobban, hogy a közönségbe képtelen voltam élvezni a zenét, mert se ugrálni, se fejetrázni nem tudtam, sõt a zenére se tudtam figyelni, mert minden másodpercbe arra kellett vigyáznom, hogy épp melyik oldalról jönnek nekem, és hogy kapjak levegõt.

Szal én is eljöttem a vége elõtt végül.. de azért tetszett, meg jó volt találkozni, és "együtt zúzni", ami azért van idézõjelben, mert ahogy elkezdõdött a koncert, úgy elsodrodtam a fenébe, h nem is láttalak már titeket. x)

Amúgy olyan 4-5 szám után én is kimentem a legvégébe, a büféhez kb. és sokkal élvezhetõbb volt onnan, hangzás terén is, meg tök jó szellõs volt.

Keke, én ezúton kérek elnézést, amiért idõ elõtt és köszönés nélkül leléptem, de nálam ez az este kiverte a biztosítékot.

Jól indult. Sajnos nem ittam eleget ahhoz, hogy élvezzem.

Az elõzenekarok tetszettek, nekik riszpekt, bár a Superbutt alatt már éreztem, hogy itt gondok lesznek, és lettek is. Biztos bennem van a hiba, hogy én nem úgy élvezem a koncertet, hogy igyekszem mindenkit szétverni magam körül. Az ilyenek miért nem ossziánon meg tankcsapdán élik ki magukat? Levontam a következtetést: legközelebb hátrébb megyek.

Hát azért szerintem in flames elég zúzos zene ahhoz, hogy ennyire tomboljanak ( ami nekem se tetszett )

Viszont tcs-n remélem ilyen nincs, mert idén majd tervezek arra is menni. Nameg Hammerfall... remélem azon nem lesz ilyen non-stop lökdösödés.

Link to comment
Share on other sites

Thalion

Ma Nightwish, majd jövök egy élménybeszámolóval :)

Link to comment
Share on other sites

Lucky_Strike

Ma Nightwish, majd jövök egy élménybeszámolóval :)

Úgyszintén :)

Link to comment
Share on other sites

Gurga

Én sajnos nem tudok menni Debrecenbe. Tervben volt, de végül másra kellett a pénz. :(

Várom a beszámolótokat, remélem jobbakat fogtok írni, mint amiket az In Flames-rõl olvashattam. Jó szórakozást!

Link to comment
Share on other sites

Lucky_Strike

2009.04.04 - Főnix Csarnok (Debrecen) Nightwish, Pain, Indica

Nemrég értem haza a koncertrõl.

Ha tömören kellene jellemeznem az egészet: Nagyon pazar volt. Hatalmas bulit csaptak.

A 3 együttes közül csak 1et nem ismertem, az indicát. Csaj banda, egész kellemes kis zenét adtak, aranyosak voltak, a zene is, kis mesés, finom, jó volt bemelegítõnek.

A Paint én személy szerint nagyon szeretem, szóval nekem nagyon tetszettek. Iszonyú jók voltak élõben is, 3 számot adtak amit ismertem, meg még 2-3mat amit nem, és woahhh nagyon élveztem, rohadtul bírom az énekes hangját.

Aztán jött a Nightwish. Nagyon állat volt, annak ellenére, hogy az elsõ felében játszott számok közül csak az amaranthot ismertem, így annyira nem voltam még a toppon ott, de a Nemo-tól kezdve kész, rohadt jó volt. Onnan már többet is ismertem, és nagyon nagyon nagy élmény volt az egész. Annyira sugárzták az az együttes tagjai a pozitív dolgokat. Ez így furcsán hangozhat, de nagyon jófejek voltak, jól érezték magukat, kedvesek voltak, 2 ráadás számmal is jöttek, meg jófejeskedtek, sugárzott a szeretet, pozitív energia, tényleg, fantasztikus volt. A végén ilyen plüscuccokat is dobált be Anette a közönségbe, amikre puszit nyomott mielõtt dobta, nagyon fain emberek, tényleg. A dobos amilyen beleéléssel tolta végig, szinte õ maga volt a dobkészlet, a billentyûs a kalózos jellegével, fejrázásaival, vigyoraival, nagyon bírtam, a gitáros, na az nagyon vicces ahogy vigyorog, kacsingat, meg puszikat nyom a közönségbe, fõleg amikor szolózik. xD Marco is nagyon pozítv tök jóarc ember, és Anette is.. le a kalappal, nekem minden szám átjött, nagyon jól énekelte, semmi hiányom nem volt, bírom ezt a csajt, így, hogy hallottam élõbe, már egyáltalán nem hiányzik tarja.

A hang is nagyon jó volt, minden nagyon jól szólt, az ének is, és nem volt túl hangos se, tökéletes.

Az is tetszett, hogy nem volt lökdösödés, pogo, vagy olyan, amitõl nem tudnék a színpadra figyelni. ( jó persze ez nem is az a zene volt, ahova iylesmi illik)

A látvány eszméletlen volt. Mindegyik együttesnél, de fõleg a nightwishnál, lángcsóvák, ilyen "nagy csillagszoró-effekt ( x) ) cuccok, bizb.aszok a mennyezetrõl, imádtam.

Nem tudom, hogy kihagytam-e valamit, .. ja igen azt, hogy ahhoz képest, hogy a tour utolsó állomása volt nekik, mindent beleadva nyomta a 3 együttes.

Összegezve ez a koncert egy örök élmény maradt nekem, nagyon megérte, nagyon jó volt.

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

2009.04.04 - Fõnix Csarnok (Debrecen) Nightwish, Pain, Indica

Ez így furcsán hangozhat, de nagyon jófejek voltak, jól érezték magukat, kedvesek voltak, 2 ráadás számmal is jöttek, meg jófejeskedtek, sugárzott a szeretet, pozitív energia, tényleg, fantasztikus volt. A végén ilyen plüscuccokat is dobált be Anette a közönségbe, amikre puszit nyomott mielõtt dobta, nagyon fain emberek, tényleg. A dobos amilyen beleéléssel tolta végig, szinte õ maga volt a dobkészlet, a billentyûs a kalózos jellegével, fejrázásaival, vigyoraival, nagyon bírtam, a gitáros, na az nagyon vicces ahogy vigyorog, kacsingat, meg puszikat nyom a közönségbe, fõleg amikor szolózik. xD Marco is nagyon pozítv tök jóarc ember, és Anette is.. le a kalappal, nekem minden szám átjött, nagyon jól énekelte, semmi hiányom nem volt, bírom ezt a csajt, így, hogy hallottam élõbe, már egyáltalán nem hiányzik Tarja.

Mi lett ezekbõl, valami melegbanda bmeg? :D

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

magyarán jobb volt mint az iF.

örülök, h jól érezted magad. :)

Link to comment
Share on other sites

Lucky_Strike

Mi lett ezekbõl, valami melegbanda bmeg? :D

Kár, hogy ez így jött át neked. :)

Meg a gitárosról ezt youtubeon is láttam, hogy ezeket csinálja. Gondolom lányoknak.. :rolleyes:

magyarán jobb volt mint az iF. örülök, h jól érezted magad.:)

Hát sajnos igen, élményben összehasonlíthatalan a kettõ. ( Mondjuk számomra, persze )

Link to comment
Share on other sites

Balu027

Tegnap volt Miskolcon az Ifiházban Room of the Mad Robots, Green Path, Dystopia, Road és Subscribe koncert. Nos, az elsõrõl nem tudok nyilatkozni, azon nem voltam még ott (haverom azt mondja f*szák voltak), Green Pathot és Dystopiát most ismertem meg, nem is rosszak :rolleyes: Fõleg a Green Path tetszett, ráadásul stílusosan zöld gitárja volt az egyiküknek :) Utánuk jött a Road. Na ami nem tetszett, hogy mi a francot tudnak szórakozni a hangbeállítással stb háromnegyed órát??? :angry: Dystopianak kellett kb. 5 perc, és nem szólt rosszabbul. Torkomat viszont kiüvöltöttem :rolleyes: Subscribeon sajna nem tudtam maradt, akkor kezdtek amikor indulnom kellett, hogy elérjem az uccsó buszt :( Viszont egy fél számot hallottam tõlük :lol: Mondjuk jó hogy egyáltalán el tudtam menni, tegnap még lázam volt :unsure:

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Hát ha én elmegyek egy koncertre akkor inkább lekésem a buszt aztán csövelek/iszok/akármi hajnalig ,de a koncertet semmiért se hagyom ki :)

Link to comment
Share on other sites

MailMan

No, végül felkerült egy ultimate beszámoló az IF koncertrõl, olvassa el mindenki, aki még nem unja :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...