Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Koncertek!


Orome

Recommended Posts

Orome

Ezt a topikot azért indítottam, h mindenki megoszthassa a többiekkel legjobb vagy legrosszabb koncertélményeit. Ha lehet, akkor ne fikázzuk le, ha a másik olyan koncerten volt, amire te be se tennéd a lábad... :wink:

Link to comment
Share on other sites

FlashKillR

Mezõkövesd - Kárpátia

:rolleyes: B) :lol: nagyon pudinga volt :D pógóó XD

Link to comment
Share on other sites

_depike_

No nézzük...uccsó 2 koncert...Szhely......Depresszió+Tcs...:smile:...headbang...pogo...SÖR....

Link to comment
Share on other sites

Jack_the_ripper

Január 18 , PeCsa, Within Temptation. Azóta is zokogok, hogy kihagytam a Szigetes verziót. Isteni volt :smile:

Link to comment
Share on other sites

a880120

SZERK: Áh, mindegy :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Orome

WT szintén... Amin Jack-el becsajoztunk állítólag XD

Ja, és Sziget óta röhgök rajta, h nem jött...

Link to comment
Share on other sites

adamszekely

Most pénteken A38-on Subscribe, Seen elõzenekarral... Utóbbi szar volt eléggé sztem, bár 45percbõl nem alkotok konkrét véleményt még, majd meglesem õket. Subscribe viszont isten volt, mint mindig... :rolleyes: B)

Link to comment
Share on other sites

torrob

De kár hogy a Within Temptation-re nem mentem :sad:

Én ezeken voltam 2007-ben:

2007. feb. 9 Ámok, Ideas, De Facto

2007. feb. 16 Hammerfall

2007. feb. 17 Alhana

2007. márc. 17 Ossian

2007. márc. 31 Dalriada, Demonlord, Amadea

2007. ápr. 27 Halor, Morpheus, Wisdom

2007. ápr. 30 Gothica fesztivál: Black Fever, Gyöngyvér, Black Leaves, Alhana, Garden of Eden, Ideas, Mandragora Scream, Battlelore, Dalriada, Nevergreen

2007. máj. 18 Alhana, Avatar, Örökké nem eshet

2007. máj. 19 Kalapács, Ideas

2007. jún. 16 Black Fever

2007. júl. 10 Kalapács, Depresszió, Ideas, Moby Dick, Watch My Dying

2007. nov. 9 Ossian, Depresszió, Pokolgép

2007. nov. 20 Sonata Arctica, Epica, Ride the sky

2007. dec. 12 Therion, The Vision Bleak

2007. dec. 23 Wisdom

Tudom hogy senkit nem érdekel, de ha már van ilyen topic, leírtam :smile:

A legjobb egyértelmûen a Therion volt, azóta sem találok szavakat arra a koncertre :rolleyes: 2. legjobb a Battlelore, 3. talán a Hammerfall, esetleg a Sonata+Epica.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
RamPaly

Szevasztok!!!!! Gondolom a Nightwish név mindenkinek mond valamit!!!!

Úgy gondolom nem ok nélkül feltételezem, miután kb 5 hónap alatt az új Nightwish - Dark Passion Play album aranylemez lett Magyarországon, és 2008. márc. 5-én, azaz tegnap egy feledhetetlen teltházas koncertet adtak a budapesti Jég és Rendezvény Centrumban.

A Pain nevû svéd industrial metált játszó elõzenekar elég szépen megmozgatta a közönséget, és a második sorból tökéletesen lehetett látni is õket :smile:.

Aztán jött a fõatrakció!!!!!!!!!!! Ekkorra már egyetlen üres nézõtéri széket sem lehetett látni. Nightwish-ék egyesével foglalták el a helyüket a színpadon, mindegyikük megjelenését õrületes üvöltözés-sikítás-visítás-villázás követte. :smile: Az elõadás egyszerûen fantasztikus volt. A fény- és tûzeffektek igazán látványosak voltak, és az elsõ két sorban eléggé égetõek is :smile:, szerencsére a kordon elég közel volt a színpadhoz. És akkor a konfettirõl és a habbal illusztrált hóeséstrõl még nem is beszéltem. Remélem a youtube.com-ra töltenek fel egy pár videót, mert kíváncsi vagyok, Anette hogy énekelte a régebbi Tarjával készült számokat, én ugyanis végig üvöltöztem a dalszövegeket (meg valamikor csak úgy....:smile:), és alig hallottam a hangját XDXDXDXD.

Azt hiszem, senki nem bánta meg, hogy eljött, de hogy mondjak egy negatívumot is.................

...........persze, hogy pont a kedvenc számomat nem játszották!!!!!!!!!!!!!!! :smile::) (Master Passion Greed)

Na majd legközelebb..........

Link to comment
Share on other sites

TIRU

Most pénteken A38-on Subscribe, Seen elõzenekarral... Utóbbi szar volt eléggé sztem, bár 45percbõl nem alkotok konkrét véleményt még, majd meglesem õket. Subscribe viszont isten volt, mint mindig... :rolleyes: B)

én 29-én megyek Keszthelyre valszeg...már alig várom :D

Link to comment
Share on other sites

Lloth

Hát...én még az idén nem nagyon voltam koncerten. :huh: Nem úgy jött ki a lépés, de majd áprilisban PaganFest, nyami...

Egyébként Besh o Dromon voltam utoljára, Mûvészetek Völgyében, azt hiszem. És eszméletlen jó volt. Olyan az a zene, hogy nem tudsz rá nyugton maradni. Valamit kell...ha nem tudsz táncolni, akkor is.

Legjobb koncertélmény egyébként...hát, ezen kívül mondjuk 2006 Rock Maratonon szinte az összes, amin voltam, de ha nagyon választani kell, akkor nekem az Ossian volt a legkobb, mert őket szeretem legjobban.

Legrosszabb koncert...egy Edda koncert, amit Pataki végig politizált. Akkor tettem le róla végleg, hogy élőben hallgassak Eddát.

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

A Pain nevû svéd industrial metált játszó elõzenekar elég szépen megmozgatta a közönséget...

hát sztem max a Pain miatt érte volna meg elmenni, lehet kicsit elfogult vagyok,mert egyik kedvencem ,de sztem Peter simán jobb zenét csinál mint a Nightwish, szal ha én elmentem volna az nem a Nw miatt van :D

Link to comment
Share on other sites

TIRU

március 31 19:00: GOOD CHARLOTTE AT PECSA B) [gitar]

Link to comment
Share on other sites

RamPaly

Ja és még valami.....................................

......... megfogtam Anette kezééééééééééééttttt!!!!!!!!!!!!!! vááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

XDXDXDXDXDXDXDXD

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Ja és még valami.....................................

......... megfogtam Anette kezééééééééééééttttt!!!!!!!!!!!!!! vááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

XDXDXDXDXDXDXDXD

Mikor épp a torkodról fejtetted le a tenyerét, mi? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

RamPaly

hát sztem max a Pain miatt érte volna meg elmenni, lehet kicsit elfogult vagyok,mert egyik kedvencem ,de sztem Peter simán jobb zenét csinál mint a Nightwish, szal ha én elmentem volna az nem a Nw miatt van :D

Én most láttam és HALLOTTAM elõször a Pain-t, és nagyon király volt!!!!!!! Ha legközelebb jönnek, szólj légyszi!!! XDXDXD

Link to comment
Share on other sites

Szanyoc

Én is ott voltam a JERCE-ben, ingyen :D Pain-t lehagytuk, késõn értünk oda.

Nem volt a rossz az NW csak az a hangosítás... annyira visszhangzott minden, nem nagyon lehetett minden

hangot kivenni. És még egy negatívum, hogy a The Poet and the Pendulum számnál(kedvenc B) )

a gitáros nem játszotta a szólót <_< hát ottnagyot csalódtam...

De amúgy jól szórakoztam, szép show-t csináltak, kár hogy nem voltam ott a Pecsáson, vélemények

szerint az jobb volt hangulatilag.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Deadlord666

Akinek van kedve most penteken eljöhet Vörös Yukba

Fellepek azzal a zenekarral ameikben dobolok, nagy zuzast fogok rendezni szoval aki Bp-n lakik érdemes :D

Maiden, Metallica, Nevermore, +sajat szamok

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Pain OF Salvation: Június 1 A38

Royal Hunt: Május 12. A38

Queensryche: Július 1. PeCSA

Status Quo: Július 3. PeCsa

Rock Maraton 2008 .07.07-13 Pécs:

Amorphis, Soilwork, Xandria, The Locos Ex-Ska-P

Link to comment
Share on other sites

Brian55

Skafunderz koncerten voltam utoljára a Lovardába és nagyon állat volt :)

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Pain OF Salvation: Június 1 A38

Royal Hunt: Május 12. A38

Queensryche: Július 1. PeCSA

Status Quo: Július 3. PeCsa

Rock Maraton 2008 .07.07-13 Pécs:

Amorphis, Soilwork, Xandria, The Locos Ex-Ska-P

Carlos Santana koncert: Június 28 kapcsolat koncert INGYENES

Link to comment
Share on other sites

modos

majus 12- Mark Knopfler

Junius 21- Santana

JJúlius 13- John Mayal

és végüüüüllll október 28- QUEEN+Paul Rodgers

egyenlõre ennyi, de még be sem indult a szezon, bár egy Chris Rea-n már túlvagyunk, hatalmas volt!

Link to comment
Share on other sites

Adi86

majus 12- Mark Knopfler

Junius 21- Santana

JJúlius 13- John Mayal

és végüüüüllll október 28- QUEEN+Paul Rodgers

egyenlõre ennyi, de még be sem indult a szezon, bár egy Chris Rea-n már túlvagyunk, hatalmas volt!

Markot már írhatod, ugy sem tudok elmenni

Santana meg nem 28. lesz

John Mayal arra kiváncsi lezsek

Link to comment
Share on other sites

Darkdawn

csütörtök fészek music hely, city of moon által opeth dalok akusztikusan

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...