Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Penumbra/Amnesia: The Dark Descent


W00dy

Recommended Posts

Balee

Igazad volt nem is volt olyan nehéz, rájöttem hogy van quick save, így egybõl egyszerûbb a dolog. :D

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

Igazad volt nem is volt olyan nehéz, rájöttem hogy van quick save, így egybõl egyszerûbb a dolog. :D

annál már csak nehezebb lessz XD szal hajrá :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

Na befejeztem a Requiemet, a vége érdekes volt. :) De maga a játék nagy csalódás, részletek a mit játszottál... topikban. ;) :unsure:

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

Na befejeztem a Requiemet, a vége érdekes volt. :) De maga a játék nagy csalódás, részletek a mit játszottál... topikban. ;) :unsure:

a gépes , hálózatkapcsolásos résznél mennyit veszõdtél ? , és hány óra alatt vitted ki, mert a játék végén kiirja hogy menyi óra telt el :)

Link to comment
Share on other sites

Balee

a gépes , hálózatkapcsolásos résznél mennyit veszõdtél ? , és hány óra alatt vitted ki, mert a játék végén kiirja hogy menyi óra telt el :)

annál a résznél sokáig el voltam akadva, nem tudtam, hogyan kellene visszakapcsolni az áramot, de amikor megláttam a biztosítékokat és a falon a jelmagyarázatot, pár perc után rájöttem. :D amúgy én 3:44 perc alatt toltam végig a játékot. B) persze ez játékidõben több mert jó pár résznél el voltam hosszú idõre akadva. ;)

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

én is kb anyi idõ alatt :D

annél a résznél sokat sza*akodtam azért mert hogy nem mûködött ott semmi, aztán néztem hogy itt meg ott van egy nagy piros csõ és az oda vezet már volt áram :D

már csak azt a rajzot kell ett megnézni és rájöttme hogy az összest kirakni nem lehet aztán kiraktam a középsõt :D

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Na, én is tolom végre. Kicsit fura, nem igazán Penumbra-feeling, olyan, mintha egy fegyvertelen Half-Life-ot játszanék inkább.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Igen én is így voltam vele, nem igazán érezni a régi hangulatot, elég nagy csalódás etéren a game, a fejtörõkkel viszont nincs gond. ;) :unsure:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Csúnyán elakadtam, a gravity-mezõs, kulcsdobozos résznél, feljutni fel tudok a ketchuphoz, de hogy a gombokkal mit kell csinálni, vagy a ketchuppal mit kell felrobbantani, arról halvány lila fingom nincs.

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

Csúnyán elakadtam, a gravity-mezõs, kulcsdobozos résznél, feljutni fel tudok a ketchuphoz, de hogy a gombokkal mit kell csinálni, vagy a ketchuppal mit kell felrobbantani, arról halvány lila fingom nincs.

lol má itt elakadtál :D

a ketchuppal célozd meg a láncot ami a hidat tartja XD

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

lol má itt elakadtál :D

a ketchuppal célozd meg a láncot ami a hidat tartja XD

Lol vagy sem, ezzel próbálkoztam fél óráig.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Csúnyán elakadtam, a gravity-mezõs, kulcsdobozos résznél, feljutni fel tudok a ketchuphoz, de hogy a gombokkal mit kell csinálni, vagy a ketchuppal mit kell felrobbantani, arról halvány lila fingom nincs.

Jobb gombbal tudsz nagyobbat dobni. ;) A láncot célozd meg, ami a hidat tartja. :)

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Jobb gombbal tudsz nagyobbat dobni. ;) A láncot célozd meg, ami a hidat tartja. :)

Ja, tudom, hogy kell eldobni. Csak hiába robbantgattam, nem akart lezuhanni. Most azért sikerült, kettõt-hármat így is neki kellett sózni.

Most a csatornában vagyok... aaaj de kivan a tököm az egésszel. Ennek a játéknak egyszerûen semmi értelme...

Link to comment
Share on other sites

Balee

Ja, tudom, hogy kell eldobni. Csak hiába robbantgattam, nem akart lezuhanni. Most azért sikerült, kettõt-hármat így is neki kellett sózni.

Most a csatornában vagyok... aaaj de kivan a tököm az egésszel. Ennek a játéknak egyszerûen semmi értelme...

Én is így voltam az egésszel, untam marhára, nulla hangulat. <_<

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Én is így voltam az egésszel, untam marhára, nulla hangulat. <_<

Eltalálták a címét, ezzel siratom a sorozatot. Penumbra: Requiem.

Alternatív cím:

Penumbra: Another 5 fuckin' hours to prove that the HPL engine is great, play it one more time.

Az még hagyján, hogy nincsenek parás részek, de most mi ez az egész? A Black Plague végén a fõhõs megõrül, meghal, összepisálja magát (ebben a sorrendben), most meg totál sztori nélkül egy Doom-ban találom magam (elsõ ppáááája: szedd fel a kúúúcsot és menj ki a páááája végén, és így tovább). Nem elég, hogy összefüggéstelenek a pályák, még logikátlanok is (hihetõ, hogy a teherszállító gépezetekre felugrálva kell a portálhoz odaérni... most ezt miért? Akkor most ez a csatorna. Vissza a ládákért, felmászni, leesni, feltornyozni, átugrani ezredszeri próbálkozás után, megtekerni egy szaros bizgentyût, aztán menni tovább... neee, miért kellett? :(

Link to comment
Share on other sites

Balee

Eltalálták a címét, ezzel siratom a sorozatot. Penumbra: Requiem.

Alternatív cím:

Penumbra: Another 5 fuckin' hours to prove that the HPL engine is great, play it one more time.

Az még hagyján, hogy nincsenek parás részek, de most mi ez az egész? A Black Plague végén a fõhõs megõrül, meghal, összepisálja magát (ebben a sorrendben), most meg totál sztori nélkül egy Doom-ban találom magam (elsõ ppáááája: szedd fel a kúúúcsot és menj ki a páááája végén, és így tovább). Nem elég, hogy összefüggéstelenek a pályák, még logikátlanok is (hihetõ, hogy a teherszállító gépezetekre felugrálva kell a portálhoz odaérni... most ezt miért? Akkor most ez a csatorna. Vissza a ládákért, felmászni, leesni, feltornyozni, átugrani ezredszeri próbálkozás után, megtekerni egy szaros bizgentyût, aztán menni tovább... neee, miért kellett? :(

Rajongói nyomásra készül elvileg, de inkább lehúzás szaga van az egésznek. ;) Tulajdonképpen arról szól az egész, hogy teleportálgatunk ide-oda, a pályák is tökre gagyik, agyonbonyolított fejtörõkkel. Amúgy a végén kiderül, mi is történik, de elég gagyi a befejezése is. Semmit nem érezni a régi feelingbõl. <_<

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Rajongói nyomásra készül elvileg, de inkább lehúzás szaga van az egésznek. ;) Tulajdonképpen arról szól az egész, hogy teleportálgatunk ide-oda, a pályák is tökre gagyik, agyonbonyolított fejtörõkkel. Amúgy a végén kiderül, mi is történik, de elég gagyi a befejezése is. Semmit nem érezni a régi feelingbõl. <_<

Sok van még hátra? Amúgy itt a csatornában most komolyan a ládákon kell ugrálni?

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

Sok van még hátra? Amúgy itt a csatornában most komolyan a ládákon kell ugrálni?

még van pár pálya :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

Sok van még hátra? Amúgy itt a csatornában most komolyan a ládákon kell ugrálni?

Hát elég sok még, rengeteg szívatós résszel. :D Igen a ládákon, sokat kell ide-oda cipelni õket. ;) (de egyszerûbb módszer: lenyomod a ládát a víz alá és feldob)

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

Hát elég sok még, rengeteg szívatós résszel. :D Igen a ládákon, sokat kell ide-oda cipelni õket. ;) (de egyszerûbb módszer: lenyomod a ládát a víz alá és feldob)

jah erre haver jött rá XD

én meg küszködtem a láda cipelésekel és ugrálgttam át rajtuk :D

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Tudom, miben hasonlít a Requiem az elõzõ részekre, csak ezt sokkal magasabb szintre vitte! Nem a fõhõs, hanem már maga a játékos õrül meg.

[idiota] [jumpsmoke]

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Végigvittem én is, írok róla MJVL-be.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Grat, de gondolom téged sem nyûgözött le ez a rész. (enyhén szólva) :D

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

Tudom, miben hasonlít a Requiem az elõzõ részekre, csak ezt sokkal magasabb szintre vitte! Nem a fõhõs, hanem már maga a játékos õrül meg.

[idiota] [jumpsmoke]

lol hát ez igaz XD sok játék és meghalsz a végén :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

lol hát ez igaz XD sok játék és meghalsz a végén :D

Sztem tender másra gondolt. xD Amúgy én nekem úgy tûnt, hogy az egész egyfajta képzelgés, a fõhõs a végén ugyanabban a szobában feküdt a számtógép mellett mint a Black Plague végén. ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...