Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Penumbra/Amnesia: The Dark Descent

W00dy
 Share

Recommended Posts

Balee

Hm lesz új rész :rolleyes:

Penumbra: Requiem

Várom-várom ^_^

Én is reménykedtem benne, hogy lesz folytatás, nagyon remélem még idén kézhez kapjuk. :)

Viszont érdekes, hogy visszatér egy régi barátunk, csak nem Red? (másra nem igen tudok gondolni), de õt szegényt megsütöttük. :D Ha csak nem elõzménye lesz a korábbi részeknek. ;)

DaVeman

Bazz, nemigaz má, 2 dinamitot rádobok néni pókokra, meg csapkodom is õket, nem igaz nem döglenek meg,itt abba is hagyom a játékot :D

Balee

Bazz, nemigaz má, 2 dinamitot rádobok néni pókokra, meg csapkodom is õket, nem igaz nem döglenek meg,itt abba is hagyom a játékot :D

inkább csak menekülj, ez a játék nem errõl szól, a menekülés és folyamatos rettegés jelenti benne az élvezetet. :D

JaniRazor

Én elkezdtem tegnap tolni az Overture-t és parázok benne rendesen :)

Balee

Én elkezdtem tegnap tolni az Overture-t és parázok benne rendesen :)

és a 2. rész még durvább... :D

JaniRazor

és a 2. rész még durvább... :D

ne is mondd...már elõre félek...:)

Elakadtam a gameben!

Ennél a résznél:

IPB Image

Már voltam az irodában és a Storage Roomban, és nemtom merre kellene menni.

Talán ide, amit a kép is mutat? Mert ide nemtok bejutni...

Remélem tudsz segíteni.

Már megvan!

Megint elakadtam! :blink: A Workshopnak a kódját hol találom meg?

Mert van egy jegyzet, és abból kéne kihámozni a kódot?

Ja és a TNT-t ide kell tenni, és hogy kell kirobbantani?

IPB Image

JaniRazor

Már sikerült megcsinálni!

Balee

Na akkor már rájöttél, visszafele kellett beütni a kódot, egyébként van hozzá, ha elakadnál, vmit nem értenél magyarítás. :)

JaniRazor

Tudom, hogy van, csak az a baj, hogy nem teljes, csak elég részleges. Mert pl a jegyzetek nincsenek lefordítva sajnos. :(. De már rájöttem, ha elakadok nagyon, ott a jó kis végigjátszás, az teljesen részletes és jó :)

Balee

Tudom, hogy van, csak az a baj, hogy nem teljes, csak elég részleges. Mert pl a jegyzetek nincsenek lefordítva sajnos. :(. De már rájöttem, ha elakadok nagyon, ott a jó kis végigjátszás, az teljesen részletes és jó :)

De teljes a hun, a jegyzetek, minden tökéletesen magyar benne, nemrég vittem végig vele a gamet, szal tudom. :D ;)

JaniRazor

De teljes a hun, a jegyzetek, minden tökéletesen magyar benne, nemrég vittem végig vele a gamet, szal tudom. :D ;)

Honnan szedted? :)

Szerk. Megvan! :) Csak a magyaritasok portálon nem jó helyen keresgéltem :)

• 4 weeks later...
TheGrimReaper

:D szóval üdv. tehát azt a kutyust az overture elején, meg lehet-é ölni? normalon játszom és legalább 6-7 tök jó kis ütést bevittem neki de aztán nem figyeltem és kb 3 harapásból meg is ölt:D tudom-tudom ez nem akciójáték, nem is azért kérdem mert minden nehézséget erõvel akarnék lekûzdeni a késõbbiekben, csak gondoltam megkérdezem hogy lehetséges-éé . meg mondjuk egy sima kutyus csak belehalna 6-7 erõs kalapácsütésbe de ez biztos mutááns.

JaniRazor

:D szóval üdv. tehát azt a kutyust az overture elején, meg lehet-é ölni? normalon játszom és legalább 6-7 tök jó kis ütést bevittem neki de aztán nem figyeltem és kb 3 harapásból meg is ölt:D tudom-tudom ez nem akciójáték, nem is azért kérdem mert minden nehézséget erõvel akarnék lekûzdeni a késõbbiekben, csak gondoltam megkérdezem hogy lehetséges-éé . meg mondjuk egy sima kutyus csak belehalna 6-7 erõs kalapácsütésbe de ez biztos mutááns.

meg lehet õket ölni csak neki dobsz párszor egy követ és kész :)

• 5 weeks later...
Zizou2

Végigvittem az Overture-t rakom fel a bp-t kiváncsi vagyok a folytatásra :)

• 2 weeks later...
RDGridjanika

hello all

én átvittem az elsõ és második részt,de a második részt már nem nagyon értettem,mármint a storit

grimreaper

elösször még nem lehet megölni a kutyákat hanem elkell bujni a sötétbe, majd ha találsz kalapácsot azzal adhatsz neki :D

janirazor én tudom a megoldást,elösször kell keresni egy tnt hordót oda kel tolni a falhoz ahol tovább kell jutni,utána kell szerezni egy zsinórt ,ezután kell keresni egy hordót aminek a tetején van egy juk (ez egy puskaporos hordó) üsd szét kalapáccsal, comináld a zsinórt a puskaporral, ha ez nem sikerülne akkor még elötte valamit kombinálni kell hogy a puskapor hozzá ragadjon a zsinórhoz,menj a tnt hordohoz kombináld a zsinort a hordóval és gyujts meg

jah bocs egyébként a kód az benne van abban a jegyzetben

ezzel jutsz oda a puskaporhoz meg már nemtom még mihez

kivan emelve nagy betükkel és a végén oda van irva hogy visszafele tehát idr be ezt a kódot és jo lessz

8412

ennyi

remélem segítettem :D

JaniRazor

hello all

én átvittem az elsõ és második részt,de a második részt már nem nagyon értettem,mármint a storit

grimreaper

elösször még nem lehet megölni a kutyákat hanem elkell bujni a sötétbe, majd ha találsz kalapácsot azzal adhatsz neki :D

janirazor én tudom a megoldást,elösször kell keresni egy tnt hordót oda kel tolni a falhoz ahol tovább kell jutni,utána kell szerezni egy zsinórt ,ezután kell keresni egy hordót aminek a tetején van egy juk (ez egy puskaporos hordó) üsd szét kalapáccsal, comináld a zsinórt a puskaporral, ha ez nem sikerülne akkor még elötte valamit kombinálni kell hogy a puskapor hozzá ragadjon a zsinórhoz,menj a tnt hordohoz kombináld a zsinort a hordóval és gyujts meg

jah bocs egyébként a kód az benne van abban a jegyzetben

ezzel jutsz oda a puskaporhoz meg már nemtom még mihez

kivan emelve nagy betükkel és a végén oda van irva hogy visszafele tehát idr be ezt a kódot és jo lessz

8412

ennyi

remélem segítettem :D

közbe már sikerült megoldani, de köszi a segítséget ;) :) :)

RDGridjanika

akkor hiába irtam sokat

de nincs gond

DanteXV

felraktam a Black Plague-t, de már az elsõ szobából sem tudok kijutni :ph34r: szép kilátások :lol:

Balee

Hát azért annyira nem nehéz a game, gondolkodj! :D

RDGridjanika

LOL hát azért tényleg nem annyira nehéz

de leirom neked

a fiokokban keress egy érmét

kombináld a satuval és forgasd aszt a fogókát

vedd ki az érmét és az eggyik polcot assszem hud arréb mert mögötte van egy szellõzõ rács

kombináld az érmét vele és kijutsz

de tovább ennnél sokkal nehezebbek is lesznek

a szörnyekrõl ne is beszéljünk :D

meg egyébként csak nekem tünt fel hogy miért nincs benne a teljes game ban a demo pálya meg az a szörny?

meg van egy kép az ami négy lábon jár és fog egy fejet a kezében , az tökre nincs benne a játékban

RDGridjanika

jah meg én a második részben annyit sza*akodtam annál a résznél ahol ilyen barlangszerüség volt és felkellet menni magasra és leesett a létra teteje

én meg aszt hittem hogy felkell repíteni a létradarabot katapult szerûen ,asztán megnéztem egy videót hogy mit is kell csinálni aztán meg csak egy sziklát kellet elmozdítani :D

Balee

juk

nem kukacoskodás, de ez szándékos volt? :D

• 5 weeks later...
DanteXV

LOL hát azért tényleg nem annyira nehéz

de leirom neked

a fiokokban keress egy érmét

kombináld a satuval és forgasd aszt a fogókát

vedd ki az érmét és az eggyik polcot assszem hud arréb mert mögötte van egy szellõzõ rács

kombináld az érmét vele és kijutsz

de tovább ennnél sokkal nehezebbek is lesznek

a szörnyekrõl ne is beszéljünk :D

meg egyébként csak nekem tünt fel hogy miért nincs benne a teljes game ban a demo pálya meg az a szörny?

meg van egy kép az ami négy lábon jár és fog egy fejet a kezében , az tökre nincs benne a játékban

már megvan, kössz :)

am nemrég végigvittem az Overture-t, nagyon pudinga játék hát ha még a BP félelmetesebb akkor... :lol: :lol: :ph34r:

tenderlumpling

A Penumbra: Requiem elõbb jelenik meg, körülbelül 22 nap múlva ^_^

A Frictional Games továbbá 2009-re idõzíti Lux Tenebras munkacímû új horrorjátékát, új engine szerepeltetésével. A honlapon van egy kis megfejtenivaló ^_^

tenderlumpling

Megfejtettem, fehérítem, hátha más is próbálkozna. (egyszerû betûhelyettesítõs feladvány, csak rá kell érezni, próbálkozni, az angol leggyakoribb betûje az E, egy Poe-novellában olvastam elõször az ilyen feladványok megfejtésének lényegét)

Tehát a megfejtés:

there was but a few moments left before the darkness would engulf me. a few more moments before it would drain me of the life what was left in me.

one might think i would welcome the darkness and the eternal silence it brought. having lived much longer than most men could dream of, some might think the will to live would get weaker. in fact, it was the opposite, i had to surive, i had to live on at any cost. any cost at all.

twilightisdeath