Jump to content
GSForum - Segélyvonal

PlayStation


szandro

Recommended Posts

RyanTT

Ha a ps csipeltetve van akkor simán. Ha nincs akkor nem nagyon fog menni.

Azt tudom, chippelve van de csak ki kell írni ennyi??Tömöríttett fájlt ráteszem a DVD-re ennyi?? :o ?

Link to comment
Share on other sites

CrW

Azt tudom, chippelve van de csak ki kell írni ennyi??Tömöríttett fájlt ráteszem a DVD-re ennyi?? :o ?

gondolom képfájlként akarod :sleep: akkor igen, annyi...

Link to comment
Share on other sites

RyanTT

gondolom képfájlként akarod :sleep: akkor igen, annyi...

Köszi szépen !!:smile:

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Azt tudom, chippelve van de csak ki kell írni ennyi??Tömöríttett fájlt ráteszem a DVD-re ennyi?? :o ?

Ne a tömörített fájlt írd ki. Képfájlból írd ki :D :wink:

Link to comment
Share on other sites

RyanTT

Ne a tömörített fájlt írd ki. Képfájlból írd ki :D :wink:

És ugy már jó lesz??Mer tömörítetten télleg nem megy :D

Link to comment
Share on other sites

CrW

És ugy már jó lesz??Mer tömörítetten télleg nem megy :D

azt nem mondd, hogy kiirtad a zip fáljt és azzal próbáltad meg...

Link to comment
Share on other sites

RyanTT

azt nem mondd, hogy kiirtad a zip fáljt és azzal próbáltad meg...

Ó te bölcs master,bocsáss meg hogy hibáztam és te vagy a legszentebb ps2 szakértő tudom én,ne kímélj!! :angry: ...na de nem tőled kérdezem:És ha simán kicsomagolom és nem képfájlba írom ki akkor jó lesz?

Link to comment
Share on other sites

Gamu

Ó te bölcs master,bocsáss meg hogy hibáztam és te vagy a legszentebb ps2 szakértő tudom én,ne kímélj!! :angry: ...na de nem tőled kérdezem:És ha simán kicsomagolom és nem képfájlba írom ki akkor jó lesz?

Van NERO7-ed?

Mert ott van a DVD cuccoknál, hogy Képfájl mentése DVD-re.

Ott kell, kijelölöd az ISO fájlt, és felírod.

Utána semmi értelmes cuccot nem látsz majd a DVD-n, csak ilyen mindenféle szarságot.

Ha sok szart látsz, akkor menni fog :wink:

Link to comment
Share on other sites

Cyberbeni

Van NERO7-ed?

Mert ott van a DVD cuccoknál, hogy Képfájl mentése DVD-re.

Ott kell, kijelölöd az ISO fájlt, és felírod.

Utána semmi értelmes cuccot nem látsz majd a DVD-n, csak ilyen mindenféle szarságot.

Ha sok szart látsz, akkor menni fog :wink:

működik daemon toolssal is... csak úgy mellesleg... meg egyébként ashampoo burning studio 5-tel is megy (6-tal sztem meg pláne)...

Link to comment
Share on other sites

Gamu

működik daemon toolssal is... csak úgy mellesleg... meg egyébként ashampoo burning studio 5-tel is megy (6-tal sztem meg pláne)...

Mi?

Daemon toolssal DVD-re képfájlt írni?

Meg lehet, hogy a Burning szirszarral is, de Neroval kb. fél perc, és megy is az írás.

Link to comment
Share on other sites

Cyberbeni

Mi?

Daemon toolssal DVD-re képfájlt írni?

nem... <_< virtuális meghajtóról másolni... ha benyomod abba, akkor tudod onnan másolni...

Link to comment
Share on other sites

Gamu

nem... <_< virtuális meghajtóról másolni... ha benyomod abba, akkor tudod onnan másolni...

Ez itt egy PS2 topik, nincs ott Daemon Tools, meg stb.

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

És ugy már jó lesz??Mer tömörítetten télleg nem megy :D

Hogyne lenne jó. X-re is írtam játékot már. NRG-be feldobtam a játékot, majd dupla klikk az nrg fájlra és mehet is az írás.

CD kép felírása pontot válaszd ha Nerot használsz :wink:

Link to comment
Share on other sites

Cyberbeni

Ez itt egy PS2 topik, nincs ott Daemon Tools, meg stb.

de ha pc-ről írod ki azon be lehet rakni d-tools-ba és azzal sztem még gyorsabban is megy...

Link to comment
Share on other sites

RyanTT

Köszi szépen all!! :smile:

Link to comment
Share on other sites

CrW

de ha pc-ről írod ki azon be lehet rakni d-tools-ba és azzal sztem még gyorsabban is megy...

hogy a ****ba lenne már gyorsabb? Tudod miről van itt szó? nem úgy néz ki... minek ide daemon amikor a nero is simán tudja kezelni a dvd képfájlt. Istenem ne bonyolitsuk már a dolgot... Egy readme-t olyan nehéz elolvasni? Egyébként is iilegális a dolog szal ne itt beszéljétek meg...

Link to comment
Share on other sites

Bart13

Bizonsági másolatot készíteni nem illegális!!!!!!!!!

Amúgy mi ez a szarozás alcohol 120% azt kész nem kell itt bonyolítani mindent.

Link to comment
Share on other sites

CrW

Bizonsági másolatot készíteni nem illegális!!!!!!!!!

Amúgy mi ez a szarozás alcohol 120% azt kész nem kell itt bonyolítani mindent.

Ha kicsit visszaolvasol akkor kiderűl, hogy itt nem biztonsági másolatot akarnak késziteni :sleep:

Link to comment
Share on other sites

RyanTT

Ha kicsit visszaolvasol akkor kiderűl, hogy itt nem biztonsági másolatot akarnak késziteni :sleep:

Ha kicsit visszaolvasol akkor kiderül hogy csak feltételezésekről van szó.. :sleep:

Link to comment
Share on other sites

CrW

Ha kicsit visszaolvasol akkor kiderül hogy csak feltételezésekről van szó.. :sleep:

"És ugy már jó lesz??Mer tömörítetten télleg nem megy biggrin.gif "

ha kicsit visszaolvasol kiderűl, hogy saját magad mondtad ki az ellenkezőjét :sleep: mind1... lényeg, hogy túlvagyunk a krízis helyzeten x)

Link to comment
Share on other sites

RyanTT

"És ugy már jó lesz??Mer tömörítetten télleg nem megy biggrin.gif "

ha kicsit visszaolvasol kiderűl, hogy saját magad mondtad ki az ellenkezőjét :sleep: mind1... lényeg, hogy túlvagyunk a krízis helyzeten x)

Utolsó szavam:

Az lenne a kérdésem hogyha TALÁN letöltenék egy játékot gépen PS2-re és TALÁN ki szeretném írni DVD-re akkor azt csak simán ki kell írnom és HA ILYEN LENNE futna is a PS-en?? :sleep: Részemről ennyi.

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Utolsó szavam:

Az lenne a kérdésem hogyha TALÁN letöltenék egy játékot gépen PS2-re és TALÁN ki szeretném írni DVD-re akkor azt csak simán ki kell írnom és HA ILYEN LENNE futna is a PS-en?? :sleep: Részemről ennyi.

Bocs, de ebből is a warezt lehet kivenni :lol: :lol:

Inkább úgy mond, hogyha biztonsági másolatot szeretnél készíteni az egyik játékodról, akkor kiírhatod-e úgy, hogy felteszed image fájlba a gépre, majd abból írod ki dvd-re :D :D

Link to comment
Share on other sites

_HeGe

Bocs, de ebből is a warezt lehet kivenni :lol: :lol:

Inkább úgy mond, hogyha biztonsági másolatot szeretnél készíteni az egyik játékodról, akkor kiírhatod-e úgy, hogy felteszed image fájlba a gépre, majd abból írod ki dvd-re :D :D

Csak annyit mondj meg mondjuk, hogy egy EREDETI PS2-es játék, amit megveszel a boltban, az milyen adathordozón van, és hogyvan kiírva? Szval ha beteszem a gépbe a lemezt, akkor csak egy ISO lesz ott?

Link to comment
Share on other sites

Gamu

Csak annyit mondj meg mondjuk, hogy egy EREDETI PS2-es játék, amit megveszel a boltban, az milyen adathordozón van, és hogyvan kiírva? Szval ha beteszem a gépbe a lemezt, akkor csak egy ISO lesz ott?

A PS2 gémek DVD-re vannak írva, és nem egy ISO-t látsz majd, hanem sok szar fájlt, meg egy monitor ikont, amikkel a gép SEMMIT nem tud kezdeni.

Link to comment
Share on other sites

Bart13

Amit te leszedsz mert mondjuk az erdetit nem tudod átírni, mert írásvédett és kötekszik az író programod

azt tömörítve van abban van benn a képfájl, ki kell csomagolni a képfáljt és ezután tudod a képfáljt kiírni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...