Jump to content
GSForum - Segélyvonal

PlayStation


szandro

Recommended Posts

davidreal

nem tudja valaki (gondolom mindenki tudja de én nem vagyok egy nagy májer) hogy mi az a csippeltetve? :smile:

Link to comment
Share on other sites

bandeee

nem tudja valaki (gondolom mindenki tudja de én nem vagyok egy nagy májer) hogy mi az a csippeltetve? :smile:

amikor kiveszik/átflesselik/megrongálják a játékgép ellenörzőrendszerét, és így a másolt lemezeket is eredetiként kezeli...

Link to comment
Share on other sites

CrW

amikor kiveszik/átflesselik/megrongálják a játékgép ellenörzőrendszerét, és így a másolt lemezeket is eredetiként kezeli...

VAGY, egy extra csipet tesznek bele ami egy új op rendszert ir rá (amit természetesen ki lehet kapcsolni)... és akkor nem csak másolt játékok mennek vele hanem pl. avi cd-k is stb... (legalábbis xboxra van ilyen xD )

Link to comment
Share on other sites

davidreal

KÖSZÖNÖM :D

és ezt hol lehet csináltatni, és mennyibe kerül? :huh:

Link to comment
Share on other sites

CrW

KÖSZÖNÖM :D

és ezt hol lehet csináltatni, és mennyibe kerül? :huh:

kb 10ezer forint... sztem konzol boltokban "púlt alatt" megcsinálják (mivel a dolog nem túl legális)

Link to comment
Share on other sites

Alex75

nem tudja valaki (gondolom mindenki tudja de én nem vagyok egy nagy májer) hogy mi az a csippeltetve? :smile:

Nem csak ez a megoldás létezik , van rongálás nélküli is. :wink:

Link to comment
Share on other sites

fodi-nka

VAGY, egy extra csipet tesznek bele ami egy új op rendszert ir rá (amit természetesen ki lehet kapcsolni)... és akkor nem csak másolt játékok mennek vele hanem pl. avi cd-k is stb... (legalábbis xboxra van ilyen xD )

PS2-re is van. :smile: Csak tudni kell hová fordulj. Kérdezz ismerősöket, v hasonló. A legtöbb helyen ugyanis kiröhögnek ha megkérded.

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Hány fajta PS2-őt adtak ki eddig?? Mert pénteken voltunk haverral Kecskeméten az Auchanban és láttunk egy PS2-őt 50.000FT-ért, de az volt akkora mint két PSP :blink::blink: Szal ilyen 20-30cm széles meg vagy 20-25 magas. Eszméletlen pici volt. Kb mint egy DVD tok. Mi csak néztünk haverral, hogy WTF? :blink:

Link to comment
Share on other sites

CrW

Hány fajta PS2-őt adtak ki eddig?? Mert pénteken voltunk haverral Kecskeméten az Auchanban és láttunk egy PS2-őt 50.000FT-ért, de az volt akkora mint két PSP :blink::blink: Szal ilyen 20-30cm széles meg vagy 20-25 magas. Eszméletlen pici volt. Kb mint egy DVD tok. Mi csak néztünk haverral, hogy WTF? :blink:

az alap nagyot, akicsit (amit láttatok) és a szineset :smile: asszem ennyit (bár japánban még lehetett 1-2 spéci limitált verzsön)

Link to comment
Share on other sites

Alex75

az alap nagyot, akicsit (amit láttatok) és a szineset :smile: asszem ennyit (bár japánban még lehetett 1-2 spéci limitált verzsön)

Ezek a külsö szerinti változatok, de van azért kicsit több fajta forgalomban. Nem attol más egy gép h slim vagy normál , fekete vagy szines.

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Ezek a külsö szerinti változatok, de van azért kicsit több fajta forgalomban. Nem attol más egy gép h slim vagy normál , fekete vagy szines.

De nekem korrektül válaszolt, mert én pont arra voltam kíváncsi, hogy milyen alakban gyártották a PS-t :D

az alap nagyot, akicsit (amit láttatok) és a szineset :smile: asszem ennyit (bár japánban még lehetett 1-2 spéci limitált verzsön)

Thx :smile:

Link to comment
Share on other sites

Alex75

De nekem korrektül válaszolt, mert én pont arra voltam kíváncsi, hogy milyen alakban gyártották a PS-t :D

Thx :smile:

Akkor én kérek elnézést! Csak jó szándék vezérelt. Sry.

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Akkor én kérek elnézést! Csak jó szándék vezérelt. Sry.

Semmi gond, nem azért mondtam én. Nem kell itt elnézést kérni :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Gamu

Elég régi kommentre válaszolok, de aúgy van a 2 "fajta" playstation 2:

Playstation 2 - nagy, vastag, gonmbra kijövő DVD tálca.

PSTwo - kicsi, vékony, gombra felnyíló DVD hely.

Link to comment
Share on other sites

-NeRGaL-

honnantudok venni ps2 ami nem használt???

mert seholsemtalálok...

Link to comment
Share on other sites

Bart13

honnantudok venni ps2 ami nem használt???

mert seholsemtalálok...

Boltban! de mire gondolsz? ha a nagy-ra akkor sehol azt már csak használtan lehet venni

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
danime

honnantudok venni ps2 ami nem használt???

mert seholsemtalálok...

Én most vettem egy újat, kicsippelve. Már itt volt az ideje..., nagy konzolos voltam és most újra az vagyok :D , kb 3 évet kell bepótolnom (addigra már biztos be fog futni (jó áron) a PS3).

Visszaolvastam..., én 6eFt-ért vettem 8MB-os SONY memóriakártyát, amíg ti ezt az árat meg se említettétek. :huh:

Viszont a kontrollert beszívtam, mert a Tecsóból elkapkodták az összes 1999Ft-osat amire odaértem (készlethiány), szal marad a 3000-es.. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Én most vettem egy újat, kicsippelve. Már itt volt az ideje..., nagy konzolos voltam és most újra az vagyok :D , kb 3 évet kell bepótolnom (addigra már biztos be fog futni (jó áron) a PS3).

Visszaolvastam..., én 6eFt-ért vettem 8MB-os SONY memóriakártyát, amíg ti ezt az árat meg se említettétek. :huh:

Viszont a kontrollert beszívtam, mert a Tecsóból elkapkodták az összes 1999Ft-osat amire odaértem (készlethiány), szal marad a 3000-es.. :angry:

Örülj neki mert az a game pad nem olyan jó...Memo karit meg nálunk 4000 ft-ért lehet kapni ha kell valakinek... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Bart13

Én most vettem egy újat, kicsippelve. Már itt volt az ideje..., nagy konzolos voltam és most újra az vagyok :D , kb 3 évet kell bepótolnom (addigra már biztos be fog futni (jó áron) a PS3).

Visszaolvastam..., én 6eFt-ért vettem 8MB-os SONY memóriakártyát, amíg ti ezt az árat meg se említettétek. :huh:

Viszont a kontrollert beszívtam, mert a Tecsóból elkapkodták az összes 1999Ft-osat amire odaértem (készlethiány), szal marad a 3000-es.. :angry:

Figyu szerintem egy logitech 4k már baráti felejtsd el a gazdaságos tesco szarokat

Link to comment
Share on other sites

danime

Nagyszerű... :sad: Új gép, új chip, és néhány játék néha kifagy.. :sad:

Itt akinek csipes gépe van, nem volt ilyen gondja??

Link to comment
Share on other sites

Bart13

Nagyszerű... :sad: Új gép, új chip, és néhány játék néha kifagy.. :sad:

Itt akinek csipes gépe van, nem volt ilyen gondja??

Ebből valszeg fejcsere lessz

Link to comment
Share on other sites

danime

Ebből valszeg fejcsere lessz

Csak azt ne.. :sad: De most okosabb lettem, mert amikor kifagy egy játék, akkor elég ha lenyomom a gép fedelét, vagy kinyitom lecsukom a fedelet és megy tovább a játék... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Z-

Srácok lehet hülye kérdés, de leszedtem ps2-re a Carbon demoját, kiírtam és nem megy. Mondjuk nem chippes a gépem, de reméltem, hogy egy demo azért csak elmegy rajta. No mindegy. Egyébként kijön egy ilyen piros kép és kiírja,hogy please insert a ps2 format disc vagy valami ilyesmit. Hát, nyalóka. A környékünkön meg sajna nincs lehetőség chipelésre. Esetleg Győrben v Veszprémben nem tud valaki?

Már leszedtem pár jó gamét (f1 06, fifa 07 hun) és jó lenne tolni velük mert sztem a foci ps2-n jobb mint gépen.

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Srácok lehet hülye kérdés, de leszedtem ps2-re a Carbon demoját, kiírtam és nem megy. Mondjuk nem chippes a gépem, de reméltem, hogy egy demo azért csak elmegy rajta. No mindegy. Egyébként kijön egy ilyen piros kép és kiírja,hogy please insert a ps2 format disc vagy valami ilyesmit. Hát, nyalóka. A környékünkön meg sajna nincs lehetőség chipelésre. Esetleg Győrben v Veszprémben nem tud valaki?

Már leszedtem pár jó gamét (f1 06, fifa 07 hun) és jó lenne tolni velük mert sztem a foci ps2-n jobb mint gépen.

Hát hiába legális a Carbon 2 Demo, ha a gép nincs felchippelve akkor nem fogja beolvasni az írott lemezeket. Ez van. Várj míg kijön a teljes és vedd meg. Vagy ha nem akarod akkor chippeltetés kell legyen.

Link to comment
Share on other sites

danime

...amikor kifagy egy játék, akkor elég ha lenyomom a gép fedelét, vagy kinyitom lecsukom a fedelet és megy tovább a játék... :blink:

Ehhez valami ötlet? Rosszul rakták össze vagy mi?? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...