Jump to content
GSForum - Segélyvonal

PlayStation


szandro

Recommended Posts

Mixi

Én is megvettem volna, hidd el, Nekem jobban kell, mint a haverodnak! :D

Mégis megmaradt, mert a TV-jüknél PONT MOST szart be a csatlakozó :lol: . (de nem a PS hibájából).

Szal, ha vkinek kell, akkor annak még áll az ajánlat!!!!! :smile:

- Chippelve

- Vékony, fekete

- 1 db 8megás SONY mem.kártya

- 1 joy

- 31db m****t, 1db eredeti játék

Mindez 30.000 HUF-ért... :smile:

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Mégis megmaradt, mert a TV-jüknél PONT MOST szart be a csatlakozó :lol: . (de nem a PS hibájából).

Szal, ha vkinek kell, akkor annak még áll az ajánlat!!!!! :smile:

- Chippelve

- Vékony, fekete

- 1 db 8megás SONY mem.kártya

- 1 joy

- 31db m****t, 1db eredeti játék

Mindez 30.000 HUF-ért... :smile:

De mér nincs nekem ilyenkor pénzem??????? :sad::sad: ::sir.gif::

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Mégis megmaradt, mert a TV-jüknél PONT MOST szart be a csatlakozó :lol: . (de nem a PS hibájából).

Szal, ha vkinek kell, akkor annak még áll az ajánlat!!!!! :smile:

- Chippelve

- Vékony, fekete

- 1 db 8megás SONY mem.kártya

- 1 joy

- 31db m****t, 1db eredeti játék

Mindez 30.000 HUF-ért... :smile:

Hát Én megvenném, csak hát egyrészt itt van köztünk a távolság (bár fogalmam sincs hol laksz :smile: ), meg nem szeretek használt cuccokat venni, gondolom tökéletes állapotban van, de Én már csak ilyen igényes vagyok. :smile: Pedig kéne egy PS2, nagyon... De ott van pl. az 576 Online, 50k-t kér a gépért, úgy, hogy adnak hozzá 1 gamet és akkor még vehetek hozzá 8k-ért Memo karit...

Link to comment
Share on other sites

Mixi

Hát Én megvenném, csak hát egyrészt itt van köztünk a távolság (bár fogalmam sincs hol laksz :smile: ), meg nem szeretek használt cuccokat venni, gondolom tökéletes állapotban van, de Én már csak ilyen igényes vagyok. :smile: Pedig kéne egy PS2, nagyon... De ott van pl. az 576 Online, 50k-t kér a gépért, úgy, hogy adnak hozzá 1 gamet és akkor még vehetek hozzá 8k-ért Memo karit...

Hát én perpill. Dunavarsányban lakok (28km Pesttől, délre)! :smile:

Figy, annyi baja van a gépnek, hogy a DVD-ket nem játssza le, bár sztem ez a chip miatt van, és nem hiszem, hogy DVD-nézésre használnád... :smile:

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Van DVD-lejátszóm, szal' azzal nem lenne gond, de mondom, nem szeretem a használt cuccokat, meg gondolom azért van pár éves, ezeknél meg nagyobb az esély, hogy előbb-utóbb tönkremennek. De nem az, hogy nem bízok Benned, a masinában nem. :smile: Plusz szeretem az új cuccokat.

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Hát én perpill. Dunavarsányban lakok (28km Pesttől, délre)! :smile:

Figy, annyi baja van a gépnek, hogy a DVD-ket nem játssza le, bár sztem ez a chip miatt van, és nem hiszem, hogy DVD-nézésre használnád... :smile:

Milyen szinten nem játsza le a dvd-t? A dvd-s játékokat sem? Mert az nem chip hiba. A chip miatt az lehet , hogy EREDETI DVD filmeket vagy bizonyos m**t filmeket nem játszik le. Ha a játékokkal is gondja van az már más hiba.

Link to comment
Share on other sites

Mixi

Milyen szinten nem játsza le a dvd-t? A dvd-s játékokat sem? Mert az nem chip hiba. A chip miatt az lehet , hogy EREDETI DVD filmeket vagy bizonyos m**t filmeket nem játszik le. Ha a játékokkal is gondja van az már más hiba.

Neeem, a játékokat lejátssza, a másoltakat is, de a DVD-filmeket egyiket sem játssza le... :sad:

Van DVD-lejátszóm, szal' azzal nem lenne gond, de mondom, nem szeretem a használt cuccokat, meg gondolom azért van pár éves, ezeknél meg nagyobb az esély, hogy előbb-utóbb tönkremennek. De nem az, hogy nem bízok Benned, a masinában nem. :smile: Plusz szeretem az új cuccokat.

Persze, én is megértelek, de SZVSZ manapság nem éri meg újonnan venni meg PS2-t... SZVSZ... :smile:.

Amúgy a gép 2004. decemberében vásárolt, nálam 2005. augusztus óta van.

Link to comment
Share on other sites

Bareszka

Hi!

Olyan embert keresek aki.............................................!

Link to comment
Share on other sites

Gyu

Hi!

Olyan embert keresek aki .......................................................!

Még a PS2 topikokban sem warezolunk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Bullittt

Helo mindenkinek! Sztetek hogy lehetne meggyőzni a szüleimet, hogy vehessek egy PS2-t? Találtam egy használtat a saját városomban 26k-ért, boltban. Adjatok vmi tanácsot! :sad:

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Helo mindenkinek! Sztetek hogy lehetne meggyőzni a szüleimet, hogy vehessek egy PS2-t? Találtam egy használtat a saját városomban 26k-ért, boltban. Adjatok vmi tanácsot! :sad:

Hát ez jó kérdés :unsure:

Mivel a játékok nem olcsók konzolra (persze van warez de arról itt tilos) így nehéz lesz meggyőzni őseidet, bár ha azt vesszük annyiért nagyon nem sok a PS2. Továbbá mond meg a szüleidnek, hogyha kapsz egy PS2-őt akkor nem kell a PC-re költeni több ezer forintot "gépfejlesztés"-re. Hátha belemennek :D

Meg hát mondd meg nekik, hogy azért jóval olcsóbb szórakozás a konzol. Beszéld meg velük. Remélem sikerülni fog. Sok sikert :wink::smile:

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Hát ez jó kérdés :unsure:

Mivel a játékok nem olcsók konzolra (persze van warez de arról itt tilos) így nehéz lesz meggyőzni őseidet, bár ha azt vesszük annyiért nagyon nem sok a PS2. Továbbá mond meg a szüleidnek, hogyha kapsz egy PS2-őt akkor nem kell a PC-re költeni több ezer forintot "gépfejlesztés"-re. Hátha belemennek :D

Meg hát mondd meg nekik, hogy azért jóval olcsóbb szórakozás a konzol. Beszéld meg velük. Remélem sikerülni fog. Sok sikert :wink::smile:

Na ja...meg igérje meg , hogy nem fog kocsmázni. :tongue: Inkább játszik.

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Nem szoktam kocsmázni <_<<_<<_<

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Miért tűnt volna el a PS2? Szerintem max annak tűnt el aki nem olvas a neten, vagy Gamestaron kívül más jáéklapot nem is forgat. Nekem is van egy PS2-m, chippeltetve. Nagyon szeretem, és ha majd lesz egy PS3-am nem fogom eladni ezt sem.

Link to comment
Share on other sites

gtalex

Miért tűnt volna el a PS2? Szerintem max annak tűnt el aki nem olvas a neten, vagy Gamestaron kívül más jáéklapot nem is forgat. Nekem is van egy PS2-m, chippeltetve. Nagyon szeretem, és ha majd lesz egy PS3-am nem fogom eladni ezt sem.

én nekem van is és most adom el!!!!

nem kell vkinek?????

csippelve(egy éves a gép),2joy,8Mb memory card,meg vagy 100game!!!!

(köztük: GTA SA, GTA LCS,Flatout 2,MoH EA,MoH RS,Killzone,Börnout 4(nemtom hogy kell leírni..),Hitman 4,meg még tekken5 meg ilyenek,de vannak régebbiek is a börnout 1-től egészen a HM2-n át a Godfather ig.....)

És ez mindössze 40e FT.!!!!

(lehet jelentkezni PM-en,ha kell :wink: )

+kb: 1hónap garanciját ad6ok rá,de nem lesz szükség sztem mer eddig semmi gyík nem volt vele!!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

VÁÁÁÁÁ

Szüleim megengették hogy vegyek egy PS2-t. Megyek ma reggel a bolthoz:

"Szabadság miatt ZÁRVA, NYITÁS KEDD (július 25.)"

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Ekkora pehet!váááá

Link to comment
Share on other sites

gtalex

VÁÁÁÁÁ

Szüleim megengették hogy vegyek egy PS2-t. Megyek ma reggel a bolthoz:

"Szabadság miatt ZÁRVA, NYITÁS KEDD (július 25.)"

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Ekkora pehet!váááá

nekem van egy eladó!!!!!!!!! :tongue::tongue::tongue:

gondold meg....40eFt-ba egy profi minőségű gépet csippelve kb:100game-val,2joy-al,meg vagy 1hónap garival!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

nekem van egy eladó!!!!!!!!! :tongue::tongue::tongue:

gondold meg....40eFt-ba egy profi minőségű gépet csippelve kb:100game-val,2joy-al,meg vagy 1hónap garival!!!!!

Köcc nem, a 26k-t is alig bírtam összeszedni, a 40 már sok. Inkább kivárom, addig net, meg PC. 20-30 fps-el <_< <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Z-

Én most vettem egy ps2-t 30-ért 5 játékkal, 2 joyyal. szerintem tök faja, csak mem kártya kéne hozzá, de bementem a ps boltba és ott 11 volt a 8 megás 1 játékkal a 16 megás meg 12k. szal keresgélek vmit olcsóbban. jah tescóban is 9k a sony 8mb... elég röhej!

Link to comment
Share on other sites

KratosHU

Szerintetek mennyitl ehet kérni ezekért: 1 eredeti ps2 nincs ki chippeltetve+ egy egy hónapos Logitech zsinör nélküli kar+ dual shock II-es kar + 1 8mb-os memóriakártya+ egy másik ps2-es kar valami smap a márkája+ 2 mikrofon+ 16 eredeti ps2-es játék felsorolom öket : singstar, Killzone, Lord of The rings The wo Towers, God of War, Devil may Cry3, Resident Evil 4, Jak renegade II, Sims, Medal of Honor Frontline, Final Fantasy X-II, Mercenaries, Tom Clansy Splinter cell pandora Tomorrow, Star Wars Battlefront, X-men Legends, Harry potter és a tüz serlege, asszem összesen ennyi, nah szerintetek mennyit kérhetek ezért?

Link to comment
Share on other sites

KratosHU

Valaki? senki se tud segíteni?

Link to comment
Share on other sites

Typhoon97

Szerintetek mennyitl ehet kérni ezekért: 1 eredeti ps2 nincs ki chippeltetve+ egy egy hónapos Logitech zsinör nélküli kar+ dual shock II-es kar + 1 8mb-os memóriakártya+ egy másik ps2-es kar valami smap a márkája+ 2 mikrofon+ 16 eredeti ps2-es játék felsorolom öket : singstar, Killzone, Lord of The rings The wo Towers, God of War, Devil may Cry3, Resident Evil 4, Jak renegade II, Sims, Medal of Honor Frontline, Final Fantasy X-II, Mercenaries, Tom Clansy Splinter cell pandora Tomorrow, Star Wars Battlefront, X-men Legends, Harry potter és a tüz serlege, asszem összesen ennyi, nah szerintetek mennyit kérhetek ezért?

30ezer forintot lehet megér cakk pack viszont

ha ki lenne csípve^^ akkor akár 35-40-ig is simán megvennék :smile:

Link to comment
Share on other sites

KratosHU

Te hülye vagy? EGy sima ps2-öt eltudok adni 25000-30000 FT-ért egy karral egy memóriával és egy játékkal LoL, + ez a 16 eredeti játék elég értékes pl a Devil may cry 3-at müszakiban beveszik 4500-5000 FT-ért meg A Resident Evil 4-et is beveszik ugyanennyiért :smile: egy másolt játék szart se ér szerintem még pézt se lehet azokért kérni mert za pofátlanság viszont az eredetiért adnak pézt ugyhogy szerintem vagy Tévedésben vagy vagy nem tudom hogy mvien :smile: én 60000 FT-ért fogom eladni de nem adok hozzá midnent megtartom a zsinór nélküli kart azért egy barátom ad 6000FT-ot, megtartam a Singstart és a mikrofonokat azért adnak egy 10000-rest és asszem valahogy igy most már csak várni kell az Xbox360-ra azt el is adom

Link to comment
Share on other sites

Typhoon97

Te hülye vagy? EGy sima ps2-öt eltudok adni 25000-30000 FT-ért egy karral egy memóriával és egy játékkal LoL, + ez a 16 eredeti játék elég értékes pl a Devil may cry 3-at müszakiban beveszik 4500-5000 FT-ért meg A Resident Evil 4-et is beveszik ugyanennyiért :smile: egy másolt játék szart se ér szerintem még pézt se lehet azokért kérni mert za pofátlanság viszont az eredetiért adnak pézt ugyhogy szerintem vagy Tévedésben vagy vagy nem tudom hogy mvien :smile: én 60000 FT-ért fogom eladni de nem adok hozzá midnent megtartom a zsinór nélküli kart azért egy barátom ad 6000FT-ot, megtartam a Singstart és a mikrofonokat azért adnak egy 10000-rest és asszem valahogy igy most már csak várni kell az Xbox360-ra azt el is adom

Hát figyelj veszel egy újat az 40 + csippeltetés az 5 kész lehet letölteni bármennyi játékot rá

és seemi különbség nem lesz az eredeti és tört játék között tutommal szóval itt tartunk. meg nem azért de most aki ps2-őt vezs az kicsit el van szálva szvsz..a többi cuccod igen az télleg megéri apénzét de egy sem valami nagy szám így a legvégső határ amit ér az egész az 50.000 HUF..a többi már csak eladás kérdésehogy ki veszi be ezt többért..nem tom de kérdeztél válaszoltam hogy ennyiért el lehet 150%-osan adni...

Link to comment
Share on other sites

KratosHU

nem érted... pl egy müszaki boltban semmit nem adnak egy másolt játékkért de egy eredetiért adnak pézt van olyan játékom amiért adnak 5000Ft-ot is ugyhogy te vagy eltévedve szeritnem , jah nem nagy cucc msot a gépemet fejlsztettem a ps2-öt meg alig használtam ugyhogy msot eladom és veszek egy Xbox360-at

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...