Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Death Metal


-StiF-

Recommended Posts

M3LK0R

Beneath The Massacre studióban, ez jó lesz :D Valamikor már a Plasmarifle-nak is ki kellene jönnie, meg egy új Necrophagistban még mindig reménykedek de biztos esélytelen :D By the way ajánljatok már jó dolgokat, tech death, brutal death, deathgrind vagy valamit :D

Link to comment
Share on other sites

Cori

Beneath The Massacre studióban, ez jó lesz :D Valamikor már a Plasmarifle-nak is ki kellene jönnie, meg egy új Necrophagistban még mindig reménykedek de biztos esélytelen :D By the way ajánljatok már jó dolgokat, tech death, brutal death, deathgrind vagy valamit :D

Beneath The Massacre megint lerak valami unalmas agyontechnikázott cuccot (pedig szeretem õket :D). plasmapuska már rohadtul kiadhatná az új lemezt... Necrophagist meg mindig szar volt, nem szeretheted õket :D

As You Drown (death metal, néhol deathcore-os beütéssel),

(blackened death, nagyon f@sza ûrös hangulattal). most így ezek jutottak eszembe :P
Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Beneath The Massacre megint lerak valami unalmas agyontechnikázott cuccot (pedig szeretem õket :D). plasmapuska már rohadtul kiadhatná az új lemezt... Necrophagist meg mindig szar volt, nem szeretheted õket :D

As You Drown (death metal, néhol deathcore-os beütéssel),

(blackened death, nagyon f@sza ûrös hangulattal). most így ezek jutottak eszembe :P

Beneath Massacre-t én nem nagyon tudtam még megunni pedig egy ideje hallgatom dehát ízlések és pofonok, viszont néha iszonyat fogós témák vannak és nagyon súlyos is, ilyen bandából elférne még pár a színtéren :) köszi az ajánlásokat majd csekkolom :) Necrophagist meg király, bár a szövegeik buták, de simán elnézhetõ ha azt nézzük ,h egy tizenéves death metal fanatikus srác írta :D A gitártémáikat mindig is imádtam, jellegzetesek, és egy idõben az egyetlen banda volt akiknek elviseltem ,h szólóznak mert szép volt :D

Link to comment
Share on other sites

Cori

Necrophagist meg király, bár a szövegeik buták, de simán elnézhetõ ha azt nézzük ,h egy tizenéves death metal fanatikus srác írta :D A gitártémáikat mindig is imádtam, jellegzetesek, és egy idõben az egyetlen banda volt akiknek elviseltem ,h szólóznak mert szép volt :D

nincs bajom a technical zenével, sõt imádom is az ilyen agyonnyúzott cuccokat, de Necrophagist ugyanazt tolja egy egész számon keresztül... néha van egy két váltás, de mindig visszatérnek a régire + az egész zene ilyen nyikorgás :D próbáltam már megszeretni de valahogy sose sikerült :/ (igazából ezen kívül nincs baj velük, csak nem tudom mire fel van ekkora rajongótábora :o)

Link to comment
Share on other sites

Cori

új Revocation is jön lassacskán. beteg...

h3zB6di2yR4

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Lurtz

új Revocation is jön lassacskán. beteg...

h3zB6di2yR4

Épp most hallgattam végig az albumot, jóféle anyag lett. A No Funeral a kedvenc róla.

(amúgy elérhetõ tudodhol)

Link to comment
Share on other sites

Cori

Épp most hallgattam végig az albumot, jóféle anyag lett. A No Funeral a kedvenc róla.

(amúgy elérhetõ tudodhol)

én meg most :D elég jó lett. (No Funeral télleg az egyik legjobb) de még érnie kell, h rájöjjek veri-e az Empire Of The Obscene-t. :P

Link to comment
Share on other sites

marco045

fúú ez az új Revocation nagyon menõ lett, úgy érzem, be fogom szerezni a többi anyagukat is.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Cori

új Abortwed lemez megjelenésérõl tudtok valamit? :o

Link to comment
Share on other sites

Cori

új Abominable Putridity is jön lassan (sztem f@sza)

uWKLN6boesU

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Úúúú ez zsír lesz , kár h az elmúlt hetekben kevés idõm van zenét hallgatni :(

Link to comment
Share on other sites

Snexi

róluk tud valaki valamit?ezen a számon kívűl nem találtam mást tőlük

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Cori

várjuk szeretettel

yzO6MbhT4C0&feature=player_embedded

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Marine1

Kijött az új Krisiun! Csekkolni!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...