Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Steven Wilson


Dan1EL

Melyiket szereted?  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Dan1EL

Na itt lehet jó sokat tárgyalni a topik aláírásában leírt bandákról, azoknak frontemberérõl, vagy a bandák többi tagjairól. Ez egy összevont topik hogy ne kelljen minden egyes bandának külön topikot nyitni de mégis legyen egy külön hely egyik kedvenc elõadónknak ahol rajongók/ismerkedõk információt tudnak cserélni. hajrá.

Porcupine Tree

Steven Wilson

Steven Wilson @ Myspace

Bass Communion

Blackfield

No-Man

Incredible Expanding Mindfuck

Link to comment
Share on other sites

Kalti

Na zsír, tényleg kinõtte már a téma a prog rock topikot, mint anno a Tool esetében.

Én is fontolgattam, hogy kéne egy Porcu topik, de féltem hogy nem állna meg egyedül a lábán úgyhogy gondoltam inkább az Opeth, Anathema topikkal kellene valahogy fúzionálni, amúgyis eléggé egybevág ezeknek a bandáknak a rajongótábora, de így is király, hogy lett egy önálló topik. :smile:

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

jaja ^^ bár csak 2 Porcu albumom van de amikor elõször meghallottam beleszerettem :D amúgy meg én az Opeth DVD kapcsán ismertem meg az arcot :D

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL

jaja ^^ bár csak 2 Porcu albumom van de amikor elõször meghallottam beleszerettem :D amúgy meg én az Opeth DVD kapcsán ismertem meg az arcot :D

helyes :smile: melyik 2 van meg? (btw: szavazzatok.)

Link to comment
Share on other sites

Kalti

jaja ^^ bár csak 2 Porcu albumom van de amikor elõször meghallottam beleszerettem :D amúgy meg én az Opeth DVD kapcsán ismertem meg az arcot :D

2 album ? Az a Porcu esetén kb. annyit jelent, mintha 2 számot ismernél, annyi albumuk, ep-jük, koncertanyaguk van, hogy egy nap alatt végig se lehet hallgatni egybe. B)

Amúgy legfrisebb élményem: épp DVD film mustrát tartottam a Westend Media Markt-ban és egyszer csak megütötte a fülem egy ismerõs dallam, az istenért se jöttem volna rá, hogy mi az, de k.urva ismerõs volt, aztán bejött az ének és leesett a tantusz... Blackfield II, de nem csak egy számot toltak be, hanem utána szépen sorban a többit is az albumról, azért nem maradtam ott végighallgatni, de valakinek igencsak jó ízlése van arrafelé. B)

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

helyes :smile: melyik 2 van meg? (btw: szavazzatok.)

In Absentia meg a Deadwing, beszerezném én a többit is csak ja.. :D egyébként meg õk megérdemlik ,h eredetibe megszerezzem az albumaikat így asszem ha megvan az oridzsinál Opeth diszkográfia akkor nekilátok enek is ^^

Link to comment
Share on other sites

Darkdawn

porcu-val már úgy vagyok lassan, hogy über alles zene nálam, pedig én se vágom az egész diszkót, de amit ismerek az elég meggyõzõ, wilson egy zseni B)

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

ki az a Steven Wilson és mi ez a topic?

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL

ki az a Steven Wilson és mi ez a topic?

elég gáz hogy nem vágod az angol tankcsapda tribute zenekar frontemberét... az angolok nagyon kajálják!

lenne egy olyan kérdésem amúgy hogy honnan a rákból tudom én megtudni hogy melyik albumon van Wilson myspace lapján hallható "collecting space" címû szám? :unsure: mert a cover version cd-ken nem találtam. márpedig az a szám kell :D

In Absentia meg a Deadwing, beszerezném én a többit is csak ja.. :D egyébként meg õk megérdemlik ,h eredetibe megszerezzem az albumaikat így asszem ha megvan az oridzsinál Opeth diszkográfia akkor nekilátok enek is ^^

én is ezekkel kezdtem az ismerkedést, mára meg majdnem megvan az összes album, EP, demo, split, koncert :D venni is kéne... fogok is. meg próbáld ki mindenképpen a Blackfield-et! :wink: ha érdekel, szólj és küldök pm-ben linkeket :smile:

Link to comment
Share on other sites

Bangyee

Szar a szavazás, mert dönteni kell. B)

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

elég gáz hogy nem vágod az angol tankcsapda tribute zenekar frontemberét... az angolok nagyon kajálják!

lenne egy olyan kérdésem amúgy hogy honnan a rákból tudom én megtudni hogy melyik albumon van Wilson myspace lapján hallható "collecting space" címû szám? :unsure: mert a cover version cd-ken nem találtam. márpedig az a szám kell :D

én is ezekkel kezdtem az ismerkedést, mára meg majdnem megvan az összes album, EP, demo, split, koncert :D venni is kéne... fogok is. meg próbáld ki mindenképpen a Blackfield-et! :wink: ha érdekel, szólj és küldök pm-ben linkeket :smile:

A pulzusodat reklámozd, ott van egy rakat Wilson cucc ha jól emlékszem... :rolleyes:

Amúgy ki szavazott rajtam kívül még a "mindegyik"-re?ja és a szavazásnál nincs ott a Cover Version meg a elektró cucc :smile:

Link to comment
Share on other sites

Kalti

A pulzusodat reklámozd, ott van egy rakat Wilson cucc ha jól emlékszem... :rolleyes:

Amúgy ki szavazott rajtam kívül még a "mindegyik"-re?ja és a szavazásnál nincs ott a Cover Version meg a elektró cucc :smile:

Én a Porcu-ra szavaztam egy kis hezitálás után, mert az volt a kérdés, hogy melyik a kedvencem, amúgy persze mindegyiket szeretem, kivéve amelyiket nem ismerem. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Zarathos

Nekem meg nem jön be sem a Blackfield sem a No-Man, a többit meg nem ismerem, szóval nyilván a Porcura szavaztam, de én egy rossz ember vagyok :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL

A pulzusodat reklámozd, ott van egy rakat Wilson cucc ha jól emlékszem... :rolleyes:

Amúgy ki szavazott rajtam kívül még a "mindegyik"-re?ja és a szavazásnál nincs ott a Cover Version meg a elektró cucc :smile:

az én voltam. :smile: mert simán imádok mindent ami Wilson... de legjobban a PT-t. hmm, ez a szavazás tényleg sántít kissé :D Petimoderátorbá! lécci kijavítod nekem a szavazásban a "kedvenc"-et arra hogy "melyiket ismered" ? köszi! :rolleyes:

Dávid vazz, add ide azt a Collecting Space címû számot, neked bizti megvan! kell! :D

a Pulzust természetesen lehet csekkolni de ha jól emlékszem ott csak EP-k meg a cover version-ök vannak

Link to comment
Share on other sites

Zarathos

az én voltam. :smile: mert simán imádok mindent ami Wilson... de legjobban a PT-t. hmm, ez a szavazás tényleg sántít kissé :D Petimoderátorbá! lécci kijavítod nekem a szavazásban a "kedvenc"-et arra hogy "melyiket ismered" ? köszi! :rolleyes:

Dávid vazz, add ide azt a Collecting Space címû számot, neked bizti megvan! kell! :D

a Pulzust természetesen lehet csekkolni de ha jól emlékszem ott csak EP-k meg a cover version-ök vannak

kijavítva. bár egy kicsit szabadon kezeltem a kérésedet :D

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL

kijavítva. bár egy kicsit szabadon kezeltem a kérésedet :D

köszi, így is jó :smile:

Link to comment
Share on other sites

LorDiablo

köszi, így is jó :smile:

Hm igy sem jo ez mert en pl ismerem a blackfieldet meg a pt-t de egyreszt mar szavaztam, masreszt meg csak egyet lehet jelölni. Egyebkent a többi projectet honnan lehetne beszerezni? :D

Link to comment
Share on other sites

Kalti

Hm igy sem jo ez mert en pl ismerem a blackfieldet meg a pt-t de egyreszt mar szavaztam, masreszt meg csak egyet lehet jelölni. Egyebkent a többi projectet honnan lehetne beszerezni? :D

Itt érdemes keresgélni B)

Link to comment
Share on other sites

pumi

óó :wub:

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

Dani, ez a Collecting Space elvileg egy bass Communion nóta lesz az új albumon...asszem...a neten csak a szpészen van fenn...amúgy Collecting Space a Deadwing hogykészült-videó neve is...

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL

Hm igy sem jo ez mert en pl ismerem a blackfieldet meg a pt-t de egyreszt mar szavaztam, masreszt meg csak egyet lehet jelölni. Egyebkent a többi projectet honnan lehetne beszerezni? :D

katt a pulzusra :wink: öö, akkor valaki találja ki hogyan nyer a szavazás teljesen értelmet, nekem nincs kedvem.

Dani, ez a Collecting Space elvileg egy bass Communion nóta lesz az új albumon...asszem...a neten csak a szpészen van fenn...amúgy Collecting Space a Deadwing hogykészült-videó neve is...

dekár, akkor várhatok az új albumra... addig lemegy párszor a myspace-n :smile:

Link to comment
Share on other sites

nezolaca

Mi az az Incredible Expanding Mindfuck? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hares

Én kicsit elõrehaladtam Porcu témában,a Normal már kifejezetten tetszik....a második fele. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL

Mi az az Incredible Expanding Mindfuck? :lol:

Steven Wilson sideproject (lásd: 1. komment)

normal az krvanagyszám :smile::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Matheos

normal az krvanagyszám :smile::rolleyes:

Az egész Nil Recurring! Mióta megvettem koncerten, csak az forog nálam! Gondoltam én is tiszteletem teszem a topikban, kösz Dan1 a témanyitást! :-)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...