Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Friday Night Lights


-Thingol-

Recommended Posts

-OJ-

Sorozatzáró!

Rendes volt a készítõktõl és a TV-csatornától, hogy az utolsó epizódra egy teljes órát szenteltek. A hatodik percben

Matt Saracen máris bebombázta a touchdownt, és a mindenki sorsát elrendezõ érzelmi szál késõbb is uralta az epizódot. Fociról alig esett szó, helyette a párkapcsolatokat egyengették, mindenki örök szerelmet vallott - mégis Tim és Tyra ígérete volt a legjobb, hogy remélik egyszer majd összefonódnak az álmaik. Semmi konkrét ígéret, de tökéletes végszója a kapcsolatuknak.

Az utolsó 10percre pedig maradt a foci és az állami bajnokság. Nagyon sunyik voltak, hogy nem láthattuk a gyõztes passzt, de addigra úgy rendbe hozták mindenki életét, hogy különösebben nem is számított, hogy gyõznek-e vagy sem. Aztán mindenki kapott egy rövid montázst, hogy mit csinálnak az életükkel,

a fények pedig kialudtak.

"Clear Eyes! Full Hearts!

...

...

...

"Yeah, we'll deal with that later."

:lol:

Kicsit érzelgõs, de jól összeszedett finálé volt. Méltó az erõsebbek közé tartozó évadhoz B)

Link to comment
Share on other sites

robbantea

Rettentõ erõs rész volt. Egy valami zavart

hogy a régebbi emberkéket nem vették elõ, pl. Smash, vagy Street

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Rettentõ erõs rész volt. Egy valami zavart

Street benne volt korábban az évadban, mondta is az edzõnek hogy összeházasodtak a gyermeke anyjával és elõ is léptették a munkahelyén. Mi mást lehetne róla még mondani? :rolleyes:

Smasht pedig a TV-ben mutatták egyszer távolról, hogy jól teljesít az egyetemi csapatában. De gondolom a színész nem vállalta az újabb szereplést ;)

Link to comment
Share on other sites

otamas

Huhh, most fejeztbem be; és azt mondhatom, h büszkén vállalhatják a készítõk a záró évadot. Egy élmény volt nézni ezt a sorozatot! :)

Link to comment
Share on other sites

TIRU

Na megnéztem az UTOLSÓ részt. Próbáltam halogatni, mert nem akartam, hogy vége legyen ennek a sorozatnak, de már nem bírtam tovább. Uraim...That was EPPIC! Ennél tökéletesebb záró epizódot nem lehetett volna csinálni. Minden egyes kérdéses szálat elvarrtak, Az utolsó része az epizódnak (a döntõ amibõl átváltanak a philadelphiai-i edzésre) ez valami hatalmas nagy filmes húzás volt. Örvendetes, hogy azért mindenki megtalálta a karakterek közül a békéjét és elérte amit akart. Különösen a Riggins family-nek örültem...Billy-r nagyon bírtam ebben az évadban, poén volt Panthers-ös cuccban látni :D Na meg persze örültem, hogy Saracen élete is végre egyenesbe jött. Megható, adrenalinpumpáló és nem utolsósorban elgondolkodtató zárást láthattunk. Mindezzel csak egy baj van. Véget ért egy legendás sorozat, amihez foghatót még nem láttam és ami 5 éven keresztül a legnagyobb kedvencemként kötött le hétrõl-hétre. Emlékszem szinte mindig alig bírtam kivárni a következõ részt és mikor végre meg volt mindent félre dobva ültem le elé, hogy lássam, hogy folytatódik tovább a történet.

R.I.P. Friday Night Lights :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Real013

Végére értem én is, hatalmas élmény volt! MIt láttálba írtam az öt évadról:)

Link to comment
Share on other sites

robbantea

Nem csak ebben a videoban aranyos. :P Asszem elkezdem újra nézni az elejérõl a sorozatot.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Nem csak ebben a videoban aranyos. :P Asszem elkezdem újra nézni az elejérõl a sorozatot.

Én a sorozatban annyira nem kedveltem (legalábbis nem annyira, mint a többieket, és fõleg nem annyira, mint Aimee-t), de ez nagyon aranyos reakció volt. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...