Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Office US


-Kratos-

Recommended Posts

Ravenstorm

Beraktam letöltésbe a 3. részt, naná, hogy vagy 100-zal jön... Másodikhoz meg még sehol a magyar elirat... Lehet, hogy mégis megnézem angollal, nem tudok várni :D

Link to comment
Share on other sites

-Kratos-

Beraktam letöltésbe a 3. részt, naná, hogy vagy 100-zal jön... Másodikhoz meg még sehol a magyar elirat... Lehet, hogy mégis megnézem angollal, nem tudok várni :D

Nekem meg egyáltalán nem jön valamiért......Honnan szeded?

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm
Sima public torrent, torrentz.com-on kerestem. Lejött 1h 08m alatt...
Link to comment
Share on other sites

-Kratos-

Sima public torrent, torrentz.com-on kerestem. Lejött 1h 08m alatt...

Én is onnan szoktam de vmiért nem jön,pedig minden rendben van..... <_<

Link to comment
Share on other sites

-Kratos-

A köv. rész marhajó lesz: Jim és Pam Dwight farmján töltenek egy estét...... :lol: :lol:

Már elõre szakadok, hogy mik lesznek itt.....xD

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

A köv. rész marhajó lesz: Jim és Pam Dwight farmján töltenek egy estét...... :lol: :lol:

Már elõre szakadok, hogy mik lesznek itt.....xD

Na, ez jól hangzik :D Kár, hogy még a harmadik részt sem láttam... Kivéve a bevezetõ poént, az nagyon komoly volt :D Azon szakadtam, mint állat. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

-Kratos-

Már kint van Se04Ep04+ angol felirat is,mégsem tudom húzni sehonnan....ti találtatok már vmi helyet? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Drakeamarth

Már kint van Se04Ep04+ angol felirat is,mégsem tudom húzni sehonnan....ti találtatok már vmi helyet? :unsure:

én elhatároztam hogy addig nem töltök részt amíg nincs magyar felirat, szal sajna nem tudok neked segíteni. talán: privát torrenten kéne nézni

Link to comment
Share on other sites

-Kratos-

én elhatároztam hogy addig nem töltök részt amíg nincs magyar felirat, szal sajna nem tudok neked segíteni. talán: privát torrenten kéne nézni

Amúgy 4x02hez kijött a felirat..... B)

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Amúgy 4x02hez kijött a felirat..... B)

Óóó, jeeee! Ezazz! Azért már nem ártott... Amúgy néztem 04x03at, de most nem ugrik be, hogy mivel szivatták Dwightot... Kicsit gondolkozom, aztán talán... De, már megvan :lol: Hát az azért elég jó volt :D Amúgy most nálam is szünet van, majd feliratostul szedek csak 04x04et.

Mondjuk az a jó ebben a sorozatban, hogy szinte akármikor képes vagyok újranézni egy részt, szal itt nem gáz, hogy megnézem először angol felirattal, vagy anélkül, aztán meg 3 hét múlva magyarral. Bár ezek a 40perces részek már kevésbé ilyenek, de attól még simán bevállalhatók...

Amúgy mindenféle fikázás nélkül, de mi a halál tart ennyi ideig feliratfordítási céllal? Mert szerintem nem túl bonyolultak a szövegek, jó, azért a poénoknak utána kell járni, de mostanában ilyen témájú poénokból szerintem nem volt túl sok... De mindegy, örülük, hogy legalább van hozzá magyar felirat.

Link to comment
Share on other sites

-Kratos-

Na megnéztem se4ep05ig,de sajna nem értettem mindent,így a teljes élvezéséig meg kell várni a feliratot....Amúgy ki hol tart?05 már újra 20 perces......most kicsit fura,de jó B)

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Na megnéztem se4ep05ig,de sajna nem értettem mindent,így a teljes élvezéséig meg kell várni a feliratot....Amúgy ki hol tart?05 már újra 20 perces......most kicsit fura,de jó B)

Mondtam én, hogy csak 4 részig lesznek hosszúak. Személy szerint asszem a 3. részt láttam utoljára, de most tényleg egy kis szünetet tartok, megvárom a magyar feliratot. A 04x04et már asszem le sem szedem. Addig nézek mást :D

Link to comment
Share on other sites

-Kratos-

Mikor jön már a felirat????????? <_<<_< :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Mikor jön már a felirat????????? <_<<_< :lol:

Maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajd ecccceeeeeeeeeeeeeeeer...

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Elkezdtem nézni... igaz, a pilot nem túl meggyõzõ, de lehet rá építeni, szóval még nincsenek elõítéleteim. Üdvözöljetek a klubban.

Link to comment
Share on other sites

-Kratos-

Elkezdtem nézni... igaz, a pilot nem túl meggyõzõ, de lehet rá építeni, szóval még nincsenek elõítéleteim. Üdvözöljetek a klubban.

Üdv a klubban Tender! :D

Jól választottál, hidd el! B)

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins

Elkezdtem nézni... igaz, a pilot nem túl meggyõzõ, de lehet rá építeni, szóval még nincsenek elõítéleteim. Üdvözöljetek a klubban.

Engem még az 1. évad sem teljesen gyõzött meg, de a 2. már nagyon, úgyhogy van még idõd :smile:

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

Elkezdtem nézni... igaz, a pilot nem túl meggyõzõ, de lehet rá építeni, szóval még nincsenek elõítéleteim. Üdvözöljetek a klubban.

Az elsõ évadot csak pár kevés fura idióta tudja élvezni (Like me ) de a második évad már Office. :D Teljesen más irányba fog haladni.

4x06 anyone? Marhajó lett. :D

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Túlélem, ha csak az elsõ évad ilyen döcögõs... elvégre csak 3 óra össz-vissz az egész. Szerintem holnap letolom.

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Tender, üdv a kluban!

Hidd el, egy baromi jó sorozat elé nézel. Legalábbis szerintem. Én képes voltam szinte egyhuzamban megnézni az összes részt, ráadásul kb egy hónappal késõbb megismételtem ugyanezt. Szóval megéri, az utóbbi évek egyik legjobb, sõt, meg merem kockáztatni, A legjobb vígjátéksorozata. Úgyhogy hajrá!

Link to comment
Share on other sites

-Kratos-

Megnéztem 4x06ot......és kijelenthetem a döcögõs kezdés után az office ezzel a résszel mindenképpen visszatért!JEEEEEEEEEEEE! B) :D

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

Döcögõs kezdés? WTF? Lost s3 volt a döcögõs, ez egy nagyon erõs évad eddig szvsz. :wink:

Link to comment
Share on other sites

-Kratos-

Döcögõs kezdés? WTF? Lost s3 volt a döcögõs, ez egy nagyon erõs évad eddig szvsz. :wink:

Nekem ep1,ep2 kicsit döci volt,nem éreztem az igazi office hangulatot,de mostmár visszatért minden a régi kerékvágásba.......persze ez is csak SZVSZ :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Nem volt az annyira döcögõs kezdés, csak a készítõk nem tudták rendesen kitölteni a kétszer olyan hosszú részeket. Most, hogy visszaálltak a 20percesekre, sokkal intenzívebb az egész, sûrûbben vannak a poénok, meg minden. Legalább is gondolom én, bár csak 3 részt láttam.

Link to comment
Share on other sites

-Kratos-

Nem volt az annyira döcögõs kezdés, csak a készítõk nem tudták rendesen kitölteni a kétszer olyan hosszú részeket. Most, hogy visszaálltak a 20percesekre, sokkal intenzívebb az egész, sûrûbben vannak a poénok, meg minden. Legalább is gondolom én, bár csak 3 részt láttam.

Tökéletesen eggyetértek.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...