Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Videóvágás


sirdani

Recommended Posts

Admiran

Hello!

nekem egy olyasfajta problémám lenne, hogy adott egy video(mpg) amibõl a hangot ki kellene szednem mp3 fomrátumba.Tehát kimenteni a hangot a videóból.eddig Windows Movie Makerrel próbálkoztam, de nem igazán jött be...

Elõre is köszönöm a válaszokat :smile:

Már köszi nem kell help, már megoldottam :smile:

akinek viszont effajta problémája van, annak azt ajánlom hogy szedje le a Tmpgenc nevû prgoit aztán:

file >> mpeg tools >> demultiplex >> betallozod a filmet,alatta meg megjelenik 2 csíkban a kimeneti film(hang nélküli) és a kimeneti hang(mp3 v mp2) file.

Link to comment
Share on other sites

Kattt01

Talán azért mert maga a program nem tudja kezelni a wmv-t?

Ha csak simán átírod a videók kiterjesztését attól még nem érzékeli a gép úgy, hogy nah ez már avi. Attól a tömörítése megmarad. Szerezz be egy wmv to avi konvertert és utána már be tudod hívni a másikba a videót.

konvertáltam, de úgy se ment...

mindegy, most premier pro 2-t használok, és azzal semmi probléma

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Iam_The_Ghost

Na nem tudom ki tudna segíteni, de gáz van a PremierePro 2.0-val. Pár hete kiírt vmi oylasmi hibát, hogy nem megfelelõ formátumú program betöltése, aztán nem tudtam elindítani. Nem gond, gondoltam majd újratelepítem. Ma akartam, de eleve nem tudom letörölni. Elõször megpróbáltam Repairral, most állandóan azt írja ki, hogy Registration iformation is invalid. Reinstall PremierePro 2.0. Oké, Remove-al leakarom szedni, de semmi nem történik. Pár MB-vel szabadabb lesz a gépem, de minden fájl ugyanúgy megmarad, pedig úgyis próbáltam, hogy megmaradjanak a beállítások, meg hogy letörölje, de ugyanúgy marad. Próbáltam úgyis, hogy manuálisan letöröltem a PremierePro 2.0-t, de még így se tudom feltelepíteni normálisan, simán csak vissza rakja a fájlokat és ugyanúgy ezt a registrationt. Nem tudom mit csinálja, van vkinek ötlete?

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Közben most nézem, tényleg nem uninstallálja, a végén ugyan kiírja, hogy completed, de oda írja, hogy nem sikerült letörölni, vmi megzavarta v. mi. Most akkor mi van? Hogyan tudom letörölni?

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Esetleg próbáld meg RegCleaner-el letörölni vagy valami más registry pucoló progival, mert gondolom beleeszi magát teljesen a gépbe és ezért nem tudod feltenni újra. Esetleg egy rendszervisszaállítás...

Link to comment
Share on other sites

-SamS-

tud vki mondani egy olyan programot am tud HD-ba videót csinálni és viszonylag jól összetömöríteni ? :smile: csak mert szeretnék majd videókat csinálni és nemszeretném hogy mosódott textúrák legyenek.

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

tud vki mondani egy olyan programot am tud HD-ba videót csinálni és viszonylag jól összetömöríteni ? :smile: csak mert szeretnék majd videókat csinálni és nemszeretném hogy mosódott textúrák legyenek.

Sztem a Premiere Pro CS3 már tudja. Vagy After Effects is tudja a HD-t ha jól tudom.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Esetleg próbáld meg RegCleaner-el letörölni vagy valami más registry pucoló progival, mert gondolom beleeszi magát teljesen a gépbe és ezért nem tudod feltenni újra. Esetleg egy rendszervisszaállítás...

Easy Cleaner-el már próbáltam, de nem segít, egyszerûen nem tudok megszabadulni a progitól. :sad: Rendszervisszaállítás megint nem jó, mert mint írtam, több hete gond volt már vele és gondolom akkor se tudtam volna letörölni, csak akkor még azt hittem, hogy ráér ezzel foglalkozni. Így viszont nem tudom mit csináljak, nagyon szeretem a progit, de nem tudom használni. :sad:

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Sikerült megcsinálnom! ^_^ Remélem nemlesz már baj vele.

Link to comment
Share on other sites

Chris_47

Nemtudom mennyire tartozik videóvágás témába, de ide írom le. Az MTV egyik adását meg szeretném szerezni, mégpedig EZT, amely Ady életérõl szól. Nem találtam semmi normális módját hogy letöltsem. Aztán eszembe jutott, hogy valamilyen capture progval fel lehet közvetlen venni az adást, csak innentõl nem értek az egészhez, ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném. :sad:

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Nemtudom mennyire tartozik videóvágás témába, de ide írom le. Az MTV egyik adását meg szeretném szerezni, mégpedig EZT, amely Ady életérõl szól. Nem találtam semmi normális módját hogy letöltsem. Aztán eszembe jutott, hogy valamilyen capture progval fel lehet közvetlen venni az adást, csak innentõl nem értek az egészhez, ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném. :sad:

Esetleg HyperCam nevû progival próbálkozz, ott megtudod adni, hogy a képernyõn mekkora részt vegyen fel, aztán csak elindítod a videót, benyomod a rec-t és megvárod, míg végig megy, majd leállítod a felvételt. Nekem egy gondom volt, hogy a hangot vmiért nem vette fel, de sztem vmi beállítás gond lehet a gépemen v. a hangkártyával van vmi probléma, mert pl. Fraps sem vett fel soha hangot a játékokból... Próbáld ki.

Link to comment
Share on other sites

erdly

hi

tudnátok ajánlani valami jó és egyszerû, videó vágó progit? Lenne egy két videóm, aminek leszedném az elejét, vagy a közepébõl szednék ki egy részt, mert így nem fér fel a youtubra...

ja és tudjon wmv be tömöríteni

Link to comment
Share on other sites

tom83

Na nekem is ez lenne a kérdésem pont!Írtam már a Szoftver topikba ajánlottak progikat de sajnos mindegyikkel van valami gond...pl utoljára a power video convertert próbáltam de sajnos 47%-nál megszakadt a konvertálás :sad:

Várom továbbra is az ötleteket!

elõre is kösz!

Link to comment
Share on other sites

Razon

Meg van a Virtual Dub 1.7.6, hogyan lehet avi filet konvertálni?

Link to comment
Share on other sites

tom83

Téged is ez a hibaüzenet fogad? :unsure:

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Razon

Téged is ez a hibaüzenet fogad? :unsure:

IPB Image

Nekem megy rendesen, effecteket meg stb. tudok rakni, csak a konvertálást nem találom.

Link to comment
Share on other sites

tom83

Nekem megy rendesen, effecteket meg stb. tudok rakni, csak a konvertálást nem találom.

Valami codec progit tettél fel hogy mûködik? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Razon

Valami codec progit tettél fel hogy mûködik? :huh:

Semmit, csak letöltöttem ezt a 1.4MBos file-t és ment.

Link to comment
Share on other sites

jesus1990

vki tud egy olyan progit amivel dvd-bõl avi-t vagy divx-et tudok csinálni viszonylag jó minõséggel?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Mitisz

vki tud egy olyan progit amivel dvd-bõl avi-t vagy divx-et tudok csinálni viszonylag jó minõséggel?

ITT egy leírás :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ELTomY

sony vegas 7.0-hoz keresek xvid plugin-t. help pls.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Admiran

hi

tudnátok ajánlani valami jó és egyszerû, videó vágó progit? Lenne egy két videóm, aminek leszedném az elejét, vagy a közepébõl szednék ki egy részt, mert így nem fér fel a youtubra...

ja és tudjon wmv be tömöríteni

sony vegas pro 8.0 a lehmefelelõbb megoldás :smile: én azzal csinálom a vidieimet és van 30 napos trialja ^^

Link to comment
Share on other sites

kerdesmester

Lehet a movi makerrel törölni részt (ettõl a pontól ettõl a pontig) vagy csak úgy lehet hogy 2 szedem és aztán törlöm? Vannak ilyen videó vágó program ami ingyenes lehetõleg és a legjobb a maga nemében?

Köszi

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Speet

bocs ha nem ide tartozik de meik az a progi ami jatek alatt fel vesz videokat?

Link to comment
Share on other sites

SH4D0W

bocs ha nem ide tartozik de meik az a progi ami jatek alatt fel vesz videokat?

Fraps :smile:

Meg van a Virtual Dub 1.7.6, hogyan lehet avi filet konvertálni?

Aviba akarsz konvertálni? Simán File/Save as... majd kiválasztod a kodeket

---

Egyébként lenne kérdésem: Adobe Premiere Pro 2 nem enged mpg-t importálni. Én b.sztam el valamit, vagy ez ilyen? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...