Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Sport Minden Mennyiségben


Stampede

Recommended Posts

_Jolly_Joker_

Sajnálom a srácokat, de igazából nem lepõdtem meg, sõt elõre megmondtam, hogy kettõ gólos elõnyt elszórakozva fogunk 7-8-ra kikapni. Nyertem is rajta egy sört, bár örülni nem tudtam neki. Egyébként nem játszottunk jól szerintem, emellett még szerencsénk sem volt...

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

A lányoknak azért meglett a bronz, elég könnyen, a végére igen sima lett, szépen játszottak, remélem csatlakoznak a fiúk is :)

Link to comment
Share on other sites

PCBalu

A lányoknak azért meglett a bronz, elég könnyen, a végére igen sima lett, szépen játszottak, remélem csatlakoznak a fiúk is :)

Igen én is remélem, bár a horvátokkal nehezebb dolguk lesz.

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Igen én is remélem, bár a horvátokkal nehezebb dolguk lesz.

Sok gólos meccsen, de egy szerencsés góllal nyertünk a horvátok ellen, így a férfiak is bronzérmesek. Rengeteg hibával játszottunk és a bíró szinte minden esetben a horvátoknak ítélt. De sebaj, az eredmény a lényeg. A két vízilabda válogatott két bronzéremmel tér haza. :)

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Bazz és nem láttam, most kapcsolom be tv-t h megnézem, nézem a két zászlót.. Jah bazz nem mi játszuk a döntõt ;) :D

Link to comment
Share on other sites

PCBalu

Montenegró megérdemelten gyõzött, 4-2-rõl feltudott állni, szépen játszottak :)

Azt hiszem egy új vízilabda nagyhatalom született, a szerbek, a magyarok, a horvátok és a spanyolok mellé. A jövõben is számolnunk kell velük.

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Az biztos h számolni kell velük.. És ki ellen kezdünk az olimpián.. Mondta a végén a közvetítõ.. Hát mondom fas.za egy csoportba ezekkel..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
_Jolly_Joker_

SPANYOLORSZÁG–MAGYARORSZÁG 103–45 (26–13, 28–13, 25–10, 24–9)

Zaragoza, 12 000 nézõ. V: Alzuria, Peruga, Tutor (spanyolok)

SPANYOLORSZÁG: Rubio 4, Navarro 8/6, Reyes 11, Jiménez 3/3, P. GASOL 32/3. Cs: Calderón 2, Garbajosa 8/3, Mumbrú 7, M. GASOL 20, Fernández 8/6, Rodríguez.

Szövetségi kapitány: Aito García Reneses

MAGYARORSZÁG: Simon B. 6, Németh 12/6, Hendlein 4, Sitku 6/6, Bencze Z. Cs: Molnár A. 3/3, Grebenár, Horváth Á. 5, Lóránt 7/3, Ferencz 2, Simon L.

Szakmai igazgató: Mészáros Lajos

Az eredmény alakulása: 2. p.: 3–3. 5. p.: 7–5. 7. p.: 17–7. 11. p.: 29–16. 16. p.: 44–16. 17. p.: 48–18. 19. p.: 48–24. 24. p.: 64–26. 28. p.: 77–28. 29. p.: 79–30. 30. p.: 79–36. 36. p.: 90–36. 39. p.: 97–45

Kipontozódott: Bencze (37. p.)

ATYA ÚRISTEN. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Hanni

ATYA ÚRISTEN. :ph34r:

Ez kosárlabda? :blink:

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Sok más lehetõség nincs. Meg gondoltam azért pár névbõl kiderül a dolog. :D

Link to comment
Share on other sites

Hanni

Sok más lehetõség nincs. Meg gondoltam azért pár névbõl kiderül a dolog. :D

Hát nem nagyon ismerem a válogatottat, nem szeretem a kosárlabdát, de hogy így elp*csázzunk valakit azért az kellemes érzés :) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Szeretném megjegyezni, hogy a lenti statisztika a magyar kosárlabda válogatott tragikus, 58 pontos vereségét hivatott összefoglalni. :D De ha spanyol vagy, akkor nem szóltam, elég jóbeszész magyaru.

Link to comment
Share on other sites

Hanni

Szeretném megjegyezni, hogy a lenti statisztika a magyar kosárlabda válogatott tragikus, 58 pontos vereségét hivatott összefoglalni. :D De ha spanyol vagy, akkor nem szóltam, elég jóbeszész magyaru.

KisTehén!us késõ van már na, csodálkoztam is nem jellemzõ a magyarokra :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Real013

Azért Kálmánnal,Gulyással, Dáviddal jobbak lettünk volna. :)

Link to comment
Share on other sites

Oli12

Legalább a 12ezer spanyol szurkoló jól szórakozott. :)

Egyébként szerintem nem meglepõ ekkora különbség ezzel a csapattal. Spanyolok litvánokat is verték 25-el... Edzésen mondtam is, hogy örülök, ha 60-nál kevesebb kapunk ki. Azért arra nem számítottam, hogy a palánk alatt semmit se tudunk csinálni (Bencze 0pont). Tudom, Gasolék, de akkor is legalább egy-két jó megmozdulás lehetett volna... De nézzük a dolgok jó oldalát, ennél sokkal rosszabb már nem lehet. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Gilberto

Legalább a 12ezer spanyol szurkoló jól szórakozott. :)

Egyébként szerintem nem meglepõ ekkora különbség ezzel a csapattal. Spanyolok litvánokat is verték 25-el... Edzésen mondtam is, hogy örülök, ha 60-nál kevesebb kapunk ki. Azért arra nem számítottam, hogy a palánk alatt semmit se tudunk csinálni (Bencze 0pont). Tudom, Gasolék, de akkor is legalább egy-két jó megmozdulás lehetett volna... De nézzük a dolgok jó oldalát, ennél sokkal rosszabb már nem lehet. :rolleyes:

Argentínokat is 25 körül verték, Scolával és Ginobilival felállva....

Link to comment
Share on other sites

Oli12

Ha már a spanyol meccs is. :)

MAGYARORSZÁG–ROMÁNIA 92–61 (23–15, 28–16, 26–13, 15–17)

Tapolca, 200 nézõ. V: Forrai, Pálla, Török R.

MAGYARORSZÁG: Simon B. 8/3, NÉMETH 12/12, Molnár A. 4, SITKU 14/3, LÓRÁNT 19/3. Csere: Horváth Á. 9/3, Grebenár 3, Hendlein 9/3, Simon L. 3/3, Fodor M. 2, Kámán 2, Ferencz 7/3.

ROMÁNIA: Popa 6, SZIJÁRTÓ 9/6, Dumitrescu 13/9, Craciun 6/3, Paltinisanu 11/3. Csere: Paul 3, Capusan 6, Jakab, Senai 4, Kabengele, Mandache 3/3.

Kipontozódott: Simon L. (40. p.)

Az eredmény alakulása. 5. p.: 9–2. 8. p.: 17–7. 13. p.: 30–17. 17. p.: 36–30. 27. p.: 69–35. 38. p.: 92–53

Link to comment
Share on other sites

Kimmuriel

Elhunyt Gerevich György vívóedzõ :(

Tegnap döbbenten olvastam a Vívó Szövetség honlapján a felhívást, hogy Gerevich György állapota még rosszabbra fordult, és hogy hamarosan vérre lesz szüksége, ezért ha valaki tud segíteni, annak várják a jelentkezését...

Fél órával késõbb, alighogy elmentem otthonról, már a halálhírét közölték... :o

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Cycl0ne28

Amúgy most van a kézilabda EB, a magyarok harmadikként továbbmentek csoportjukból!

Link to comment
Share on other sites

Stampede

norvég 34-20

uhh

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

A norvégok ellen egyszerûen az volt a baj, hogy nem hittük el, hogy megverhetjük õket.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Gilberto

Darts vb-t nézi valaki?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...