Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Sport Minden Mennyiségben

Stampede

Recommended Posts

Zoleee_The_Fanatic

Hát hihetetlenül sajnálom, valahogy õt bírtam a legjobban a nõi teniszbõl. :sad: Bár mikor elõször vonult vissza 2002-ben, akkor még nem néztem a sportágat, de amikor 2006-ban visszatért, nagyon szimpatikus volt. Amúgy is, de külsõre is. :D :rolleyes:
Kár, hogy így fejezi be. Valahogy Zidane jut róla eszembe.
  • 2 weeks later...
Ronnie

Sajnos a Fradi csúnyán kikapott a Viborgtól idegenben. Pedig eléggé reménykedtek a lányok. Így nem jutottunk be a KEK-be, és ezzel a nemzetközi porondon vége az idénynek.

Viborg - FTC - 39-30 (20-11)

Cycl0ne28

2008, ffi kézilabda EB

Hungary-Spain 14-12 in half time

Elõre a gyõzelemre!

Cycl0ne28

GYÕZTÜNK!!!

HUN-SPA 35-28

JaniRazor

GYÕZTÜNK!!!

HUN-SPA 35-28

jó kis meccs volt. Jól játszottunk, Nagy Laci igazi vezéregyéniség volt, Illyés is nagy gólokat lõtt, Puljezevics pedig megint hatalmasakat védett, és erõtt adott nekünk! B)

Hajrá Magyarok!

Ronnie

GYÕZTÜNK!!!

HUN-SPA 35-28

Nem láttam a meccset. De az elég bíztató, hogy a spanyolokat le tudtuk gyõzni. HAJRÁ MAGYAROK!

_Jolly_Joker_

Ez a Lacrosse jó sport, emberek. :smile:

Cycl0ne28

Hogy kerülhettünk egy ilyen halálcsoportba?

Svédország

Franciao.

Izland

Magyaro.

Németo.

Spanyolo.

És a svédekkel kezdünk? szerintetek kiesünk vagy nem?

Mitisz

Ez a Svéd meccs szégyen volt :S A franciák legyõzésére meg ezek után nem sok esélyt látok :D

Cycl0ne28

Ez a Svéd meccs szégyen volt :S A franciák legyõzésére meg ezek után nem sok esélyt látok :D

Igen? 15-11-re vezetünk! vezettünk már 15-8-ra is

Cycl0ne28

MEGVERRRTÜK A FRANCIÁKAAAT!!! HUN-FRA 31-28

Zoleee_The_Fanatic

Már csak egy svéd siker kéne, és király. :smile:

Cycl0ne28

Már csak egy svéd siker kéne, és király. :smile:

de nem lett és így se selejtezõ se olimpia :sad:

Mitisz

Igen? 15-11-re vezetünk! vezettünk már 15-8-ra is

Úgy éreztem :D Mindegy már , a sors nagyon a kezünk ellen játszott , nem kellett volna az az izlandi meccs .

deatheater

néztétek a döntõt? eleinte pártatlanul néztem mivel nem voltak magyarok, de amikor a horvátok ellen fújtak a bírók nekik kezdtem szurkolni... ok jól játszottak a Dánok de szerintem a bírók kicsit megelõlegezték nekik a címet... nem akarok vitatkozni ez az én véleményem, én így láttam :unsure:

john16

Se a nõi és se a férfi kézilabda válogatott nem jutott ki a pekingi olimpiára????

Zoleee_The_Fanatic

néztétek a döntõt? eleinte pártatlanul néztem mivel nem voltak magyarok, de amikor a horvátok ellen fújtak a bírók nekik kezdtem szurkolni... ok jól játszottak a Dánok de szerintem a bírók kicsit megelõlegezték nekik a címet... nem akarok vitatkozni ez az én véleményem, én így láttam :unsure:

Én nem néztem, de már az elõdöntöket se. Csak akkor nézek kézilabdát, ha játszik a magyar válogatott, egyébként annyira nem érdekel.

Amúgy meglepetés volt, mikor láttam, hogy nem francia-német, hanem horváth-dán döntõ lesz. :blink:

Zoleee_The_Fanatic

Se a nõi és se a férfi kézilabda válogatott nem jutott ki a pekingi olimpiára????

Hát a fiúk nem, és ha jól emlékszek, akkor asszem a csajok se.....

Ahhoz képest, hogy kézilabdában elvileg a világ élvonalához tartozunk, ez szörnyû. :blink: :ph34r:

Miben vagyunk egyáltalán még jók??? Vízilabda /ott is inkább csak a férfi része/, kajakkenu. Más meghatározó sportágat nemigen tudok így hirtelen.

Zoleee_The_Fanatic

Megy az NHL All Star gála, magyarul, a Sport2-n. Egész élvezetes a meccs, utolsó harmad felénél járunk és már 7-6. :D Mondjuk gáláról van szó, az igaz. :rolleyes:

deatheater

Hát a fiúk nem, és ha jól emlékszek, akkor asszem a csajok se.....

Ahhoz képest, hogy kézilabdában elvileg a világ élvonalához tartozunk, ez szörnyû. :blink: :ph34r:

Miben vagyunk egyáltalán még jók??? Vízilabda /ott is inkább csak a férfi része/, kajakkenu. Más meghatározó sportágat nemigen tudok így hirtelen.

vívásban is jók vagyunk legalábbis a ffiak Nemcsik Zsolt 2004es olimpián 1 tussal kapott ki a döntõben... most hogy azóta is jók vagyunk e nem tudom :lol:

ezen kívül nekem sem jut semmi eszembe

MrBaggins

Nem konkrétan sport, de megemlíteném, és talán ebbe a topikba illik legjobban, hogy Elhunyt Selmeczi Roland a Sport TV station voice-a, aki a bemutatók alá beszélt a Sport 1-2-n. Emellett remek szinkronszínész volt, szerintem mindenki ismerte a hangját. Sajnálom :sad:

toma_16

sztem úgy általánosságban a vizi sportokban vagyunk jók:vizilabda,kajak-kenu,úszás

ja egyébként én is sajnálom meg már hozzátartozott a sport1-2-höz

Kimmuriel
vívásban is jók vagyunk legalábbis a ffiak Nemcsik Zsolt 2004es olimpián 1 tussal kapott ki a döntõben... most hogy azóta is jók vagyunk e nem tudom :lol:

Meg úgy nem mellékesen az egész világon egyedülállóan csak a magyaroknak van hatszoros olimpiai bajnoka (mármint olyan értelemben, hogy 6 különbözõ olimpián lett bajnok) Gerevich Aladár szeméjében. És mindezt úgy, hogy közben két olimpia is elmaradt a második világháború miatt! Egyébként összesített statisztikában is a vívás minden idõk egyik legsikeresebb magyar sportja. Iszonyatos mennyiségû érmet kaszáltak össze hazánk fiai és leányai. Nem árt észbentartani! :wink: Az már más kérdés, hogy mára már erõsen hanyatlik... No nem a sikerek tekintetében, hanem az utánpótlást illetõen. :sad:

Zoleee_The_Fanatic

Nem konkrétan sport, de megemlíteném, és talán ebbe a topikba illik legjobban, hogy Elhunyt Selmeczi Roland a Sport TV station voice-a, aki a bemutatók alá beszélt a Sport 1-2-n. Emellett remek szinkronszínész volt, szerintem mindenki ismerte a hangját. Sajnálom :sad:

Errõl én is hallottam ma. :sad: :( Sok helyrõl ismertem a hangját, de csak filmekbõl. Nem tudtam, hogy aki a mûsorajánlók alá mondja a szöveget, az is õ. :blink::blink: Bár ahogy így visszaemlékszek arra a Sport TV-s hangra, és összehasonlítom néhány szinkronjával, akkor tényleg fel lehetett volna ismerni.

És még csak 38 volt. :sad::sad::sad: