Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Sport Minden Mennyiségben


Stampede

Recommended Posts

-StiF-

X91DBK6K6wk



:D :D
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
-StiF-

na, kéziben is kikaptunk a románoktól...

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Mától Darts vb, a sport tv-n. Téli idõszakban az egyik kedvenc sport mûsorom. :B

kis ízelítõ:

5uX57Yei_a4&list=HL1386944545

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

jóféle kis meccsek voltak. :D csak azt sajnálom, h az egyik kedvencemrõl lemaradtam... ill. nem adta a tv élõben.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

nyomás nézzétek a jányokat! :B

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

17-12re vezetünk. :B

Link to comment
Share on other sites

Raven

17-12re vezetünk. :B

kösz h beírtad az aktuális állást. ki is kapcsoltam a tévét és inkább várom h postolj megint.

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

nagyon kéne már 1 gól

végre! ezaz Zsuzsi

Link to comment
Share on other sites

Tomina

kösz h beírtad az aktuális állást. ki is kapcsoltam a tévét és inkább várom h postolj megint.

én se nézem, beírnátok az eredményt gólonként?

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

kösz h beírtad az aktuális állást. ki is kapcsoltam a tévét és inkább várom h postolj megint.

bocs, h örülök. :(

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Ma fél 10-kor jön az egyik kedvencem, Michael van Gerwen! Nézzétek a Sport 1-et!

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Pi.csába.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Tyûh, majdnem ott volt a 9 nyilas kiszálló! Mekkora meccs!

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Hatalmas meccsek voltak ma.

Barney-nak még szerencséje volt, de ott inkább az játszott, hogy az ellenfél is nagyon jó volt. Viszont Taylor megérdemelte, hogy kiessen. Akármennyire is szeretem Smith hatalmasat játszott és a végén, ahogy kilõtte a bika szemét... B)

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Shit, mondom ma nem nézem a vb-t, az elején úgy sincs semmi érdekes (pl. tegnap is elég szar volt a játék), erre nem most jött a meglepetés? :D

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Kiesett Taylor? Ennél jobban nem is indulhatna a nap! MVG akkor már világbajnok! :B

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Kiesett Taylor? Ennél jobban nem is indulhatna a nap! MVG akkor már világbajnok! :B

Lewis mondjuk nagy formában van, úgyhogy nem biztos még az. Bár szerintem is Gerwennek van a legnagyobb esélye.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Csak azt sajnálom, h Barney és Gerwen egy ágon van... Szóval nem lesz részemrõl álomdöntõ. <_<

Itt tudod am. nézni élõben. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
-StiF-

Ma este 9-kor döntõ! :B

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Gerwen nagyon durván lemosta Lewist az elõdöntõben, mondjuk kb. Wright is Whitlockot. Kíváncsi vagyok nagyon:)

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Én megmondom õszintén féltettem Gerwent a meccs elõtt. Aztán meg csak lestem hogyan dobálja a kiszállókat. Remélem nagyon elkeni ezt az irritáló fazont...

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Wright nekem szimpatikusabb, mint Gerwe. Gerwen nekem nem adja ezekkel a teátrális mozdulataival :D

A meccs pedig elég simának indult, de most kezd jó lenni.

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Wright elég szépen visszajött a meccsbe, de pont a kulcsmomentumoknál nem tudta megdobni a kiszállókat és ez végzetesnek bizonyult. Azért látszik, hogy Gerwen akármekkora klasszis, még mindig van hova fejlõdnie:)

Összességében jó kis vb volt, a több mint 600 db 180 is bizonyítja :) Jövõre meg hajrá Taylor! :)

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Végülis szimpatikus lett ez a Wright "gyerek", szorítottam neki, h izgalmasabb legyen a meccs. Mondjuk ilyen sosincs fociban, h szurkolok as ellenfélnek, h izgisebb legyen a meccs. Furi. :D

Fúj the power Taylor. Talán a legvisszataszítóbb játékos...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
-StiF-

megölette magát egy 95 éves belga fickó... most a nemzeti sporton a legnagyobb sztár... sírok.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...