Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Sport Minden Mennyiségben


Stampede

Recommended Posts

BajuszGG

Miért? király lehet :smile:

Az is... :smile: Kivéve ha nem vagyok részeg, másnapos vagy másnap suli. (Mondjuk a Super Bowl miatt felkeltem :D )

Link to comment
Share on other sites

Stampede

Szávay a negyeddöntőben B) B)

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Szávay a negyeddöntőben B) B)

Jaja. Ügyes a kiscsaj B)

Link to comment
Share on other sites

KrisT

Szávay a negyeddöntőben B) B)

Grat neki. :smile: Nagyon megy neki most. :D

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

Szávay a negyeddöntőben B) B)

Kuznyecovát is el lehet csapkodni, lásd new haveni döntő 1. szettje.

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Hát Ágika elbúcsúzott.....

De szerintem ne keseredjünk el, ez is igen szép eredmény volt. Na meg még párosban ott van. Ha így folytatja, végre lehet ismét egy nagy teniszezőnk. B) /egyből meg még nem kell azzá válnia, csak 18 éves/

Link to comment
Share on other sites

buub

NAgyon szép eredményt ért el. Nem gondoltam volna, hogy lesz ilyen jó teniszezőnk valaha is.

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

Hát Ágika elbúcsúzott.....

De szerintem ne keseredjünk el, ez is igen szép eredmény volt. Na meg még párosban ott van. Ha így folytatja, végre lehet ismét egy nagy teniszezőnk. B) /egyből meg még nem kell azzá válnia, csak 18 éves/

Csak kár, hogy pont az utolsó Grand Slamre jött formába. De sebaj lesznek még fedett pályás versenyek az idén.

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Grat. Ági :D

Reméljük, hogy még sok ilyen szép eredményt fogsz elérni.

Szávay Ágnes a 31. helyről előrelépett a 23. helyre a világranglistán. Ezt se felejtsük el.

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Sportklubon ment élőbe Indycar, egész jó volt. :smile: Jó volt már egy kis élő Indy-t látni, szerencse, hogy az utolsó futamot pont adták. /mondjuk mindegyiket szokták, de a legtöbbet felvételről <_< /

Ugyan mind a 200 kört nem figyeltem, de a futam nagy részét igen. Nem volt rossz verseny, a végén meg elég érdekes volt az, ahogy szegény Dixon kocsijából kifogyott az üzi. :unsure:

De Franchittinek legalább végre összejött a bajnoki cím. Megérdemelte.

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Ma Budapest Bank FTC - Cornexi meccs lesz a női kézilabda bajnokság 4. fordulójában. A mérkőzés rangadónak számít, a hangulatra remélhetőleg nem lesz panasz. A meccset az M1 adja 15:30-tól. Tessék nézni.

HAJRÁ FRADI!

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Uhh :o :unsure::sad:

Bízzunk benne, h nincs az áldozaatok között :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Stampede

McRae lehet a helikopterbaleset áldozata

Két ember biztosan meghalt, amikor szombat délután lezuhant az 1995-ös ralivilágbajnok Colin Mcrae helikoptere. Egyelőre nem tudni, a ralibajnok az áldozatok között van-e, de egyre valószínűbb, hogy igen.

Lezuhant és megsemmisült Colin McRae exralivilágbajnok helikoptere szombat délután öt óra körül - jelentette az autosport.com. A balesetben legalább két ember meghalt, túlélők nincsenek.

A tudósítás nem fogalmaz egyértelműen, egyelőre nem lehet kizárni, maga a 39 éves pilóta az áldozat. Az is lehet viszont, hogy ő nem is utazott a gépen, de az Autosport ezt sem írja biztosra.

A strathclyde-i rendőrség szóvivője annyit tudott megerősíteni, egy helikopter lezuhant, kigyulladt, vizsgálják a szerencsétlenséget, ami McRae jerviswoodi birtokán történt. Este tíz óra körül egy hivatalos kommüniké annyit közölt: leghamarabb vasárnap tudják azonosítani a holttesteket.

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

All-Time kedvenc ralliversenyzőm, remélem nem volt a gépen. :sad:

Link to comment
Share on other sites

Stampede

All-Time kedvenc ralliversenyzőm

én is így vagyok ezzel :sad:

Link to comment
Share on other sites

PCBalu

Richard Burns után Colin McRae is... :sad::sad::sad:

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Felesége megerősítette, hogy a helikopterben ült Colin...nyugodjon békében!

:sad:

Link to comment
Share on other sites

Stampede

NEEEEEEEEEE :sad::sad::sad:

nyugodjon békében :ph34r: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Nyugodjon békében :sad:

És a fia is, szegény asszony :sad:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

De ez már biztos? Én még sehol se láttam biztosra. :mellow: Ne már, ez nem lehet igaz, ilyen nincs :sad:

Link to comment
Share on other sites

nezolaca

Ne már, annyit játszottam az autós játékaival, hogy olyan, mintha egy családtagot vesztenék :sad: Nyugodjék békében :sad:

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Ez mostmár biztos? Ez elég durva. Rest in Peace.

Link to comment
Share on other sites

Stampede

Colin McRae bennégett a felrobbant helikopterben

Vasárnapra bizonyossággá vált: az 1995-ös ralivilágbajnok is az életét vesztette, amikor szombaton lezuhant és megsemmisült a maga vezette helikopter.

Colin McRae ügynöke vasárnap megerősítette: a ralivilágbajnok is rajta volt azon a helikopteren, ami szombaton délután robbant fel és zuhant le McRae jerviswoodi birtoka közelében, áll a Sunday Times cikkében [1]. Jean-Eric Freudiger arról tájékoztatta a sajtót, hogy a brit versenyző vezette a helikoptert, és a szerencsétlenül járt gépen vele utazott ötéves kisfia is.

A sötétkék helikopter körülbelül nyolcszáz méterre a McRae család otthonától, délután négykor robbant fel és zuhant le. A gépen a 39 éves bajnokon és fián kívül még egy felnőtt és egy gyerek utazott. McRae felesége és lányuk, a kilencéves Hollie nem tartott velük.

A tragédia körülményeinek vizsgálata is folyamatban van még. A helikopter tulajdonosa maga McRae volt, szemtanúk szerint a gép szeles, felhős időben, de jó látási viszonyok közt repült. A gép még a levegőben volt amikor lángok csaptak ki belőle, majd felrobbant. A roncsok egy völgybe zuhantak.

A baleset után sokáig nem lehetett biztosat tudni arról, hogy Colin McRae rajta volt-e a gépen, a holttestek azonosítása még jelenleg is tart, így a rendőrség még mindig nem adott ki hivatalos tájékoztatást az áldozatok személyazonosságáról. A helikopter gyakorlatilag megsemmisült, a roncsok közt talált összeégett emberi maradványok alapján még azt is nehéz volt elsőre megállapítani, hogy pontosan hányan ültek a gépen. A hatóságok még éjszaka is kutyákkal kutatták át a környéket, abban a reményben, hogy esetleg találhatnak túlélőket.

McRae két és fél éve, 2005. január 5-én is közel járt a halálhoz: a Dakar rali mauritániai szakaszán hatalmasat bukott Nissanjával

Jeremy Hart, raliújságíró úgy nyialtkozott, hogy McRae megbízható, jó pilóta volt, rendszeresen repült Nagy-Britanniában és Európában is, jól ismerte otthona körül is a domborzati viszonyokat. "Sportemberként igazi hős volt. Ő volt a ralisport Schumachere." McRae 1995-ben végzett első helyen a rali-vb-n, pályafutása alatt 25 futamgyőzelmet szerzett.

IPB Image

Nyugodjon békében a fia is és ő is

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...