Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Sport Minden Mennyiségben


Stampede

Recommended Posts

otamas

Isteny nyugosztalja békében! :sad:

Nagyon nagy pilóta volt és színes egyéniség is.

Ez olyan rossz, hiszen Richard Burns is elhunyt pár évvel ezelőtt és milyen fiatalon... :sad:

Link to comment
Share on other sites

crocki

Isten nyugasztalja :sad:

Link to comment
Share on other sites

nevermind

R.I.P. :sad:

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Szegény :sad:

Igaz én csak a játékból ismertem :sad:

Link to comment
Share on other sites

john16

Uh Szegényke,pedig tök jó játékot neveztek el róla :sad:

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Nem hittem el, de akkor ezek szerint ő is az áldozatok közt volt. :sad::sad::sad:

Tényleg hatalmas pilóta volt, annak ellenére, hogy csak 1 VB-címet nyert '95-ben a Subaruval. Sok autót tört ugyan össze, de mégis tetszett a bevállalós, vakmerő stílusa. Ő volt a kedvenc pilótám, amióta elkezdtem a WRC-t követni, kb. 2000 körültől. Voltak nagyon jó versenyei és évei a Ford Focusban, sajnálom, hogy utána kikopott, végül eltűnt a mezőnyből. :sad: A Skodával való visszatérése sajna nem volt olyan jó, de annak örültem, mikor a Dakaron újra lehetett látni.

A nevét viselő autós gémekkel sokat játszottam, főleg a CMR első 2 részével. Az utóbbi részek sajnos elég méltatlanok voltak egy nagyszerű pilótához..... De lehet, hogy a Colin McRae Dirt-öt megnézem. De csak az ő emlékére.

Nyugodj békében békében, Colin!!!

IPB Image

Egyébként horror, hogy szinte mindig gyászolni kell most már valakit...... Fehér Miki, Zavadszky Gabi, Puskás Öcsi, Antonio Puerta, Richard Burns, Colin McRae...... Felsorolni is szörnyű.

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Nyugodjon békében, Colin McRae! :sad: :( :sad::sad::sad::sad:

Link to comment
Share on other sites

XSB

Szerintem külön topicot érdemel.. ha a modiknak nem tetszik,majd törlik. RIP!

Link to comment
Share on other sites

Darkadam

Szávay Ági megnyerte a Peking Open-t a világranglista 3.ik helyén álló Jelena Jankovics-csal szemben 6:7, 7:5, 6:2 arányban! Kiba nagy grat Ági, csak így tovább! ^_^

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Szávay Ági megnyerte a Peking Open-t a világranglista 3.ik helyén álló Jelena Jankovics-csal szemben 6:7, 7:5, 6:2 arányban! Kiba nagy grat Ági, csak így tovább! ^_^

És ráadásul a 2. szettet úgy, h 5:1-re vezetett Jankovics :o :o

Nagy grat neki :rolleyes: B)

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Grat Áginak!! Ez a kiscsaj valamit nagyon tud..... 1:5-rõl 7:5-re fordítani. :ph34r: :blink: :o

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Grat Áginak!! Ez a kiscsaj valamit nagyon tud..... 1:5-rõl 7:5-re fordítani. :ph34r: :blink: :o

Speedezik minden meccs elõtt xD :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Speedezik minden meccs elõtt xD :lol:

Biztos van valami a háttérben. :D

Link to comment
Share on other sites

Stampede

grat Ági B)

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Óriási ez a csaj. Menyerni egy tornát, egy ilyen neves ellenféllel szemben. Ez szenzációs. Grat. Ági!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Sethz

Szerintetek doppingnak számitanak a izomfejlesztõk, zsírégetõk egy sportolónak?Jah és gz Ági:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Zoleee_The_Fanatic

Na, Zsolti megnyerte ezt a meccset is szerencsére. :smile: B) Kár, hogy inkább a szenvedõ Realt néztem, és nem ezt. <_<

/bár azt mondja most a nyilatkozatban, hogy nem volt jó meccs és szenvedett, de legalább nyert/

Link to comment
Share on other sites

Stampede

meg is volt ütve egy kicsit.

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Megkezdõdött Párizsban a 18. Nõi Kézilabda VB. A magyar lányok a Japánok ellen kezdenek. A meccs most megy a Sport 1-en.

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

gyõztünk!!! B) bár én nem láttam a meccset, de jól játszottunk, de "néha" kihagyott a védekezés:

Magyarország - Japán 35:31

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

gyõztünk!!! B) bár én nem láttam a meccset, de jól játszottunk, de "néha" kihagyott a védekezés:

Magyarország - Japán 35:31

A meccset eléggé jól kezdtük, de a végére nagyon lefulladtunk. Azért ez nem jó omen. Valamit javítani kell, mert ez így kevés lesz.

HAJRÁ MAGYAROK!!

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

A meccset eléggé jól kezdtük, de a végére nagyon lefulladtunk. Azért ez nem jó omen. Valamit javítani kell, mert ez így kevés lesz.

HAJRÁ MAGYAROK!!

hát remélem holnap megfogjuk verni Kongót, bár én kicsit tartok tõlük...megtudnak lepni minket ha elbízzuk magunkat :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

hát remélem holnap megfogjuk verni Kongót, bár én kicsit tartok tõlük...megtudnak lepni minket ha elbízzuk magunkat :unsure:

A Kongoiak a hírek alapján nagyon jól játszottak a spanyolok ellen is, de sztem Kongót is megverjük.

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

eddig remekül játszunk, úgy ahogy kell. 20:9-re megyünk.most kezdõdött a második félidõ.

Görbicz nagyon nagyot játszott az elõs félidõben, igazi világsztárként B)

Hajrá magyarok!!!

Link to comment
Share on other sites

Stampede

33:20

kellett... :rolleyes:

a spanyol meccs után többet fogunk tudni...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...