Jump to content
GSForum - Segélyvonal

UEFA Bajnokok Ligája


_Jolly_Joker_

Recommended Posts

Dagoth_ur

Egyértelműen a Barca csoportja a legnehezebb,csakúgy,mint tavaly(Barca,Chelsea,Werder,Levski)

Bár akkor volt egy csapat,a Levski,akit oda-vissza kötelező volt megverni.Most ilyet nem nagyon látok...

A lényeg,hogy nagy-nagy örömünkre óriási csaták lesznek ősszel :smile:

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins

Nincs valami zsonglőrködés a nyolcaddöntők kisorsolásánál? Mint pl, hogy egyforma nemzetiségűek nem kerülhetnek össze stb...

Egy nemzetbeliek nem kerülhetnek össze és az első helyezettek a második helyezettekkel játszanak.

Link to comment
Share on other sites

nevermind

Egyértelműen a Barca csoportja a legnehezebb,csakúgy,mint tavaly(Barca,Chelsea,Werder,Levski)

Bár akkor volt egy csapat,a Levski,akit oda-vissza kötelező volt megverni.Most ilyet nem nagyon látok...

A lényeg,hogy nagy-nagy örömünkre óriási csaták lesznek ősszel :smile:

Miért? Tavaly nem ilyen volt a sorsolás, hogy elsőrangúakból egy csoportba csak egy kerülhet be?Mármint arra értem, hogy Chelsea meg a Barca egy csoportban...

Egy nemzetbeliek nem kerülhetnek össze és az első helyezettek a második helyezettekkel játszanak.

Ááááááááááá...kösz :smile: !

Link to comment
Share on other sites

Zsohi

Nem volt rossz sorsolas lennyeg hogy az arsenal konny csoportba kerult

Link to comment
Share on other sites

nevermind

Amikor megmutatták évenként az év játékosait, akkor 2004-ben megmutatták Deco egyik Portói gólörömét, az de durva volt :lol:! Úgy táncikált mint amikor Piroska a nagymamájához megy :lol: ! Idén sajnos nem volt egyik poszton sem jelölt a Barcából :sad:.

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

Idén Roma 8-at fog kapni :D

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins

Miért? Tavaly nem ilyen volt a sorsolás, hogy elsőrangúakból egy csoportba csak egy kerülhet be?Mármint arra értem, hogy Chelsea meg a Barca egy csoportban...

Tavaly is ugyanez a rendszer volt, csak a Chelsea a második kalapban volt, így kerülhettek össze.

Link to comment
Share on other sites

nevermind

Tavaly is ugyanez a rendszer volt, csak a Chelsea a második kalapban volt, így kerülhettek össze.

Igen azt értem, csak azt nem, hogy, hogyan került a 2. kalapba a első osztályú csapat? Vagy akkor még nem ez a rendszer volt, hogy első osztály-első kalap?

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Én a Milant tartom legesélyesebbnek most, de aztán rájöttem, hogy eddig a BL történetében még nem volt címvédés, ha jól tudom. Így lehet, hogy most se lesz, és inkább hazabeszéltem a szavazásnál. B) :D

Amúgy most elég sok az erős csoport, szinte a fele az. A, B, C, E, F csoportok elég durvák.

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Én a Barcát és a Intert tartom esélyesnek. Közülük a Barcelonának szurkolok. Mindkét csapat nagyon megerősödött.

Link to comment
Share on other sites

elindir

Szerintem most még nem lehet esélyesről beszélni. Majd kb a csoportkör felénél már lehet. De még azután is összeomolhatnak csapatok.

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Szerintem most még nem lehet esélyesről beszélni. Majd kb a csoportkör felénél már lehet. De még azután is összeomolhatnak csapatok.

Jah, ez igaz. De azoknak meg szívás van, akik kiesnek a csoportból, és utána kerülnek jó formába. :D Bár akkor lesz esély rá, hogy vigasztalódjanak az UEFA-kupával, ha 3. helyen hullottak ki.

Link to comment
Share on other sites

Darkadam

Én a Milant tartom legesélyesebbnek most, de aztán rájöttem, hogy eddig a BL történetében még nem volt címvédés, ha jól tudom. Így lehet, hogy most se lesz, és inkább hazabeszéltem a szavazásnál. B) :D

Amúgy most elég sok az erős csoport, szinte a fele az. A, B, C, E, F csoportok elég durvák.

Lehet h épp most lesz címvédés... :D

Link to comment
Share on other sites

_Balin_

Ha most egy TELJESEN egészséges MU védőfallal találkozik a Milan, akkor nem :tongue:

Link to comment
Share on other sites

buub

G????? Egyik csapat szarabb, mint a másik :D

Azért mondom onnan mindenki továbbjuthat, bár az Internek nincs valami sok esélye :smile: :lol:

Link to comment
Share on other sites

DeMorAliZaToR

Sztem Milan fog nyerni,bár nagyon szeretném ha a Real nyerné meg bár még a csapatnak összekell fórnia.

Netalántán ha a Real kiesne a legjobb 8/16-ban akkor meg vmi idei meglepét csapatnak fogok szurkolni v annak ameik a legszebb focit fogja játszani :smile:

Link to comment
Share on other sites

Stampede

jól tükrözi az arány a fórumon található fan klubbok nagyságát :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

elindir

MIért, hogy áll? Én még nem akarok szavazni, csak késöbb, addig meg nem látom.

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins

MIért, hogy áll? Én még nem akarok szavazni, csak késöbb, addig meg nem látom.

Real-Arsenal 6-5 :sleep: :lol:

Barca 4, Milan 3, MU 3

Link to comment
Share on other sites

Darkadam

Ha most egy TELJESEN egészséges MU védőfallal találkozik a Milan, akkor nem :tongue:

nem fogunk találkozni, a MU előbb esik ki minthogy találkozzunk :D :D

Link to comment
Share on other sites

Stampede

MIért, hogy áll? Én még nem akarok szavazni, csak késöbb, addig meg nem látom.

egyenlíthetsz :D :tongue:

Link to comment
Share on other sites

elindir

Real-Arsenal 6-5 :sleep: :lol:

Barca 4, Milan 3, MU 3

Pff. Nem arról volt szó, hogy nem szimpátia szerint kell szavazni? Ha a BL jövendőbeli győztesére gondolok, akkor nem ez a két csapat jut eszembe. Mint Arsenal-szurkoló a csoportkötből továbbjutást, azután meg minimum még egy továbbjutást várok el a csapattól, többet nem. Ez is szép eredmény lenne.

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins

Pff. Nem arról volt szó, hogy nem szimpátia szerint kell szavazni? Ha a BL jövendőbeli győztesére gondolok, akkor nem ez a két csapat jut eszembe. Mint Arsenal-szurkoló a csoportkötből továbbjutást, azután meg minimum még egy továbbjutást várok el a csapattól, többet nem. Ez is szép eredmény lenne.

Szerintem meg az első kalapból mindenki ugyanúgy esélyes, úgyhogy úgyis mindenki szimpátia szerint szavaz :D

Link to comment
Share on other sites

elindir

Szerintem meg az első kalapból mindenki ugyanúgy esélyes, úgyhogy úgyis mindenki szimpátia szerint szavaz :D

Én nem értek egyet az első megállapításoddal.

Link to comment
Share on other sites

Stampede

Én nem értek egyet az első megállapításoddal.

én sem :smile:

Arsenal első

Sevilla valszeg második

nevetséges <_<

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...