Jump to content
GSForum - Segélyvonal

UEFA Bajnokok Ligája


_Jolly_Joker_

Recommended Posts

Copiedname

Ki másra? :unsure:

Ha õk túlértékeltek, akkor a mi támadó hármasunk pedig szar.

Link to comment
Share on other sites

Joey

[GSF] Picture

[GSF] Picture

Bárcsak ilyen menõ lehetnék. :'(

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Bazmeg, mint csináljon egy középpályás? Az a dolguk,hogy segítsék a csatárokat. Ne legyél már hülye. Mi az,hogy vízhordók? Meg mi ez a lesajnálás Rakitic felé? Milyen szolga?:D Baker ilyen poszton játszik és amúgy is szokott gólokat lőni még így is. Amúgy is gyűlölöm ezt a mentalitás,hogy "mindenki kiszolgálja Messit,így könnyű" stb. Pont a nem régiben lőtt gólja mutatja,hogy krvára nem azon múlik,hogy kap-e passzot. Abszolút nem az a focista,aki egyedül ne tudna brillírozni...

Most akkor degradáld le szépen a legkedvencebb csapataid csatársorát is szépen,mert minden csatársor mögött ott egy középpálya.

Jézusom, tényleg világgá megyek most már.

Bár nem neked írtam, de ezek szerint nem nagyon értetted meg, amit mondtam. Hol is degradáltam Messiéket? Szerintem sehol. Igaz, cinikusan írtam rájuk, hogy "megszenteltek" és hogy Messi az Messi, Neymar az Neymar, Suárez pedig Suárez /vagyis hogy szimplán a nevük IS elég sokat nyom a latba.../, de ettől még elismerem, hogy igazi spílerek. Aki ezt nem látja, nem ismeri el, az kicsit sem konyít a focihoz. Tény, hogy ők nagyon is meghatározó klasszisok a mai fociban. Azonban a mögöttük lévők semmivel se kisebb tudású játékosok, ennek ellenére szerintem közel sincsenek a mai napig úgy elismerve, mint az MSN. Függetlenül attól, hogy a középpályás feladata a csatárok kiszolgálása. Szerintem felismerhető és nem újkeletű dolog, hogy pl. a Barcánál az elöl lévők sokkal nagyobb seggnyalást kapnak a világtól, mint mondjuk a középpálya játékosai. Csak nem tudom, mire fel. Azért is írtam, hogy "nem újkeletű", mert ugye ez már akkor téma volt, mikor ebből a hatosfogatból még csak Messi, Xavi és Iniesta volt. Utóbbi kettő igazából soha nem kapott olyan elismerést, hype-ot, mint Messi, akit ezzel persze nem degradálni akarok. Sőt, másként fogalmazok: nem is az MSN van túlértékelve, hanem inkább a "vízhordók" /tény, hogy nincs akkora imidzsük, szerintem ez belátható/ vannak alul...

Amúgy meg az idegrendszereddel minden rendben? :unsure: Kezdek aggódni...

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Sõt, másként fogalmazok: nem is az MSN van túlértékelve, hanem inkább a "vízhordók" /tény, hogy nincs akkora imidzsük, szerintem ez belátható/ vannak alul...

Hát de bazzeg, ez mindenhol így van. Különösen a Madridnál. Ne csináld már :biglol:

Link to comment
Share on other sites

Joey

Ha aggódsz az idegrendszeréért, akkor ne írj ennyi faszságot.

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Hát de bazzeg, ez mindenhol így van. Különösen a Madridnál. Ne csináld már :biglol:

Ja, tudom. Ki is vagyok akadva azért is. -_-

Ha aggódsz az idegrendszeréért, akkor ne írj ennyi faszságot.

Hogy mi faszság, az nézőpont kérdése. Érdekes módon, ha valaki más ír olyat, ami számomra az, akkor én vajon hogy vagyok képes türtőztetni magam? :unsure: :huh: Freezy idegrendszere pöccre omlik össze. :troll:ögüü

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Érdekes módon, ha valaki más ír olyat, ami számomra az, akkor én vajon hogy vagyok képes türtõztetni magam? :unsure: :huh:

Mi nem írunk ennyi faszságot :troll:

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Akkor szépen kezdjétek el tesztelésképpen és kiderül, hogy vajon el fogok-e friézásodni. ögüü:troll:

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Annyira megnéznélek Football Managerezni. :D

Link to comment
Share on other sites

freezy

[GSF] Picture

Bárcsak ilyen menõ lehetnék. :'(

Ha lenne idõm,akkor erre most olyan jó motion tracker-es gifet tudnék csinálni Fanatikus avatarjával:D Képzeljétek ide. -_- De majd megcsinálom,hogy lehessen a késõbbiekben is használni.

Freezy idegrendszere pöccre omlik össze. :troll:ögüü

Jó hosszú pöcc az már.

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Ha lenne idõm,akkor erre most olyan jó motion tracker-es gifet tudnék csinálni Fanatikus avatarjával:D Képzeljétek ide. -_- De majd megcsinálom,hogy lehessen a késõbbiekben is használni.

Szerencsére nem Joey avatarjával kell, mert akkor 2 naponta csinálhatnál új gifet. :troll:

Link to comment
Share on other sites

Joey

Szerencsére nem Joey avatarjával kell, mert akkor 2 naponta csinálhatnál új gifet. :troll:

- szólott Tomina.

Link to comment
Share on other sites

Tomina

- szólott Tomina.

Én csak 3 naponta.

Link to comment
Share on other sites

Joey

Különben se tudom mirõl beszélsz...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...