Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Star Wars: The Force Unleashed I-II


freezy

Recommended Posts

VSZM

De jó fun lesz nézd. Meg a nagy mesterek is megtudtak mozgatni ilyen nagyobb tárgyakat is mint repülők. Az mondjuk tényleg túlzás hogy a csillagrombolót leszedi. Meg tuti lesz benne fénykardozás is, csak eddig még nem mutatták.

Link to comment
Share on other sites

freezy

szeritned mért the force unleashed a címe? :D

..az erőről szól..a fénykard itt mellékesebb(de tuti az is van benne,hiszen nem csak az erő a sith\jedi fegyvere)..amúgy meg nem túlzás ,mert ennyit simán lehet csinálni az erővel ,hogy elkap egy tie fightert..lásd: Yoda,felkapta az x-wing-et...szóval pont hogy sw hű és szerintem tök jó,hogy végre jól érződik,hogy hogyan képzelték el az erőt..és mekkora hatalma van a "normális" emberek ellen...

amúgy meg jóhogy konzolszagú,mivel konzolra jön ki :D ps2,ps3,xbox stb...(pc-re még mindig nincs hír..-.-)

szvsz..jobb lesz mint az előzőek..habár nagy kotor és jk fan is vagyok..de ezekben nem igazán érződik,hogy mire is képes az erő..itt viszont annál inkább..

de nem ajánlom,hogy megnézd a trailer-t,mert azon kiborulsz,ha egy tie fighter ráncigálástól így felkaptad a vizet ^^' :smile:

Link to comment
Share on other sites

Guest

De jó fun lesz nézd. Meg a nagy mesterek is megtudtak mozgatni ilyen nagyobb tárgyakat is mint repülõk. Az mondjuk tényleg túlzás hogy a csillagrombolót leszedi. Meg tuti lesz benne fénykardozás is, csak eddig még nem mutatták.

Hát, nagyon remélem, mert így ez vmi mortal kombat total conversion hatást ad...biztos egy csettintésre kell majd a halálcsillagot szétrobbantani...

Én attól tartok, hogy olyan csalódás lesz, mint az EP3 The Game...

szeritned mért the force unleashed a címe? :D

..az erõrõl szól..a fénykard itt mellékesebb(de tuti az is van benne,hiszen nem csak az erõ a sith\jedi fegyvere)..amúgy meg nem túlzás ,mert ennyit simán lehet csinálni az erõvel ,hogy elkap egy tie fightert..lásd: Yoda,felkapta az x-wing-et...szóval pont hogy sw hû és szerintem tök jó,hogy végre jól érzõdik,hogy hogyan képzelték el az erõt..és mekkora hatalma van a "normális" emberek ellen...

amúgy meg jóhogy konzolszagú,mivel konzolra jön ki :D ps2,ps3,xbox stb...(pc-re még mindig nincs hír..-.-)

szvsz..jobb lesz mint az elõzõek..habár nagy kotor és jk fan is vagyok..de ezekben nem igazán érzõdik,hogy mire is képes az erõ..itt viszont annál inkább..

de nem ajánlom,hogy megnézd a trailer-t,mert azon kiborulsz,ha egy tie fighter ráncigálástól így felkaptad a vizet ^^' :smile:

Hát...no comment...fun....annak télleg elmegy...de maga Darth Vader nem csinált ilyeneket...miért van akkor ûrcsata a SW-ban, miért nem robbantotta fel a Home One-t erõvel Vader, ha már egy tanítványa is erre képes....sztem annyi van a háttérbe, hogy a konzolosok imádják az ilyen "csodakombókat", hát most megkapják dögivel.

Link to comment
Share on other sites

freezy

nem a konzolosok miatt csinálták ilyenre,hanem mert ez áttörés és nem volt még ennyire force centrikus egyik előző sw game sem. Én sem értem miért nem robbantotta fel a home one-t :D,dehát mind1..ezen felesleges agyalni..mert lényegében meg tehetette volna..csak Lucas többet szánt ennek a filmnek mintsem,hogy egymással szembeáll egy sith és egy jedi és űrhajókat dobálnak egymás buksijának..

de hidd el jó játék lesz ez..csak ki kell próbálni..szerintem az in game videóban amit belinkeltem,egészen normálisnak nézett ki a játék..menő kidolgozott force push-al..:wink:

persze felőlem lehetnek benne ilyen túlzások..mert ilyen az erő..csak hát..filmen elég hülyén nézett volna ki.."ilyen az erő" lol..mintha tudnám milyen xD...hmm hát ki tudja :tongue::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Nekem viszoint nagyon felkeltette az érdeklõdésemet :rolleyes: :D én már nagyon várom :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Douglas

Amúgy nem jogos a feltételezés hogy nem bírná el a PC és ezért nem adják ki. Nézzétek meg a Crysist.. na annak durva eszméletlen fizikája van, mégis a mai PC-k elbírják. A force unleashedban sem kellene többet számolnia a CPU-nak sztem.. meg érdekes hogy Wii-re lebutítják és PS2-re is akkor PC-re is letudnák. Szerintem nem kell még leírni a cuccot, én bízok benne hogy kiadják PC-re

A Crysisnél egy fokkal durvább fizikája lesz szerintem...meg eleve ha megnézed a videókat...havernál direkt próbálgattuk is a Crysisban...pl itt különbözõ anyagok mindíg másképp fognak törni.lásd azt a videót

Ahhoz képest a Cry mehet a gányba.Meg az szarul is van optimalizálva.Szerintem is elbírná a Pc.Ha más nem egy Q600as proci és annál jobbak biztosan.Aki ma normálisan akar játszani Pc-n úgyis minimum ilyet vesz.Egy kalappal Pcsek,hogy kijöjjönA Dmc4 meg az Alone in the Dark 5 mellett év Tpse esélyes,ha nem KisTehén!ák el.

Link to comment
Share on other sites

-Dragoon-

Hát szerintem labdába se fog rúgni a DMC4 mellett. Egy tíz órás alap akciójátékról van szó és mindössze 4 force power van benne, fénykarddal harcolni meg még 2 mp-et sem láttuk a tanítványt. Ez elég unalmassá válik pár óra után. Pár fokkal lesz csak jobb, mint a Return of the Sith.

Meg alapból ez az egész koncepció nem tetszik. Ez star wars, nem x-men.

Egyébként szerintem is simán elbírná a pc, csak úgy jóval kevesebb bevétel lenne.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Hát szerintem labdába se fog rúgni a DMC4 mellett. Egy tíz órás alap akciójátékról van szó és mindössze 4 force power van benne, fénykarddal harcolni meg még 2 mp-et sem láttuk a tanítványt. Ez elég unalmassá válik pár óra után. Pár fokkal lesz csak jobb, mint a Return of the Sith.

Meg alapból ez az egész koncepció nem tetszik. Ez star wars, nem x-men.

Egyébként szerintem is simán elbírná a pc, csak úgy jóval kevesebb bevétel lenne.

hm? :huh:

ki mondta hogy 4 force power van benne?(persze lehet annyi de nekem nem remélik) + ha annyi is akkor is lehet összekombinálni õket..

nem nézte meg senki azt a linket amit beraktam lejjebb? ott van egy csomó minden..+ in game is.. :sleep:

azért jó pár fokkal jobb lesz mint a ROTS..és abszolút nem x-men,nemtom ez hogy jön ide...mért nem akkor a jk-hoz hasonlítod?akkor már ahhoz hasonlít..és mér lenne uncsi? a jk sem volt unalmas..legalábbis a jedi outcast.kb ugyanaz csak sokkal jobban néz ki és minden kifonultabb..és végre lehet sith-el lenni(mondjuk lehet ez cask nekem külön öröm :D)

én is nagyon szeretem a dmc-t és váom is h végre meglegyen a 4,de más stílus..abban az a jobb,hogy van PC-n.számomra legalább is.eddig.

persze tiszteletben tartom a vélemyéned ^^,csak oan rossz h egyre több embernek rossz róla a véleménye,pedig még ki sem jött :sad:, kivéve Arch :tongue:

Link to comment
Share on other sites

VSZM

WTF?:D Mi az a Homeone? PLS mondjátok el mert zavar hogy van valami ami SW és nem tudok róla:D

Link to comment
Share on other sites

Guest

WTF?:D Mi az a Homeone? PLS mondjátok el mert zavar hogy van valami ami SW és nem tudok róla:D

Ja, :smile: hát Ackbar vezérhajója...Mon Calamari Cruiser nehéz osztálya.

Link to comment
Share on other sites

-Dragoon-

hm? :huh:

ki mondta hogy 4 force power van benne?(persze lehet annyi de nekem nem remélik) + ha annyi is akkor is lehet összekombinálni õket..

nem nézte meg senki azt a linket amit beraktam lejjebb? ott van egy csomó minden..+ in game is.. :sleep:

azért jó pár fokkal jobb lesz mint a ROTS..és abszolút nem x-men,nemtom ez hogy jön ide...mért nem akkor a jk-hoz hasonlítod?akkor már ahhoz hasonlít..és mér lenne uncsi? a jk sem volt unalmas..legalábbis a jedi outcast.kb ugyanaz csak sokkal jobban néz ki és minden kifonultabb..és végre lehet sith-el lenni(mondjuk lehet ez cask nekem külön öröm :D)

én is nagyon szeretem a dmc-t és váom is h végre meglegyen a 4,de más stílus..abban az a jobb,hogy van PC-n.számomra legalább is.eddig.

persze tiszteletben tartom a vélemyéned ^^,csak oan rossz h egyre több embernek rossz róla a véleménye,pedig még ki sem jött :sad:, kivéve Arch :tongue:

A fejlesztõk mondták egy interjúban. Szerintem ez inkább egy god of war meg dmc szerû akciójáték, mint egy TPS, úgyhogy azért ahhoz hasonlítottam. Ráadásul a jkban a fénykardon van a hangsúly és az erõ csak egy plusz, itt pont fordítva van.

És tényleg lassan x-men szintû erõket adnak szegény jediknek, a JKban pont eltalálták az erõket, itt meg egy nímand tanítvány leszed egy rohadt nagy rombolót az égbõl, mikor még yoda se szedte ki az x-winget egy szempillantás alatt. Meg egyetlen force push szétver egy hangárt.

Már komolyan a tech-videókban unom, ahogy minden egyes stormtrooper mindig belekapaszkodik egy másikba és nem engedi el. Szerintem nem lesz nagy durranás, de kívánom, hogy ne így éegyen, mert szeretem a Star Warst.

Link to comment
Share on other sites

freezy

A fejlesztõk mondták egy interjúban. Szerintem ez inkább egy god of war meg dmc szerû akciójáték, mint egy TPS, úgyhogy azért ahhoz hasonlítottam. Ráadásul a jkban a fénykardon van a hangsúly és az erõ csak egy plusz, itt pont fordítva van.

de szerintem inkább az erõn van a hangsúly mint a fénykardon.(mármint az sw-ben és inkább a fénykard ami pluszt nyújt)

hát igen,erre nem tok mit mondani,hogy lecsippenti a csillgarombolót az égrõl...hatásvadász túlzás..nyugtasson az,hogy ilyet valszeg azért nem lehet csinálni majd a játékban :D

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Nekem nagyon bejön a játék a videók alapján, bár van egy-két dolog, amit nem tetszik, ezt TK-421 el is mondta: milyen dolog már, hogy egy nevenincs tanítvány csak úgy földbedöngöl egy csillagrombolót, meg csettintésre Tie vadászokat robbant szét? Ok, hogy sör látványos, de azért ez egy kicsit sok.

Véleményem szerint lesz ebben fénykardozás bõven, csak nem akarják elõre lelõni az egyik legfontosabb lényeget. Szerintem sokkal cifrább dolgokra leszünk képesek az Erõvel, de én a legjobban egy jedi elleni párbajra vagyok kiváncsi. B)

Link to comment
Share on other sites

asterixobelix

Háát igen be szép is lenne, ha kijönne PC-re is. Nagyot csalódtam a Lucasartsban :sad:

Link to comment
Share on other sites

freezy

Nekem nagyon bejön a játék a videók alapján, bár van egy-két dolog, amit nem tetszik, ezt TK-421 el is mondta: milyen dolog már, hogy egy nevenincs tanítvány csak úgy földbedöngöl egy csillagrombolót, meg csettintésre Tie vadászokat robbant szét? Ok, hogy sör látványos, de azért ez egy kicsit sok.

Véleményem szerint lesz ebben fénykardozás bõven, csak nem akarják elõre lelõni az egyik legfontosabb lényeget. Szerintem sokkal cifrább dolgokra leszünk képesek az Erõvel, de én a legjobban egy jedi elleni párbajra vagyok kiváncsi. B)

na arra én is.. :o de télleg :rolleyes: ..amikor ez a két erõ összetalálkozik..hüh..hát az lehet igazán gigászi.

De amúgy nemtom miért olyan nagy baj,h ilyen nevenincs tanítvány szerepel benne..azér vader's secret apprentice :D nekem tetszik ez a csipetnyi misztikum ^_^

tetszik,hogy Vadernek volt egy ilyen tanítványa a sw III és a IV között.

bár most hogy így belegondoltam..ennek csak az lehet a vége,hogy meghal a fõszereplõnk..mivel ha ekkora hatalma van egy sithnek..akkor miért nem szerepelt a további sw filmekben? mert elvileg ez a TFU összeköti a két triolgy-t...hmhm így elég sok kérdés feltevõdhet..kíváncsi vagyok mi lesz vele..de szerintem biztos nem marad életben vagy valahogy eltûnik,de nem akarok találgatni.

Háát igen be szép is lenne, ha kijönne PC-re is. Nagyot csalódtam a Lucasartsban :sad:

hát igen ennyiben énis..mondjuk volt olyan pletyka,h a kotor3 sem lesz pc-n de ez tuti kamu..ekkorát nem hibázhatnak..nagy butaság lenne ^^

Link to comment
Share on other sites

freezy

Igen,mondjuk már kicsit engem is idegesít,hogy mindig azt mutatják,h egymásba kapaszkodnak a trooperek..deh ebben a vidiben nagyon durva a force push..nézzétek meg..a hidas jelenet..meg amikor a fákra rátolja a force push-t..na meg az ajtóra..na az nagyon durva ahogy szét megy a fém..nézzétek meg..vannak benne jó kis in game-ek..

sok helyen nagyon imbának tûnik ez a fõszereplõ..de biztos nem lesz annyira az..itt csak példálóznak hogy mik lesznek a lehetõségek..

de ez a force push durva. :smile: DMM rulz ^_^

Link to comment
Share on other sites

VSZM

na arra én is.. :o de télleg :rolleyes: ..amikor ez a két erõ összetalálkozik..hüh..hát az lehet igazán gigászi.

De amúgy nemtom miért olyan nagy baj,h ilyen nevenincs tanítvány szerepel benne..azér vader's secret apprentice :D nekem tetszik ez a csipetnyi misztikum ^_^

tetszik,hogy Vadernek volt egy ilyen tanítványa a sw III és a IV között.

bár most hogy így belegondoltam..ennek csak az lehet a vége,hogy meghal a fõszereplõnk..mivel ha ekkora hatalma van egy sithnek..akkor miért nem szerepelt a további sw filmekben? mert elvileg ez a TFU összeköti a két triolgy-t...hmhm így elég sok kérdés feltevõdhet..kíváncsi vagyok mi lesz vele..de szerintem biztos nem marad életben vagy valahogy eltûnik,de nem akarok találgatni.

hát igen ennyiben énis..mondjuk volt olyan pletyka,h a kotor3 sem lesz pc-n de ez tuti kamu..ekkorát nem hibázhatnak..nagy butaság lenne ^^

Azzal senkinek sincs baja, hogy nevenincs tanítvány a fõszereplõ, hanem az a gond, hogy több a hatalma ennek a "secret apprentice"nek mint Yoda-nak és az uralkodónak együttvéve.. Amúgy szerintem valami ilyesmi lesz a történet(legalábbis én így csinálnám): Vader fel fog lázadni az uralkodó ellen(ez logikus annak aki elolvasta a James Luceno: Sötét Nagyúr c. nemrég megjelent könyvet, melyben Vader igencsak.. khm.. beaprítaná palpyt.. ha lenne hozzá ereje), erre kell neki ez a tanítvány. Az egyes küldetések csak a felkészülésünk részét képezik majd. A játék végén pedig együtt rárontunk majd az uralkodóra(aki mellett esetleg ott díszeleg Mara Jade a balansz miatt:P hmm de szép is lenne), aki legyõz minket. A karakterünk meghal. Vader-t pedig az uralkodó jócskán megbünteti, nehogy mégegyszer ilyen eszébe jusson... Szerintem ez azért is illene bele a történetbe mert Palpatine a korábbi Sithekkel ellentétben nem volt hajlandó tudomásul venni a Sith körforgás szabályait(miszerint a tanítvány legyõzi mesterét miután mindent kitanult), és a hatalmas büntetés révén Vader megtanulja hol a helye, és EZÉRT nem fog majd a 6. részben az Endoron Luke oldalára állni.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Azzal senkinek sincs baja, hogy nevenincs tanítvány a fõszereplõ, hanem az a gond, hogy több a hatalma ennek a "secret apprentice"nek mint Yoda-nak és az uralkodónak együttvéve.. Amúgy szerintem valami ilyesmi lesz a történet(legalábbis én így csinálnám): Vader fel fog lázadni az uralkodó ellen(ez logikus annak aki elolvasta a James Luceno: Sötét Nagyúr c. nemrég megjelent könyvet, melyben Vader igencsak.. khm.. beaprítaná palpyt.. ha lenne hozzá ereje), erre kell neki ez a tanítvány. Az egyes küldetések csak a felkészülésünk részét képezik majd. A játék végén pedig együtt rárontunk majd az uralkodóra(aki mellett esetleg ott díszeleg Mara Jade a balansz miatt:P hmm de szép is lenne), aki legyõz minket. A karakterünk meghal. Vader-t pedig az uralkodó jócskán megbünteti, nehogy mégegyszer ilyen eszébe jusson... Szerintem ez azért is illene bele a történetbe mert Palpatine a korábbi Sithekkel ellentétben nem volt hajlandó tudomásul venni a Sith körforgás szabályait(miszerint a tanítvány legyõzi mesterét miután mindent kitanult), és a hatalmas büntetés révén Vader megtanulja hol a helye, és EZÉRT nem fog majd a 6. részben az Endoron Luke oldalára állni.

hanem majd a death star-on áll az oldalára :rolleyes:

amúgy én is olvastam a könyvet és nem mondassz hülyeséget ezzel a sztorival.Hoppá nagyon is beletaláltál.. figy:

"it's Vader's hope that the Apprentice will one day fulfill a dark destiny,standing at Vader's side as they confront and destroy the Emperor together"

magyarul ha valaki nem értené:Vader reménye az,hogy egy napon a Tanítványa betölt egy sötét végzetet,Vader oldalán álva,szemben az Uralkodóval,akit együtt elpusztítanak.

Vicces azért ez..mostmár így összeáll a kép..hiszen a a Sötét Nagyúr c. könyv is a III - IV között áll és a TFU is..szóval igen..Vader lázadó típus benne,igencsak..és ugye kitanít egy ilyen tanítványt,akirõl senki sem tud,még az Uralkodó sem. Hja valszeg befuccsol a tervük..a tanítvány meghal..mivel az uralkodó megöli(bár nem tudom h lehetne erõsebb nála :D)és Vader meg büntetésben részesül...jah,valszeg vmi ilyesmi lesz a játék sztorija.

Amúgy nem lehet tudni szerintem,h Yoda-nak mekkora ereje van(szerintem van neki akkora ereje mint Vader tanítványának(mondjuk fura h nem fordítva hasonlítjuk)..csak ugye egy Jedi,pláne egy Jedi mester nem kérkedik vele..nem úgy mint egy fiatal sith lovag.

nagyon feeling,ahogy szerkesztgettem ezt a hsz-t..nyitva van TFU honlapja(mer onnan van az idézet) és baromi jó zenék mennek alatta..hangulatos volt Vader zenéjére pl az idézetet írni :tongue:

rossz hír:

A LucasArts ma jelentette, hogy felesleges várni a Star Wars: The Force Unleashed PC-s átíratára, tartják magukat a korábbi, only nextgen tervekhez.

A PC-s Star Wars: The Force Unleashed híre a napokban kapott szárnyra, a HMV nevû brit internetes áruház ugyanis elõrendelhetõvé tette a játék személyi számítógépes változatát. A TheForce.net ma utána érdeklõdött a dolgoknak a LucasArts-nál, akik kérésükre elmondták, hogy a HMV értesülései helytelenek, a játékot csak Playstation 3, Xbox 360, PSP és N-Gage 2 konzolokra készítik el, a PC-s átíratra felesleges várni.

Mind1 akkor veszek egy Xbox 360-t..az csak nem annyira drága..

de az a vicces h még ps2-re sem jelenik meg..pedig úgy volt <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
freezy

na csak h írjak má valamit..

mert senki nem regált az elõzõ hsz-mre :D

csak erre szeretnék még írni,hogy Yodánál durvábbakat csinál a tanítvány.

hát nézzétek meg a clone wars-t...Yoda ott pl droidszállító hajókat csap egymásnak :D

Link to comment
Share on other sites

VSZM

na csak h írjak má valamit..

mert senki nem regált az elõzõ hsz-mre :D

csak erre szeretnék még írni,hogy Yodánál durvábbakat csinál a tanítvány.

hát nézzétek meg a clone wars-t...Yoda ott pl droidszállító hajókat csap egymásnak :D

Az mégiscsak kisebb azért mint a csillagromboló.:smile: Amúgy meg sztem az a fajta clone wars mese hát hogy is mondjam egy darab fos.. teljesen eltér az eredeti James Luceno féle gonosz útvesztõje storytól..

Link to comment
Share on other sites

freezy

Az mégiscsak kisebb azért mint a csillagromboló.:smile: Amúgy meg sztem az a fajta clone wars mese hát hogy is mondjam egy darab fos.. teljesen eltér az eredeti James Luceno féle gonosz útvesztõje storytól..

szntem tök jó ^_^

dehát James Luceno nem a III és IV közötti idõszakról írt?

ez meg a II és III közötti idõszakot ábrázolja,szvsz tök jól :smile:

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

A rajzfilm nekem is nagyon tetszett :smile: B)

SSJ freezy: a Samurai Jack is állat B) B) tudod irtad a filmes topikban... :smile:

Link to comment
Share on other sites

freezy

A rajzfilm nekem is nagyon tetszett :smile: B)

SSJ freezy: a Samurai Jack is állat B) B) tudod irtad a filmes topikban... :smile:

jaja az is faja dolog ^_^

Link to comment
Share on other sites

freezy

hát én nem tudom...

biztos lesz róla info,hogyha készülőben van valami.

Link to comment
Share on other sites

Guest

hát én nem tudom...

biztos lesz róla info,hogyha készülõben van valami.

Hát, csak mert jó motornak ígérkezik (akárki akármit gondol a játékról, a motor sztem ettõl függetlenül erõsen bemutatkozott a trailereken), úgyhogy csak érdekében állna hogy nagy dobra verjék lucas-ék.

Meg a hardware-gyártóknak sem jönne rosszul (bár a gépigényérõl nem sokat tudni)...áhh...már csak ezért is sajnálom ,hogy nem lesz ez pc-re, még ha a game egy kicsit túl-"erõ"-ltetetten használja az "erõ"-t :smile: .

p.s.:huh...éljen a megújulás...szeressük a gsf-et...na jó,csak az ut-s topikot, a többi még mindíg rohadt jó...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...