Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Star Wars: The Force Unleashed I-II


freezy

Recommended Posts

ChipLecsap

Bárki bármit mond hogy bivaly gép meg minden, én ingame jelenetet még nem nagyon láttam, de nem is ez érdekel . Véleményem szerint akkóris k*rva nagy k*KisTehén!ás hogy nem jön PC-re. De akkór jövöre legyen KOTOR 3, és az meg ne legyen konzolra, és akkor kvitek leszünk :D Akkóra konzolos nyavajognának hogy nem kaptak meg egy jó gamet

Link to comment
Share on other sites

freezy

a trailerben a harc jelenetek szerintem in game szerűségek..de én is kíváncsi lennék kimondott in game vidire :smile:

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

a trailerben a harc jelenetek szerintem in game szerűségek..de én is kíváncsi lennék kimondott in game vidire :smile:

Szerintem meg nem. Szép, szép a video, de ilyen nem lesz a játék azért...

Link to comment
Share on other sites

freezy

Szerintem meg nem. Szép, szép a video, de ilyen nem lesz a játék azért...

hát...majd elválik ^_^

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Még nyár előtt néztem róla videokat és nekem felkeltette az érdeklődesem :blink::huh: bár majd kiderül miylen lesz :huh::huh::blink:

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Már csak 1 hibája van: nem jön ki pc-re... :lol: ...bár én remélem ki fog... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
freezy

Már csak 1 hibája van: nem jön ki pc-re... :lol: ...bár én remélem ki fog... :rolleyes:

én is remélem,de nem fog :lol:

mondjuk nekem most a gépem teljesen bexart..pedig most újítottam..kicsit idegesített fel..már madjnem kivágtam az albakon..szal ha így halad akkor a végén tényleg veszek vmi konzolt.. -.-

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
freezy

akkor sem fog kihalni a topicoooom xD

legalább a játék megjelenéséig húzza ki..hátha nagyobb lesz az érdeklõdés.

Habár ha jönne egy olyan hír,hogy PC-n is 100%,hogy megjelenik,akkor is tuti fellendülne ez a topic is :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Leo88

akkor sem fog kihalni a topicoooom xD

legalább a játék megjelenéséig húzza ki..hátha nagyobb lesz az érdeklõdés.

Habár ha jönne egy olyan hír,hogy PC-n is 100%,hogy megjelenik,akkor is tuti fellendülne ez a topic is :rolleyes:

segítek freezy együtt meg tudjuk csinálni :smile:

a topic életéért :smile:, bár így tényleg nem nagyon tudunk róla mit beszélni, nekem elveszi a kedvemet tõle, hogy csak konzolra jön ki

Link to comment
Share on other sites

freezy

Tegnap/ma voltam egyik barátomnál egy minilanon(ps2,pc-k,póker,dvd stb).

És kivettük az én javaslatomra ps2-re a Revenge of the Sith-et..

azzal toltam hajnali fél3ig xD..egymás ellen is nyomtuk és coop-ban is..és iszonyat jó a fight és az erõk..a grafja is elég állat.(sokan azt mondják,hogy nem nagy csattanás a játék,de nekem nagyon nagyon bejött)

PErsze unlock-oltuk a karaktereket így jó sok sith-el,jedi-vel lehetett lenni :rolleyes:

na ezt csak azért mondom,mivel a Force Unleashed tuti kijön ps2-re és egy ps2 használtan kontrollerrel,memo-karival stb 20k-tól kezdõdik(tegnap beszélgettem a ps bolt eladójával és õ mondta).

Szóval a Revenge of The Sithnél az SWTFU sokkal jobb lesz ..lehet ps2-n nem lesz olyan a grafja mint ps3on..de a játszhatóság biztos nagyon ûber lesz..

szóval szerintem megérné beruházni egy ps2-re..én szerintem veszek majd egyet..persze elõtte majd kipróbálom rajta a SWTFU-t,hogy hogy néz ki és mindenek előtt milyen a játszhatósága ^_^

ha van alkalmatok akkor próbáljátok ki a revenge of the sith-et..barátaimnak és nekem nagyon bejött :D

Lehet tök jókat vívni..fénykarddal kivédeni a lightning-ot..elrepülni a force push-tól..szóval ez is elég tetszetõs kis gammaaa. :smile:

Link to comment
Share on other sites

-Dragoon-

Ez csak a kezdeti lelkesedés. Eleinte nekem is tetszett, aztán nagyon hamar ráuntam, pedig szeretem a Star Wars-t. Végigjátszottam egyszer, mindkét befejezzéssel, multiztunk pár haverral, de azóta hozzá se szagoltam. Félek, hogy a TFU is erre a sorsa jut és csak egy felületes, átlag akciójáték lesz.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Ez csak a kezdeti lelkesedés. Eleinte nekem is tetszett, aztán nagyon hamar ráuntam, pedig szeretem a Star Wars-t. Végigjátszottam egyszer, mindkét befejezzéssel, multiztunk pár haverral, de azóta hozzá se szagoltam. Félek, hogy a TFU is erre a sorsa jut és csak egy felületes, átlag akciójáték lesz.

hát igen lehet hogy csak kezdeti lekesedés..de TFU teljesen más lesz,mint ez hidd el :smile:

átlagos és felületes biztosan nem lesz...lehet,hogy egy idõ után felejtõsnek fog bizonyulni,hiszen más gammák is biztos majd durvák lesznek,de szerintem mikor megjelenik nagy sikere lesz :smile:

+ ha van ps2-d szerintem megéri beszerezni vhogy.legalább csak kipróbálni..kikölcsönözni..stb.

Link to comment
Share on other sites

Gomez_-

Akkora csicskaság hogy nem lesz PC-re! Szerintem ez a játék kissé a Jedi Knight-ra hajaz - mintha annak a folytatása lenne vagy legalább köze lenne hozzá, mégsem adják ki PC-re. A Lucasarts le**ophat!!!! :angry:

Link to comment
Share on other sites

freezy

xDD hát kb...

de azért sokkal másabb lesz mint a JK..annyi a hasonlóság,hogy TPS ez is ^_^

Link to comment
Share on other sites

VSZM

Amúgy nem jogos a feltételezés hogy nem bírná el a PC és ezért nem adják ki. Nézzétek meg a Crysist.. na annak durva eszméletlen fizikája van, mégis a mai PC-k elbírják. A force unleashedban sem kellene többet számolnia a CPU-nak sztem.. meg érdekes hogy Wii-re lebutítják és PS2-re is akkor PC-re is letudnák. Szerintem nem kell még leírni a cuccot, én bízok benne hogy kiadják PC-re

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Turokra is aztmondták hogy nem lesz PCre azt mégis lesz.

Link to comment
Share on other sites

freezy

igenigen,ez a helyes hozzáállás x)

Szerintem is megoldható lenne,egy kis lebutítással PC-n :smile:

persze nem lenne ugyanolyan,mint mondjuk ps3-on,dehát kit érdekel ^^

sok konzolátirat gammám van PC-n és nagyon csípem õket,attól függetlenül,hogy sok mindent kihagytak belõle a PC miatt.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Nagyon gyenge kifogás 1 gyártól.

Vagy azért mondják hogy nem lesz, hogy majd a végén még is bejelentik h lesz és akkor mindenki happy, vagy szarnak átirni pc re.

(lehet veszekedni :tongue: )

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
freezy

egyik haverommal beszéltem pénteken a vonaton a gammáról és azt modnta,hogy nem rég olvasta egy cikkben(nemtom hol és mennyi a valóság belõle) ,hogy több mint valószínû,hogy lesz PC-re is...

sajnos erõsetlen kétlem..de legyen igaza..mostmár utána olvasok énis..hátha van valami friss és ropogós cikk a játékról,hogy okosabbak legyünk. ^_^

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
geru45
ilyen az új fizikai motor
Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Nem lehet hogy nelegyen PCre, az olyan lenne mintha tökönszúrnák magukat. Még a microfosos gányokat is csábította a pénz és utólag mind2x megcsinál(tat)ták a Halot a PCre.

ilyen az új fizikai motor

hehe, a stormtrooperes rész mekkora :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest

http://www.gamestar.hu/hirek/sw-force-unle...lackmannel.html

oppá oppá...itt már van in game is..hát elég durva :o :rolleyes:

az azé durva ahogy ketté metszi a fákat csak úgy... :o

nézzétek meg,ha eddig nem láttátok volna :wink:

Istenem...ez a game....szégyen a Star Warsra....tudom, nagyon durva hogy jóhogynem ûrcsatákat is vívunk majd erõvel meg force push-sal, de eeeeenyhén túlzás....a videók alapján meg mire való a fénykard? na mire? Hát perszeee...bele kell vágni a falba és akkor egy erõhullám szétrobbantja még a tie fightereket is....nem is nézek több trailert errõl...konzolszagú izé lesz...tiszta Mortal Kombat mozdulatokkal...

Miért ti mire giondoltatok, amikor egy tie fightert kinyírt azzal hogy a másikat nekihajította? Mert én röhögtem...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...