Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Videók Játékokból


ward_prod

Recommended Posts

Cori

Srácok nem értem miért nincs nagy költségvetésű Warhammer 40k játék...  Vagy film vagy sorozat vagy akármi...

 

Megláttam ezt a videót (meg az előzőeket) és agyam eldobom mennyire szexi és menő... Fáj a szívem, hogy a DoW1-2, Space Marine óta nem volt jó W40k nagyvolumenű W40k játék...

 

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
3 hours ago, Cori said:

Srácok nem értem miért nincs nagy költségvetésű Warhammer 40k játék...  Vagy film vagy sorozat vagy akármi...

 

Megláttam ezt a videót (meg az előzőeket) és agyam eldobom mennyire szexi és menő... Fáj a szívem, hogy a DoW1-2, Space Marine óta nem volt jó W40k nagyvolumenű W40k játék...

 

Battlefleet Gothic Armada 2 az, csak ugye, űrhajós. Az 1 se rossz csak ott nagyon fájt hogy nincs más csak imperial kampány. A 2-ben van imperial, necron, tyranid, erre imperial-t játszok :D . De jobb a kampány maga is. A gameplay effektíve hajóharcok Sid Meyer's Pirates / AC Black Flag módra, űrmadártávlatból 6-7 hajóval egyszerre, illetve körökre osztott nagyon egyszerű civ-szerű a galaxis térképen. Ez utóbbi nem volt az 1-ben, ott csak point and click alapon ráböktél valamire hogy akkor most azt a küldit csinálod. Meg az 1-ben volt négy faj, a többi fizetős DLC (skirmish / multi), a 2-ben meg mindenki benne van a W40k univerzumból alapból, és kampányok jönnek DLC formájában (most épp Chaos, a következő nem tudni mi lesz de ingyenes).

Link to comment
Share on other sites

Cori
3 hours ago, SaltyDave said:

Battlefleet Gothic Armada 2 az, csak ugye, űrhajós. Az 1 se rossz csak ott nagyon fájt hogy nincs más csak imperial kampány. A 2-ben van imperial, necron, tyranid, erre imperial-t játszok :D . De jobb a kampány maga is. A gameplay effektíve hajóharcok Sid Meyer's Pirates / AC Black Flag módra, űrmadártávlatból 6-7 hajóval egyszerre, illetve körökre osztott nagyon egyszerű civ-szerű a galaxis térképen. Ez utóbbi nem volt az 1-ben, ott csak point and click alapon ráböktél valamire hogy akkor most azt a küldit csinálod. Meg az 1-ben volt négy faj, a többi fizetős DLC (skirmish / multi), a 2-ben meg mindenki benne van a W40k univerzumból alapból, és kampányok jönnek DLC formájában (most épp Chaos, a következő nem tudni mi lesz de ingyenes).

Lehet muszáj lesz beadnom a derekam a Battlefleetre, mert nincs más és jónak tűnik, de valami emberközelibb játékra gondoltam :( Fáj a szívem, hogy sose készült ilyen a Space Marinen meg a Fire Warrioron kívül (na a Fire warrior még egy vicces darab :D ). 

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
2 minutes ago, Cori said:

Lehet muszáj lesz beadnom a derekam a Battlefleetre, mert nincs más és jónak tűnik, de valami emberközelibb játékra gondoltam :( Fáj a szívem, hogy sose készült ilyen a Space Marinen meg a Fire Warrioron kívül (na a Fire warrior még egy vicces darab :D ). 

Ha nem volt még meg a DoW2 2 kiegészítője, azok is nagyon jók. Retribution kevésbé mert ugyanaz a kampány van minden fajnak és ha nem Imperial Guard / Space Marine vagy akkor semmi értelme sokszor hogy ki kit öl miért, e térne igen igénytelen, viszont a Chaos Rising b*szott jó.

Link to comment
Share on other sites

Cori
11 minutes ago, SaltyDave said:

Ha nem volt még meg a DoW2 2 kiegészítője, azok is nagyon jók. Retribution kevésbé mert ugyanaz a kampány van minden fajnak és ha nem Imperial Guard / Space Marine vagy akkor semmi értelme sokszor hogy ki kit öl miért, e térne igen igénytelen, viszont a Chaos Rising b*szott jó.

DoW2 és Chaos Rising már a megjelenésükkor ki lett tolva. A Retributionnel nem próbálkoztam, lehet egy végigjátszást megér.

Link to comment
Share on other sites

Cori
1 hour ago, SaltyDave said:

Ha nem volt még meg a DoW2 2 kiegészítője, azok is nagyon jók. Retribution kevésbé mert ugyanaz a kampány van minden fajnak és ha nem Imperial Guard / Space Marine vagy akkor semmi értelme sokszor hogy ki kit öl miért, e térne igen igénytelen, viszont a Chaos Rising b*szott jó.

Sry a dupláért, most néztem az Xbox game passban benne van a Gothic Armada első része, sajnos a 2 nincs benne, azt mondod érdemes lenne kipróbálni? Mennyire hosszú? 

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
34 minutes ago, Cori said:

Sry a dupláért, most néztem az Xbox game passban benne van a Gothic Armada első része, sajnos a 2 nincs benne, azt mondod érdemes lenne kipróbálni? Mennyire hosszú? 

Az első olyan 20 óra de én ráuntam mert effektíve skirmish battle az egész, egy közben állandó flottával amit lehet fejlesztgetni. A második sokkal jobb mert a harcteret feldobják mindenféle változók (meteoreső, napkitörés) és van rendes "nagytérképes" gameplay hozzá. HLTB-n kemény 1 ember statja van fent a másodikhoz az 120 óra, de tegyük hozzá abban van 3 kampány alapból. Meg hát ugye az első az olyan hogy katt rá 1 küldire, megy tovább a kampány, a második meg mivel Civ-szerűbb kicsit, rengeteg plusz harc van (területvédés) és úgy haladsz ahogy akarsz. Illetve nem 4 hanem 12 frakció van alapból ami ugye a kampányban is mind szerepel, ellentétben az elsővel, hiába "csak" 3 kampány van, ellenfélnek attól még ott vannak.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
kaszman1

Lehet vissza kéne nézni NMS-be

 

Link to comment
Share on other sites

XCube

Elkezdtem szórakozni AI upscaling -gel. Eddigi eredmény:

 

 

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Edemking

A 2001-es Duke verziót szívesen megnézném, hogy milyen lett volna ha kiadták volna.

Link to comment
Share on other sites

XCube
1 minute ago, Edemking said:

A 2001-es Duke verziót szívesen megnézném, hogy milyen lett volna ha kiadták volna.

Valószínűleg jobb és teljesebb is a 2001 -es, de nekem a 98 -as jobban csígatja a fantáziámat :D .

Link to comment
Share on other sites

Cori

A youtuberól szedted a videót amit upscaleltél? Elég Puding!a minőség.

 

Annyira kár, h nem adták ki valamelyik régebbi Duke Forever verziót.... a 2001-es de még a 98-as is ezerszer jobbnak tűnik mint ami megjelent. Francnak kellett mindig újabb technológiákat beépíteniük a motorba :D 

Link to comment
Share on other sites

moody

@XCube Kötelező!

Link to comment
Share on other sites

XCube
8 minutes ago, moody said:

@XCube Kötelező!

Csütörtök óta játszom. Már meg volt Early Acceseben :D .

6 hours ago, Cori said:

A youtuberól szedted a videót amit upscaleltél? Elég Puding!a minőség.

 

Annyira kár, h nem adták ki valamelyik régebbi Duke Forever verziót.... a 2001-es de még a 98-as is ezerszer jobbnak tűnik mint ami megjelent. Francnak kellett mindig újabb technológiákat beépíteniük a motorba :D 

Nem YouTube letöltések, a 98 -as trailerek egy PC-X E3 CD mellékletről vannak (mpg formátum), a 2001 -es DNF trailer pedig egy GS lemezmellékletről. A minőségjavulás itt tényleg a felskálázásból adódik. Van ahol nagyon jól működik, van ahol kevésbé. Most jól el vagyok a kisérletezéssel :D .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

payskin
16 hours ago, XCube said:

PC-X E3 CD mellékletről vannak

:wub:

Link to comment
Share on other sites

XCube

A YouTube tömörítése nagyon sokat ellop a javított minőségből :( .

 

 

2 hours ago, payskin said:

:wub:

21 éve... . Vén szar leszek lassan ögüü .

Soha nem dobtam ki egyetlen lemezmellékletet sem, ez pedig egy hozzá illő zöld CD jewel case -ben van :laugh: .

Link to comment
Share on other sites

payskin
4 minutes ago, XCube said:

21 éve... . Vén szar leszek lassan

Akkor mit mondjak én? :) Most próbáljuk összetrombitálni a társaságot egy találkozóra az első szám 25 éves évfordulójára. Nekem csak az újságok vannak meg, a lemezek szerintem már nincsenek.

Link to comment
Share on other sites

Cori
58 minutes ago, XCube said:
Spoiler

 

A YouTube tömörítése nagyon sokat ellop a javított minőségből :( .

Érdekes, hogy a portálok meg a falon mozgás már ekkor is tervbe volt a projektnél, aztán elhúzták 2006-ig.

Link to comment
Share on other sites

XCube
1 hour ago, Cori said:

Érdekes, hogy a portálok meg a falon mozgás már ekkor is tervbe volt a projektnél, aztán elhúzták 2006-ig.

Nem húzták el, bedőlt a DNF miatt :dry: . Pedig ha 99 -ben kijöttek volna a Prey -jel aztán 2002 -ben a DNF -el, akkor most egész mást jelentene a 3D Realms... .

Valahol még bízom benne, hogy érkezik még egy élhető Duke Nukem játék, bár Randy Ass Pitchford jelenlegi hozzáállásával azt hiszem inkább temetni kéne. Külsős csapatok már rég hoztak volna valamit, de mindent eltaposott ez a jóember. 

Link to comment
Share on other sites

XCube

 

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
On 6/13/2019 at 2:26 PM, Cori said:

Srácok nem értem miért nincs nagy költségvetésű Warhammer 40k játék...  Vagy film vagy sorozat vagy akármi...

 

Megláttam ezt a videót (meg az előzőeket) és agyam eldobom mennyire szexi és menő... Fáj a szívem, hogy a DoW1-2, Space Marine óta nem volt jó W40k nagyvolumenű W40k játék...

 

Valamiért belefutottam újra ebbe a postba, és a sorozaton megakadt a szemem.

Lesz. Az Eisenhorn könyveket dolgozza majd fel. https://www.google.com/amp/s/www.pcgamesn.com/warhammer-40k-eisenhorn-tv-show%3famp

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

moody

kedd

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...