Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Videók Játékokból


ward_prod

Recommended Posts

XCube
10 hours ago, moody said:

Ez egy fps játék ami nincs tele tömve minden fèle szarsággal mint pl a fegyver fejlesztések, skillek, talentok, achivementek és még sorolhatnám hogy mikkel. Több mint valószínű hogy a Duskot is ezért szerettem. Egyébként ez nyáron jelenik meg.

Megnéztem a trailert már vagy négyszer. Ez bezony a Quake engine :D . Évek óta agyalok egy Quake modon hasonló hasonló stílusban.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

moody
1 hour ago, XCube said:

Megnéztem a trailert már vagy négyszer. Ez bezony a Quake engine :D . Évek óta agyalok egy Quake modon hasonló hasonló stílusban.

Duskal te játszottál?

Link to comment
Share on other sites

XCube
20 minutes ago, moody said:

Duskal te játszottál?

Még nem de tervben van. Addig nem akartam megvenni amíg úgysem játszom vele. Jelenleg még a S.T.A.L.K.E.R. -rel küzdök. 

Btw ha már old school shooter:

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Cori
On 3/8/2019 at 5:06 PM, XCube said:

Még nem de tervben van. Addig nem akartam megvenni amíg úgysem játszom vele. Jelenleg még a S.T.A.L.K.E.R. -rel küzdök. 

Btw ha már old school shooter:

Spoiler

 

 

:D Még egy. Ez is jó, bár remélem az agyonpixelezett filter kikapcsolható!

 

Stalker hogy halad? :D 

Link to comment
Share on other sites

XCube
14 hours ago, Cori said:

:D Még egy. Ez is jó, bár remélem az agyonpixelezett filter kikapcsolható!

 

Stalker hogy halad? :D 

Biztos lesz benne filter off opció.

Stalker? Elég szarul... . Nincs rá időm. Ez meg nem olyan, hogy játszok vele egy fél órát. Talán a hétvégén. Talán.

 

Link to comment
Share on other sites

moody
14 hours ago, XCube said:

Biztos lesz benne filter off opció.

Stalker? Elég szarul... . Nincs rá időm. Ez meg nem olyan, hogy játszok vele egy fél órát. Talán a hétvégén. Talán.

 

Dobd ki a stalkert, nem annyira jó az. Irány Duskozni, nem kell több kifogás! :tongue:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
kaszman1

Chooo-choooo. all aboard the hype train!! 

Pénteken bejelentés. Szinte biztos hogy BL3:wub:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
kaszman1

Új Chucklefish játék. Indiana Jones turn based kalandjáték/rogue-lite.

Szerintem nagyon hangulatos. Ment wishlistre. 

 

Link to comment
Share on other sites

XCube
26 minutes ago, kaszman1 said:

Új Chucklefish játék. Indiana Jones turn based kalandjáték/rogue-lite.

Szerintem nagyon hangulatos. Ment wishlistre. 

 

Ez nekem is nagyon szimpatikus, talán leginkább a témaválasztás miatt.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Köszi, én is felraktam. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kaszman1

:doh:

Link to comment
Share on other sites

XCube

Mánazonnalidevele :D .

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

moody
On 4/23/2019 at 3:37 PM, XCube said:

Mánazonnalidevele :D .

Egyre több ilyen classic fps játékról hallani. Lehet az embereknek megjött az esze?

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Van gameplay reveal trailer a Borderlands 3-ból, plusz két karakterrel is több órányi gameplay. Azt kell mondanom meglepően tetszik, pedig ez az a sorozat amire mindig azt mondtam hogy fantasztikus potenciál kihasználatlanul (mínusz a Tales from the Borderlands). Szimpi hogy sok a scriptelt AI társ harc, hogy ott van veled és együtt lehet akciózni, sőt afféle coop helyettesítő botként is működnek és fel tudnak húzni illetve te őket, szimpi hogy bizonyos szintig rombolható lett a környezet bár itt azért elég valószínű hogy ellőtték azzal a kis toronnyal a rombolható feature-ök nagy részét. Szimpi hogy modernizálódik a mozgás, lesz becsúszás, peremen magunkat felhúzás. Legyen csak sok script meg érdekes interactable (Rhees hologram pl), sok-sok párbeszéd a karakterünk és mások között, és a végén élvezhető játék lesz belőle. Az új környezetek sokszínűsége nagyon tetszik. Még az is lehet hogy beszerzem, coop partnerem nem valószínű hogy lesz hozzá de ha szólóban is élvezhető lesz, ami a fentiek függvényében ha nem csak az első egy óra ilyen mint a BL2-nél, akkor meglehet. Mire lejár az Epic Store exkluzivitás már úgy is féláron lesz, meg talán kijön valami DLC karakter ami tetszik is. Emlékszem anno Gaige marhára tetszett, csak a franc se kezdi újra miatta a játékot.

 

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Pont reggel néztem. Nagyon várós, de akkor is megvárom Steam-en. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
XCube

Minden említett részletben igaza van, de ettől függetlenül a játék nagyon jó. És még jobb lesz. Én játszottam már mindegyik sourceporttal és mindig visszatértem a DOS verzióhoz, ez viszont megfogott, mert korrekt módon "hűtlen" a játékhoz (na jó, az ugrás bug az nem). Még csiszolnak rajta egy kicsit és Nr. 1. De hát ilyen ez, ha valamit visszafejtéssel kell portolni, mert nincs meg a forráskód.

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Tolni kéne egy kis Brutal Doomot... :rolleyes:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

XCube
8 hours ago, Leon121 said:

Tolni kéne egy kis Brutal Doomot... :rolleyes:

A Quake 1.5 és az Arcane Dimensions meg van? Ha nem, akkor javaslom azokat is.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
XCube

Faxom, csak kell venni PS4 Prót.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
20 hours ago, XCube said:

Faxom, csak kell venni PS4 Prót.

5:20-nál Szijjártó Péter befigyel.

Amúgy lesz új Modern Warfare, csak így, semmi számsor vagy alcím.

Bármennyire is unalmas már a téma, azért meg kell mondanom üdítő a sok hősködős képességezős classozós championözős fasság között megint pár pillanatra olyasmit látni ami csak simán egy (hollywoodi) háborús experience. 

Link to comment
Share on other sites

Hor1
35 minutes ago, SaltyDave said:

5:20-nál Szijjártó Péter befigyel.

Amúgy lesz új Modern Warfare, csak így, semmi számsor vagy alcím.

Bármennyire is unalmas már a téma, azért meg kell mondanom üdítő a sok hősködős képességezős classozós championözős fasság között megint pár pillanatra olyasmit látni ami csak simán egy (hollywoodi) háborús experience. 

Jaja, kellett már az új COD, mint egy falat kenyér. xD

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
14 minutes ago, Hor1 said:

Jaja, kellett már az új COD, mint egy falat kenyér. xD

Inkább azt mondanám úgy az MW trilógia, BO1 után az AW kivételével egyiknek se kellett volna megjelennie, és akkor ez most tudna érdekelni. Túl eldobhatóak lettek a játékok. 

Link to comment
Share on other sites

XCube
12 hours ago, Hor1 said:

Jaja, kellett már az új COD, mint egy falat kenyér. xD

A World at War óta ez az első ami egyáltalán érdekel is :D . Akciósan megjelenés után egy - két évvel. Mondjuk nem igaz, a WWII is érdekelt, de ugye még nem telt el az egy - két év ögüü .

Link to comment
Share on other sites

Cori

Cpt Price a 100 éves harcos :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kaszman1

Lehet van vagy 5-6 játék amit bejelentettek az E3-on és jobban várom, de nem mehetek el szó nélkül mellette mekkora kiba*zott menő ez a trailer:

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...