Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Videók Játékokból


ward_prod

Recommended Posts

Edemking
2 hours ago, SaltyDave said:

Már két embert érdekel a Crew 2 rajtam kívül a GSF-en :O

De akkor felmerül a kérdés, toljuk-e majd együtt... már ha, nem is tudom, van-e értelme. Mármint pl. Crew1-ben van arra achi hogy vezessetek át együtt mind az 5 régió határán és hatalmas feeling volt majd egy órát vezetni így, esküszöm hallani véltem a see you again-t néha ahogy Vin Diesel és Aaron Paul haladnak a klipben egymás mellett "hogy yeaah bro nekem ekkora ló... erőm van" :D . Ez így tök jó vezetési élmény volt, nem tudom igazából ezen kívül mit lehetne csinálni. Mármint gondolom versenyeredményeket így is úgy is összehasonlít.

Velem szerintem csak akkor ha ezt is ingyen hozzá vágják a néphez. :D Az egy is csak amiatt van meg, nem volt rossz de nem tudott magával ragadni. Bár lehet, hogy ahhoz is köze volt, hogy egy öreg pc-n próbáltam és elég problémás volt. Maga a koncepció erre a részre felkeltette mondjuk az érdeklődésem, de 19000 forintot biztos nem fizetnék érte. 

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Hajj… Aaron Paul≠Paul Walker... előbbi játszott az NFS filmben... whatever, sz*r poént magyarázni. -_-

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
28 minutes ago, Edemking said:

Velem szerintem csak akkor ha ezt is ingyen hozzá vágják a néphez. :D Az egy is csak amiatt van meg, nem volt rossz de nem tudott magával ragadni. Bár lehet, hogy ahhoz is köze volt, hogy egy öreg pc-n próbáltam és elég problémás volt. Maga a koncepció erre a részre felkeltette mondjuk az érdeklődésem, de 19000 forintot biztos nem fizetnék érte. 

Én se. 15k-ból kijön ubi store-ból ha beváltasz 100 uplay pontot egy 20% off kuponra (egyszer működik per acc). Azt meg még épp hajlandó vagyok kiadni érte. Alapvetően igen kevés játék érdekel és annak a felét se veszem meg az utóbbi években szóval belefér.

26 minutes ago, Iam_The_Ghost said:

Hajj… Aaron Paul≠Paul Walker... előbbi játszott az NFS filmben... whatever, sz*r poént magyarázni. -_-

Az, kevertem. Mindegy végül is, a fent költőien megfogalmazott okokból :D

Link to comment
Share on other sites

HD2

Én a Crew 1-et imádtam, viszont a kettő pont emiatt a mindenesség miatt egyáltalán nem fogott meg egyelőre.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
moody

ez valami rohadt jónak tűnik

Link to comment
Share on other sites

Viktor

Az agony is így kezdte. :D

Link to comment
Share on other sites

moody
2 hours ago, Viktor said:

Az agony is így kezdte. :D

Ez igaz. :) Viszont ez a stílus nekem mindig tetszett. Kicsit mint ha Inside feelingje lenne.

Link to comment
Share on other sites

moody

valljuk be, a blizzard nem felejtett el jó animációkat csinálni! :D

Link to comment
Share on other sites

moody

basszus de jól néz ez ki :O

Link to comment
Share on other sites

Lendova87

Pedig elég standard.

Link to comment
Share on other sites

moody

gyönyörű. még mindig. alig várom hogy megjelenjen :)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Új Devil May Cry... egyik szemem sír, a másik nevet. Egyrészről folytatják a negyediket, ami jó. Másrészről úgy néz ki megint Nero a főszereplő, és Dante mellékvágány, bár remélem 50:50 osztoznak majd megint a játékon. Megkaptuk a régi szinkronszínészeket, a régi karaktereket... de átültetve a reboot vizuális stílusára. Haverral kibeszéltük az MS konferenciát ahogy zajlott, egy picit eltartott mindkettőnknek felismerni hogy az egyáltalán Nero.

Red Queen a helyén, Blue Rose a helyén. A trailer vége felé mutatják hogy valaki letépi a démon karját amiben ELVILEG valahogy ott van Vergil, és ELVILEG Daniel Southworth is visszatér aki a hangja volt 3-ban illetve a 4SE-ben. Nagyon remélem hogy őt nem kúrják el külsőleg, mert hallom Nero-t, de nem látom, akárhányszor nézem meg ezt a trailert, egyszerűen nem látom az új külső alatt, még ha animációiban tetszik is hogy hűek maradnak a DMC4-ben megismertekhez (a tetőn airdashelős, juggle hit levegőben lövöldözés 1:1 ugyanaz, a most már mechanikus karral a pörgetés ugyanaz mint a 4-ben a jeges dögök pörgetése és eldobása, az alap kombó is ugyanaz, szóval örülünk Vincent!). Redneck Soccer Mom-ot egyelőre nem tudom mire vélni, szerintem az elején megölik Kyrie-t és ő kerül a helyére.

Elmélet a látottak alapján:

1. Nero és Rednek Soccer Mom egy Devil May Cry feliratú furgonnal közlekedik. A Devil May Cry az Dante üzlete, effektíve zsoldos "boltja".
2. Azt tudjuk hogy a DMC4 után játszódik, mivel Nero jóval idősebb, és a végén felbukkanó Dante pedig a legidősebb, DMC2-es design-t használja.
3. Következtetésképp a DMC2 után is járunk, ami az eddigi 4 játék legutolsó tagja kronológiailag. Na már most a DMC2 úgy végződött hogy Dante magára zárta a pokol kapuját ahogy előtte apja is tette, hogy megvédje az embereket, és ő is örökre ott ragadt.
4. Vége a DMC4-nek, Nero és Kryie letelepszik (valami garázsban van az a pár pillanat látszólag), random idegen felbukkan, letépi Nero karját, valószínű itt meg is ölik Kyrie-t mert különben láttuk volna a trailerben és nem lenne új Rednek Soccer Mom sidekick, plusz egy kiváló ok arra hogy...
5. Nero az ekkor még a pokolban lévő Dante megüresedett Devil May Cry üzletét átvegye, mondjuk fut vele jó 10 évet ami magyarázza a furgont, az összeszokást Rednek Soccer Mom-al, és hogy lecsúszott punk stílusba menjen át miután meghalt a barátnője, idősebbnek nézzen ki.
6. A pokol kapui megnyílnak, mert persze hogy megnyílnak miért is ne tennék, és Dante visszatér rendet baszni a háza táján.

Wishful thinking: a köpenyes idegen aki letépi Nero karját az Vergil lesz valami félig Vergil félig Nelo Angelo formában, és a hiányzó karját pótolja vissza, azt ugyanis látni a trailerben ahogy akárki is lesz ez a fazon, nem poénból tépte le Nero karját, hanem utána "felrakta" magának. Arra pedig, tudván a 4. részből hogy Vergil vagy legalább is egy része ott van a démon karban, elég sanszosnak hangzik hogy valahogy túlélte egy karral kevesebbel a korábbi "halálát", és most szépen összerakja magát az elején. Aztán itt reménykedek hogy nem random démon lesz belőle, hanem visszakapjuk az eredeti design-t, kékben, csendesen, hátranyalt hajjal.

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Meg mellesleg:

 

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

can't stop won't stop, moaarr leaks:

YOW16UJ9Z9OUm0vu8if2OOO_4Ft2of3T2BBjRlrP

Ez az E3 reveal előtt jött ki. Megerősíti hogy 3 játszható karakter lesz, Dante és Nero mellett a "mysterious V", 1000% Vergil. Mindjárt jövök csak kiverem.

Na itt vagyok.

Van még alapanyag.

Dante closeup: zAEBe02VZjlLofYD6fSVa8rE4yucn3sXGOc_Itf9

Összehasonlítva a DMC2 verzióval:

LddhPgpjkL5IvJRTunx4sFjNlhfE2D37r8B3M37s

Boxart highres:

R5CidoWpwIBslP9IKzUUC-QDF5-8jWBJ2vO3JABB

edit: ééés fent van a capcomunity blogpost is! Féltucat szépséges screenshot-al, és a megerősítéssel hogy 3 játszható karakter lesz.

http://www.capcom-unity.com/dubindoh/blog/2018/06/10/e3-2018-announcing-devil-may-cry-5-coming-to-xbox-one-ps4-and-pc-in-spring-2019

edit: ééés a kabát is stimmel az alatt a köpeny alatt.

MOpN6Kv.jpg

1sEa2Y8.jpg

Link to comment
Share on other sites

moody

erre nem számítottam, viszont a legjobban ennek a bejelentésnek örülök B)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hor1

Cyberpunk bitches

Link to comment
Share on other sites

moody

btw a régebbi dooomokat nem ott hagyták félbe, ahol a főszereplő visszatér a földre és a pokoli horda már ellepte a bolygót? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Leon121
1 minute ago, moody said:

btw a régebbi dooomokat nem ott hagyták félbe, ahol a főszereplő visszatér a földre és a pokoli horda már ellepte a bolygót? :huh:

Az a Doom 1 volt. A Doom 2 végén a Démonok Nagy Ikon-izéje kapott egy rakétát a képébe, és ezzel mindenki tök boldog lett. A Doom 3-ban is le lett ölve a démonhorda, ami amúgy nem tudom, hogy kapcsolódik az előző kettőhöz. Egyébként meg szerintem k.rvára mindegy is ez az egész. :D 

Link to comment
Share on other sites

moody
11 minutes ago, Leon121 said:

Az a Doom 1 volt. A Doom 2 végén a Démonok Nagy Ikon-izéje kapott egy rakétát a képébe, és ezzel mindenki tök boldog lett. A Doom 3-ban is le lett ölve a démonhorda, ami amúgy nem tudom, hogy kapcsolódik az előző kettőhöz. Egyébként meg szerintem k.rvára mindegy is ez az egész. :D 

persze hogy mindegy, nem valami lore függő játék. viszont eddig egy doom részben sem csalódtam, és várom a megjelenést. nem úgy mint ennek, WTF ez már? rip bj :(

 

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Cyberpunk nagyon jól néz ki, de nem tudom mi lesz a játékmenet. GTA cyberpunkba öltöztetve? (Nagy város és interaktív ai-k meg küldetések stb, vagy valami más megközelítés?)

Az Ori gyönyörű, emiatt és a Cuphead miatt bánkódom csak az Xbox exluzivitás miatt.

Azért durva, hogy a Microsoft bemutatóinál mennyi a hasonló játék. Ez a posztap féle, giga armorba öltözött lövölde. Olyan érzésem van, hogy ha egyet láttam, láttam a többit is. Sztorival nyilván lehet dobni rajta.

A Bethesda Starfield-je érdekes lehet, de az még jó messze van. :D


Érdekel, mit dob majd a Sony.

Link to comment
Share on other sites

Edemking
36 minutes ago, moody said:

btw a régebbi dooomokat nem ott hagyták félbe, ahol a főszereplő visszatér a földre és a pokoli horda már ellepte a bolygót? :huh:

Azt hiszem, hogy még a Carmack féle doom4nek volt ez a premisszája és annó pár koncept artot vagy korai screenshotot kaptunk is a lerombolt városokról. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
moody

mekkora feeling. ekkor még talán nem árasztotta el a piacot a sok szemét mmo. annyira élveztem ezt a játékot hogy kimondani nem lehet :)

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Első trailer egy magyar fejlesztésű FTL meets dark fantasy játékhoz. .

 

Link to comment
Share on other sites

moody

Szerintem tök jó.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991
11 hours ago, moody said:

Szerintem tök jó.

Egyetértek. Lehet betámogatom a srácokat Patreonon.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...