Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kalandjátékokról általában


Stampede

Recommended Posts

UC
Elvileg ma, azaz nov. 14-én jelenik meg a Vampyre Story, és szintén elvileg nálunk nem, ugyanis nincs magyar kiadója. Utóbbi rossz hír, viszont én nagyon reménykedem, hogy a hétvégére tényleg kijön, nagyon várom, és talán ez fogja megmenteni a számomra sivár 2008-as játékévet :)
Link to comment
Share on other sites

Thunderstick_is_not_dead

Grass, azt tudtad, hogy a DIG-et is Scott Card írta?

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Grass, azt tudtad, hogy a DIG-et is Scott Card írta?

Ahaa... meg Spielberg producerkedett ha jól emlékszem. Tolod a game-et? Engem felidegesítettek a hülye földönkívülis fejtörõk.

Link to comment
Share on other sites

Thunderstick_is_not_dead

Ahaa... meg Spielberg producerkedett ha jól emlékszem. Tolod a game-et? Engem felidegesítettek a hülye földönkívülis fejtörõk.

Advent Rising-ot tolom, egy ahhoz kapcsolódó cikkben olvastam... és Spielberg volt a másik író B)

Kalandok közül meg már több mint 2 hete a Syberia 2-vel tökölök. Mióta elérkeztem a youkol faluba, egyáltalán nem köt le :\

Link to comment
Share on other sites

peterszky

A Diget elõször filmnek szerették volna Spielbergék, végigzongorázták, hogy mennyibe kerülne, így jött a döntés, hogy inkább kalandjátékot csinálnak belõle :)

Most lestem meg a Vampyre Story demóját, nagyon szép!

Link to comment
Share on other sites

Thalion

Hali!

A Curse of Monkey Islandban úgy tûnik bugba ütköztem. Blood Islanden a hotelben amikor kiütöm a szöget a falból és leeseik a kép a falról, sehogy sem tudom kiszedni a keretbõl. Valami ötlet?

Link to comment
Share on other sites

Thunderstick_is_not_dead

Hali!

A Curse of Monkey Islandban úgy tûnik bugba ütköztem. Blood Islanden a hotelben amikor kiütöm a szöget a falból és leeseik a kép a falról, sehogy sem tudom kiszedni a keretbõl. Valami ötlet?

Hmm... ez asszem attól is függ, hogy milyen fokozaton tolod... próbáld meg vésõvel kipiszkálni, vagy egybõl vágd ki az ollóval.

Link to comment
Share on other sites

Thalion

Próbáltam, nem mûködik.

Link to comment
Share on other sites

Thunderstick_is_not_dead

Próbáltam, nem mûködik.

Akkor az bug :unsure:

Próbálj meg egy az utáni mentést leszedni, vagy a játékból szerezz be másik verziót.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Hello!

Az elõbb ezt dobta ki nekem a Steam hirdetésnek.

IPB Image

Én ugy tudtam hogy még csak 2 epizód jött ki. :blink: Már az összes kint van?

Link to comment
Share on other sites

Athesz

De ha nekem ugy van egm hogy Season One, akkor abban mind a 6 benne van vagy külön kell beszerezni?

Link to comment
Share on other sites

Thunderstick_is_not_dead

Mind benne van. Ezért season, nem episode.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Akkor emgnyugodtam, legalábbis félig egy seasont pótolni kell :) Köszi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
zombi821020

Sziasztok!!!!!

Segítségre lenne szükségem a Jack Keane nevû játékhoz!!! Az elindítás után a következõ kis hibaüzenet érkezik a játékon belül:

[string "a legjobb!_execute_string"]:1: attempt to call global `init' (a nil

value)

String was: init()

Function Call Stack:

--> a legjobb!::Application::init --> a legjobb!::PointNClickApplication::init

és persze ezután a játék nem indul.

Fogalmam sincs mit jelent, és hogy mit tegyek!!

Megnéztem a játék minimum és ajánlott gépigényét, és megfelel az én gépem!

Próbáltam indítani crackeléssel és anélkül is,de ugyanaz a reakció!!! A játékot egy warez oldalról töltöttem!!!

Várom a javaslatokat erre az emailcímre:

zombi821020@freemail.hu

Elõre is köszi:

Zombi

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Vedd meg eredetiben.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Thunderstick_is_not_dead

Az adventuregames.hu most meghalt, vagy mivan? Több mint egy hónapja nem lehet elérni.

Link to comment
Share on other sites

Trishtan

Az adventuregames.hu most meghalt, vagy mivan? Több mint egy hónapja nem lehet elérni.

Állítólag a héten végre újra, remélhetõleg most már zökkenõmentesen fog menni az oldal.

Amúgy nem egy hónapja, hanem hónapok óta voltak problémák az AG-nak tárhelyet biztosító céggel, hõn szeretettel kapcsolták ki az oldalt minden hó végén, arra hivatkozva, hogy nem kapták meg a színvonalas szolgáltatásukárt járó 1700 magyar aranytallért. Ebben az sem zavarta õket, hogy mindig 3 havi csomagot fizetõnk elõ..

Ezt megelégelve átigazoltunk egy másik, SOKKAL színvonalasabb céghez (végre lesz minden tag által elérhetõ ftp, meg hírlevelek), ami folyamat nem zajlott teljesen zökkenõmentesen, de már az egész AG az új serveren van, alá van írva minden papír, már csak arra várnk, hogy a cég bekapcsolja. Ezt hétfõre, legkésõbb keddre ígérik.

Ki tudja mi lesz :D

Ha addig mégsem menne az AdventureGames.hu, akkor minden kalandrajongónak boldog Karácsonyt és point and clickben gazdag új évet kívánok a szerkesztõk nevében!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Skywind

UPDATE

Az oldal (ha minden jól megy) legkésõbb holnap elindul!

Végre valahára hajlandóak voltak belenézni a problémába az illetékes elvtársak a cégnél, így sikerült kiküszöbölni a vitális problémát.

Reményeink szerint hamarosan gõzerõvel dübörög tovább az AG egy jelentõsen tuningolt motorral (képletesen, valós motorváltás nem lesz :D ), hírekkel, cikkekkel, végigjátszásokkal, letöltésekkel!

Remélhetõleg most már a látogatók használni is fogják a fórumot, nem csak néznek mint pákó a mûjégpályán.

Addig is: stay tuned!

Link to comment
Share on other sites

Skywind

Még nagyobb update, hogy Az oldal elindult!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
geru45

Itt milyenek a vélemények a Vigil: Blood Bitterness-rõl ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Jimkingdom

Gondoltam megkérdezem mi a véleményetek a Cryo interactive játékáról az Atlantis 1 - 2-rõl?

Tudom hogy szinvonalon aluli játéknak tekintik a hozzáértõk de nekem tetszett, annak ellenére hogy némely fejtörõvel hónapokig szenvedtem a családommal együtt! Pár fejtörõ logikájára mai napig nem jöttem rá.

Ha valaki ki akarja próbálni az FBI Art of murder címû játékot nagyon elszánt legyen, nekem nem jött be egyáltalán. Csak szólok :P :D

Link to comment
Share on other sites

Trishtan

Gondoltam megkérdezem mi a véleményetek a Cryo interactive játékáról az Atlantis 1 - 2-rõl?

Tudom hogy szinvonalon aluli játéknak tekintik a hozzáértõk de nekem tetszett, annak ellenére hogy némely fejtörõvel hónapokig szenvedtem a családommal együtt! Pár fejtörõ logikájára mai napig nem jöttem rá.

Ha valaki ki akarja próbálni az FBI Art of murder címû játékot nagyon elszánt legyen, nekem nem jött be egyáltalán. Csak szólok :P :D

Nekem az elsõ és a 3. Atlantis kifejezetten tetszett!

Link to comment
Share on other sites

Jimkingdom
Nekem az elsõ és a 3. Atlantis kifejezetten tetszett!

Az elsõt megpróbáltam felerõszakolni a gépemre de nem akart menni :(

Egy újsághoz járt pár régi játék így próbáltam ki a King Quest 1-et ami nagyon tetszett!

Most ott tartok hogy sorra próbálom ezeket pl:

- Indiana Jones and the Fate of Atlantis ,

- Monkey Island 2,

- Full Throtte

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...